Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47801) Bogyó bá' válasza Something_ (#47799) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Borcucc?! :Y

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#47802) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

70k, bőrcucc sztem kövi hónapban mikor megjön a fizu :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#47803) Something_ válasza dellfanboy (#47800) üzenetére


Something_
őstag

Zsir ujonnan vette es 70e. A vortice 80 lett volna.

(#47804) yodamastah válasza Something_ (#47797) üzenetére


yodamastah
őstag

Drága dolgog ám hosszú távon a köridőmérő :)

(#47805) -Mosquito- válasza Something_ (#47797) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nekem felesleges.. :DDD

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#47806) mm89 válasza FIREBLADE78 (#47798) üzenetére


mm89
őstag

:C

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#47807) canniball válasza dellfanboy (#47800) üzenetére


canniball
nagyúr

Meg is érdemelted, miacsöcsé' mondtad meg mennyi volt? Csak annyit kell mondani, hogy akciós volt drágám! :DDD

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#47808) Daywalker válasza yodamastah (#47804) üzenetére


Daywalker
addikt

:DDD

Figy, akartam tőled kérdezni, hátha neked volt ilyen cuccod: a valódi karbon vázvédőt (ami a "bölcsőre" való) te mivel raktad fel, ami tartós de nem is kúrja szét esetleg a fényezést, ha később levenném? Vagy legyen fix, úgyse szedem már le? :D Akkor mivel tegyem fel?
A deklivédőket ragasztom würth cuccal.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#47809) Archer válasza Topiccsendőr (#47783) üzenetére


Archer
őstag

Pedig az R6-ra mondják (R6R-re legalább is biztosan), hogy hú hát az aztán az igazi pálya 600-as. Futóműnél mi kellett volna, komolyabb cartridge vagy csak rugók vagy mi?
Az RS-ből neked melyik generáció van? Milyen húzósabb költségekre kell számítani egy ilyen kihegyezett(ebb) 2T blokknál? Havernak 125-ös CR-je volt, az 40 LE körül van, nem versenyzett vele de azért húzta neki, dugattyút kellett cserélni azt hiszem kétszer (Wössnert vett) amíg nála volt, más motorikus gondja nem volt. Másik ismerős 250-es RM-Z-jénél megvételkor már nem maradt pénz szelepcserére, el is törött, ahogy illik, blokknak kiment az oldala, pedig az 4T meg ő aztán nem ment vele állat módon. Egy KX-250-es blokkból lett újra talpra állítva (ugyanaz a blokk van mindkét motorban, legalább is annál az évjáratnál), így is 200 fölött volt a buli vége.

Daywalker: sziloplaszt, a sufniszerelő legjobb barátja :DDD Bernernek is vannak ilyen cuccai [link]

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#47810) Topiccsendőr válasza Archer (#47809) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ez R6s volt. Rugo elol tul puha volt. Csillapitast lehetett tekergetni de semmi ertelme nem volt.
Hatul a csillapitasnal ugyanez volt. Szoval szelepelni kellett volna. Mindezek csakbeallitasok, semmi csere.
En max ezt koltottem volna ra, be lehetne loni ennyivel is, nem gondolnam h ohlins kell bele azonnal.
Jo darabig en lettem volna a szuk keresztmetszet, nem egy jol beallitott gyari futomu.

RS bol nekem 2003 as van, de ugyanaz a rotax 122 es eroforrasa van, mint a 2012 esnek.
Alapvetoen az ember ott van eltevedve, hogy egy bizonyos osszeg alatt nem lehet motort venni, csak egy leharcolt valamit.
RS nel hajtorud tud a leginkabb seruleseket okozni, egy jol osszeszerelt es beallitott blokknal nem a henger-dugo a gyenge pont. Minden hasznalat es gondozasfuggo. Igy fogalmam sincs milyen koltsegekre gondolsz. Egy versenymotort gondozni kell, utcai motorhoz ne hasonlitsd, nincs ertelme.
Ha RS teljesitmenyt akarsz, azt biztos nem fogod meguszni cbr 125 koltsegekbol, de szerintem nem mondtam ujat

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#47811) Archer válasza Topiccsendőr (#47810) üzenetére


Archer
őstag

"Alapvetoen az ember ott van eltevedve, hogy egy bizonyos osszeg alatt nem lehet motort venni, csak egy leharcolt valamit." -ezzel tisztában vagyok, ez kb. mindenhol igaz. Ami feltűnően olcsó, az valahol sántít.
Te tanultál motorszerelést, magadnak ezeket meg tudod csinálni és így még átb@szni sem fognak de olyan embernek tudnád ajánlani ezt a motort, aki csak felületesen érinti a témát?

