Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120054) Sanyesz. válasza spileraaa (#120046) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Csatlakozom a panaszkodókhoz. Januári Liitokala töltőm máig nem ért ide. Nyitottam ticketet, persze jön a sablon válasz, hogy érdeklődjek a helyi postán (egy egyébként nem működő tracking-gel) :((

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#120055) norbert1998 válasza DeFranco (#120016) üzenetére


norbert1998
veterán

Volt rá egykét eset.
Miért, ez olyan gyakran előfordul, ez a kirugás?

(#120056) bul07 válasza vittorio7 (#120049) üzenetére


bul07
nagyúr

Na ezeket nem fogod olvasni a híres neves blogokon,(ahol csak a hátsójukat nyalják ingyen cuccokért)

Amúgy nekem is ez a tapasztalatom, árak nagyon az egekben vannak már, és legyen bármilyen kupon is nem tudja überelni a akciós+rá pontos árat

És cuccok megint egyre silányabbak, ne adj isten hamisok(nekem küldött telefonon nem volt eredetiséget jelző matrica amit a gyártó ragaszt rá)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#120058) crazygamer75


crazygamer75
tag

Ha Gearbest hanyagolandó, akkor mik az alternatívák?

(#120059) bul07 válasza bul07 (#120056) üzenetére


bul07
nagyúr

rosegal.com
Hátha érdekel valakit ilyen telefon tartó

Universal 360 Degrees Rotation Long Arm Car Windshield Holder Mount Bracket Stand for Cell Phones - Black
[link]
DSRGCS6
$1.20

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#120060) Zeki válasza crazygamer75 (#120058) üzenetére


Zeki
nagyúr

banggood, aliexpress, joybuy

(#120061) DJ. Ru$y válasza Zeki (#120060) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Banggood egy szinten van a Gearbest-tel, mindenki döntse el maga, hogy ez pozitív vagy negatív... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#120062) rover45 válasza DJ. Ru$y (#120061) üzenetére


rover45
senior tag

Az elmúlt 2 év alatt, 40 rendelésem volt a banggoodról.
Nincs negatív tapasztalatom hála az égnek :)

(#120063) MADcat válasza rover45 (#120062) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Onnan nekem se, se aliról. Gearbest-ről van kb 5 rendelésem összesen.. A többiről isten tudja mennyi. Tom top is eddig mindent küldött.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#120064) Ciccuka válasza norbert1998 (#120002) üzenetére


Ciccuka
veterán

#119204

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#120065) xcvbxcvb válasza bul07 (#120059) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Köszi!

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#120066) norbert1998 válasza Ciccuka (#120064) üzenetére


norbert1998
veterán

Ó, na ezt nem láttam. :B

És ehhez mi joga van?

(#120067) daver88 válasza DJGABI (#120003) üzenetére


daver88
aktív tag

ebbe már nem kell akku, a régebbi verzió igényelte csak...2 db fényerő fokozat van benne, nem hinném, hogy azt gondot okozna végignyomni... :))

[ Szerkesztve ]

(#120068) tlala válasza rover45 (#120062) üzenetére


tlala
addikt

Nekem csupa pozitív tapasztalatom van Banggood-dal.
Minden megérkezett tőlük eddig, illetve az elromló kamerát stb. azonnal, minden vita nélkül visszatérítették, a supportjuk szerintem a legjobb, messze jobb mint a GB. Persze a GB pár fillérrel mindig olcsóbb, és ugye a fillérkoitálás egy kemény sport.

[ Szerkesztve ]

(#120069) lac14548


lac14548
aktív tag

36 mm átmérőjű kerek kijelzővédő fóliát keresek órára.
Akármilyen keresőszavakkal keresem mindig üvegfóliákat találok.
Létezik, hogy nincs ilyesmi?

Ha látott/rendelt valaki ilyet, dobjon egy linket!
Kösz,

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#120070) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Sziasztok,

A két töltő közül az egyik tudja a QC-t, viszont ott a max 3.4 a két porton. A másik viszont "csak" 2.4-et tud, viszont azt mindkét porton, összesen 4.8-at. Jól értem, hogy ha a QC-s 3.4-el tölt, akkor a másik port használhatatlan?

