Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106351) vlevi válasza bigdady (#106346) üzenetére


vlevi
nagyúr

Kipróbálni mindenképpen érdemes.
A Yamaha idén is körbejárja az országot, azt, hogy milyen motorok lesznek pontosan, nem tudom.
[link]

(#106352) zgospel válasza etnies (#106350) üzenetére


zgospel
őstag

Jó tudni hogy a petróleum is jó. Nekem kátrány volt az alu burkolatra ráégve és nitrohigítóval simán lejött, probléma nélkül.

(#106347) boogie84 a Power 2 egy elég régi konstrukció, azóta abban a szériában már 2 újabb fejlesztés is kijött a Michelintől, ezért alacsony az ára a réginek. Nekem volt ilyen gumim, nem szerettem, de használatfüggő is, hogyan motorozol, mit várnál el a gumitól, stb. Gurulgatni jó de arra valszeg egy túragumi mégjobb, sportosabb menéshez pedig szerintem kifejezetten szar volt a Power 2.
A Rosso 3 meg a Road 5 is sokkal jobbak ilyen téren.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#106353) Horvi válasza boogie84 (#106347) üzenetére


Horvi
őstag

Azért olcsóbb mert az egy viszonylag régi fejlesztés, több mint 10 éves.

Hello darkness, my old friend...

(#106354) zgospel


zgospel
őstag

geresics linkelte 1 hónapja a lánctisztító összehasonlító tesztet. Most végre kijött a láncspray teszt is: [link]
Ez a két videó elég jó és alapos, legalábbis szerintem. Akár mehetnének az összefoglalóba is :K

A Motul lánctisztítót dobhatom ki a faszba, a láncspréjük viszont konzisztensen középszerű, de legalább ehhez képest drága :D

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#106355) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Sziasztok

50-125-ös 4T után szeretnék hamarosan egy túra enduróra szert tenni. Mivel érdemes kezdeni, ami alacsony költségű, és nem sajnálja az ember 1-2 esés esetén, hosszú távokat akarok vele menni. Minimum 5 év-ig megtartanám. A korlátan folyamatban.
174cm és 86 kg vagyok. :R

u.i.: Tetszenek a bukó keretek, és csak ténylegesen túrázni szeretnék vele nem ugrálni.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#106356) bigdady válasza vlevi (#106351) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kösz ez lesz.
Amúgy mt07 vagy sv650 vagy kavaz650 ajánlott? Vagy egy kutya?

(#106357) dellfanboy válasza bigdady (#106356) üzenetére


dellfanboy
senior tag

ktm duke 790 ;]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#106358) runner 125 válasza etnies (#106348) üzenetére


runner 125
nagyúr

Katranyoldo. Ez is leszed mindent es a műanyagot se bántja. Van nehány gyári akitől,tudsz venni, pl. Autoglym.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#106359) boogie84 válasza zgospel (#106352) üzenetére


boogie84
veterán

& (#106353) Horvi

Köszönöm! Nálam működött a PP, egész jó volt. Bár tény hogy sokat nem mentem vele. Road 5 lesz, ha idén mégis csak kellene. :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#106360) vlevi válasza Tamás9x (#106355) üzenetére


vlevi
nagyúr

Egy hónappal ezelőtt még meg tudtam volna mutatni neked, hogy milyen egy V-Strom.
Csak az alacsony koltseggel van egy kis gond ezzel a típussal, mert nagyon népszerű, és emiatt nagyon jól tartja az árát. 15 éve az ára 1.8M volt, most 800-ert elvitték 1 hét alatt, de a hahu-n vannak fenn nem sokkal fiatalabb példányok, 1M körüli áron, miközben 0km-est kapsz belőle 2.4M-ert
Viszont, ha már megvan, nem kell költeni rá.

dellfanboy: na, igen, az egy másik jó választás lehet. De akkor már az mt09 is szóba kerülhet, legalábbis annak, aki bírja a szakad kipufogós Wartburg hangot (nekem teccik) :D A duke mellett az szól, hogy Mattinghofenben belepakoltak mindent, amit a helyi elektronikai bolt polcán találtak.

