Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106901) Gaboman válasza V.Stryker (#106900) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Olyat amit HSM használ, akkor 0-40-ra sokkal gyorsabb leszel! :DDD

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#106902) vendingo válasza V.Stryker (#106900) üzenetére


vendingo
veterán

Van benne ABS? :)

Sv-re visszatérve: nekem volt, sokat mentem vele extrém módon használtam, van vele tapasztalatom. Szarul gyorsul, 600-as gixer elkent bárhogyan indultam. Futóműve totál kaki, fékei fém fékcsővel használhatóak, amúgy még azzal is gagyi kategória. Ezektől függetlenül remek kirándulómotor, kisebb túrákra alkalmas, én nagyon szerettem, második motornak elfogadnám. Szerintem kár fényezni, lehúzni, helyén kell kezelni. Belépőkategóriás nagymotor, tanulómotornak, rohangálni, kirándulgatni alkalmas. Kár gyorsaságihoz, főleg 1000-es gépekhez hasonlítgatni, mert nagyon nem egy kategória.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#106903) etnies válasza Jakab66[hun] (#106843) üzenetére


etnies
senior tag

Akkor BMW R 1200 RT. Nagyon kényelmes, nincs annyi baj vele, mint a GS-el, utas ezen is tud könyvet olvasni mögötted, akár csak a DL-en, de nem túra enduró, hanem spot túra.

Vlevli, gratulálok a motorhoz, majd írj légyszí' egy pro-kontrát a DL-hez mérve, amikor már van elég tapasztalatod!

"önmagam hite vagyok magamban"

(#106904) -Mike- válasza HSM (#106864) üzenetére


-Mike-
addikt

Köszi az adatokat, akkor legközelebb eszem ágába sem lesz odaállni pirosnál egy SV mellé mert tuti megkúpol. Még ha üzem meleg hátsó slickkel állok oda, akkor se, nósansz.
Igaz 0-50-ig eltelik 1,7mp, 100-ig 2,8s. Max ha sárgára vagy villogó gyalogos zöldre indulok, esetleg.
Áh, most jut eszembe, ez V4 ráadásul >1000ccm (1077), "ezek szerint van esélyem!" ;]

(#106905) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Aki esetleg endurózik, 2 hét múlva vasárnap szeretnénk megint egy hasonlót gurulni mint múlthét vasárnap tettük.
Ha lenne kedvetek csatlakozni akkor megbeszélnénk mikor és hol találkoznánk.
Szendvicset, vizet mindenki hozzon magával, főleg vizet! :DDD

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#106906) runner 125 válasza etnies (#106903) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez tipikus túra BMW. Sport vonalhoz semmi köze.

Sport - túra BMW a K1300S és esetleg az R1200RS.

Bár mondjuk 5000 euro körüli ár itt felejtős. De gondolom az RT sem elérhető annyiért.


"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#106907) hroberto válasza V.Stryker (#106900) üzenetére


hroberto
veterán

Asszem részecskeszűrős kell bele. :DD

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#106908) Gaboman válasza runner 125 (#106906) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Halihó!

Neked esetleg 2 hét múlva vasárnap egy enduróstúra?
Ha összejönne akkor Kisbéren találkoznánk azt onnan indulunk, itt lesznek hegyek, feljárók amiket hiányolsz Győr környezetében.
Garantálom a tátott szájas motorozást! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#106909) Jakab66[hun] válasza runner 125 (#106891) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Elég egy 450EXC is 0-50re szerintem. :DDD

Gipsz Jakab

(#106910) runner 125 válasza Gaboman (#106908) üzenetére


runner 125
nagyúr

Fu, nekem az több min 120 km.
Győrben csak dolgozom, de Soprontól délre lakom, nyilván itt vannak a motorok is. Múlktor írtam már, most 47-es hátsó fogaskerékkel iszonyúan le lett áttételezve a DR-Z. Konkrétan 500km után a 6Days hátsómból elfogyott 4 mm.. :Y Nyilván, reszelővel estem neki, hisz ez a gyenge motor ilyenre nem lenne képes. ;]
Szóval szerintem jó ha 1500-at ki fog bírni ez a hátsó, pedig a legkeményebb keverék. Tköm. :(

Úgyhogy, most a kényelmes utazója inkább a 70-hez konvergál. Megy 125 körüli végre, de 70 fölött már érezhetően hangos és forog, tehát így megtenni 120km-t azon a kemény ülésen... :D
Utánfutót kéne vennem és elhúzni.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#106911) Tamás9x válasza runner 125 (#106910) üzenetére