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#47812) Topiccsendőr válasza Archer (#47811) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

En alapvetoen versenyre vettem ezt a motort. Ha pedig arra veszed a legelso dolog, h vasarlas utan darabokra szeded. Ami hataron van csere. Egyszeru. Ezert megbizhato.
Ha egy laikus kezebe adnam, sem lenne baja gondolom.
Ket szezon alatt csak lehuztam a hengert, h mi ujsag, de semmi problemat nem lattam. Szervizigenye nem sok volt, meg fuvokazni se nagyon fuvokaztam a masodik szezonban. Ilyen szempontbol igenytelen. Olajat sem csereltem sosem.
Bar aki versenymotort tart, az eleg ritkan laikus, epp ezert csomo problemat meg tud elozni.
Az elejen darabokra kell szedni, mindent kimerni es nem lesz problema.
Olyan embernek nem ajanlom, aki kenyelmes motoros. Mindenkinek masrol szol a motorozas, vannak akik a villanymotor halksagu, rezzenestelen alapjaratu, total szervizmentes (legalabbis ameddig belelat) modern dolgokat szeretik egynel tobb muszeregyseggel. Hat ok keruljek el nagy ivben :D

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#47813) yodamastah válasza Daywalker (#47808) üzenetére


yodamastah
őstag

Hát a vázvédők nekem több kárt csináltak mint hasznot :D De ez csak azért van mert összesen 1x szálltam be csak kavicságyba, a többi pofára esés betonon csúszás volt,ott meg sokat nem ért :D Jelenleg is valami olyan ragasztóval van fent a vázon, hogy sztem az semmivel nem fog lejönni, max vésővel :D De most már nem is érdekel :)

[ Szerkesztve ]

(#47814) dellfanboy válasza canniball (#47807) üzenetére


dellfanboy
őstag

legközelebb okos voltam mert a kesztyű árát nem mondtam meg ;]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#47815) Daywalker válasza yodamastah (#47813) üzenetére


Daywalker
addikt

Kifejtenéd bővebben, miért csinált több kárt? Hiszen az ott elvileg nem zavar senkit és semmit. Vagy úgy érted, hogy megvetted, de nem volt haszna igazán? :DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#47816) yodamastah válasza Daywalker (#47815) üzenetére


yodamastah
őstag

Úgy értem hogy amikor levettem, jött vele a vázról a fényezés :D

(#47817) Daywalker válasza yodamastah (#47816) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem kell levenni :DDD De ha a kavicságyban vagy pályán kívül landolsz, akkor inkább előnye van csak...márpedig ez könnyen megeshet.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#47818) pakriksz válasza Topiccsendőr (#47784) üzenetére


pakriksz
őstag

de miért ellenmarketingelik? Láttam már én is ezt a befecskendezős 2T felokosítást, de így már az egyszerűségből is veszít valamennyit :)

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#47819) Steven


Steven
addikt

ma hülye ötlet volt motorral menni undorító egy idő van ;] reggel fél 8 kor befagyott a seggem

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#47820) Daywalker válasza Steven (#47819) üzenetére


Daywalker
addikt

Asszony 7-kor ment el robogóval és nem panaszkodott:D (Gyenge vagy mint az Algopyrin...de én is, mert én se mennék ilyen hidegben:DDD - persze egy kis csalás, mert neki van meleg ruhája, ami 0 fokig simán jó, nekem meg nincs. De tegnap is szakadó esőben tolta...mit szakadt, ömlött!).