[ Szerkesztve ]

(#106361) zgospel válasza runner 125 (#106358) üzenetére


zgospel
őstag

Akartam tőled kérdezni hogy a fehér motor tisztán tartásának van valami külön trükkje? :D Vagy a gyakoriságot kell növelnem és ennyi?
Nem tudom hetente lemosni, a régit is kb csak havonta vagy mégritkábban mostam de azon nem látszott meg ennyire a kosz. Egyelőre vettem a Lidlben legolcsóbb nedves babapopsi törlőt és azzal átmentem rajta, az szépen lehozott mindent és gyorsan meg is voltam vele.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#106362) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem vagyok nagy tapasztalattal bíró egyén, kérdezném a tapasztaltabb kollegákat, hogy a bekoptatást hogy érdemes végrehajtani, hogy ne legyen meglepetés...

Honda CBF 500/A az áldozat, és én. Bridgestone Battlax BT023

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#106363) zgospel válasza Graphics (#106362) üzenetére


zgospel
őstag

Versenypálya! ;]

Első pár száz méteren óvatosabban a gázzal meg a fékkel, azt szokták mondani hogy "mintha esőben mennél". Hamar lekopik a formaleválasztó. Aztán amikor egyenesen mész kezdj el szlalomozgatni fokozatosan egyre bátrabban, így kb amit leggyakrabban használsz futófelület tök hamar bekopik. Utána már nem nagyon van mitől fosni, ha elmész szerpentinre észre se veszed majd és lejön a maradék a szélein is. Szerintem.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#106364) vendingo válasza Graphics (#106362) üzenetére


vendingo
veterán

Én csiszolópapírral szoktam egy kicsit átdörgölni a gumit, aztán lemosom szappanos vízzel.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#106365) runner 125 válasza zgospel (#106361) üzenetére


runner 125
nagyúr

Alapvetően érdemes valamilyen waxot venni rá, majd évi 2x átdolgozni vele. A sorrend ilyenkor: tisztára mosás (PH semleges samponnal, így a felvitt wax réteg utáni mosásnál a waxot a sampon nem fogja leszedni, csak a koszt!), szárazra törlés (csak mikroszálas kendőket, szivacsot vegyél!) wax felhordás, 15-20 perc száradás, majd mikroszálas kendővel szépen körkörös mozdulatokkal áttörölni. A wax védi a fényezést, kevésbé bántja az UV, s a kosz sem ül úgy bele, tehát könnyabb lesz tisztán tartani, illetve a víz is könnyebben lefolyik róla.
Az ilyen kész törlőkben kevésbé hiszek, mert egyszerűen össze tudod karcolni vele a motort. Mikroszálas szivacs, melegvíz némi autósamponnal. Naked bike, nincsenek akkora felületek, mint nálam. Ha nagyon koszos is, max negyed vödör vízzel átmész a fehér részeken és pikk pakk kész.
Jah és legalább a tankot ahol hozzáér a lábad fóliáztasd le! Raknak rá frankó kavicsfelverődés védő fóliát, mert fehéren ha megkopik a lakk, na az azonnal látszik sajnos és messziről is. Bemattul, beszürkül, mintha koszos lenne, csak sajnos azt eltüntetni már nagyon nagyon nehéz kopás után. Nézesd meg valami szakival, az ülés végénél és a comb / térd belső résznél végig húzasd be.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#106366) V.Stryker válasza runner 125 (#106365) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szerintem ez egy kicsit már beteges. A jó értelemben... de azé az na. :DDD Rólad mindig ez jut eszembe. ;)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#106367) zgospel válasza runner 125 (#106365) üzenetére


zgospel
őstag

:R

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#106368) runner 125 válasza V.Stryker (#106366) üzenetére


runner 125
nagyúr

:))
Nem láttam még ezt a videót, de akár lehetnék én is. Még a kor is stimmel. :D