Tamás9x
őstag

Nem sok az a 120, Múltkori telefonelhagyós, eltévedős Salgótarján-Miskolc-Debrecen-Nyíregyháza távot max 55-60km/h-al tettem meg rossz karbi miatt. :D Minden túlélhető :D

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#106912) Bogyó bá' válasza Tamás9x (#106911) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

...erre szokták mondani, hogy a kecskével is lehet... ...de vajon érdemes-e? ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#106913) hroberto válasza Bogyó bá' (#106912) üzenetére


hroberto
veterán

:C :D

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#106914) Gaboman válasza runner 125 (#106910) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Én úgy is gondoltam hogy utánfutóval lehozod Kisbérre, mi viszont odáig is elgurulunk a gépekkel :K
Megfájdulna a szívecském ha fel tőrné a seggecskédet a kemény üléskéd! :B :DDD :DDD
Bűntudatom lenne hogy este csak a hasacskádon tudnál alukálni! :C

Terepezéshez az az áttétel kell amit rátettél a gépre, a lényeg hogy minden sebességet ki tudjál használni.
Az sem jó ha az 5 sebességes motorodnak csak az első 3 sebességét használod, mert olyan hosszú az áttételezése.
Mindig a terepviszonyoknak megfelelő áttételezést érdemes rátenni, átlagosan 120-130 között legyen a vége.
Nagyjából ezt a sebességet produkáló áttétel a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#106915) HSM válasza runner 125 (#106891) üzenetére


HSM
félisten

"A lényeg, ez egy hibás megállapítás. Mert nem tudsz ezressel rajtolni és felülsz a placebonak!"
No, innentől hibás az érvelésed. Én nem rajtolásról beszéltem, hanem elindulásról. Képzeld el ezt úgy, hogy egy fáradt hétfő reggelen mondjuk elindulsz munkába, kis túlzással, hátha így átmegy. :U Nem arról van szó, hogy tudok-e rajtolni (egyébként miért ne tudnék :F ), hanem arról, hogy a mindennapi közlekedésben nem vágyom rá, hogy úgy induljak. Ahogy egy elsőbbségadás kötelező tábla után sem fogok visszaváltani egyesbe, és kuplunggal "rajtolni", hogy történjen valami. A fun factor nálam nem erről szól. Így használva viszont a sport 1000 nekem döglöttebbnek érződött, mint az SV650, ez van.

(#106904) -Mike-: "Áh, most jut eszembe, ez V4 ráadásul >1000ccm (1077), "ezek szerint van esélyem!" ;]"
De csak ha hagy nyerni... ;] :DDD

(#106916) zolee5016


zolee5016
őstag

Sziasztok
Budaörsi lévén szeretném megkérdezni errefelé hol találok nem hivatalos,de jó,megbízható szerelő szakit.
Műszaki még odébb van, de a Yamahánál 20k,csak a revizíó...kicsit sokallom....meg azért a 2 fő szabály betartásában kell segítség egy ismeretlen gépnél(fék,és olaj)
(még youngracer koromban 10-en pár éve Vas-Zala környékén mozogtam szerelés ügybe,ha nem muszáj innen nem mennék le odáig)

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#106917) Geresics


Geresics
addikt

No, megvolt a gumiteszt, relatív sokféle körülmény között! :B
Aszfalton 60-tól olyan hangja van, mint a busznak, 70-től már úgy kóvályog az úton, mint öregapám tacskója pálinkafőzés idején! :DDD
Döngölt, kemény földes úton tökéletes, de nem jön zavarba puhább, vagy nedvesebb körülmények között sem! Sarat jól kiszórja magából!
A pécsi krosszpályán is mentünk egy kört, nagyon szépen kapaszkodott minden kanyarban, de a motor gyári lánckerekei bizony gyengék, mint a héliumos lufi teherszállításra, esélyem sem volt rendesen fötörni vele...
Friss szántásban laza talajon úgy kapaszkodik, hogy még egyesben, induláskor, nyél gázon is inkább fullad a motor, mintsem elkaparjon. Salátapalántákra azért vigyáztunk. Amúgy üzenem minden mezőgazdásznak, hogy beszántani az utat, és teleültetni gazdaságos ugyan, de mégsem illő dolog...
Aztán az eső utáni agyagdagasztás is megvolt. Nos, jelentem a fizikát még mindig nem lehet megb@szni! Az agyag bizony még ebbe a mintába is agyag marad, és pillanatok alatt tele a gumi, és kezdődik a szenvedés.
...nekem mondjuk különösen, mert az első kerekem a gumi-, és fékpofa csere óta szorul. Azt hittem, hogy a vállas féktárcsa miatt, de 1-200km után sem javult. Legközelebb szétszedek mindent, és újra összerakom...

