Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudnám azt megoldani, hogy laptopról wifin keresztül tudjak nyomtatni?

(#7252) Alex91 válasza Tompie (#7250) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, csak te mondtad, hogy a v2-esbe gyorsabb procit tettek.. :).

Jobb a 610n, csak a kerdes, hogy neked kell-e az a tudas, amit nyujt :F

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#7253) Alex91 válasza Ezekiel Ston (#7251) üzenetére


Alex91
félisten

Veszel egy WiFi-s nyomtatot...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#7254) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

De mondjuk ha nem akarok wifis nyomtatót venni, mert van egy fax/nyomtatóm, amihez szeretném összekötni...bár igaz a wifis nyomtató lenne a legegyszerűbb megoldás.
Viszont van olyan is hogy össze lehet kötni a wifi routert a nyomtatóval nem?

(#7255) #95590400 válasza Ezekiel Ston (#7254) üzenetére


#95590400
törölt tag

usb-s router, print serverrel. kb. 20 hozzászólást kellett volna visszaolvasni.
wrt160nl, rt-n13u.
vagy utp-s usb print server.kb. 6k-tól kapható. ráköti az ember a routerre utp-vel, majd rádugja usb-n a nyomtatót.

[ Szerkesztve ]

(#7256) #95590400


#95590400
törölt tag

bocs, a floodért, de ilyet láttam az árgépen (valamelyik postban volt belinkelve):
Asus DSL-N13
adsl modem, 2 usb, 100 megabit lan.
csak semmi hardver adatot nem találok.
köcsög ánusz, persze, h apránként dobja piacra a szarjait :DDD . egy az egyben becserélném rá az n16-ot....

[ Szerkesztve ]

(#7257) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Köszönöm!

Közben én is nézelődtem, és én is találtam tp linkeket meg d-linkeket.
Az az Asus az nem néz ki rosszul...wifi megosztás, USB-s csatlakozás nyomtatóhoz...ez jónak néz ki...
bár a 30 ezret csöppet sokallom érte...
Valami jófajta van még esetleg úgy 15 ezer magasságáig?

[ Szerkesztve ]

(#7258) Alex91 válasza Ezekiel Ston (#7257) üzenetére


Alex91
félisten

Milyen nyomid van, mennyibe kerult? Hany eves?

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#7259) Ezekiel Ston válasza Alex91 (#7258) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Nem nekem kellene, hanem egy havernak...
Neki valami nyomtató/fax készüléke van...ahhoz kellene neki...

(#7260) Alex91 válasza Ezekiel Ston (#7259) üzenetére


Alex91
félisten

Cellpeti? :DD

Amugy jol megnezni, mert nem mindegyik USB csatis tud nyomtatot is megosztani! (Aztan az se biztos, hogy minden fajta nyomtatot megoszt...)

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#7261) #95590400 válasza Ezekiel Ston (#7257) üzenetére


#95590400
törölt tag

az n13u 22k környékén már van. 1 usb, 100 megabit. 30k-ért már n16-ot lehet kapni. 2 usb, gigabit, komoly hardver.
vagy a nemrég belinkelt belkin. (én monnyuk belkint soha, de az adott routerral személyes tapasztalatom nincs)
de ha a meglévő rendszererrel elégedett, akkor innen is nézelődhettek:
http://www.ipon.hu/webshop/group/printserver/274/

[ Szerkesztve ]

(#7262) Ezekiel Ston válasza Alex91 (#7260) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Értem...Akkor előbb egy típust nézek...Vagy ha minden kötél szakad akkor veszünk hozzá egy nyomtatót is...pl...