_

H az utókornak is megmaradjon. A 3x3 mod ELKÉPESZTŐ különbségeket adott a gyári motorhoz képest! Brutális! Mondom ezt a VFR-hez is viszonyítva is. Olyat tol alul baszki és fordulaton is.., komolyan mondom izomláz van a combjaimban..
Azonnal van gázrekació, azonnal cselekszik motor, fordulaton még jobban elmérgesedik, hörög, forog, azonnal gyorsít. Tulajdonképpen egy másik motort lett. Tehát, elismerem, h a futóműve szar a DR-Z-knek, de azt h gyenge, egy ilyen pár ft-os okosítás után senki nem állíthatja.
1-2-ben gázra húzza az orrát fel, terepen földúton még 3-4-ben 60-70-nél végig elkapar, bármelyik tartományban megriszálja a seggét...
Tegnap 104 km-t motoroztam vele, 70 % terep, 30 aszfalt (csak ott mentem, ahol nagyon muszáj volt) .
Csurig tankkal indultam el. Döbbenet, 50 km/h-s átlagot írt a számláló, ilyen útviszonyok mellett, abszolút nem kímélve 4,52 litert tudtam rátankolni. :D

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#106369) vlevi válasza runner 125 (#106368) üzenetére


vlevi
nagyúr

Te is fehér frottir zokniban nyomod a pedalt, hogy ne karcolodjon össze????

(#106370) Graphics válasza V.Stryker (#106366) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát ez kemény :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#106371) runner 125 válasza vlevi (#106369) üzenetére


runner 125
nagyúr

Azért nem.. :) Le szoktam tisztítani heti 1x a pedálsort, de a küszöbökre én is iszonyú kényes vagyok és mérges, ha valaki összerúgja. Ezért ha valaki utazik velem és idegen, ha paraszt vagyok, ha nem, mindig elmondom h lépje át.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#106372) etnies válasza zgospel (#106354) üzenetére


etnies
senior tag

Köszi mindenkinek a takarítószeres tanácsokat.

Nekem a harmadik láncom lett kuka 3 év után itt Angliában, mindet megette a rozsda. Most felszereltem egy Cobrra Nemo 2 láncolajozót, meglátjuk lesz-e különbség.
Egyelőre a Stihl biodegradable olajjal nyomom, úgy tűnik ez is megtapad a láncon.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#106373) etnies válasza Graphics (#106362) üzenetére


etnies
senior tag

Melegben mész 5 km-t óvatosan, majd egy körforgalomba egyre nagyobb dőlésszöggel mész néhány kört.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#106374) vlevi válasza runner 125 (#106371) üzenetére


vlevi
nagyúr

Küszöbre lépni szerencsétlenséget jelent :)

(#106375) Micsurin válasza etnies (#106373) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az nem csak a gumi egyik oldalát fogja lekapni? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#106376) etnies válasza Micsurin (#106375) üzenetére


etnies
senior tag

Jogos :D

"önmagam hite vagyok magamban"

(#106377) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Srácok az LC4-es KTM-eken ez a Magura kuplung munkahenger (alsó - felső) mennyire problémás elem?
Visszatérőnek látom a problémákat. Beléptem LC4 hungaryba is és ott is csak a problémákat látom gyak egy hétvégi szerelők csoportja... :Y

@etnies: ...egy 15 kör nálatok, egy 15 kör idehaza. A köztes úton meg a gumi közepéről is lejön a formaleválasztó! :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#106378) dellfanboy válasza Micsurin (#106377) üzenetére


dellfanboy
senior tag

talan a totalbike-s szagerto ujsagiro vett volna egy lc4-es dukeII -ot es mintha o irt volna valamit rola, de most hirtelen nem lelem a cikket

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#106379) Micsurin válasza dellfanboy (#106378) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Zomborácz írásait olvastam már. :D :R

Épp ezért vagyok bajban még mindig ott tartok kéne valami könnyű és erős ergo SM, de a DRZ nem begyere abban az árban már lenne komolyabb ellenben a Huskyk marha ritkák az LC4-nek meg lassan nem fér el egy oldalon az a hibalista amit csak ma találtam. Nem lenne éppen az a szombati motor amit csak beröffent az ember és vígan röfög....

