Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85489) dkess válasza dkess (#85487) üzenetére


dkess
őstag

@PATTA86,

Jut eszembe. Néhány felvetésedre nem válaszoltam.

AX -es WiFi - csak röviden mert már tengernyi iromány született róla ezen topikon belül is: gyorsabb, jobban bírja a falakat/távolságon/idegen zavaró WiFi -ket, kisebb késleltetések, sokkal több klienssel bír egyidőben is. Ezek AX -es kliensekkel domborodnak igazán. Cserében jóval drágább.

Ez a két router -es modell AiMesh -el. Elöljáróban egy magyar nyelvű leírás - két videó is van benne (az első feliratozott is, ha bekapcsolod): [link] . Na, ez lenne Nálad. Tetszik?

Szerelőkről. Sokszor szoktam mondani, hogy a szerelőket csak egyetlen dolog érdekli. Nem, most nem a 'p' -vel kezdődő és '@na' -ra végződő dologra gondolok ... :) Hanem arra, hogy a munkalap aláírtát követően húzhassanak a francba mihamarabb. Cégtől függetlenül. Akik nem hiszik azok általában a saját bőrükön tapasztalják meg. Úgyhogy ilyen módon érdemes komolyan venni amit mondanak ...

Saját példa. Szomszéd öregasszonynál kötötték az FTTH -t. Otthon voltam, átugrottam mi újság. Mondom mit hova rakjanak stb. - egy idő után kezd összeállni a kép. Szólok az embernek, hogy akkor most telefonáljon, hogy aktiválják az ONT -ot. Asszondja nem érdekes, majd betelefonál az ügyfél és bekapcsolják valamikor, de Ő most menne ... Mondom - ezt hogy? Ha nincs ONT, akkor ugye a vezetékes telefon sem megy, akkor hogy telefonáljon be (nincs mobiltelója se Neki - se a fiának)? :) :) Persze nálam volt mobilteló, de gyakorlati tapasztalat, ha szerelő telefonál be, akkor az nem "72 órás ügyintézés", hanem mondjuk másfél perces ...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.