(#7263) sohrking


sohrking
tag

Sziasztok Nagytudása Router Guruk,

A segítségetek kérném. Gigabites routert szeretnék venni ami wifis és nem emberfeletti az ára. A fontos dolgok számomra: Egyszerű kezelhetőség (nem használok sok mindent. portot forwardolok és kb ennyi.), Megbízható működés (ne kelljen naponta resetelni, ki-be kapcsolni), Nagy sebesség (ki tudjam használni a 120Mbites netem :DDD )
Ami nem fontos: Erős wifi jel (pici a lakásom, nem akarok 2 km-ről laptopon netezni)
Jelenleg egy Dlink DIR655-öm van, de valami miatt a wifi nem megy. Látják az eszközök, de nem tudnak csatlakozni, hálózati információk lekérésénél megakad (wifis eszközeim: iphone, lenovo laptop xp sp2 vagy sp3-al) egyik sem tud csatlakozni. A másik problémám vele, a megosztás (uTorr). Ha router nélkül töltök föl akkor megy 2-300k-val is, de ha routeren vagyok, max 70-100k-val, pedig át van engedve a port.

Minden javaslatot szívesen veszek. Kérlek GURUk segítsetek.

(#7264) Tompie válasza Alex91 (#7252) üzenetére


Tompie
őstag

Igen, de ezen a teszten nem hardverileg értették, hogy gyorsabb hanem átvitelileg :)

(#7265) atesss válasza sohrking (#7263) üzenetére


atesss
addikt

Ha router nélkül töltök föl akkor megy 2-300k-val is, de ha routeren vagyok, max 70-100k-val, pedig át van engedve a port.
Ha jól sejtem UPC-d van.
Márpedig ők nagyon erősen korlátozzák a torrent forgalmat.
És ez időtől is függő, hogy pontosan mennyire (kb. éjjel fél kettőtől 6-ig megy teljes sebességgel, legalábbis nálam) tehát lehethogy 1-2 órával késöbb próbáltad a routerrel, és emiatt kissebb a sebesség, nem ?

(#7266) Alex91 válasza Tompie (#7264) üzenetére


Alex91
félisten

Jo, csak valoszinuleg ok meg a regit, a v1-est teszteltek, es nem az ujat :).

(Meg olyan szignifikans kulonbseg nincs koztuk, lehet, ha ujra futtatnak pont forditva jonne ki...)

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#7267) ecaddict válasza Balageee (#7244) üzenetére


ecaddict
senior tag

Azt hiszem, most valami fontos dologra tapintottál rá.
Mielőtt továbbmennék egy fontos megjegyzés: Lehet csak simán valami rosszul van konfigolva a routereden.
Nincs WRT320N-em (RT-N16 ill WL-500gPv1-em van), így a konfigban nem tudok segíteni.
Viszont lehet el tudom mondani miért nem érnek sz@rt sem esetenként a speedtest.net-es ill. smallnetbuilderes mérések.

Amikor a speedtest.net-el mérsz akkor csakis HTTP-t hsználsz. A HTTP az egyike a rengeteg protokolnak ami átmegy a routereden.
Mondhatni egy a sok közzül.

Talán mondanom sem kell nem minden protokolt kell ugyanúgy kezelni a routerednek. A Digi 80/25 esetén le kell terminálni a PPPoE protokolt. Ez önmagában állít némi kihívást a routernek. Sejtésem szerint ezt egyáltalán nem tesztelték smallnetbuilderék (sajnos, hogy mit teszteltek nem igazán lehet tudni, mert nem adták meg), csak a sima WAN-LAN-t.
Ha a PPPoE a PC-n végződik, az erősebb HW miatt kevesebb késleltetést visz be, ami szintén befolyásolja az FTP letöltést.

Aztán, ha megnézed, hogy mi az IP címed amit pl. a speedtest ad, meg amit a routerhez kötött PC (Windows command prompt: ipconfig/all Linux: ifconfig) az nem lesz ugyanaz. Van az IP cím amit a szolgáltatód ad, meg van amit a routered oszt a hozzá kötött cuccoknak (tipikusan 192.168.1.x).
Ezek között egy címfordítást is kell végezni. Angolul NAT. Ez FTP esetén egy kicsit bonyolultabb mint HTTP esetén.

