Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34651) -secret- válasza tomkac (#34649) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

részlet egy összegben? :))

(#34652) tomkac válasza -secret- (#34651) üzenetére


tomkac
csendes tag

Részketre indult,de menet közben ki lett fizetve.

(#34653) -secret- válasza tomkac (#34652) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

ja olyant is lehet, ezt jó tudni. :)

De igen, utána már eladható.. vagyis ha kifizetted akkor eladhatod. :K

[ Szerkesztve ]

(#34654) Akve válasza tomkac (#34649) üzenetére


Akve
tag

Szia!

El lehet adni, de amíg tart a hűség, számla nem fizetése miatt letilthatják a telefont szvsz.

Élek és élni hagyok.

(#34655) Vangelis válasza n@p@lm (#34645) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A meglévő utolsó kódomat már nem fogadja el sajnos.
vagy tényleg hiba vagy vaaki pont kitalálta :D és felhasználta.

Keresőn keresztülmég be lehet lépni webshopba!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#34656) tomkac válasza Akve (#34654) üzenetére


tomkac
csendes tag

Számla nemfizetés miatt a telefont is tiltják nem csak a simet?

[ Szerkesztve ]

(#34657) blueye válasza homeless09 (#34646) üzenetére


blueye
veterán

500 MB FB-kal simán leforgalmazható ennyi idő alatt, ha insta is volt mellette, akkor pláne. (esetleg appokat nem updatel magától a telefon? Át kéne kapcsolni WiFi only-ra).

(#34658) homeless09 válasza blueye (#34657) üzenetére


homeless09
őstag

Maga a facebook kliens állítólag keveset van használva mobilnetről, akár csak az instagram. Állítása szerint szinte csak chatelésre van használva az említett időszakban.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#34659) -secret- válasza homeless09 (#34658) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

akkor úgy lehetetlen.. :)

(#34660) homeless09 válasza -secret- (#34659) üzenetére


homeless09
őstag

Ezzel én is így vagyok...

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#34661) homeless09 válasza -secret- (#34659) üzenetére


homeless09
őstag

Úgyhogy számoma gyanús az eset.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#34662) I2oli válasza homeless09 (#34661) üzenetére


I2oli
tag

Nézd meg/nézesd meg a készülékben melyik app mennyi adatforgalmat fogyasztott el, illetve vannak ilyen programok (pl.: 3g watchdog)

Igaz, ezzel jobb nem lesz, de legalább meg lehet tudni mivel generálta ki az 500 mega keretet.

(#34663) homeless09 válasza I2oli (#34662) üzenetére


homeless09
őstag

Jaja az lesz. :R :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#34664) Soulfly842 válasza homeless09 (#34663) üzenetére


Soulfly842
addikt

És lődd le az automatikus szinkronizálást és a programok automatikus frissítését (utóbbit kösd ahhoz, h. csak wifin keresztül frissíthessen). Így szerintem ez a probléma is meg fog oldódni.

(#34665) Logeeen válasza Daniel Alves (#34643) üzenetére


Logeeen
senior tag

Ezt hol lehet megnézni?
Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor havidíjas vagy, és mégis megnézted... :F

#Xiaomi 13T#

(#34666) #74774528 válasza CPT.Pirk (#34607) üzenetére


#74774528
törölt tag

Tegyél rá egy BusinessNet M-t, lesz a havidíjad 6600 és van 7GB neted, aztán meg lassítják 128/128-ra talán jobban jársz vele mint a NET2go-val....:-)

(#34667) HXY


HXY
addikt

Ha valaki kapott kupon kódot, és nem szeretné felhasználni, akkor kérem küldje el nekem privát üzenetben!
Nagyon köszönöm! :R

(#34668) Huroq


Huroq
senior tag

Ma hívtam a T ügyfélszolgálatát, hogy van -e hangfal az egyik T-Pontban.
Azt a választ kaptam, hogy természetesen, több színben is.
Mondom tegnap nem ezt mondták, hanem azonnal rávágták a boltban, hogy nincs. Az ügyintéző a telefon túloldalán azt sem tudta mit mondjon erre. :)
Úgy érzem a T-Pont nem akart több ilyen akciós dolgot kiadni, de ráfáznak, mert ma újra meglátogatom őket. :DDD

(#34669) blueye válasza Huroq (#34668) üzenetére


blueye
veterán

A honlapon pontos készlet info van, annak higgyél! Esetleg mutasd meg nekik, ha azt mondják hogy nincs, de a legjobb ha megveszed, kifizeted webshopon, onnan nincs kérdés.

