Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34151) djculture válasza 313313 (#34149) üzenetére


djculture
félisten

Ja az más mivel megvan hogy egy évbe csak kettő ilyen dominót lehet akkor gondolom ez volt az ok. Bár akkor is saját szabályzatuk ütközik a jogszabályal ha visszaigazolták igy nyugodtan lehetett volna fogyasztó védelemhez tenni egy bejelentést róla ha megvolt a visszaigazolás az emial fiókodban.

polonic Ott nem tudták töröltetni, vagy nem rendes t-pontban voltál?

[ Szerkesztve ]

(#34152) polonic válasza djculture (#34151) üzenetére


polonic
félisten

De, T-pontban voltam. Nem működött a rendszer, nem tudtak belépni, azt mondták.

(#34153) djculture válasza polonic (#34152) üzenetére


djculture
félisten

Mivan minden döglődik itt a világvége? Most olvastam hogy a facebook is döglődött..

Különben ilyen mikor lesz itt is ? ;]

Van ám áruk a nexteknek:

[ Szerkesztve ]

(#34154) 313313 válasza djculture (#34153) üzenetére


313313
addikt

Szerintem 280-300 lesz alsó hangon.....
Nexthet meg gondolom 25-én lesz felrakva a másik 2 ....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#34155) adequate_cou válasza 313313 (#34154) üzenetére


adequate_cou
senior tag

(#34156) dedike válasza djculture (#34153) üzenetére


dedike
addikt

Nem baj, hogy ezek a "régi" Next árai? :F

Jó szerencsét!

(#34157) lord.lakli válasza polonic (#34124) üzenetére


lord.lakli
őstag

Úgy ahogy van az a weboldal egy rakás kaki. Ahányszor megnézem mindig más kedvezményt ír a kuponra, ami azért is mókás, mert inkább kifizettem előre és így a végösszeg a kifizetett, de ha elvégzem a kiírt számokkal a számítást, akkor nem stimmel :D

(#34158) djculture válasza dedike (#34156) üzenetére


djculture
félisten

Ja az új egy fokkal jobb csak 9990ft az ami jó is valamire:)

[ Szerkesztve ]

(#34159) lord.lakli válasza djculture (#34153) üzenetére


lord.lakli
őstag

Amikor kijön az iPhone 24SXB :D

(#34160) 313313 válasza djculture (#34158) üzenetére


313313
addikt

Azért ha 5500-be a vezetékes telekom is beletartozik(hiszen elvileg az is hálózaton belüli) akkor egész jó ajánlat, engem úgy érdekelne...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#34161) djculture válasza 313313 (#34160) üzenetére


djculture
félisten

Nem hiszem, most se tartozik bele a vezetékes a saját hálózatba hanem "Belföldi vezetékes és más mobil irányba" néven van kezelve minden díjcsomagnál.

(#34162) 313313 válasza djculture (#34161) üzenetére


313313
addikt

Én azért bízom benne, remény hal meg utoljára...

Szerk: csak az a vicc, ha vezetékesről hívsz mobilt, az hálózaton belül belefér 0 ft-ba...

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#34163) punky10 válasza 313313 (#34162) üzenetére


punky10
addikt

Ez kevés Telekomos vezetékes csomagra igaz...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#34164) Logeeen válasza punky10 (#34163) üzenetére


Logeeen
senior tag

A miénkre speciel igaz. Azt hiszem 150 percet mondott anyós havonta...

#Xiaomi 13T#

(#34165) polonic válasza punky10 (#34163) üzenetére


polonic
félisten

Konkrétan csak egyre, a hoppá díjcsomagra havi 200 perc erejéig.

(#34166) bostone


bostone
addikt

A kuponkódos témához: nálam a rendszer szerint szállítás alatt a termék és nem is értesített senki. Ezek szerint a dominós készülékekre nem vonatkozik a tiltás?