Feltettük a behajthatós tükröket. Nos, jelentem ha nem hajtod be, az is eltörik! :DDD

Próbáltuk felrakni a kézvédőket is, de a kormány végébe amit be kell dugni, az 17mm-es, a kormány pedig 13,5mm, így ez még várat magára.

Persze indulás előtt volt egy kis tuning is:
fékcső-tartó

A két zöld fékcső-tartó darabja tuti min. 1LE plusz, szóval alakul ez! Hamarosan további boyracer tuningok érkeznek - ha a kínai posta is úgy akarja! :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#106918) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
szerintetek lehet innen rendelni ? Sisakba rakható kihangosítót akarok venni.

[link]

(#106919) Lomha 8V válasza Geresics (#106917) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Akkor ha jól értem, nem a kerék szorul, hanem befog a fék? Hozzányúltatok a féknyereghez is?

(#106920) Micsurin válasza Khaosz55 (#106918) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem belevau de elfogadják a PayPalt ha jól látom. Ott meg ha valami gáz van: szar a cucc nem a leírásnak megfelelő, vagy nem jött meg akkor a PayPal-tól kérhetsz kártalanítás, ilyenkor ők visszaadják a pénzed és leverik a bolttal egymás közt az összeget.

Eddig az esetek 99%-ban mindig kihoztak engem "nyertesnek" a PayPal disputekban. Egyedül Ebay és amerikai eladóval szoktak néha játszadozni...
Én tuti megmerném így rendelni! :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#106921) Khaosz55 válasza Micsurin (#106920) üzenetére


Khaosz55
addikt

Én is néztem nem fake oldalnak tűnik. Az ár meg fel az itthoninak. Eredetileg a spotot néztem de a tour verzió csak 8 ezerrel több.

(#106922) Geresics válasza Lomha 8V (#106919) üzenetére


Geresics
addikt

Hát épp ez az, hogy megint csak a túra után néztem meg, hogy ha kézzel megforgatom, akkor fél fordulat után megáll. :(((
Gumit cseréltünk, utoljára, akkor a fékhez nem nyúltunk, de alig tudtuk kiszedni, mert a fék kapaszkodott bele - talán a tárcsa vállánál. Előtte fékpofát cseréltünk, de ahhoz természetesen a nyerget is le kellett szedni. Fékolajat is cseréltünk, és légtelenítettünk is, de ez már végképp nem oszt, nem szoroz.

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#106923) Micsurin válasza Khaosz55 (#106921) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Intecomban nem mondok semmit max hülyeség lenne... mi haverommal kínait használunk arra amire nekünk kell j az... :B

De szerintem ha bevállalják a PayPalos fizetést nem lehet ott gáz én tuti mernék rendelni onnan, más nem pénz vissza.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#106924) Geresics


Geresics
addikt

HELP! :R
2 hét múlva mennénk a Montenegrói TET útvonalra 2db 250-es enduroval. A szállító járművet szeretnénk otthagyni a Bosnyák oldalon az M18-as úton lévő rafting kempingek valamelyikében, vagy a montenegrói oldalon valahol, lehetőleg közel a határhoz.
Van esetleg valaki akinek van ott megbízható kontaktja, vagy szállásadója, ahol az autót hagyhatnánk?
Persze nem ingyen kell, csak biztonságos helyet keresünk. :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#106925) etnies válasza Khaosz55 (#106918) üzenetére


etnies
senior tag

Akkor leszel szarban, ha gariztatni kell.

De maga a márka nagyon jó, nekünk Urban van, teljesen megteszi.