Ott vagyok mint egy hónapja. Sőt! Nagyobb szarban, mikor lényegében megvan a lé a motor cserére (mivel a kis sárgát gond nélkül vinnék annyiért amennyit kapni szeretnék érte... ) de bármit kinézel szembejön valami olyan istenesen lebeszélős dolog....

@etnies: Nem kell túlparázni szerintem, első 100-150km finomabban aztán jó lesz az. Utána annyira lekopik szerintem a futófelület, hogy ne tudjon meglepni. Új gumikat meg szerintem senki nem szokott harmadnap letegezni... különben állandóan idomokat keresne a csoport java része. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#106380) etnies válasza Micsurin (#106377) üzenetére


etnies
senior tag

Igazából én nyolcasokat szoktam csinálni üres parkolóban, egyre mélyebbre döntve, de azt nem javaslom kezdőknek, ezért írtam egy jó nagy faszságot :D

"önmagam hite vagyok magamban"

(#106381) zgospel válasza Micsurin (#106379) üzenetére


zgospel
őstag

100 km??? Mivan? :D 100 méter inkább.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#106382) Graphics válasza Micsurin (#106379) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Idomokat? :D Ez csupasz, mint a szűzlány ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#106383) canniball válasza zgospel (#106381) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem mindenki burnouttal koptatja. :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#106384) vlevi válasza etnies (#106380) üzenetére


vlevi
nagyúr

De ha jól tudom, te tudsz abban segíteni, hogy a körfogalomban a gumi másik oldala is le legyen kopva? ;)

u.i.: Ja, látom, közben már másnak is eszébe jutott eme fenomenális ötlet.

[ Szerkesztve ]

(#106385) máyköl


máyköl
veterán

Sziasztok,

Szeretnék egy robogóra kötni lopásbiztosítást (casco is érdekelne). 1-2 éves a motor. Meg tudom ezt valahol tenni? Netrisken nincs ilyen opció.

Köszönöm!

(#106386) Micsurin válasza vlevi (#106384) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Lemaradtál! :D

@zgospel: Jogos, a magyar utak minőségét tekintve 100 méter is elég, tovább tart a gumi mint a felfüggesztés úgy is.

Graphics: Nem csak az csupasz a napvégén. :DDD

Minél többet olvasok az LC4 blokkról annál biztosabb, hogy még ha rá is ülök egy coporollerre a következő biztos, hogy sógorok által gyártott motor lesz... :))
Magura kuplung felújító is van már kintről alsó felső munkahengerrel 60-65-ért márpedig itthon cserélős tétel, így nézve nem vészes. S nem is pusztulna el ha a magyar paraszt képes lenne évente azt az 1 dl olajat lecserélni benne... az már meg sem lep a márkacsoportot bújva van aki Motul 5100 10W40-et tölt bele, első olvasásra néztem a használatit --> Full synthetic Motorex / Motul 10W50 or 10W60 fő, hogy idehaza tudnak olvasni. A Jazznél Gokart vételnél is csak kicsit aggódtunk apummal, hogy az előző tulaj spórolt a 0W20 / 0w30-as olajon és 10W40-et tett bele. Elvégre Józsi az utcavégén anno sok Zsigát meg Zastavát megtudott kokányolmókolni ha ő asszondája jó abba a 10W40 a Tescoból akkor jó az... meg az okos eladó is azt mondta ott.... :W :N Nekem ez a hozzáállás valamiért annyira fáj...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#106387) Tamás9x válasza vlevi (#106360) üzenetére


Tamás9x
őstag

Ha szerencsém van veszel még 1-et :D Hány lovat érdem nézni hegymenetre? 50- től már gondolom okés a dolog, nem kell itt nekem 70-80+.. remélem.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#106388) vlevi válasza Tamás9x (#106387) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerintem nem veszek egy ideig V-Stromot.
Sok mindentől függ, hogy mi kell a hegymenethez.
Fel lehet menni a Transzfogarasra 125-s MZ-vel is, de valahogy a DL-el szerintem élvezetesebb volt :)
Igazad van, nem feltétlenül kell 70+ lóerő hozzá, az első V-Strom is csak 67, az újak 71 :D