(#34670) Huroq válasza blueye (#34669) üzenetére


Huroq
senior tag

Az ügyintéző kettőnket is le akart rázni. Egyikünket azzal, hogy nem látja a megrendelést, a másikunknál, hogy nincs készleten egy sem :D
Én mondtam, hogy pedig weboldal szerint van készleten. És elkezdte, hogy nem tudja miért van ez kiírva, de nincs. Nem baj. Ma nem ússza meg ilyen könnyen. Mondja azt nem érvényes a kupon, de ilyen módszerekkel lerázni... Kap majd tőlem ma egy sort.

(#34671) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Párom is kapott kódot tegnap, de ma már nem akarja elfogadni a rendszer. Chaten webshop hibára hivatkoznak, és azt mondják, rendeljem meg, és írjak emailt az általuk megadott címre, és ha a feltételek megfelelnek, akkor jóváírják a kedvezményt. :DDD Elegük lett. (Mondjuk nem csoda) :D Mindegy, egy fejest már lehúztam róluk, ez már a második lett volna. :D

(#34672) [P]laci


[P]laci
senior tag

Sziasztok, lenne egy kérdésem.
Előző hónapban mikor elfogyott a mobilinternet keretem aktiváltam a Net&Roll 1 GB opciót. Azóta új hónapba léptünk és teljesen véletlenül láttam meg a netes felületen, hogy aktiválva van ugyanez az opció.
Kérdés: az első aktiválás után automatikusan mindig aktiválva lesz ezentúl ez a bővítés? nem magunknak kellene ezt minden hónapban "kérni"? csak mert így frankón + 1000 Ft-tal több lesz a számlám és sztem ki sem fogom tudni használni a keretet...

(#34673) Akve válasza tomkac (#34656) üzenetére


Akve
tag

Igen, ez a gyakorlat :((

Élek és élni hagyok.

(#34674) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek kuponnal vásárolt dolgot, tegyük fel egy laptoptáska mérete nem megfelelő, ráfizetéssel el lehet hozni a nagyobbat ha vissza viszem hétfőn?

(#34675) smileismarci válasza [P]laci (#34672) üzenetére


smileismarci
tag

igen amíg le nem mondod, de ha jól tudom ha lemondod utána fel kell hívni a 1430, hogy a Rendes nettedet vissza kapcsolják ha jól tudom :K

[ Szerkesztve ]

#%

(#34676) Logeeen válasza smileismarci (#34675) üzenetére


Logeeen
senior tag

Jól tudod. :K

#Xiaomi 13T#

(#34677) [P]laci válasza Logeeen (#34676) üzenetére


[P]laci
senior tag

Köszönöm smileismarci és Logeeen! ;)
Ha Mozaik XS-es vagyok, akkor is fel kell hívnom őket, hogy kapcsolják vissza a netemet? csak mert a csomagban benne van alapból a 200 MB adatforgalom. :)

Másik kérdés és teljesen más téma:
Szemezgetek ezzel a Next S díjcsomaggal, csak valami nem tiszta nekem és megköszönném, ha felvilágosítanátok. Még 1 hűségem van Mozaik XS-re, úgy hogy készüléket is vettem vele. Ha én most át szeretnék váltani erre, akkor megtehetem hisz nagyobb csomagba mehetek, de esetleg telefont vehetek ezzel az új csomaggal? a maradék 1 évemmel mi lesz? 1+2 év lenne a Next S?

