Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87458) Zοltta válasza Krinyo (#87444) üzenetére


Zοltta
senior tag

Keresgéltem a topikban és a Topikgazda ajánlatai közt találtam 20k alatt és gondoltam ,hogy megkérdezem ,hogy mik a friss tapasztalatok vele.

Igen és DIREKT a V3 típust linkeltem be, mivel az is volt pont itt a topikban kiemelve ,hogy azt kell keresni.

Amire kell nekem, hogy egy helységgel odébb utp kábellel össze kötve a Telekomos modemmel az adott szobában róla kapjon több eszköz ( 2-3 db ) stabil wifi jelet.
Mert egyszerűen ahol most van a szolgáltatói modem a vályogfal elnyeli a jelet, Huawei telefonok veszik még, de a Samsung öregebb 2016-17 es telefonjai már alig-alig 4-5 méterrel arrébb és ezért keresek.

Mivel későbbiekben nem tervezem az új router cseréjét, így megbízhatót keresek 20k alatt.

#87445 dkess

Nah igen Árukereső....

V3 típusról alig van vélemény , ott sorolja a webshopokat ahol kapni lehet, de a sima AC57U jelzésnél meg vegyített a keresés hol sima hol v3-at áruló shopokat is mutat, nagy a katyvasz ott ahogy látom..

Szerintetek nyugodtan vehetem ? :)

UI:.. köszi Edigital a mai napon meg már elfogyott :Y :C :C

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.