[ Szerkesztve ]

(#106389) Tamás9x válasza vlevi (#106388) üzenetére


Tamás9x
őstag

Pont az ilyen túra a cél :)

4T 50-el is megmászom, nincs azzal semmi baj, de az élvezet lenne a cél.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#106390) Tamás9x válasza Tamás9x (#106389) üzenetére


Tamás9x
őstag

Valaki , bárki? 400.000ft ig (+200 szervizre) egy túra enduro motor ami bevezet a motorozás rejtelmeibe, megmutatja a 80km/h feletti életérzést, és ha esek vele nem megy rá a gatyám, nem hagy cserben, de ha mégis akkor van némi remény arra, hogy meg tudom szerelni, majd továbbmenni. Egyáltalán mi az a széria amit feltétlen kerüljek?

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#106391) runner 125 válasza Tamás9x (#106390) üzenetére


runner 125
nagyúr

KLE 500.

Cimborám 4-5 éve vehette az övét (már nincs meg neki), Ausztriából származott, 1100 euro környékén vette eléggé legatyásodva. De szép lassan tökéletesen felújította és hűen szolgálta végig.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#106392) vlevi válasza runner 125 (#106391) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hát, igen, ebben az árban nem sok választás van.
Pegaso, XT600 (esetleg 660), KLE.
Ja, tényleg, a Freewind.

[ Szerkesztve ]

(#106393) Micsurin válasza Tamás9x (#106390) üzenetére


Micsurin
nagyúr

XF650 Freewind nagyon jó, ~500 körül már vannak és a blokk egy nagyon jó konstrukció.

A Rotaxos BMW F650-et se húznám át, haveromnak van egy 94-ese óra szerint 68 ezerrel, nagyon jó gép pér alapvető dolog volt vele eddig pedig kapott tőle is rendesen az elmúlt három - négy évben.

@vlevi: Mindenki elfelejti általában talán Geresics említi mindig. Csúnya szegényke de erről nem tehet. :D Cserébe olyan mint a legtöbb ronda nő, megbocsájtó és házias kitartó. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#106394) HoaryFox


HoaryFox
őstag

No, megvolt a szezon első karikája, csak egy Dújv. - Nagyvenyim - Sárbogárd - Cece - Dunaföldvár - Dújv. karika, de máris észrevettem sok dolgot:
- A vatta zsír új gumi fasza. Pont. Best decision ever.
- A sorkettő még mindig szépen el tudja zsibbasztani a lábam és a kezeim :D
- Kicsit paráztam, hogy milyen lesz visszaszokni, de kb. 2 kanyar és mintha egy ősi ösztön jött volna fel, minden úgy ment, ahogy kellett (oké, kicsit a kanyarvételt még gyakorolni kell :D )
- Xado olajjal mintha egy nagyon picit halkabb lenne már a blokk, lehet csak placebo, meg még csak ~90 km-t mentem vele, lehet idővel jobb lesz.
- Motorozni még mindig királyság :C

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#106395) tboldi válasza HoaryFox (#106394) üzenetére


tboldi
nagyúr

Xado olajjal mintha egy nagyon picit halkabb lenne már a blokk, lehet csak placebo, meg még csak ~90 km-t mentem vele, lehet idővel jobb lesz.

Minden alkalommal halkabb lesz a motor, ha friss olajat kap, bármilyen márkájú is a lötty. ;)

[ Szerkesztve ]

(#106396) agricola


agricola
csendes tag

Sziasztok!

