Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106251) runner 125 válasza Geresics (#106248) üzenetére


runner 125
nagyúr

A Kawa-n milyen a gyári felfogatás? Mert ezen gondolkodtam már én is. A gyári tükör szára az enyémen (meg szerintem az ilyen motorok jó részén) egy 15-ös villáskulccsal meghúzható hüvelybe ül bele. Tehát, ha a tiéd is ilyen, egy sima kulccsal mindig lazítható és behajtható. Aztán átgondoltam, h igazából ha van konkrét terep útvonal, egyszerűbb lehet inkább lelazítani és kivenni a helyéről, majd otthonhagyni...

Pont nem találok egy képet, egyszer egy DR-Z-n láttam egy frankó megoldást, gyakorlatilag a kézvédő sarkiba volt intergálva a kis karika tükörlap..

Hasonló alterntívák: [link] , [link] , [link] , [link]

De ez még kisebb volt, kb. ki sem lógott a kézvédő műanyagjának síkjából.
Magyarán, endurozni szerintem ez is tökéletes megoldás. A mögötted jövőt abban is látod, max műszakira vissza kell tenni a gyáriakat.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#106252) Geresics válasza runner 125 (#106251) üzenetére


Geresics
addikt

M8, vagy M10 van átalakítóval gyárilag.
A kézvédős megoldás nekem egyáltalán nem tetszik, ráadásul hülye helyzetben még balesetveszélyes is lehet.
A lefelé álló tükör viszont eddig eszembe sem jutott, mert mindenkinél csak ezt az E-364-est, vagy az M10-es E-366-ost láttam eddig idehaza.
Külföldön a RAM Mount hasonló tükrét látom sok-sok videósnál, de az irreálisan drága! (Khm... fillérb@szó! ;] )
Pláne, ha rákeres az ember eBay-en, és megtalálja a párt annyiért, mint a MotorOázisban darabját...
(Az, hogy itthon 2x annyiba kerül, az valahol érthető: készletet tart (áll benne a pénze), számlát ad róla (van, akinek a nettó ár számít), garanciát vállal rá, és ami talán a legnagyobb felár: azonnal elérhető, nem kell rá 4-5 hetet várni!
Simán lehet, hogy én is megrendelem, csupán arra célzok, hogy nem gonosz a magyar boltos ;) )

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#106253) Sátán44


Sátán44
addikt

Sziasztok!

Megszakadt az olajteknőm menete, de sehogy nem tudom levenni. Tud valaki ajánlani egy megbízható szerelőt Hajdúszoboszlón, vagy Debrecenben?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#106254) zgospel


zgospel
őstag

Úgy állítottam le ma reggel megérkezéskor a motort hogy 3 km-t írt mint range. Hazafele a legközelebbi benzinkút 2,5 km-re van :D Vajon tolni fogom vagy eljutok odáig?

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#106255) HSM válasza zgospel (#106254) üzenetére


HSM
félisten

Nekem volt olyan, hogy a kút előtt mikor ráfordultam már köhögött a motor, hogy baj lesz... :C De robogót toltam már be a kútra kb. 2km-ről, hála az akkori robogóm pontos műszerének. Nem volt fun. :DDD

(#106256) McReay


McReay
aktív tag

Szezonra milyen aláöltözőt tudnátok ajánlani, hogy ne "gyógyuljon" rám nagyobb melegben a cordura dzseki? :B

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#106257) z123456789


z123456789
addikt

Na megint rámjött a kipufogó para. Tudom régi motor (2004 Z 750), de nem akarom a hurkatöltőt látni rajta. A motor mai szemmel már nem a legszebb vonalakat követi, ezért legalább a kipufogóval szeretnék rajta segíteni. Tudom, van a Bódis, de az ő kipufogói nem tetszenek, legalábbis nem láttam olyat ami tetszett volna. Szóval milyen más lehetőségem van még, legális onroad kipura? Illetve most akkor elég, ha E jeles, hangtompítós, műbizonylatos, vagy be is kell jegyeztetni a forgalmiba. 2000 km-t mentem tavaly is, és nem szeretném ha ezt a kevés km-emet elbaszná valami fontoskodó smasszer. És egyébként a hangos kipufogó szerintem igen is fontos, hogy legalább halljanak, ellenben aki a csendes falusi estéken túráztatja otthon, az meg dögöljön meg. Azt hiszem ez az egészséges egyensúly a moddolt kipufogókkal kapcsolatban. :D