Egy tip: Bármi QoS be lenne kapcsolva, kapcsold ki teljesen. A QoS rendkívül proci igényes és csak nagyon asszimetrikus (és lassú) kapcsolat (pl. ADSL) esetén van bármi értelme. Gyorsabb (becslésem szerint kb. 30 Mbit felett) csak ronthatsz vele. (Kivétel talán amikor több gép közt kell úgy netet megosztani, hogy ha mindenki egyformán kapjon belőle, ha mindenki egyszerre akarja használni, egyébként meg csak ha 1 vki. aki használja megkaphatja a maxot).

Ha végképp nem boldogulsz, próbáld meg az RT-N16-ot. Eggyel erősebb proci van benne, több RAM stb.

### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

(#7268) atesss válasza Beri (#7245) üzenetére


atesss
addikt

Hát igen, azért mi is megvárnánk egy tapasztalatot, mielőtt egy ilyen Belkin F5D8235-4 -t vennénk.

De fanyalogtak itt még mások is a Belkin-re, ennek mi az oka pontosabban ?
Ennyire megbízhatatlannak számít ?
Az hogy 3 év garancia van hozzá (a linklt boltban legalábbis), az mondjuk jól jön.
Bár ettőlmég nem csak 3 év működést várok el egy routertől...

(#7269) bivalyolo válasza Tompie (#7248) üzenetére


bivalyolo
őstag

gondolom h utánanéztél :) én úgy értettem h olyan +szolgáltatások vannak benne amik szerintem nem érik meg a felárat mivel te nem írtad h mire van szükséged és ezt ellenérvként hoztam fel :K

"Let's agree to disagree!"

(#7270) Alex91 válasza atesss (#7268) üzenetére


Alex91
félisten

Test

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#7271) sohrking válasza atesss (#7265) üzenetére


sohrking
tag

Köszi a választ.
A szolgáltatónál nem tévedtél, de a mási keltételezés téves volt, mindkét mérés du 6 és 7 közt volt. :(
Havernak ugyanilyen a nete s megy neki 5-600kval fel rendesen.
Egyéb dolgokhoz valai hozzá tud tenni vmit?

(#7272) #95590400 válasza sohrking (#7271) üzenetére


#95590400
törölt tag

sokat nem. qos-t érdemes kikapcsolni. esetleg kábelt is cserélni.

(#7273) sohrking válasza #95590400 (#7272) üzenetére


sohrking
tag

a qos-t mepróbálom megkeresni a router (igen bonyolult és idióta) menüjében, a kábel biztos nem hibás, mert azt már teszteltem

thnx :)

(#7274) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Üdv!

Egy N-es router-t, 4 100Mbites lannal és hozzá való szintúgy N-es adaptert keresek, PCI és USB is szóba jöhet. Kis otthoni hálózatot építenék, már van kiszemelt is, de azért szeretném kikérni a véleményeket, hátha kapok egy jobb fülest :)
A lényeg, hogy a router stabil legyen és 300Mbites wifi-vel beszélgessen a hálókártyával, max 10m-re kellene majd hogy tudja ellőni a jelet és a két eszköz lehetőleg kijöjjön bruttó 15k-ből.
Az ötleteket előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#7275) pereces válasza sohrking (#7263) üzenetére


pereces
tag

nállam stabil 300k - max.350k a feltöltés szintén upc de csak 30Mb net

igaz a D-link 655 menüjében már szinte mindent kikapcsoltam amit csak lehetett ( Advanced DNS Service off, DNS Relay off, QoS Engine off, saját dns server cím beállítva, dhcp off ) nehogy bármi megzavarja szegény router lelki világát. Most már ráfoghatom hogy egész tűrhetően működik.