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#47821) Something_ válasza Steven (#47819) üzenetére


Something_
őstag

Lassan be kell mennem a városba pár helyre, de több emberrel beszéltem, hogy autóval botrány, hogy mi van bent.
Ezért bevállalom, remélem nem fog elfújni a szél. A hidegtől nem félek, be kell öltözni:-)

(#47822) -Mosquito- válasza Daywalker (#47820) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Asszont sok szeretettel várjuk a gurulásokon.. :DDD

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#47823) Peczek


Peczek
aktív tag

A motoros tanfolyam és a vizsgák (KRESZ, rutin, forgalom) korlátlan "A"-ra mind kismiska ahhoz képest, amikor le akarod papírozni, hogy meglegyen a jogosítvány. Felügyelet (tömeg), vizsgaigazolás, okmányiroda 1 (tömeg), okmányiroda 2 (tömeg), vizsgaigazolás elrontva, kb. ma 5 és fél órám ment eddig rá, és kedden kezdhetem újra. -om ki van. Általában 1-2 óra várakozás minden helyszínen.

(#47824) Xaels válasza Peczek (#47823) üzenetére


Xaels
félisten

Központi okmányiroda, telefon, időpont kérés.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47825) kcsa válasza Peczek (#47823) üzenetére


kcsa
veterán

Nálunk is ez van, amióta az ocsmányiroda nem lehet nyitva este nyolcig. Amíg ezt a szabályt be nem hozták, valahogy mindent el lehetett intézni, azóta gyakorlatilag megint csak munkaidőben. Értem én hogy őket is várja a családjuk, de az okmányirodai dolgozók kevesebben vannak, mint az ország maradék lakossága...

(#47826) Steven válasza Daywalker (#47820) üzenetére


Steven
addikt

hát én haza fele menet du 2 kor Hungária be volt állva mint a szög kb úgy éreztem 0 fok ,kabátba plusz betét plusz arc maszk , eső plusz szél mint állat .. nem éreztem magamat komfortosan.

reggel meg dobált a szél , gumik meg csúsztak mint atom 200kg s motorral is, képzelem robogóval még jobb lehet ;] ...

szvl én szerintem fos az idő ehhez , viszont lehet megint be kell ugranom a városba lehet megint motorral megyek mert dugó van ami még szarabb :((( ...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#47827) Daywalker válasza Steven (#47826) üzenetére


Daywalker
addikt

Persze hogy fos idő van, de a fórumozó kollégák szerint én vagyok csak kényelmes, mert "ilyenkor" (értsd: szar időben, esőben) autóval járok, nem motorral - csak ha kell városon kívülre, be nem szoktam járni, amúgy BKV-zom, nekem nem fáj.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#47828) Peczek válasza Xaels (#47824) üzenetére


Peczek
aktív tag

Bocs, nem ilyen egyszerű.

Felügyelet 1.: nem működik a sorszámozó rendszerük, vissza kell menni még egyszer. Felügyelet 2. újra itt. 1 óra sorbanállás. Utána okmányiroda 1. Időpont csak a jövő hétre van. Ezért Okmányiroda 2. Sorbaállás egy óra megint. Utána kiderül, hogy a vizsgaigazolást elrontották a Felügyeletnél.

Jövőhét kedden: Felügyelet 3. ( gondolom egy óra sorbanállás megint). Vizsgaigazolás megint, talán akkor már nem rontják el.

Egyébként azt gondolnám, hogy egy jogosítványt megcsinálni nem egy varázslat: egy fénykép + 3 adat a szgépbe. max. 15,5 perc.

(#47829) Daywalker válasza Peczek (#47828) üzenetére


Daywalker
addikt

Én már ezt sem értem, mi a f.sznak 2015-ben ide-oda vinni a szarokat. Mintha nem létezne internet meg számítógép, ügyfélkapu...begyepesedett fos kommunista rendszer az egész nkh. Levizsgázol, leigazolják helyben, aztán már csak az ocsmányiroda lenne, onnan meg kiküldik. Ilyen egyszerű lenne, és csak 1 helyre kéne menni.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#47830) kcsa válasza Daywalker (#47829) üzenetére


kcsa
veterán

Igazából okmányiroda meglátogatása is felesleges.

(#47831) Grillo válasza Daywalker (#47829) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekem a legszebb az, hogy kell iskolai bizonyítvány. Akkor is, ha van másik jogsid. Biztosak legyen benne, tudsz olvasni...