(#34678) tothl válasza smileismarci (#34675) üzenetére


tothl
addikt

Csak vigyazni kell, hogy ne mar inaktiv csomagot akarjon az ember visszakapcsoltatni.
Maskulonben megjelentek nalam a Businness Net csomagok...ezekbol aktivaltam az M et.
Ha nem b.sztam at magam mar megint, akkor ezzel meg jobban is jartam mint a regi relaxnettel...es ez esetben mea culpa...

[ Szerkesztve ]

(#34679) Akve válasza [P]laci (#34677) üzenetére


Akve
tag

Amikor megkötöd a szerződést, onnantól indul a 2év hűség, arra figyelj, hogy neked 7990,- lesz a next s, mert készüléket is vettél. Én úgy jártam, hogy next XLről váltottam Next Mre és 14990,- lett a havidíj.

Élek és élni hagyok.

(#34680) Logeeen válasza [P]laci (#34677) üzenetére


Logeeen
senior tag

Igen, mindenféleképpen fel kell hívnod a 1430-at, hogy kapcsolják vissza a neted.

Next S:
Tegnap felhívtam őket, mert nem volt világos. Egy kedves csajszi el is magyarázta szépen.
Kell legyen 1 arany-, vagy platina előfizetésednek (Telekomon belül, mindegy, hogy mi az.), és az mellé tudod aranytárskártyának megcsinálni a jelenlegi T-s előfizudat.
Kicsit hülyén írtam le, de remélem érthető...

(#34679) Akve

Én is vettem ezzel az előfizuval készüléket, mégis 5490.-et fizetek érte... :F

[ Szerkesztve ]

#Xiaomi 13T#

(#34681) Akve válasza Logeeen (#34680) üzenetére


Akve
tag

Hát én ügyfélszolgálaton váltottam, és nekem nem engedték a kisebb összeget :(( :W
A tied valószínűleg arany társkártyás, kedvezményes előfizu.

[ Szerkesztve ]

Élek és élni hagyok.

(#34682) Logeeen válasza Akve (#34681) üzenetére


Logeeen
senior tag

Igen, másik előfizum aranykártyás már régebb óta. Kihasználtam a lehetőséget Mozaik S-ről.. :)

#Xiaomi 13T#

(#34683) [P]laci válasza Logeeen (#34680) üzenetére


[P]laci
senior tag

Köszi Akve és Logeeen! :K

Magyarul: mivel a saját számom aranykártyás előfizu, magamnak 6490 készülék nélkül, készülékkel 7990, viszont a többinek 5490-ért tudnám megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#34684) raziel01


raziel01
veterán

Én most reggel vettem át 8:30-kor a 32 GB-os memóriakártyát.

Már megint mit összeszerencsétlenkedtek mire megkaptam. :D
Először azt mondja, hogy nem látja, hogy mit vettem, csak annyi látszik, hogy 890 Ft-ot fizettem.
Mutatom neki telómon az emailt, hogy pontosan mi a termék neve. Azt mondja ja mégis látszik ám. :D
És hozta is a kártyát.

Úgyhogy az akció alatt két 32 GB-os kártyát sikerült rabolni 2x890 Ft-ért. :C

Amúgy ugyan úgy a saját nevemmel belépve rendeltem meg. Úgyhogy lehetett saját account-tal is akár kétszer is kihasználni. Csak a személyes átvételen volt a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#34685) lord.lakli


lord.lakli
őstag

Új Mozaik S-es készülékvásárlásnál sem enged kupont megadni.

(#34686) sarkanyolo2 válasza lord.lakli (#34685) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Amint egy pár hozzászólással ezelőtt jelezték, ebben az esetben ha e-mailben vagy telefonon megadod a kódot, úgy elfogadják!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#34687) lord.lakli válasza sarkanyolo2 (#34686) üzenetére


lord.lakli
őstag

Bocsi, figyelmetlen voltam. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#34688) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

.

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#34689) sarkanyolo2 válasza sarkanyolo2 (#34688) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#34690) adequate_cou válasza sarkanyolo2 (#34688) üzenetére


adequate_cou
senior tag

No igen, de nem a szabályoknak megfelelően használod nem fogják jóvá írni.