[ Szerkesztve ]

(#7276) kali válasza ThaBoss (#7274) üzenetére


kali
legenda

igaz, majdnem 16 e ft, de szerintem szánd rá azt az összeget;
tp-link tl-wr941nd + tp-link tl-wn951n

(#7277) ThaBoss válasza kali (#7276) üzenetére


ThaBoss
senior tag

:R THX!
A router amit néztem, az egyanez, csak az adapter más: [link]
Amúgy mekkora a különbség a PCI-os és az USB-s között?

(#7278) kali válasza ThaBoss (#7277) üzenetére


kali
legenda

az usb csatolású csak annyival előnyösebb, hogy egyszerűbb mozgatni gépről gépre, ha esetlegesen több gépen is akarod használni, de a pci csatolású stabilabb, és nagyobb hatótáv is!

(#7279) ThaBoss válasza kali (#7278) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Mégegyszer köszi :R , ezt szem előtt fogom tartani!

(#7280) Tompie válasza kali (#7278) üzenetére


Tompie
őstag

Ezt tapasztalatból mondod ? mert az egyik fórumon pont azt olvastam, hogy az USB-snek erősebb volt a jele mint a PCI-osnak és aki írta neki erről gyakorlati tapasztalata volt, arra alapozta a kijelentését. A két eszköz amiről szó volt egy Linksys WUSB600N és egy Linksys WMP600N.

(#7281) kali válasza Tompie (#7280) üzenetére


kali
legenda

én ugyan két konkrét eszközt hasonlítottam össze, de általánosságban is igaz, amit írtam!
adott esetben az sem mindegy, hogy két vagy három normális, esetlegesen szögben is állítható antenna, vagy sima stick...
de inkább próbáld ki magad is, és ne mások véleménye között őrlődj!

[ Szerkesztve ]

(#7282) Tompie válasza kali (#7281) üzenetére


Tompie
őstag

Kipróbálnám és magam is ha lenne felesleges 10 rugóm az egyik eszközre :) Most csak azért nem fogom megvenni mind a kettőt. hogy magam próbálhassam ki és én dönthessem el :))

(#7283) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Tudtok nekem ajánlani egy stabil, gyors, beállításokban gazdag W-routert?

ha esetlge tudná a torrent kliens kezelést azt se bánnám.

olyan 10k körül létezik ilyen?

köszi

(#7284) And válasza Tompie (#7280) üzenetére


And
veterán

Szerintem egy csomó szempontból helytelen ez az USB / PCI kategorizálás. El kell fogadni, hogy a használhatóságot és a hatótávot alapjában nem az eszközön lévő interfész határozza meg. Sokkal lényegesebb a rádiós chipset, az antenna kialakítása, de pl. a szoftver- és driverkörnyezet sem utolsó szempont. Igen, a PCI-os kártyák tagadhatatlan előnye, hogy azokon mindig van antennacsatlakozó, sosem integrált antennát használnak. Így külső antennát rájuk hegeszteni sokkal egyszerűbb. USB-s kivitelben meg tényleg sok az olcsó / vacak belső antennás 'stick', de létezik USB-s, amelynek legalább kihajtható (nem nyák-os) dipólantennája van, sőt meg antennacsatlakozós is előfordul, csak elég ritka. Utóbbiakkal akár nagytávú összeköttetések is létrehozhatók, mivel az innentől már csak antenna és kábelezés kérdése.

(#7285) Tompie válasza And (#7284) üzenetére


Tompie
őstag

Én konkrétan WUSB600N ami ugye USB-s és WAMP600N ami PCI-os között vacilálok.

(#7286) Balageee


Balageee
csendes tag

No... Teszteltem egy picit ezt a Linksys WRT320N router.
A router beállításaiban az összes service-t kikapcsoltam, köztük a firewall-t, adatátviteli mérések. Wireless kikapcsolva, Qos kikapcsolva, DMZ bekapcsolva. 1 PC csatlakozott rá CAT5e UTP kábellel. A csatlakozásnál azt írta, hogy sebesség Gigabit.