1,2

üdv,
Zoli

(#120071) Dluinet válasza Zoli-bácsi (#120070) üzenetére


Dluinet
nagyúr

rosszul érted

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#120072) A214


A214
aktív tag

ALLDOCUBE iPlay 10 Tablet PC - SILVER AND WHITE megint akciós ha valakit érdekel . [link]

(#120073) Zoli-bácsi válasza Dluinet (#120071) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Output1: 3.6-6.5V/3A, 6.5-9V/2A, 9--12V/1.5A
Output2: 5V/2.4A
Total output: 5V/3.4A

Akkor pontosan mit jelent ez? (láma vagyok, bocs)

(#120074) Dluinet válasza Zoli-bácsi (#120073) üzenetére


Dluinet
nagyúr

pl qc3 12V-on "csak" 1,5A-t tud leadni, de az 18W , a másik porton 5V 1.9A ami 9,5W, összesen 27,5W

a másik két porton tud 5V-on 4,8A-t, ami összesen 24W

De ehhez olyan eszközök is kellenek, szerintem a QC többet számít, mert a legtöbb eszköz kb 1,5A-t tud felvenni, de töltés felénél már ennek is csak a felét.

Ha csak egy QC-s eszközöd is van, akkor azt válaszd

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#120075) elszabi válasza Zoli-bácsi (#120073) üzenetére


elszabi
tag

ha a nagyobb méret nem zavar, akkor ez szerintem jobb választás.
[link]

(#120076) Zoli-bácsi válasza Dluinet (#120074) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Köszi, így már nagyjából világos. :R

Egyelőre nincs egy QC-s eszközöm se, de nem lehet tudni, hogy ez mikor fog változni. :D

(#120077) Zoli-bácsi válasza elszabi (#120075) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Köszi az ötletet, de sajnos a kis méret feltétel és ezek külsőleg is bejönnek. :R

(#120078) tillatrilla válasza lac14548 (#120069) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia!
Persze,hogy van: [link]

Én is rendeltem néhány hónapja,de tutira nem üvegfólia,mert hajlik mint a papír...

[ Szerkesztve ]

Üdv: Attila

(#120079) dugesz77 válasza lac14548 (#120069) üzenetére


dugesz77
őstag

Én innen rendeltem 2 darabot is . Egyet Huawei Watch 1-re és egyet Finow X5 air-re . Mind a kettő tökéletes méretben jött és ez tuti üveg fólia.

(#120080) HXY


HXY
addikt

120GB SSD

6000Ft

[link]

kamu?

(#120081) BB9000


BB9000
senior tag

Szeretnék venni egy stabil tablet tartót a műszerfalra. Eddig ezt találtam legjobbnak: Exomount Tablet. Az az egy baj van vele, hogy 25 K-ba kerül. Ennyit nem szeretnék kiadni.
Szerintetek van-e olcsóbb alternatíva kínából megrendelve? A sok állítási lehetőségről le tudok mondani, elég az, ha lelóg a tab a rádió elé. Stabil legyen és max 5-6K ig mennék el árban. Kösz a tippeket előre is.

[ Szerkesztve ]

(#120082) BB9000 válasza HXY (#120080) üzenetére


BB9000
senior tag

Összesen 88 feedback alapján nem vagyok meggyőződve arról, hogy egy gyanúsan olcsó terméket megrendelni tőle nagy üzlet lenne.

(#120083) Mr.Csizmás válasza HXY (#120080) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Drevo X1 SSD 120 GB 47$ hivatalos oldalon

seems legit

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#120084) vittorio7 válasza bul07 (#120056) üzenetére


vittorio7
őstag

Igen, kicsit bosszantóak is már ezek a Gb-t istenítő oldalak.

Csak a vásárlást tolják, de ha problémád van, akkor magadra maradsz. Vagy a Prohardveren próbálsz segítséget kérni.

Nagyon erőltetett már, hogy lassan minden kínai magrendeléses magyar honlap a Gb-t ajnározza.
Csak azt elfelejtik mondani, hogy 60 nap után harcolnod kell a pénzedért, ha nem érkezett meg az árú. Meg ha hibás a cucc, akkor semmiképpen sem akarják, hogy visszaküld. Inkább felajánlanak valami bohóc összeget, és mehet az alkudozás.

Az áremelésekhez természetesen joguk van. Sok cuccot szerintem áron alul adtak, ez volt a beetetés.
A cukros bácsi esete.