(#106256) McReay
Decathlon

[ Szerkesztve ]

(#106258) #74459392 válasza zgospel (#106254) üzenetére


#74459392
törölt tag

Ha elég gyorsan mész, azt a fél kilométert legurulod :)

Mennyire pontos amúgy? Épp valamelyik nap olvasgattam a Triumph Street Twinről és azt írták, hogy ez a hatótáv kijelzés nem működik a legpontosabban. Mondjuk nem emiatt nem veszek ilyen motort (egyelőre), van még előtte pár a sorban a kívánságlistán :D Moto Guzzi V7, Yamaha XVS 900R

(#106259) Bogyó bá' válasza z123456789 (#106257) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Erről ennyit: [link]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#106260) etnies válasza #31733248 (#106247) üzenetére


etnies
senior tag

Télen, tavasszal:


Melegben:

Kánikula, városon belül:

Túrán:

Szóval szerintem néhány kép alapján senkiről ne vonj le általános tanulságokat, én láttam már teljesen felöltözve, igaz régebben.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#106261) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Cordura ruhához milyen motoros csizma ajánlott, ami nem néz ki hülyén sem, de megfelelő védelmet is nyújt?

Lehet hülye a kérdés, de inkább kérdezek :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#106262) zgospel válasza #74459392 (#106258) üzenetére


zgospel
őstag

Jogos, akkor az utolsó lámpától nyélen fogok indulni ;]
Fogalmam sincs hogy mennyire pontos, ennyire még nem mentem le vele, mert stresszel hogy elég hamar kigyullad a figyelmeztető lámpa és ott ég. Az FZ6 nem volt ennyire biztonsági játékos, az csak az utolsó 3,5 liternél kezdett villogni. De ma reggel siettem, nem fért bele a benzinkút, úgyhogy majd este meglátom hogy mennyit tudok rátölteni. Akkor végre tudni fogom hogy kb mennyire reális amit mutat.

Azt tudom hogy induláskor 14-et írt, a munkahelyem meg kb 10-11 km-re van, úgyhogy a visszaszámlálás pontos volt :))

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#106263) z123456789 válasza Bogyó bá' (#106259) üzenetére


z123456789
addikt

Igen, pont az effajta cikkek, és fb bejegyzések váltották ki megint. Én nem vagyok ez a betyár motoros, hogy leszarom. Utálok vitatkozni, és bár meg van kötve az ember keze, van lehetőség a törvényen belül is mozogni. Na én ezt keresem.
Mondjuk ez hogy a fékkar/plexi miatt megbüntetnek. Azt hogyan kell igazolnom, vagy honnan tudom, hogy a gyárival egyenértékű? Illetve rendszámtábla tartó. OK, értem én, a régi nóta, pénzbeszedés. De akkor hogyan tudok NEM okot adni arra, hogy belekössenek? Mondjuk ennél a három dolognál:
-kipufogó
-fékkar
-rendszámtábla tartó

(#106264) Bogyó bá' válasza Graphics (#106261) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ne érdekeljen hogy hogy néz ki: védjen megfelelően, és képes legyél elviselni egész nap.

Én fekete, egyszínű, vízhatlan, magas szárú bőr túracsizmát ajánlanék - azokban gyalogolni is lehet egy túra során, általában megfelelő a védelmük, és ronggyá sem ázik egy esőben. A konkrét választás meg pénztárca kérdése...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#106265) Geresics válasza zgospel (#106262) üzenetére


Geresics
addikt

Kamerát ne felejtsd el elindítani majd, és a készült videót is linkeld be! ;]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#106266) etnies válasza Bogyó bá' (#106259) üzenetére


etnies
senior tag

Fékkar és kuplungkar? Azon is kell az E jelölés? pff.

A hangoskodókat nem sajnálom, van jó pár motoros, aki nem ismer kegyelmet, amikor hangerőről van szó.

zgospel Ha nagyon parázol, menj el kocsival és egy üres flakonnal a kútra :)