[ Szerkesztve ]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#106926) -Mosquito- válasza Khaosz55 (#106921) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ebay-en is hirdet a bolt,picit drágábban. Tour-t vegyed. Itthon is lehet venni akcióban valamikor -23%-al is. Bár ahogy nézem,attól ilyen olcsó, mert kijöttek új modellek,ennyiért ajándék.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#106927) Khaosz55 válasza -Mosquito- (#106926) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nem ismerem a márkákat meg a típusokat. Erről jót írtak ezért néztem ki, a 40% akción meg fenn akadt a szemem. Az új típus nem tudom mennyivel jobb de gondolom ez is megfelő a célnak. Tőlem lehet más gyáró terméke is csak ne legyen gagyi.

(#106928) Geresics válasza Khaosz55 (#106927) üzenetére


Geresics
addikt

én anno a SENA 10S és az Interphone azonos tudású modellje között vacilláltam. Aztán körülnéztem YouTube-on, és azt láttam, hogy az összes nagy világjáró SENA modellt használ. Gondoltam, ha nekik jó, nekem is az lesz - így ezt vettem! :K

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#106929) #31733248 válasza zolee5016 (#106916) üzenetére


#31733248
törölt tag

Őt javaslom. Korábban yamahás szerelő és szervízvezető volt, jó kezekben lesz a gép.

(#106930) Lomha 8V válasza Geresics (#106922) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Fel kell újítani a féknyerget. Valószínűleg visszanyomtátok a fékdugattyút és a karmantyú el volt öregedve, eldeformálódott; nem tudja visszahúzni a dugattyút.

(#106931) -Mosquito- válasza Khaosz55 (#106927) üzenetére


-Mosquito-
őstag

1 éve a Tourt használom,ez a 5.-ik Interphone cuccom.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#106932) julius75 válasza -Mosquito- (#106931) üzenetére


julius75
aktív tag

Azé' mert mind idő előtt tönkrement vagy annyira szereted?
De komolyan, jó ez a tour?
Mi is pont ilyet néztünk ki a kollégámmal.
Telefonhoz, TomTom Riderhez illetve egymáshoz kellene egy időben és stabilan, baszakodás mentesen csatlakozni.

(#106933) vlevi válasza Khaosz55 (#106921) üzenetére


vlevi
nagyúr

A megadott címen tényleg van egy ilyen nevű motorosbolt, Google maps, és streetview nem tévedhet :)
[link]
Azt meg már nem tartom valószínűnek, hogy egy fake oldal elkészítésekor arra is odafigyelnének, hogy az adott címen ott legyen a bolt.

(#106934) -Mosquito- válasza julius75 (#106932) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Első egy használt F3,majd új F3. Mind ujjak F5 XT és F5 MC. Némelyiket kb ~1 szezont használtam és garival eladtam. Legtovább (3év) az F5 MC volt,mert nem lehetett onnan tovább lépni,majd jött a Tour. Tényleg jó,ha nem lenne nem venném. Telefonhoz,Garmin Zumo 396 LM csatlakozik.
A linkelt bolt ebay-en is fent van. Annyiért itthon 1db Tourt kapsz (85eFt),jah' és nem 1 hanem 2 év garival árulja. [link]

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#106935) Geresics válasza Lomha 8V (#106930) üzenetére


Geresics
addikt

Hát ez remekól hangzik... :(((
Rendelünk felújító készletet, de azt sem tudom, hogy hogy kell hozzákezdeni. Haverom szerencsére a Pajeron anno maga csinálta az összeset, így nekiugrunk. Ha mákunk van, simán megy, ha nem, akkor majd kitalálunk valami okosat. A nagyobb baj inkább az időhiány...
Mindenesetre köszi az útmutatást! :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#106936) Horvi válasza Geresics (#106935) üzenetére


Horvi
őstag

Nyugi nem egy rocket science. Szétszeded darabokra, elpucolod, kicseréled a karmantyút meg esetleg a porvédőt. Zsírozod, összerakod és örülsz :DD Én pont ma csináltam a Z-n(a nyerget meg a munkahengert, elöl-hátul).
Itt ki tudod keresni a mocidat és meg tudod nézni a robbantott ábrákat. Szerelésnél sokat segíhet, illetve a gyári számok is itt vannak.

Hello darkness, my old friend...

(#106937) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Erről van valakinek tapasztalata?
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#106938) zolee5016 válasza #31733248 (#106929) üzenetére


zolee5016
őstag

:R

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#106939) Polemius válasza Geresics (#106917) üzenetére


Polemius
aktív tag

"Az agyag bizony még ebbe a mintába is agyag marad, és pillanatok alatt tele a gumi, és kezdődik a szenvedés."