(#47832) Xaels válasza Peczek (#47828) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom manapság milyen a helyzet. 7éve mikor csináltam, akkor kb. fél óra alatt megvolt. Igaz nem így szezon elején hanem inkább a végén voltam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47833) Daywalker válasza Grillo (#47831) üzenetére


Daywalker
addikt

Ezt köszönd annak a sok baromnak, akik analfabéta románok helyett vizsgáztak le, akik így kaptak jogosítványt. De ezt tényleg lehetne másképp is szűrni.

kcsa: igen, de azért egy lépés mindenképpen kell a visszaélések elkerülése végett...aláírás, fénykép stb...szóval kell az.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#47834) jaktib válasza Grillo (#47831) üzenetére


jaktib
tag

Nekem is ez verte ki a biztosítékot.
Miután véget ért a vizsga megkaptam a vizsgabiztostól az igazolást.
Szépen el is mondta miket kell vinnem az ügyintézéshez alá is húzta a papíron.
Annak rendje módja szerint nem vittem a bizonyítványt. Persze már van jogsim minek az gondoltam, okos akartam lenni. Aztán szépen kivártam a sort. Volt ott előttem egy fiatal srác, kezében a bizonyítványa, gondoltam is "első jogsis hi-hi". Nem is foglalkoztak velem haza kellett menni a bizonyítványért. A hülyeségem miatt. Hiába mondtam, hogy van már jogsim stb. Gondolom mindenkiről van adat az államnál, hogy milyen végzettségünk van. De a rendszerek nem egységesek nem tudja a bal kéz mit csinál a jobb. Egyébként ha nincs a hülyeségem nagyon hamar ment minden itt Pesten.

[ Szerkesztve ]

(#47835) Archer válasza Topiccsendőr (#47812) üzenetére


Archer
őstag

Értem, köszönöm. Csak elkalandoztak a gondolataim egy ilyen masinával :) Amúgy szeretek bütykölni ilyen dolgokkal, tanulni nem tanultam de igyekszem fejlődni, nagyrészt a netről (nem "a Suzuki fos, a Honda az isten" szintű emberektől) meg van egy-két hozzáértőbb ember az ismeretségemben.
Azért tetszenek az ilyen motorok, mert semmi sallang, csak tényleg ami ahhoz kell, amire kitalálták. Bár mostanában már mindenhol karácsonyfa műszerfal meg millió elektronika van, biztos nagy részük jó dolog csak ez már így másról szól.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#47836) FIREBLADE78 válasza jaktib (#47834) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

új kategória szerzésénél vinni kell a bizonyítványt? :Y

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#47837) mm89


mm89
őstag

Sziasztok!
Rendeltem magamnak ILYEN karokat. Kék kar, piros állítóval, rövid kivitel (3 ujjas). Viszont most vettem kormányt, arany színben, és arra gondoltam, hogy ha valakinek kell a kék akkor bontatlanul tovább is adnám amint megjön, én meg rendelnék aranyat magamnak. Természetesen beszerzési áron, nem kívánok keresni rajta!
Ha valakit érdekel, privátban keressen!
Remélem ez nem számít hirdetésnek!
Jah és ha valakinek van ugyanilyen karja, csak aranyban, akkor cserélhetünk is :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#47838) Something_ válasza mm89 (#47837) üzenetére


Something_
őstag

Szerintem ha rendelsz ujbol, akkor felhajlot vegyel, altalaban allithato a hosszusaguk is.
Keresoszonak ird be, hogy folding.
Nem sokkal dragabb, 10-12e.

FIREBLADE78: ja, vinni kell. Vicc. Ennel mar csak az viccesebb, hogy pl megbuktam "A" kreszvizsgan, beulhetek az automba es reszt vehetek a forgalomban :D

Minap olvastam valahol, hogy amerikaban, hogy megy a jogsi szerzes autonal. Besetalsz barmikor az adott kozpontba, kitoltesz egy kresz tesztet. Ha sikerul, akkor befizeted a dijat, ami 5000 ft korul van. Ha nem sikerul, akkor nem kell fizetni.
Ha sikerul, akkor mehetsz gyakorlatbol vizsgazni egybol, kisetal veled egy vizsgabiztos, beultok az autoba, aztan csinaljatok a szokasos koroket.

[ Szerkesztve ]

(#47839) JóGéza válasza Grillo (#47831) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Szia!
[2005-től 2010-ig elég volt az írás-olvasás tudás, nem kellett elvégzett 8 általános osztály.]
Tehát az, hogy van vezetői engedélyed, nem jelenti azt, hogy megfelelsz a mostani feltételeknek.

