Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74941) TeeJay válasza Yerix (#74940) üzenetére


TeeJay
félisten

8hónapig ASUS AC66U B1 amit eladtam
aztán 3-4napig AC58U amit visszavittem
aztán 3-4napig AC57U amit visszavittem
és végül AC65P lassan 2hónapja

AC66U B1 csak szoftveres "HWNAT"-ot tud, gigás pppoe mérést még bírja de ha már lefelé is van meg felfelé is az sok kicsit neki, mellé még fűt mint az állat és wifiben elkalapálta az utána jövő mindhárom router

AC58U csalódás volt mert QCA 4magos ARM proci de abban sincs valódi HWNAT és bár jobban bírta mint a 66U B1 de ez sem szereti a gigás letöltés mellé feltöltés is van bőségesen
wifiben wave2 mu-mimo és az viszont nagyon penge benne igaz kissebb antennái vannak mint a többinek

AC57U ez már tökéletes lett volna, valódi HWNAT, nagyon jól pörgött alatta a net tehát bátran ajánlom
annyi hogy közben volt akció AC65P-re és inkább visszevittem az 57U-t és ráfizettem lett 65P
ebben 128MB flash van meg 256MB RAM illetve szintén wave2 mu-mimo wifi már és hozza ugyanazt mint az AC58U is
na meg ebben a WPS gombot lehet LED kikapcsolásra programozni az 57U-ban meg csak fekete ragszalagos megoldás lehet :D és én gyűlölöm a LED világítást és ez kényelmesebb volt

AC 80MHz 1antennás telefonnal
66UB1 szobán belül 235-245megabitet tudott
58U 305-310megabitet
57U 270-280megabitet
65P szintén 305-310megabitet

az meg hogy valóban van-e benne HWNAT azt kiteszteltük így kár is keresned infót a gyártóknak nem lényeges az... nekünk viszont az így tudjuk hogy a Mediatek 2C/4T 880MHz MIPS prociban van így amiben ez van az 99,9% hogy bika lesz
Xiaomi 3G emiatt ajánlott csak ugye arra nem igen van garancia meg csak 2LAN portos ezért jobb vétel talán az AC57U mert ott 3év garancia meg 4gbit LAN

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.