Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47709) Topiccsendőr válasza Czimby (#47707) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hat elegge kozvetett tapasztalas, a regi Rotax v990 est is belekeverted, pedig az elegge idotallo konstrukcio.
Rsv4 alig van az orszagban. Ez alapjan persze lehet velemenyt kialakitani az egesz markarol :)

Es akkor elerkeztunk oda, hogy az ember mindig az egesz csak kis szeletet latja.
Rs 125 hoz azt tudom mondani, h a mikuni olajpumpaja nem tud tobbet nyomni. Nyelgazon 3% os kevereket nyom, alapjaraton meg 1%. Ha a bovdent feszesre huzod, akkor alapjaraton fog tobbet nyomni, amivel nem lesz jobb semmi. Olajpumpa sosem szokott elromlani. Olajpumpat azert talaltak ki, hogy olajat sporolj. Ne allandoan ugyanaz a mennyiseg menjen az elorekevert benzinhez kepest. Azert kotik ki, mert a versenyolajok 2t nel 50 es viszkozitasuak es nem annyit nyomna.
2t szintetikus olaj.
A 2t szintetikus olaj csucstechnika, nem kokszol, nem rakodik, nem fustol, es teljes vedelmet nyujt az on motorja alkatreszei szamara. Kb ez van a fejeben az embereknek. Egy resze igaz.
Furcsan hangzik, de a leheto legjobb olaj 2 t be az novenyi eredetu, ricinus olaj.
Magas hofokon instabil, nem ugy mint a szintetikus. Es ez az instabilitas a kenese titka. Polimerizalodik meg nehezebb olajokra, ami gazdag eszterben, sokkal nagyobb vedelmet nyujt, mint a szintetikus olaj. Viszont rakodik. Vagy ez, vagy az. Csodak nincsenek.
En epitettem ossze a sajat rsemet, a masodik honolasnal nem jarattam be. Nem kell.
Motorfeket nem keveset kap nalam. Nincs baja tole.
Az hogy mitol ragad meg, millo dologtol fugg. Amit en tapasztaltam, az csak szerelesi hanyagsagbol kifolyolag.
Most fog a harmadik szezonba lepni ilyen hasznalattal, emelt kompresszioviszonnyal, eltolt gyujtassal ugyanazzal a dugoval...

Nem menekülsz a csendőrség elől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.