(#47840) canniball válasza jaktib (#47834) üzenetére


canniball
nagyúr

Én még a '90-es évek végén csináltam a B-s jogsit (csendben megjegyzem az iménti okmányirodás történethez visszacsatolva, hogy akkor a sikeres vizsga után kb. fél órával ott helyben kézhez kaptam a friss-ropogós papirost), néztem nagyot mikor 3 éve B125-ön megtudtam, hogy (ismét) be kell mutatni az iskolai bizonyítványt. De úgy voltam vele, hogy azóta eltelt egy "kis" idő, biztos ennek tudható be. Aztán egy évre rá amikor különbözetire mentem még nagyobb volt a meglepetés, hogy ismét kellet a bizonyítvány...
Mondjuk én annyival szerencsésebb helyzetben voltam, hogy tőlem az oktató már a beiratkozáskor kérte.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#47841) Grillo válasza JóGéza (#47839) üzenetére


Grillo
senior tag

Na, ezt nem tudtam, még 2000ben kellett a 8 osztály.

(#47842) FIREBLADE78 válasza canniball (#47840) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Tőlem is kérték beiratkozásnál. Lassan indul s kemény 3 órás KRESZ tanfolyam. Neten van valami fasza oldal? Át kellene néznem

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#47843) -Mike- válasza FIREBLADE78 (#47842) üzenetére


-Mike-
addikt

Csak megcsinálod a jogsit? Mi lett veled? :D

(#47844) FIREBLADE78 válasza -Mike- (#47843) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Eddig is akartam. Most szóltak hogy indul nagy nehezen az a hoki tanfolyam. Amúgy is unom már a remegést,ha sünt látok. Viszont egy rendőr kislány megmotozhatna. Múltkor állt kint egy szöszi és egy barna. :P

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#47845) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Nem tudni mennyire hiteles az infó,telepített trafipaxok listája. [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#47846) Something_ válasza -Mosquito- (#47845) üzenetére


Something_
őstag

Ezek a fix sebességmérők csak szemből mérnek vagy fel lehet szerelni úgy is, hogy hátulról fényképezzenek?

(#47847) bbubby00 válasza -Mosquito- (#47845) üzenetére


bbubby00
őstag

Békés megye kimaradt a trafi programból... :D
Rendőr ismerős mondta nekem, hogy ők még csak legendából hallottak az új trafiról. :)
A beépített trafikat előre fogja jelezni tábla is!!

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#47848) Lipton


Lipton
őstag

Sziasztok!

Kabatot szeretnek venni. Neztem spidit, bor olyan 120k, szovet 60k es nezegettem meg alpinestarsban ilyeneket. Mit tudtok ajanlani? Spidi vs alpine? Bor vs szovet?

Koszi

(#47849) pityaa23 válasza FIREBLADE78 (#47842) üzenetére


pityaa23
senior tag

Jó neked a 3 órás kresz tanfolyammal. Én nagyon beszoptam. 2 éve csináltam március elején a kreszt, de a jogsira csak október elején jutottam el. Így a kresz vizsga és a jogsi megszerzése között van 8-9 hónap. Most mennék A-ra de a kategória váltás nem lehetséges. A1-ről korlátlan A ra 2 éven belül úgy lehet, hogy érvényes a kresz vizsgád, de a kresz vizsga az 2 évig él, az nekem lejárt, megújítani nem lehet. Az A1 két éven túl meg még nem tartok az októberben lesz. Az 1 hónapja vásárolt motorom bent áll a garázsban és ha törvényesen akarom használni akkor egy komplett A tanfolyamot kell végigcsinálnom kressztanfolyammal, 26 óra motorozással, plusz pénzért. NA ez a cumi. Vagy várok októberig, akkor 3 óra kresz mint neked meg asszem 10 óra vezetés. Így meg akkor vége a szezonnak, csak tavasszal tudnék motorozni, ez majdnem egy év kiesés. Ha meg elkapnak nem megfelelő jogsival, akkor eltiltást kaphatok.Sok lehetőségem nincs.

(#47850) Ferdzsoo válasza Lipton (#47848) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Bőr, és azon belül a márka leginkább a kényelmet és a praktikusságot szabja meg, nah meg az árat... :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.