[ Szerkesztve ]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#106267) Bogyó bá' válasza etnies (#106266) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A "sportdobot" rühellem, a kuplung karom gyári, de a fékkart én is kénytelen voltam állítható, kínaira cserélni a GS-en. A gyári (fix helyzetű) fékkar nekem egyszerűen túl messze volt, a rövid ujjaimmal komolyan balesetveszélyes egy váratlan vészfékezéshez. Vettem rá kínai állíthatósat, az is a legközelebbi állásban van, csak így jó. Ha lett volna gyári, azt vettem volna - én is félek a kínai spiáter esetleges törésétől...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#106268) etnies válasza Bogyó bá' (#106267) üzenetére


etnies
senior tag

Ezért írtam, ezt teljesen megértem. Ha valaki személyre szabja, kényelmesebbé teszi a motorját, illetve pimpeli egy rendszámtábla tartóval, az oké. Én csak azokat rühellem, akik még a falumba sem érnek, de már tudom, hogy jönnek. És sajnos sok ilyen van Magyarországon.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#106269) z123456789 válasza Bogyó bá' (#106267) üzenetére


z123456789
addikt

Az ilyen csattogó durrogó üvöltő szarokat én is rühellem, de most hogy vittem műszakira a motort a gyári kipufogóval, hát mondom, rohadjanak már meg, a gyári kipufogó nem sokkal halkabb, mint a TwoBros végem. Ez azért dühítő. Meg hát nem is értem, egész úton miért jó azt hallgatni, ami üvölt. Az aranyközépút, azt hiszem megint hiányzik, jó szokás szerint...

De azért várom ám a választ, és az ajánlásokat is még. :B

(#106268) etnies
khm "...sok ilyen van" mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#106270) KoVee84 válasza z123456789 (#106257) üzenetére


KoVee84
senior tag

A TwoBrothers pont nem E jeles, mivel USA piacra gyártott dob. Nekem 8 évig volt az a ZX6-on db killer nélkül, sosem volt vele problémám. Sőt beszerelt db killerrel forgalmi vizsgán is átment.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#106271) z123456789 válasza KoVee84 (#106270) üzenetére


z123456789
addikt

Ezt tudom, ezért is kérdezem. Jó, ok, nem volt egyértelmű, hogy a kép csak figyelem felkeltés, de amúgy pont ilyenem van, azért ezt a képet választottam.

Na jó, de te a megoldások hazájában élsz. :DDD Van ehhez hangtompító? :F Ja, és szép a motorod, összefoglaló lapozgatása során elkezdtem keresni egyet. :D

(#106272) KoVee84 válasza z123456789 (#106271) üzenetére


KoVee84
senior tag

Már nem az enyém a motor, tavaly eladtam és mindig is Pesten éltem :DDD
Az új tulajnak viszont honosításkor vissza kellett szerelnie a gyári dobot egyébként.

db killer

(#106273) zgospel válasza Geresics (#106265) üzenetére


zgospel
őstag

Nem hoztam kamerát se :D Pedig gondoltam rá miután reggel egy BKV busz úgy áttolta neki a teli piroson hogy csak azért nem csapott el engem mert mindig körbe nézek a kereszteződésben a zöld ellenére is, így meg tudtam állni. Zajlik az élet :D

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#106274) z123456789 válasza KoVee84 (#106272) üzenetére


z123456789
addikt

Hm. Na látod. MO-n ez nem működik. Velem is visszarakatta a szerelősrác amíg elvitte műszakiztatni.
Ez vajon ugyanaz lehet? :U Ez egy univerzális tompító? Csak mert akkor elhessegetem a parámat, mert hiába E jeles egy kipu, szerintem van az a rendőr, aki megbüntet, akkor is, mert mondjuk nincs bejegyezve. A cikkek is azt írták, hogy nem megfelelő db értéknél büntettek. E jelről, és papírról nem szóltak. Na jó, a szöveg utalhat az E jelekre is mondjuk, de konkrétan itt nem említik. Ezzel most nyugtatom magam. :D
Amúgy látom már, ez a tompító jó az enyémre is. TB M-2. Mínusz 3-4 db? :Y Az nem sok. Mondjuk akkor pont igazolná az állításomat, hogy a gyári sem sokkal halkabb.

(#106275) Chris0321 válasza etnies (#106266) üzenetére


Chris0321
addikt

Ilyen szép időben, kocsival? Inkább egy kellemes sétát kellene beiktatni.

(#106276) Graphics válasza Bogyó bá' (#106264) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát nézelődök, igazából ehhez a nadrághoz keresek valamit.

[link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#106277) KoVee84 válasza z123456789 (#106274) üzenetére


KoVee84
senior tag

nekem az a fajta tompító volt, amit linkeltem; amivel kb ugyan olyan hangos volt a dob, mint a gyárival.

(#106278) Micsurin válasza Bogyó bá' (#106267) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nevetséges a CNC mart karjaim masszívabbak mint a gyári spiáter szarok... Gyári kormány helyet lapos PUIG van fent.
Még a rendszámot is levennék mi? Vicc megint a ló túloldalán vagyunk...