Még kezdő motorosnak sem vagyok mondható, éppen a gyakorlati képzés előtt állok és abban kérnék segítséget, hogy milyen felszerelést vásároljak magamnak. Kb. 200-250e Ft áll a rendelkezésemre, amit bukósisakra, kabátra, csizmára stb. fordítanék, viszont ezekre mindenképpen szükségem van, hiszen a nélkülük még motorra sem ülhetek. :( :)
Valami olyan felszerelésre gondoltam, amit a következő néhány évben nem igazán kell cserélni és alapvetően a fekete-szürke szín dominál benne. Nem ragaszkodom a bőrkabáthoz, ahogy láttam az valószínűleg elvinné a keretem nagy részét, de természetesen semminek nem vagyok ellene.
Mivel nincsenek motoros ismerőseim akik segíthetnének, így eléggé elvesztem a különböző oldalakon, reméltem, hogy Ti tudtok segíteni.
A motor, amit szeretnék a közeljövőben megvásárolni egy Honda CB650R 2019, ebből ins inkább az ezüst színű.

A válaszokat előrte is nagyon köszönöm!

(#106397) Micsurin válasza agricola (#106396) üzenetére


Micsurin
nagyúr

SuperZone, Motoroázis, Motorline, DarázsGarázs, Rider13

Nézz szét, válogass férj bele a büdzsédbe. Mindegyik jó minőségű göncöket árul széles palettával mind árban mind tudásban.

A sisak mindenképpen illeszkedjen a fej formádra, golyó, oválisabb stb, de legyen passzentos, valahol a még éppen, hogy nem kellemetlen határán mivel a párnázat fog engedni valamennyit és az a cél ha enged is még mindig passzentos maradjon és hörcsög pofát kényszerítsen ki belőled, akkor stabilan van a fejeden.

Azért Mugenrace kabátok vannak már jók (bőr) 60 körül, nem egyszer látom őket leárazva... :K
Bármit veszel, én az alap szivacsot azonnal kivágnám a kabát hátából és tennék oda egy SasTech vagy Forcefield protektort, nem érvágós összeg de a hátad ne legyen védtelen.

Én semmiképpen nem fekete / szürkébe öltöznék, személy szerint mindig a fehéret / színeset erőltetem pusztán jobban észrevehető. Bukóból se véletlen találták ki az UV színeket. :N

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#106398) Micsurin válasza agricola (#106396) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csizmát megint gondold végig, lapozz egyet vissza, szerintem azt egy hete vagy másfél nagyon körbetárgyalták többet. Csavarodás mentes sport <-> túracsizma stb.

Egy oldallal lehet talán visszább.

Várható felhasználástól függően én biztosan elgondolkoznék egy kétrészes kombi bőrruhán egy szimpla kabát és térdvédő páros helyett. Én sem gondoltam amíg nem volt, hogy ha nem csak a várósba szaladok be, akkor még nyáron is inkább azt veszi fel az ember.
Emiatt én tuti elosztanám a dolgokat ne vegyél meg minden egyben rögtön, inkább várj ki és nyújtsd a kereted is egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#106399) runner 125 válasza agricola (#106396) üzenetére


runner 125
nagyúr

Boltokat leírták már, én annyit fűznék hozzá, h ha tudsz annyi kompromisszumot kötni, nézd a használtpiacot is.
Az első ruhámat annó én is úgy vettem. Egy részből használtból is tökéletes, megkímélt darabokat lehet kifogni, más felől nem ritka az az eset sem, h 1 szezon után kényelmetlennek bizonyul a user-nek, vagy szimplán kihízzák és eladják. A SV-s cimborám pont egy ilyen, tavalyi évben pár alkalmat viselt, gyakorlatilag új, komplett 2 részes fekete fehér Alpinstars bőr kombót vett 65k-ért.. Jelképes összeg volt érte.
.. és ez ugyanúgy igaz kesztyűre, sisakra, csizmára is.

Kepesmotor, jofogas, esetleg vatera, vagy facebook csoportokon nézelődj.

CB650R egy remek gép, tökéletes kedésnek.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#106400) Micsurin válasza runner 125 (#106399) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tényleg jogos a használt, én adtam el itt Ph!-n egy MT Fluxot ami talán ha 3x volt a fejemen. (Abból egy a boltból hazavezető út volt...). Egyszer nem volt méret helyes, kétszer maga a hungarocell szerkezet mint egy abroncs nyomott.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.