Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) #95590400 válasza puttputt (#6800) üzenetére


#95590400
törölt tag

igen. gyakorlatilag ilyenkor a gazdagép megosztja a netet. csak be kell állítanod valahol, h a desktop netkapcsolatát használja (rég nem csináltam ilyet, azt is csak xp-n, de gondolom frankó kis varázslók vannak még hozzá: a hálózat más gépei is használhatják az internetkapcsolatot vagy valami ilyesmi a desktopon) + nem árt belőni a a helyi hálót, de erre is megvannak a wines sémák.

[ Szerkesztve ]

(#6802) dferee


dferee
tag

Sziasztok!

Most tervezem Digitv 30 megabites kábelnet bekötését wifi routeren keresztül.

tudnátok esetleg nekem ehhez ajánlani:
- wifi routert
- wifi hálókártyát

Köszönöm!

(#6803) polonic


polonic
félisten

Sziasztok!
Jövő héttől t-home optinet 25/12,5 mbites netem lesz. Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek bírni fogja egy d-link dir-635 router ezt a sebességet? Inkább a feltöltési sebességre gondolok. A letöltésit bírja, mert upc-nél volt 30 megabites netem, azzal nem volt gond. Az optinet PPPoE-t használ, ez nem tudom mennyire lényeg.

(#6804) Beri válasza dferee (#6802) üzenetére


Beri
addikt

A 30Mb-et osztani n-es wifin kell (persze megoldás lehet valamelyik gyártó felturbózott g-je, de az csak félmegoldás, mert csak annak a gyártónak az olyan szabványú hálózati eszközeivel használható), tehát TP-Link 941ND (esetleg 841ND, de minimális az árkülönbség) lesz a befutó, de ha kilátásban van, hogy esetleg nagyobb csomagra váltanál (80/25), akkor a 1043ND a minimum.
Wifi kártyából pedig akármit választhatsz, ami n-es szabványú.

polonic: A pppoe nagyobb cpu terheléssel jár, tehát kevesebb lesz a router throughputja, de ha már megvan a router, hát majd kipróbálod mit megy. Szerintem elég kéne hogy legyen, csak az a kérdés, mennyire tolerálja a folyamatos terhelést ekkora sávval.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#6805) Core22222duo


Core22222duo
csendes tag

Hali! Lenne egy kérdésem.
Vettem egy WIFIS 10\100-as EDIMAX Router-t... Az volt a probléma vele hogy ledobott mindig az internetröl..bizonyos időközönként.. Viszont adatforgalom volt... (TORRENT\FTP)
Csak a weboldalakat nem hozta be... Viszavittem és azt mondták lehet hogy a FIBER-POWER120-miatt volt ez az egész... Rendeltek egy TP-Link 10\100-as ROUTERT....
Nah msot ez lenne a kérdésem hogy ez valoban a nagysebességü netnek a hibája ?
Bár sztem itt annak kelett volan történnie hogy nem adja azt a teljesitményt.. max 30-60MB\s-ig...
8,5K-volt a ROUTER.. nem volt pénzem GIGABITEST venni...

[ Szerkesztve ]

(#6806) polonic válasza Core22222duo (#6805) üzenetére


polonic
félisten

Üdv!
Lehet meg kellett volna próbálnod egy firmware frissítést először.

(#6807) Core22222duo válasza polonic (#6806) üzenetére


Core22222duo
csendes tag

v1.11-es FIRWARE volt rajta.. nicns ujabb....
Direkt néztem..

[ Szerkesztve ]

(#6808) krealon válasza Core22222duo (#6805) üzenetére


krealon
veterán

Vettem egy WIFIS 10\100-as EDIMAX Router-t...
Az volt a probléma vele hogy ledobott mindig az internetröl..bizonyos időközönként..
Viszont adatforgalom volt... (TORRENT\FTP)
Csak a weboldalakat nem hozta be...

Ez annak koszonheto, hogy az ilyen kis teljesitmnyu (keves RAM) routerekben a DNS proxy (nevfeloldas) adja fel eloszor a kuzdelmet. :O
Segithet egy kicsit, ha szamitogepeken a szolgaltato DNS szervereinek a cimet fixen beirod, hogy ne a routered terhelodjon a nevfeloldassal (domain nev -> IP cim).

Viszavittem és azt mondták lehet hogy a FIBER-POWER120-miatt volt ez az egész...

:( Pontosabban, hogy gyenge nolt a router ehhez a sebesseghez.

Rendeltek egy TP-Link 10\100-as ROUTERT....