Btw megnéztem a Lucas fékbetéteimen sincs e jelzés pedig a Wilkerben vettem anno.... Átvágtak. :DDD :DDD

Sőt a kis fekete Puig plexi se e jeles... :DD

Sőt tegyél egy 30 éves motorra gyári tükröket. Vagy próbálj venni pl Homasitában vagy Shoxban E jelest....

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#106279) z123456789 válasza KoVee84 (#106277) üzenetére


z123456789
addikt

Jaja, értem. Amúgy szerintem az ugyanaz. Ami a két linken van.
Mindegy is, arra spekulálok, hogy esetleg elég ha a db érték megvan, és nem kell semmi féle E jel. De szerintem ez csak álom. :D

(#106280) KoVee84 válasza z123456789 (#106279) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nem ugyan az a kettő, egyiknek van belül is cső része, az halkabb.
db killer + gravírozás és teljesen nyugodt lehetsz. ;)

(#106281) z123456789 válasza KoVee84 (#106280) üzenetére


z123456789
addikt

Ha végig pörgeted ott is van több változat. Ott is van két oldalú.

Hm... :U Igazad lehet.

(#106282) canniball válasza McReay (#106256) üzenetére


canniball
nagyúr

Az attól függ mennyit szánsz rá. Ha olcsón kell akkor Lidl, Decathlon, ha lehet drágább akkor HH, ha a pénz nem számít akkor pedig FF, A.stars.
De a legköltséghatékonyabb megoldás egy sima hosszú ujjú póló, csak az elég nehezen szárad így meglehetősen kellemetlen érzést nyújt miután levetted a kabátot.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#106283) zgospel válasza z123456789 (#106274) üzenetére


zgospel
őstag

Ezek a cikkek arra vannak hogy riogassák az arra fogékonyakat. Egy részük most szidja a rendszert meg a rendőrséget, a másik része meg retteg hogy őt is meg fogják büntetni ezért nem megy arra esetleg lecseréli az aliexpresses szarjait. Utóbbi volt a cél.

A Héreg-Bajna szakasz ellenőrzésére azért álltak most rá, mert egy fickó pont a Kanyarfotó előtt törte magát ripityára, plusz a helyieknek is elegük van. Tavaly is voltak kint rendőrök többször is mégsem volt visszhangja.
Most az NKH-val közösen akcióztak, ezért tudtak keményen bírságolni mindenért. Ha nem lett volna velük az NKH akkor a egy jó részével nem is tudtak volna mit kezdeni.

Ezt a Héreg szakaszt kell kerülni pár héten át, aztán amikor elijesztették onnan a többséget akkor megint ugyanúgy nem lesznek kint rendőrök mint előtte, és lehet ismét menni.

3-4 dB az azért sok, az már kb a dupláját jelenti. A decibel nem lineárisan növekszik, hanem logaritmikusan.
Ha a Bódis nem tetszik akkor esetleg SC-Project? Azoknak van több modelljük ami street legal a te motorodra és 300 euró körül szinte ajándék :D (enyémre 7-800 euró lenne :P )

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#106284) z123456789 válasza zgospel (#106283) üzenetére


z123456789
addikt

Azt mondod?
Mondjuk a következő még az lett volna megoldásnak, hogy leszarom. Büntessen meg! :D
Egyébként igazad lehet, már megy a háborgás sok helyen nyomdafestéket nem tűrő hangnemben is.
Hál isten mondjuk nekem a kipun kívül minden gyári. Nem is vágyom nagyon kiegészítőkre.

SC Project! Tényleg! Annyit még ki is adnék rá. Meglátom, aztán vagy ez lesz, vagy a db killer a TB-be. Mert amúgy szeretem azt a kipufogót. :)
Köszönöm a tippet. :R

[ Szerkesztve ]

(#106285) z123456789 válasza zgospel (#106283) üzenetére


z123456789
addikt

Ha valamiből van Carbon, akkor az jó eséllyel szürkés, feketés színű, nem? Csak mert ez a forma jobban tetszik. Egy kicsit odschoolabb, ahogy lassan a motorom is. :D A másik sem rossz, de valamiért ez ragadott meg...ja, az ára miatt, ezzel lehet kevesebbet is fogyasztana?