Februárig nem is nagyon rendeltem máshonnan. Ha hasonló áron volt két termék, akkor a GB-t választottam, nem másik oldat. Gondoltam, úgyis gyűjthetem a pontokat és majd levásárolom. ( Már, ha hagyták, hogy értékeljem. Negatívot nem sokszor írtam, de sosem jelent meg.)

Ez a világ elmúlt. De talán jobb is, mert sok egy-két dolláros kacatot megvett az ember, ha olcsó volt.
A szállítási költség emelése tompította a vásárlási kedvet, a beetető áruk (1 dolláros csavarhúzó szett, xiaomi lámpák, ventillátorok, stb.) árának többszörösére növekedése, meg szerintem sokakat leszoktatott a vásárlásokról.

Én a kínai áruházaktól azt várom el, hogy lényegesen olcsóbb legyen mintha itthon venném. Ugye ők nem fizetnek áfát, vámot, korlátozottak a garanciális feltételek, előre kell fizetni, és sok esetben hónapokba telik mire megérkezik a megrendelt árú.

Viszont a GB árai néhány esetben megközelítették már az EU stockos árakat. És azért mondani sem kell, nem egy KV-ház a kettő.

Természetesen a magyar webshopok is megérik a pénzüket, itthon is rásóznák, az emberre az újracsomagolt hibás árút. Sokszor személyes átvételnél az üzletben, már adom is vissza, hogy foltos, karcos stb.
Természetesen érdemes figyelni az árgépet, árukeresőt is. Mert lehet kicsit drágább valami, de legalább nem kell hónapokat várni rá, és biztosabb a garanciáztatása is.

Azért az aliexpress-szel is voltak rossz tapasztalataim. Évekkel ezelőtt már a második alis megrendelésemnél belefutottam egy 20 dolláros hibás cuccba. De az ali dispute nyitás segített.
Most is három különböző alis eladótól érkező üvegfóliából kettő törve jött, persze ezt a szállításkor is megtörténhet. Eddig hungarocell kockában jött az üvegfólia, most sokan rászoktak a papírdobozkára.
Vagy januárban a MIJOBS store egyel kevesebb mi band pántot küldött. Viszont alapból nemzetközi ajánlottal jött a levél pedig csak 10 dollár volt az egész megrendelés, és ingyenes kínai szállítást választottam.

Más is írta, hogy elromlott a egerének a görgetője. Úgy néz ki, hogy a kínai 1-2 dolláros egerek többsége ilyen. Jártam már így GB-s, és alis egérrel is.

(#120068) tlala
Banggood-ról pár hete vásároltam először.
Majd meglátjuk. Ott van valamilyen napi belépős pontgyűjtő lehetőség?

(#120072) A214
ALLDOCUBE iPlay 10 Tablet PC - SILVER AND WHITE
Például ezt sem merem már megvenni, mert annyira tolják mindenűt, hogy már gáz. Mindig az jár az ember fejében, hogy mi lehet vele a bibi?

De pár éve a nagy sinceritytrading-től rendelt Samsung memóriakártya kb. egy év egy nap után megadta magát. Pont fele annyiba került, mintha itthon vettem volna 10 év garanciával.

(#120080) HXY
Na, SSD csak itthon vennék, minimum 3 év garanciával.
Még 5 év garanciával vett Intel SSD is halt meg a munkahelyemen, 2.5 év után.. Örült neki az Aqua amikor bevittem. De legalább, egy hónap után cserélték.

A kínai vásárlásoknál ez a hozzászólás lehetne az etalon:
" Szerintem nagyon sok alacsony minőségű dolgot próbálnak meg elsózni a webshopok külföldre. ha kiírják hogy kishibás de használható telefon féláron, nem veszi meg senki. ha elküldik jóként, aztán az ár negyedét visszakapja a vevő, jól jártak. a kínából érkező áruknak egy része biztosan olyan termék, ami valamilyen (minőségi) okból normál módon (dobozolva, igazi boltnak tovább adva) nem eladható, és ez nem csak a névtelen ebayen meg aliexpressen lehet így."

[ Szerkesztve ]

(#120085) w.miki válasza DeFranco (#120032) üzenetére


w.miki
veterán

Mindent összevetve nem tudok jobbat a GB-nél. Olcsó, és néha lehet pontozni.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#120086) DessertFox válasza BB9000 (#120081) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Szia. Én ilyet használok [link] közel két éve, a legnagyobb megelégedéssel.