Ha ez a WR-941ND akkor az arkategoriajaban (<10k) a legjobb. :B

[ Szerkesztve ]

(#6809) Beri válasza Core22222duo (#6805) üzenetére


Beri
addikt

120-at osztani gigabites router kell. Minden más megoldás ezen kívül csak fölösleges pénzkidobás. A probléma az, hogy a router cpu-ja is 100%-on pörög, amikor eléred a maximális route-olási sebességét, mert nem kap egy 100as eszköz fölöslegesen kraftos procit, hogy amikor elfogy a 100Mbit, akkor is legyen még benne tartalék. Ilyenkor elkezd laggolni az egész hóbelebanc, gyakorlatilag használhatatlanná válik a netkapcsolatod.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#6810) ufujde


ufujde
csendes tag

Sziasztok!

Most fogják bevezetni a digi 80/25-ös netjét, és routert keresek.Wifin lenne rajta kb 5 gép és vezetékesen 2-3.

Elvárások(fontossági sorrendben):
-tudja vezetékesen a 80/25-öt
-USB legyen rajta (külső wincsihez, lehetőleg tudja az NTFS-t)
-antenna legyen rajta (a későbbi lefedettségnöveléshez)
-ne csak gyári firmware-rel is működjön lehetőleg
-torrentezés
-streaming server
-nyilván az ár is fontos

Az általam talált routerek:
-TP-LINK TL-WR1043ND
http://www.mercurycomputer.hu/termekek/3989/TP_LINK_TL_WR1043ND_300M_Router_3x3MIMO_4_portos_gigabites_fiber_power.html

-Linksys WRT160NL 300Mbps WLAN router
http://www.linksysbycisco.com/US/en/products/WRT160NL

-Asus WL-500W
http://www.edigital.hu/Router/Asus_WL-500W_WLAN_router-p44676.html?cat=0&page=

Közben kérdések, amik felmerültek bennem:
-az ASUS-ról és a Linksys-ről hallottam, hogy jó minőségű cuccok, a TP-LINK viszont fekete folt...
-hardware elég erős a routereknek torrentezéshez?
-egy tesztben (http://www.geeks.hu/tesztek/090928_linksys_wrt160nl_teszt) az olvastam, hogy a TP-LINK 87Mbit-tel tudja a LAN-LAN kapcsolatot. Vajon ezt LAN - WAN kapcsolat esetén is tudja(mert akkor elvileg nem is kellene gigabites router...)?

Előre is köszi az észrevételeket, hozzászólásokat.

Üdv,
Zoli

(#6811) kali válasza ufujde (#6810) üzenetére


kali
legenda

esetedben csak gigabit képes router jöhet szóba, mert nincs az a 10/100 router, ami pppoe kapcsolaton átviszi a 80/25 sebességet...

(#6812) ecaddict válasza ufujde (#6810) üzenetére


ecaddict
senior tag

Asus RT-N16.
WL-500W kb. 60 Mbit-et tud "csak" a PPPoE miatt, azaz nem fogod tudni teljesen kihasználni a kapcsolatod.
A többit nem igazán ismerem, de vannak itt akik esküsznek mindegyikre.

A WiFi-n csak akkor lehet biztosat mondani, ha a router ill. a gépek közel lesznek akadályok nélkül. Ebben lényeges különbséget ne várj egy routertől sem.

Sok elvárás-> olcsó megoldás nem biztos, hogy menni fog.

[ Szerkesztve ]

### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

(#6813) Beri válasza ufujde (#6810) üzenetére


Beri
addikt

ASUS N16. Nincs más megoldás. Ha pedig seedszervert akarsz, akkor 1043ND meg egy atomos kisgép. Routerrel rendes sebességeket nem fogsz kapni, nemigazán érdemes építeni rá.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#6814) ufujde válasza ecaddict (#6812) üzenetére


ufujde
csendes tag

A sok elvárás közül az a cél, hogy minél több legyen meg közülük, nem feltétlen az, hogy mind.

Köszi a segítséget!

(#6815) ufujde válasza Beri (#6813) üzenetére


ufujde
csendes tag

Ez már nekem kicsit drága sajnos. Mi a baj a 1043ND-val(ami az én igényeimet nem tudja kielégíteni)?

Köszi a hozzászólást.