(#34167) cris78 válasza bostone (#34166) üzenetére


cris78
őstag

Nekem is azt irja, hogy szállítás alatt és engem sem hívtak.... Pedig kiegészítő amit rendeltem...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#34168) punky10 válasza polonic (#34165) üzenetére


punky10
addikt

A Hoppá pont nem jó(nekünk ia az van)mert nem kezeli hálózaton belüli hívásként.200 perc van Telekom mobil irányban(régebben még 500 perc volt...)de akkor is külön dijszabás.Mobiltarifáknál több is van,ahol vezetékes Telekom irány hálozaton belüli tarifával számlázódik,de vezetékesben nem sok...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#34169) polonic válasza punky10 (#34168) üzenetére


polonic
félisten

Nem tudom most mire gondolsz. Vagyis nem értem, hogy miért baj, ha külön díjszabás. Egy mobil és egy vezetékes hívás soha nem lesz ugyanolyan díjszabású.

A lényeg, hogy havi 200 perc erejéig 0 Ft-ba kerül a telekomos mobilhívás. Régebben egyébként még 500 perc sem volt, ha jól emlékszem. Volt az összes hívásra havi X ezer perc és ennyi.

(#34170) erdoke válasza djculture (#34153) üzenetére


erdoke
titán

Ezekkel a Next L és XL csomagokkal kezdhetnének végre valamit, abszolút nem áll össze az S-M-L-XL kép. :((
Nekem valami roamingot is tartalmazó L lenne az igazi 2 GB nettel. :K
Egyébként engem se hívtak a kuponos rendeléssel kapcsolatban, holnap hozza a futár.

A legjobb aláírás a héten

(#34171) adequate_cou válasza polonic (#34169) üzenetére


adequate_cou
senior tag

5000 volt, és egybe kezelték a vezetékest és a mobilt. Az akkor best buy volt, meg is fordult a vezetékes hang előfizetések csökkenése.

[ Szerkesztve ]

(#34172) polonic válasza adequate_cou (#34171) üzenetére


polonic
félisten

Igen, akkor váltottam én is otthon arra a díjcsomagra. Bár még így is jó nekünk. A 200 perc mobilhívást nem érjük el.

(#34173) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Régen 5000 perc volt mobil és vezetékes irányba is ( 2011 aug előtt kötött akciós hoppá), 2011 aug után kötött hoppá esetén 5000 perc vezetékes irányba és 200 perc t-mobile irányba leforgalmazható (1500 Ft-ért van egy ún. mobil opció viszont, ami bármilyen mobil irányba 100 percet biztosít a díjcsomagba foglalt perceken felül - arany ill. platinakártyások erre 10/20% kedv. jár)

Sok üzleti ügyfélnek viszont kiment egy levél egy új vezetékes díjcsomgról, ami üti az árait a korlátlan mobil szolgáltatásoknak, de egyelőre erről a neten nincs info.

[ Szerkesztve ]

(#34174) punky10 válasza polonic (#34169) üzenetére


punky10
addikt

Én a 34162-re válaszoltam
"csak az a vicc, ha vezetékesről hívsz mobilt, az hálózaton belül belefér 0 ft-ba..."
Erre irtam,hogy nem hálozaton belülire számolja,csak van egy fix összeg,amennyiért beszélhetsz 30-as irányba.Nem sok különbségnek tünik,mésem ugyanaz... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#34178) raziel01 válasza tothl (#34175) üzenetére


raziel01
veterán

Már megint kezded? NEM érdekel senkit a szitkozódásod. Hányszor kell még elmondani? Miért hajtasz a kitiltásra? Direkt hergeled itt a népet.

(#34179) krisztian112


krisztian112
senior tag

Nekem már szállítás alatt státuszban van a külső akksim, remélem holnap már meg kapom és nem mondják vissza mert 22.e van kiírva. Ha mégis visszamondják majd fenyegetőzök a fogyasztóvédelemmel ;] De tényleg ha ilyen csicskák hogy lehet rendelni utána meg lemondják az nem fair dolog, akkor is ha vmi hiba van a rendszerben.

Huawei P10 lite

(#34180) tothl válasza krisztian112 (#34179) üzenetére


tothl
addikt

Hibara bazirozva aron alul varni a sultgalambot sem tul erkolcsos szerintem. Ezt le kell irnom akkor is ha amugy a cegrol a velemenyem jelenleg lesujto.