Összesen három féle módszert próbáltam meg. Az első amikor a Nvidia oldaláról egy 150MB körüli file-t töltöttem le IE-vel, aztán ugyanez csak flashget-tel 5 szálon, illetve egy zártkörű torrent oldalról töltöttem le egy 1,33GB-os filet, és egy 11GB-os file-t.
Az, hogy egy szálon IE-vel vagy 5-tel flasget-tel töltök, nem mutatott nagy különbséget. Annyit lehet tudni, hogy egy picivel lassabb volt IE-vel egy szálon, de nagy különbség nem adódott, ezért csak a flashget-es méréseket írom le.

Mivel a torrentezésnél nem egyértelemű a mérés, mert elég sok dolog közbeszólhat, ezért mind a két méretű file-t 5X töltöttem le egymás után. Nagyjából hasonlókat mértem, és ezeket átlagoltam. Olyan torrenteket választottam amiket 1000-2000 felhasználó seed-elt, így el lehetett érni a max határokat. Mivel minden mérés során a sedderek-hez való kapcsolódási sorrend nem ua., illetve, lehet hogy valaki menet közben kilép a seedelésből, stb., így a mérési alapok különböznek, és persze vannak hibái, de ettől függetlenül a több mérésből az látszott, hogy nagyjából egyformák, tehát az átlag nem különbözik szinte semmivel sem az egyenkénti mérési eredményektől.

Diginet: 80/25
Speedtest.net mérési eredménye: 86/26

Routerrel:

Nvidia driver (flashget+5szál) 158,52MB --> 41sec = 3,87MB/s || Max 4,7MB/s
Torrent1, utorrent, 1,33GB --> 5perc,5sec => 4,5MB/s || Max: 6 MB/s
Torrent2, utorrent, 11.1GB --> 40perc,20sec => 4,7MB/s || Max: 6,2 MB/s

Router nélkül:

Nvidia driver (flashget+5szál) 158,52MB --> 22sec = 7,2MB/s || Max: 9MB/s
Torrent1, utorrent, 1,33GB --> 3perc,20sec => 6,8MB/s || Max: 10,3 MB/s
Torrent2, utorrent, 11.1GB --> 33perc => 5,7MB/s || Max: 10,1 MB/s

[ Szerkesztve ]

(#7287) kali válasza Balageee (#7286) üzenetére


kali
legenda

ez a gibabit képes router, megfelelő körülmények között nem lassíthat(na) - ennyit - a sebességen...
más kérdés, hogy sem az nvidia letöltési részlege, sem pedig a torrent nem lehet ilyen szempontból hitelesen mérvadó!
próbáld meg például innen; link

(#7288) #95590400 válasza Balageee (#7286) üzenetére


#95590400
törölt tag

nekem össz egyetlen dolog jut eszembe még, de lehet már volt, a legújabb firmware van fent?

[ Szerkesztve ]

(#7289) Alex91 válasza Balageee (#7286) üzenetére


Alex91
félisten

Na, ugy latszik ezekhez a gyors netekhez ezen routerek mar kevesek...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#7290) Beri válasza Balageee (#7286) üzenetére


Beri
addikt

Ennyit lassulna a PPPoE miatt? Vagy smallnetbuilderék optimisták? Tudja a fene. Ebből okulva ettől fogva 1043ND-t köll venni azt' jóvan :)

Rég kaptam már jutalomrútert a tápélinktől, az utsóra már rászállt a por :))

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#7291) Balageee válasza kali (#7287) üzenetére


Balageee
csendes tag

Én úgy gondolom, hogy a mérés hitelessége most éppen nem a letöltés helyétől függ, mert a sorozatméréseket ugyanazon (jó, kevésbé jó, gyenge) környezetben mértem. Azért ezt a kettőt választottam, mert innen általában mindig gyorsan tok tölteni.
Mivel mutattad ezt az oldalt, ezért itt is megcsináltam a méréseket. 2X töltöttem le egy 1GB-os filet a tesztoldalról routerrel, és nélküle.