Próbáltad már szilikonnal befújni? :D

(#106940) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Ő lesz a következő próba alany. Elöljáróban valami amit tudni kell róla? :B

Gipsz Jakab

(#106941) Jakab66[hun] válasza HSM (#106915) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Mentél már ER6N-el?

Gipsz Jakab

(#106942) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Szerintetek a Wexxtor, Banshan stb.. 250 cm3 quadok milyenek lehetnek, tanulni jobb lenne hasznàltban mint egy KXD 125 cm3 új quad?

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#106943) Geresics válasza Gaboman (#106942) üzenetére


Geresics
addikt

Pár éve kérdeztem egy cimborám, hogy megvegyek-e egy 250-es quadot, ami jó áron lett volna. Azt mondta, hogy kb. fél óra alatt kinőném. Azért elmentünk egy terepes körre, és kiderült, hogy nem volt igaza! Legalább 40 perc kellett, hogy kinőjem! :DDD
Aki terepen motorozott, azoknak ez a méretkategória hamar kevés lesz - ezzel csak erre próbálok célozni! :K

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#106944) Bogyó bá' válasza Geresics (#106943) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Valahogy így? :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#106945) Gaboman válasza Geresics (#106943) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Gyerekeknek lenne, nem nekem, nekem a 610 minden igényemet kielégíti.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#106946) HSM válasza Jakab66[hun] (#106941) üzenetére


HSM
félisten

Nem. :(

(#106947) Lomha 8V válasza Geresics (#106935) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nincs mit. Nem nagy dolog, simán meglesz. De ha eljuttatod Siklósra a nyerget, megcsinálom neked.

(#106948) Geresics válasza Lomha 8V (#106947) üzenetére


Geresics
addikt

Abból hogy lenne videó? :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#106949) runner 125 válasza Gaboman (#106942) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hát nem tom, én inkább Chan-fos vagy Mindsar márkákat nézném.
Ezek azért megbízhatóbb kínai gyártók, mint az általad említettetek. :)

Viccet félretéve. Annyi motorod volt már, mint a huzat. H lehetsz azok után ilyen naív? Értem, h nem magadnak akarod, de most komolyan elhiszed, h egy 200.000ft-os quad majd élményeket fog neki szerezni?
Még azt sem tudnám mondani, h majd megtanul rajta szerelni. Mert ez akkor se lesz jó sose, ha az egész blokkot új alkatrészekből építitek fel újra.
Mit lehet manapság 200k-ért venni? Lassan egy jobb okostelefont SE. Akkor ennyi pénzért mit gondolsz, "mit tudhat" egy extrém szórakozásra szánt jármű?
Egy életre elmegy majd a kedve az egész technikai világtól, mert ezzel többet fogtok szopni, mint amennyit használni tudja.

Bevallom, h némileg elfogult vagyok és van bennem egy adag sznobizmus is. De ilyen no name hulladékokat akkor se birtokolnék és ajándékba sem vennék, ha maga a gyár fizetni értük nekem havonta.
Egy valamire való quad ott kezdődik, h 1M és LTZ400. Az ami a sport és túra ötvözete azt pedig úgy hívják, h Polaris Sportsman 1000, 4,5-ért.
De kisebb, 2-300 ccm-es példányokat is találni a minőségi gyártóktól, persze nem 200-ért.
Ha meg egyszerűen ennyi a budget, akkor ne quad-ot vegyél neki rajta, hanem mondjuk egy bringát. Abból ennyibe már lesz neki egy egész tartós, minőségibb alkatrészekből összeállított példánya.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#106950) Gaboman válasza runner 125 (#106949) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Természetesen nem tudom milyenek, nem volt még tapasztalatom velük.
Az az igazság hogy nem tudom mit lenne érdemes venni nekik, csak szeretném őket megtanítani az alapokra.
Azért azt se hiszem el hogy 1 milliónál kezdődne egy valamirevaló gyerekquad.
Ezek a 250 inkább nekik valók mint felnőtteknek, de ha megbízhatóságra szarok akkor inkább hagyom.
De nem azzal van itt a baj hogy 200-250 ezerbe kerülnek, mert motorból is lehet jót kifogni annyiért, nem egy ismerősöm ennyiért vett endurót és elvan vele.
Csak azok Japán motorok, nem Kínai quadok, aztán lehet várok még az egésszel és inkább fognak kapni egy endurót.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.