(#6816) Beri válasza ufujde (#6815) üzenetére


Beri
addikt

Az, hogy csak fájlmegosztásra használható az usb-re dugott tár, nameg nincs torrent kliens alapból. Viszont már van rá openwrt, de attól még routerrel nem lehet normálisan seedelni. Semmilyennel (emberi áron).

eladó Aromamizer RDTA V1

(#6817) ufujde válasza Beri (#6816) üzenetére


ufujde
csendes tag

Mindenhol kerestem, de nem találok TP-LINK TL-WR1043ND-hez MAGYAR nyelű leírást. Valaki tud segíteni(angolt már találtam)?

Köszi.

(#6818) Jamboo529


Jamboo529
senior tag

Sziasztok!

Totál kezdő vagyok a témában! Sosem volt még dolgom routerrel semmilyen formában. :)
A terv a következő:
1 internet (ugye ez a wan :) ) ==>> 1 pc lan + 1 wd tv live lan + később 1 laptop wlanon
Kérdés:
Ha UPC 30/3 Mb-es netem van arra elég egy TP-LINK 542G ??? Jön rajta ugyanúgy a cucc, mint router nélkül?
Tudtok esetleg vmi jobbat? A d-link 524-ről már lebeszéltek.

Egyébként:
- A pc-n netzés, game multizás, meg utorrent, MSN, Skype futna és gigabites hálókártyával rendelkezik. (Gigabyte p35 ds3)
- A WD TV Live-nak 10/100-as lan-ja van és a pc megosztásaiból szedné a filmeket/zenéket.
- A későbbi laptop meg csak eseti netezgetésre volna, ennek nem szükséges a teljes sávszél (valszeg G-s szabványú lesz).

Ja és ha jó lesz az a TP-link 542g, akkor abban segítsetek már még légyszi, hogy hogyan kell beállítani, hogy az előbb felsoroltak működjenek?
Linkkel, leírással, bármivel.
Köszi!

Kellemes Ünnepeket mindenkinek!!

(#6819) Alex91 válasza Jamboo529 (#6818) üzenetére


Alex91
félisten

Szand ra azt a kb. 10k-t, es vegyel egy jobbat...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6820) frodo válasza Beri (#6789) üzenetére


frodo
csendes tag

Szia!
Igazából én sem értem... A kapcsolat pppoe 50/25 mbit egyik oldalon ugye a tp-link TL-WR1043N a másikon pedig egy acer 5920-as noti (N-es wifi szabványt támogatja). Speedtesten szoktam nézni a sebességet, míg wifi-vel mintha lenne valami korlát 30 mbit fölé nem nagyon merészkedik, a következő pillanatban kábelről vígan jön 49 mbit fölött... Ezért gondolom, hogy valami nem igazán klappol, a noti router távolsága szük 1 méter, a noti kb 50 cm-el van magasabban mint a router, de behalok ha ilyen kis távolságon ekkora sebességesés lenne... :-) Esetleg a win7-ben nem muzsikálna jól az intel wifi driver? Vagy a noti N kompatibilis (1)-es wifije lenne kevés, most már látom van N (2) kompatibilis wifis cuccok, nem tudom mekkora lehet a különbség, de szerintem tudnia kellene...

[ Szerkesztve ]

(#6821) Alex91 válasza frodo (#6820) üzenetére


Alex91
félisten

Hat lehet, hogy a notiban 150 Mbps-os az az n-es WiFi :D.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6822) kali válasza Jamboo529 (#6818) üzenetére


kali
legenda

vezetéken sima ügy lesz a 30 megabit/sec átvitele, de a g szabványos wifi hálózaton csak 20 megabit/sec - vagy picivel több - fog átmenni, ha mind a 30 megabit/sec sebességet szeretnéd átvinni, akkor mind a két oldalra (router és noti is) n szabvány képesség kellene - bár írtad, hogy ott nem fontos a teljes sávszélesség...

(#6823) Beri válasza Jamboo529 (#6818) üzenetére


Beri
addikt

Az a router gond nélkül át bír vinni akkora sávszélességet, csak az n-es wifi hiánya miatt kábel nélkül nem lesz meg a max, ahogy kali írta.
Beállítani meg csak a nethozzáférésedet kell majd (WAN), minden másat hagyhatsz defaulton, meg nyomd be az upnp-t és kész. A tp-link.com-on van router "szimulátor", ott meg tudod nézni, hogy is néz ki ezeknek az admin felülete, nem nagy ördöngősség a dolog. Ha mégsem sikerülne, írj rám, megoldom távoli eléréssel.

frodo: A 1043 a duplájára is simán képes wifin, sőt. Ott a noti wfijével lesz gáz. Ha beírnál egy pontos típust, az sokat segítene.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#6824) Jamboo529 válasza Beri (#6823) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Köszi a segítséget mindenkinek!