Eredmény:

Routerrel: 1GB --> 5,2MB/s
Router nélkül 1GB --> 7,8MB/s

Én úgy látom, hogy a Max. értékek amik nem stimmelnek. Ha nincs a router, akkor akár 9-10 MB/s is lehet a letöltés, míg Routerrel ilyen 6,2 -6,5 max. értékek vannak. Egyszer láttam 7,1-et amikor torrenteztem, de azt is egyí pár másodperc erejéig.

Amúgy a legújabb gyári firmware volt benne... azóta a DD-WRT-t használom. A gyári és a DD-wrt között sebességben nem vettem észre különbséget. Mármint a tényleges letöltésben!!!
Egyedül az a sutyerák speedtest.net mutat különbséget. A gyári firmware-nél nem mér 86/26-ot hanem csak 72/26-ot...

(#7292) Balageee válasza Beri (#7290) üzenetére


Balageee
csendes tag

Te mivel tesztelted a 1043ND-t? Erről a tesztoldalról töltöttél? ...no és milyen net-tel?

(#7293) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Nekem arról az oldalról router nélkül sem szed 5 megánál többel fiber power 120-al, de pl ubuntu oldaláról meg tőlük torrenten 15 mega is stabilan. Én pont a 320n-en gondolkozom, de így most nem tudom mi legyen :B

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#7294) Brogyi válasza Beri (#7290) üzenetére


Brogyi
senior tag

No-no! Alljunk csak meg. Ez akkor igaz ha Balageee kollega hasonlo alapossaggal, otthon ua. vegponton teszteli le a 1043-at. Bevallom kivancsi lennek mit lassit a neten.

[ Szerkesztve ]

(#7295) schumi


schumi
aktív tag

sziasztok

wlan routert szeretnék venni, lényeg hogy jófajta tűzfala legyen, egy emeleten át kéne adja a jelet, elvileg pont a router alatt lesz a másik gép (egy emelettel lejebb persze). Szóval erre kéne nekem egy wlan router 10k körül

kettőt ki is néztem:
-D-Link DI-524 (erről mondjuk nem tudom kapásból hogy van-e tűzfala)
-SMC WBR14S-N 4 (ez elvileg N-es, de talán ekkora távolságra elég a G-s dlink is)

szóval kettő közül szerintetek melyiket, illetve jöhet egyéb tipp is :)

előre is köszi,
üdv

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#7296) Bdanyy válasza schumi (#7295) üzenetére


Bdanyy
addikt

Ha nem kell gyors nethez, hanem wifin elég a 15mbit, akkor én a linksys wrt54GL-t ajánlom ennyiért, nekem évek óta ez van, nagyon stabil, és két emeletet is levisz.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#7297) Beri válasza Balageee (#7292) üzenetére


Beri
addikt

Nem is olyan rég írtam ezt le neked: [link]
Egyébként nem, nem arról az oldalról töltöttem, én nem teszteltem, csak használtam a routert és örültem a sávszélessének :)

Brogyi: Mer' nála más színű a kábel, mint nálam? :))

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#7298) Alex91 válasza Beri (#7297) üzenetére


Alex91
félisten

Nem a szin a lenyeg! :)

Valoban ott kellene merni, az o eszkozeivel...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#7299) Brogyi válasza Beri (#7297) üzenetére


Brogyi
senior tag

Ok, nem kovetem minden nap a forumot. Eredmeny?320 or 1043?

(#7300) k.soma


k.soma
senior tag

Sziasztok! Új vagyok itt a témában. És valahogy nincs kedvem végigolvasni mint a 7300 hozzászólást. Így kérdeznék, hogy 80/25-ös nethez elég-e ezés ez a felszerelés? Mert valaki, azt mondta, hogy gigabites router kellene.

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.