(#34181) kali


kali
legenda

hatalmas piros pont a szolgáltatónak, ügyfélmegtartásból jeles! :C
ma is bizonyítást nyert, hogy bizony külön hadakozás nélkül - még kérnem sem kellett, pedig a hangom nem emeltem volna meg, ha lepasszolnak, mert nagyrészt jogos lett volna - is korrekt módon állnak hozzá akár a szélsőséges esetekhez is, ahogy az egyik illetékes mondta; ha a régi, hűséges és megbízható ügyfél megérdemli!
90 percet harcolt két ügyfélszolgálatos - ezúton is külön köszönet illeti őket -, hogy átvigyenek valamit a rendszeren, amit (már) nem lehetett volna, és bizony több szintről kellett jóváhagyást nyerniük, hogy kiskapun át megoldják a dolgot.
hozzátartozik az igazsághoz, hogy előtte azonos üzletben lepasszolt egy hölgy ügyintéző, de neki nem csak a hozzáállásával volt baj, hanem a hozzáértésével is, ezért kértem telefonos segítséget (1430), ahol utánanéztek, és utána visszaküldtek az üzletbe, mondván kérjem magam másik ügyintézőhöz, mert megoldható a problémám, és igaza volt! :R

krisztian112; nem feltétlenül sokra mennél a fenyegetőzéssel, elég világosan tartalmazta az sms - amiben a kódot küldték -, hogy az mire használható fel.
az sem igazán fair dolog, hogy az előfizető azonnal visszaél a rendszer hibájával, az üzenetben leírtak ellenére.
mindennek (legalább) két oldala van, egyszer az egyik irányba billen a mérleg, máskor meg fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#34182) tothl válasza kali (#34181) üzenetére


tothl
addikt

Orulok neki...engem meg leszartak...

(#34183) djculture válasza tothl (#34180) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom milyen sült galambról beszélsz, regelni kellett egy honlapon ahol az adataidat felhasználják piacszerzés céljára...
"AkcióNekem programba történő regisztrációval a Regisztráló előzetes, kifejezett, önkéntes és tájékozott hozzájárulását adja ahhoz, hogy a Magyar Telekom Nyrt. a regisztráció során megadott, vagy korábban jogszerűen a Magyar Telekom Nyrt. birtokába jutott személyes adatait (azonosító adatok; fogyasztói szokásokra/vagyoni helyzetre vonatkozó adatok; elérhetőségek) a regisztráció során megjelölt gyakorisággal közvetlen üzletszerzés/piackutatás/közvélemény kutatás céljából – akár automata hívórendszeren vagy ügyintéző által bonyolított híváson keresztül, - kezelje"

Ezért csak lökhetnek valamit cserébe, abszolute nem ingyen van ez az egész...

[ Szerkesztve ]

(#34184) Sofian válasza djculture (#34183) üzenetére


Sofian
őstag

Le van írva hogy biztosan kapsz érte ellenszolgáltatást? Nincs. Szóval amit adnak az jogilag ajándék, nem pedig ellenszolgáltatás.

(#34185) Blackmirror válasza kali (#34181) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Egyébként az sem mindegy hogy viszonteladói üzletbe mész vagy a telekom üzletébe.Tapasztalat :)
Pedig mintha ugyanazt a képzést kapnák az ügyintézők...
Nekem is volt ilyen ügyem.

tothl:
Tudom,tudom nem korrekt.Anno nekem a telefonomhoz járt volna egy kis ajándék,nem kaptam meg,telefonáltam azt mondták ahogy kapnak készletet postázzák,mondom oké.Azóta sem jött meg,de annyira nem érdekelt,elsősorban a telefon volt a lényeg nem vertem az asztalt ilyesmi miatt :DDD .
De most kaptam egy ilyen kupont és rendeltem így,ha korrekt ha nem,nem érdekel különösképp.Kvittek vagyunk.
Én készüléket rendeltem a kuponnal,nem is az enyém lesz ha kiküldik akkor meg lesz egy új ügyfelük ha nem is előfizetéses,de kártyás.

iPhone X@R, iPad Pro

(#34186) HellGreg válasza punky10 (#34119) üzenetére


HellGreg
őstag

Sajnos, eleve úgy volt beállítva, hogy a jelenlegi csomaggal adta meg az árakat, újra megnéztem. Pl. ugyanazt az iphone4 8gb-ot, amit anno odaadtak 12*2400 ft-ért, most jóval drágábban adnák, pedig igencsak múzeumi darab lett azóta.
Azt hiszem itt az ideje elhagyni őket, úgy látszik, semmire sem becsülik a "hűséget".