(#120087) S e t h válasza spileraaa (#120046) üzenetére


S e t h
nagyúr

Számomra teljesen érthetetlen ez a hype körülötte.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#120088) Jarod1


Jarod1
addikt

Valaki tud valami jófajta szivafég levágót?

(#120089) KaiotEch válasza Jarod1 (#120088) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mi az a szivafég? :D

(#120090) Beni2360 válasza HXY (#120080) üzenetére


Beni2360
félisten

Nézz itt körül.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#120091) Jarod1 válasza KaiotEch (#120089) üzenetére


Jarod1
addikt

igaz is..

Valaki tud valami jófajta szivarvég levágót?

(#120092) Breki


Breki
veterán

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#120093) oAcido


oAcido
aktív tag

Sziasztok!

Original Xiaomi Piston In Ear Earphones Fresh Version kupon valakinek? Jó lenne 2.99-ért behúzni, futáshoz rendelnék párat.

[ Szerkesztve ]

(#120094) D28


D28
tag

Halli.

Ilyen vagy ehhez hasonló wifin telóval kapcsolható konnyektort használ valaki?
Van vmi ajánlott márka ami megbízható, kevésbé gyullad ki?

[ Szerkesztve ]

I don't know whether to laugh or vomit.

(#120095) Laza... válasza vittorio7 (#120084) üzenetére


Laza...
addikt

Egyetértek, a GB reklamáció kezelése még a többi kínai oldalhoz képest is katasztrófa. Tavaly engem lehúztak 179 dolcsival, azóta hanyagolom őket. Röviden annyi a történet hogy PP dispute nyitás után ment az alkudozás a PP oldalon, elmentek 50% térítésig, én vissza akartam küldeni a cuccot (mivel nem működőt küldtek). Nem fogadtam el az 50%-ot, cserébe a PP az ő javukra döntött. Azóta a PP-t sem használom, jó az ali, ott még minden ment eddig flottul ha gond volt (kopp-kopp-kopp). Egy a lényeg, aki kínából bármilyen formában is vásárol, vesz hozzá 50% rizikót is, ha tetszik, ha nem. El kell fogadni, és akkor nincs nagy pofára esés, ez az olcsóság ára. Mellesleg a MM-ban is volt már 9 hetes garis ügyintézésem, szóval...

Never give up!

(#120096) gagyilovag válasza vittorio7 (#120084) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Én biztosra veszem,hogy sok lepontozott terméket,vagy nagyon leakciózottat el sem küld!
A saját rendeléseimből következtetek..
Pl ez a topic füles többünknek nem érkezett meg :F
Igaz visszaadják a pénzt némi levelezés után,meg kis időhúzással. :DDD

(#120097) mrrr74 válasza D28 (#120094) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Én ezt használom, ezzel indítom reggel a kávéfőzőt.Kb. fél éve van meg, azóta be van dugva a hálózatba, eddig nem volt semmi baja, egyszer halt le a szerverük és akkor 3 napon keresztül villogott a kijelző, mert nem tudott hálózatra csatlakozni.
Csoportba is lehet tenni őket, nekem csak egy van, így nem tudom, hogy flottul működik-e. Kinézetre sem gagyi, sokáig hiánycikk volt, a legjobb ára 6$ körül volt a szinglik napján, azóta 10$-nál nem láttam olcsóbban.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#120098) MittuDomain_ válasza HXY (#120080) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nem bírtam magammal és megrendeltem, de végül a 240GB-os verziót, ami kicsivel 7e fölött volt.
Ha gebasz lesz, majd a PayPal megoldja. Ha esetleg tényleg megjön és nem egy téglát küld, megéri kockáztatni.
De garantáltan lesz kicsomagoló videó.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#120099) betyarr


betyarr
veterán

valakinek személyes tapasztalat az itt linkelt kerámia élezőről?
sok értékelést olvastam,de van pár júzer aki nincs megelégedve.nem tudom,érdemes-e megvenni...

(#120100) D28 válasza mrrr74 (#120097) üzenetére


D28
tag

Elég baráti még így is az ára, köszi!

I don't know whether to laugh or vomit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.