(#34691) pepe091 válasza sarkanyolo2 (#34688) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Copy paste. Szóról szóra ugyan ezt leveleztem le vele. Szinén Noémi... :D Lehet bepróbálom még, hátha jóváírják. De szinte biztos, hogy nem működik már majd, mivel jóvá kell hagynia valakinek.

Egyébként azaz érdekes, hogy már a havidíjas telefonoknál sem látszik a kuponbeváltás, viszont a tartozékoknál még mindig, de nem fogadja el a kódot.. :D

(#34692) Vangelis


Vangelis
nagyúr

de jó, hogy még tenap bementem érte+!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#34693) djculture válasza adequate_cou (#34690) üzenetére


djculture
félisten

Én utána néztem jobban két órát olvasgattam a honlapokat. Mivel semmiféle szabály nemvolt rá (akciónekem.hu oldalon se a t-mobile oldalon nincs ilyen akciónekem.hu készülék/ előfizetés kupon szabályzatt)csak egy sms-ben irták hogy mire használható igy ezért volt ez a káosz. Nem létező szabályzatra nem hivatkozhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#34694) Daniel Alves válasza Logeeen (#34665) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Igen, előfizetéssel vagyok ;)
Be kell lepni a ttkom oldalára (felhasználói , jelszó) es ott tudod elkérni ha jol tudom valami 54ft-ért.

Közben rájöttem hogy mi a gubanc. 2honappal ezelőtt meg rendeltem a mozaik XS csomagom melle kiegészítő lehetőségként a net& roll 1GB adatforgalmat 1000ft-ért. Csak ezt valahogy nagyon elfelejtettem :DDD

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#34695) djculture válasza djculture (#34693) üzenetére


djculture
félisten

Lemaradt: Egyedül a 10% kedvezményt biztosító kuponkód, mely a www.providajatek.hu webshopban megtalálható termékekre váltható be... van benne a szabályzatban.
Amúgy lesz még egy sorsolás is:

2013. október 1. és december 15. között a www.akcionekem.hu oldalon regisztráltak között a következő nyereményeket sorsoljuk ki:

1 db Samsung Galaxy Express típusú okostelefon,
1 db Sony Xperia Tablet S típusú táblagép,

[ Szerkesztve ]

(#34696) St3ven válasza raziel01 (#34684) üzenetére


St3ven
addikt

Én azonnal megkaptam, semmit nem szerencsétlenkedtek. :) Aszongya a csajszi: "elég durva kedvezmény volt ez". :C

Ráadásul ezren vártak a sorukra, amikor beléptem, mondom OMG, de kb. 1 perccel a sorszámhúzás után hívtak is. ;]

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#34697) zolka7927


zolka7927
csendes tag

Ma én is átvettem a 890 ft- os 32 GB memkarit. Csajszi a t- pontban:" ez most részletre van,vagy mi?" Mondom nem kupon+ online fizetés. Erre azt mondja oké azt hitte valami hiba. :-) Amikor végeztünk és jöttem ki odahajolt a kolegájához és odasugta hogy lesz itt valami gebasz ezvolt ma az ötödik ilyen ügyfél.

(#34698) Hikvision


Hikvision
senior tag

Tegnap előtt én is beregeltem az akcionekem-re és tegnap kaptam is kuponkódot, webshopon lőttem vele egy Arctic Headphone Sound P311 ST BT fülest, beállítottam személyes átvételi pontnak a köki terminálos T üzletet, ma beküldtem érte az asszonyt, és oda is adták neki ingyen, bár elmondása szerint nagyon kivoltak erre az egészre, h hogy is lehet ingyen ez a dolog. úgyhogy sokáig sztem tényleg nem fog menni a játék ;]

20 éve a PH-n.

(#34699) Vangelis válasza Hikvision (#34698) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem tegnap Miskolcon egy rossz szót nem szóltak.

Már alig várom a hétfőt, hogy át tudjam venni a következő kártyát :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#34700) raziel01 válasza Hikvision (#34698) üzenetére


raziel01
veterán

Látjátok én korrektebb voltam, mert én legalább fizettem 890 Ft-ot a kártyákért. :C ;]
Ti meg ingyenélők vagytok. :P :DD

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.