(#34187) kali válasza Blackmirror (#34185) üzenetére


kali
legenda

t-pont, de az sem direkt t-s már...

(#34188) luciferk válasza polonic (#34169) üzenetére


luciferk
senior tag

" A lényeg, hogy havi 200 perc erejéig 0 Ft-ba kerül a telekomos mobilhívás."

Azt le lehet valahol kérdezni, hogy hó közben a 200 percből hány perc maradt még vagy csak a számlán derül ki, hogy netán 200 percnél több telekomos mobilhívás volt?

(#34189) punky10 válasza HellGreg (#34186) üzenetére


punky10
addikt

Sajnos Magyarországon az a sajátos helyzet alakult ki,hogy mobiltelefont nem érdemes mobilszolgáltatótól venni,mert függetlenül olcsóbban megkapja az ember a drágább készülékeket,mint 2 év hűséggel,előfizetésben.
Ez a lényeg:vasárut a vasboltból,kenyeret a pékségből,mobiltelefont a...bárhonnan,csak ne tőlük! :D

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#34190) lugosi válasza punky10 (#34189) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez szerintem csak a kisebb csomagokra igaz. Nekem drágább havidíjas csomagom van (amit ki is használok) és mellé nagyon jó készülékkedvezmény.

(#34191) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Az új next díjcsomagok bevezetése után next s díjcsomagra szeretnék váltani, és a díjcsomagváltással egy időben szeretnék vásárolni egy Sony xperia sp telefont is. A kérdésem az lenne, hogy ez megoldható-e, vagy csak a sajtóközleményben bejelentett telefonokra lesznek érvényesek a kedvezmények (Nokia Lumia 820, Sony Xperia z)? Előre is köszi a segítséget

(#34192) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nah nekem most jött levél, hogy a futár kiszállításra átvette.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#34193) Derrewyn válasza Tappancs2001 (#34191) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Erről egyelőre nincs a honlapon információ, de gondolom az ilyen árkategóriás előfizetéshez (Mozaik S) hasonló konstrukcióban vehetsz telefonokat.

(#34194) HXY


HXY
addikt

A Magyar Telekom a Samsung Galaxy Express amerikai AT&T függő változatát árulja. :D

[link]

(#34195) Frenky25 válasza Derrewyn (#34193) üzenetére


Frenky25
tag

Én rákérdeztem ügyfélszolgálatostól, hogy Next M díjcsomaggal, milyen készülékárak várhatóak, ő azt mondta, hogy Mozaik L tarifakategóriával egyenlő, tehát ezekbe tartozó árakat nézegessem.
Next S-t nem kérdeztem, de ezen a vonalon haladva, Mozaik S tarifakategóriába fog tartozni valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

(#34196) bostone


bostone
addikt

Melyik futár cég áll kapcsolatban a t-mobillal?

(#34197) djculture válasza bostone (#34196) üzenetére


djculture
félisten

dhl gsl parcell hozta már nekem vagy 6 féle...

(#34198) bostone válasza djculture (#34197) üzenetére


bostone
addikt

Gondolom nyomonkövetés nincs.

A személyes átvételt mennyire veszik komolyan? Nem elég, ha valaki felmutatja az igazolványom?

[ Szerkesztve ]

(#34199) Akve


Akve
tag

Sziasztok! Én most vettem át a futártól a kedvezményes Emporiát, domino csomagban.
Igaz még 19-én rendeltem, de korrektek voltak és küldték. Nagy piros pont a Telekomnak. :))

Élek és élni hagyok.

(#34200) Akve válasza bostone (#34198) üzenetére


Akve
tag

Elvileg kérik a futárok a személyi igazolvány - mint tőlem is - és a jegyzékre is be kell írni a számát.

Élek és élni hagyok.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.