;]

[ Szerkesztve ]

(#106286) vlevi válasza zgospel (#106283) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Ezek a cikkek arra vannak hogy riogassák az arra fogékonyakat"
Ahah, csak van olyan, hogy a tizenvalahány éves motorodon új kora óta rajta lévő GIVI!!! bukócső miatt nem megy át a műszakion, mert nincs róla műbizonylat! Honnan a tetvesló...ból lenne?

(#106287) JoinR


JoinR
senior tag

Én nemrég rendeltem banggoodról egy kipufft egy 125-ös motorra, úgy voltam vele ennyiért ha másnak nem, polcdísznek jó lesz :DDD
Amúgy elég jó hangja van, csak hát a műbizonylatot elfelejtették küldeni...az E-betű meg lehet a belsejébe gravírozták, még keresem :))

(#106288) nyogo83


nyogo83
senior tag

Ha mar feljott a tema, nekem is lassan kipufogot kell cserelnem, mert a dob konyoknel sajna rendesen megrozsdalt es kifuj(hegeszteni nem lehet).

A lengyel Dominator kipufogokat ismeri valaki? Relativ olcso, 5 ev garival, rengeteg fajta motorhoz osszekoto csovel egyutt arulnak, tobb fajta dB killerrel. A kerdes, hogy E/EC aprooved rendszerek-e vagy nem :F [link]
Nemreg irtam nekik, valaszt meg nem kaptam, de hatha valakinek volt itt tapasztalat vele.

(#106289) runner 125 válasza JoinR (#106287) üzenetére


runner 125
nagyúr

Abdel, durván jól beszélsz már magyarul. Viszik a gyros-t, mi? ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#106290) etnies


etnies
senior tag

Ha már műszakizunk, ez nagyon durva szerintem.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#106291) JoinR válasza runner 125 (#106289) üzenetére


JoinR
senior tag

Csak azért linkeltem ezt a videót, mert ugyanilyet vettem kipufogóból is és motorból is. :)) Bár a kipuff már megérkezett múlt héten, még nem tudom milyen a hangja, mert a motort csak ma vettem át, szó szerint 0 km-rel:

[ Szerkesztve ]

(#106292) vendingo


vendingo
veterán

Voltam a szerelőmnél, mert nem bírtam állítani a láncon, annyira meglett húzva a csavar. Kiderült, hogy kuka a lánc, cserélni kell mindenestől. Állítás közben feltűnt neki, hogy a hátsó telónál valami csapszeg szétkopott. Ahogy levettem középállványról, gyanús lett neki a hátsó teló csillapítása is. Mint kiderült nincs benne gáz. Ehhez jön még az olajcsere, légszűrőcsere... Megkínált egy 120-130-as ajánlattal.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#106293) Geresics válasza vendingo (#106292) üzenetére


Geresics
addikt

A szerelem drága dolog! ;]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#106294) vendingo válasza Geresics (#106293) üzenetére


vendingo
veterán

Reggel meg az autószerelőnél kezdtem ott szintén kaptam egy árajánlatot 80-130k.
A kocsit hagyom így, nem kardinális probléma, a motort viszont megcsináltatom majd.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#106295) Micsurin válasza Geresics (#106293) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Te láttál már motort ami vitte a házat meg a gyereket? Mi errefelé még nem. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#106296) Geresics válasza Micsurin (#106295) üzenetére


Geresics
addikt

sose láttál még putris kisebbségit elmenni BMW S1200RR tesztre? :DDD

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#106297) tboldi válasza Geresics (#106296) üzenetére


tboldi
nagyúr

BMW S1200RR tesztre nehezen. ;]

(#106298) Geresics válasza tboldi (#106297) üzenetére


Geresics
addikt

//facepalm...
először R1200GS-t írtam, aztán javítottam R1200RR-re, mert az RR mindig "racsingot" jelent, aztán rájöttem, hogy az már nem R****RR, hanem S****RR, de a számokat simán ignoráltam... Asszem megint sikerült jól megmutatnom, mennyire értek a racsing kategóriához... :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#106299) vlevi válasza Geresics (#106298) üzenetére


vlevi
nagyúr

Akkor még javíccs rajta, mert S1000RR lesz az :)
Vagy 1200RS. De az meg boxer sporttúra, az nem olyan sukár.
Na, jólvan, abbahagyom a szőrszálhasogatást.

(#106300) Micsurin válasza Geresics (#106296) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem, de Audi SQ7 próbavezetésen láttam réti Argentint. Még az árak felől is érdeklődött pedig a zokni ippek nem lógott ki a papucs végén.... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.