Megnéztem ezt a szimulátort, amit mondtál, .... hát első ránézésre azért van mit állítani.
Kicsit olyan, mint amikor először használtam a KMplayert, és be kellett állítani :)
A szimulátorban használt szakszavakhoz, meg majd keresek vmit a wiki-n vagy google-n, hogy tisztában legyek milyen rövidítés mit jelent, mert bevallom a legtöbbje kínai (legalábbis nekem).

(#6825) Spidee


Spidee
senior tag

Sziasztok!

Ha egy 1043-s Tp-Link routerre rákötök egy külső vinyót, akkor azt a routerre kapcsolódó gépek fogják látni?

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#6826) stvnppp válasza Spidee (#6825) üzenetére


stvnppp
senior tag

Hali!
Nekem is ide kapcsolódik a kérdésem.
Mostanában nézegettem a routereket, és a TP-linkek megtetszettek, a TL-WR941ND, TL-WR1043ND, valamint a LINKSYS WRT320N. Az én kérdése(i)m is az USB porthoz kapcsolódik. (A három említett közül csak a 1043-on van.)
Korábban olvastam, hogy ez csak adattár befogadására alkalmas, de későbbi fw-vel talán mást is lehet vele használni.
- Később lehet majd nyomtatószerverként használni? És ha kiadnak egy ilyen fw-t akkor annak mekkora a valószínűsége, hogy az gyári, és nem ilyen buherált lesz, vagy ha buherál, akkor az mennyire megbízható és jár-e garivesztéssel?
- Illetve ez a port teljes értékű USB port? Értem ez alatt, hogy ha rákötök egy hordozható winchestert, ami az USB-n keresztül kapja az áramot, akkor az fog kapni elegendő áramot, hogy meg tudja hajtani a merevlemezt? (van esetleg valakinek ezzel tapasztalata?)
A válaszokat előre is köszönöm!
Üdv
István

(#6827) hati válasza stvnppp (#6826) üzenetére


hati
addikt

99.9999%-h a gyárival nem fog okosodni a fw, max bugfixek lesznek benne. A nem gyári fw, természetesen garivesztéssel jár, hacsak nem tudod visszarakni a gyárit, mielőtt gariztatod. 2.5"-es USB külső vinyókat meg tud hajtani, a nagyokhoz külső táp kell, de az a PC-nél is így van. A külső USB-s vinyók viszont nem tudom mennyire szeretik, h 7*24-ben pörögnek?

(#6828) kircipeti


kircipeti
senior tag

Udv!

Nem vagyok jaratos a temaban, ezert irok. 8Mbites ADSL-t szeretnek megosztani ket gep kozott. Az egyiket mindenkeppen vezetekkel szeretnem osszekotni, a masiket pedig vezeteknelkul. De ha van valami nagyon tutesz router, ami nem vezeteknelkuli, akkor azt a tippet is szivesen veszem. Az nem tudom, hogy szamit-e, de torrentezni szoktam eleg sokat. 10k koruli cucc erdekelne.

Koszi!

(#6829) kircipeti válasza kircipeti (#6828) üzenetére


kircipeti
senior tag

Kozben koruljartam kicsit a temat.

Erdemes venni TP-LINK TD-W8920G-t? Mert azzal ki tudnam valtani a jelenlegi ADSL modemem (D-Link DSL-360R), mar csak a fogyasztas miatt is. Plussz egy TP-LINK TL-WN322G, ami tudom, hogy "csak" 54Mbps sebessegu.

Vagy vegyek egy TP-LINK TL-WR642G / TP-LINK TL-WR542G -ot (parszaz Ft csak az arkulonbseg) es ne piszkaljam a mostani modemem, valamint a fenti kis USB-s Wifi kutyut?

(#6830) user12 válasza kircipeti (#6829) üzenetére


user12
őstag

Véleményem szerintem nem fog ezreket rádobni a villanyszámlára a router, ill megspórolni, hogy együtt van a modemmel. Továbbá ha vmi gond van a nettel a szolgáltató valószínűleg rögtön erre fogja kenni ;]

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#6831) kircipeti válasza user12 (#6830) üzenetére


kircipeti
senior tag

De modem biztonsagi tartalek gyanant megvehetnem a 8920G-t is, ugye? Szoval csak akkor hasznalnam a modem reszet, ha behanyna a D-Link es a szolgaltato meg nem cserelne ki.

(#6832) user12 válasza kircipeti (#6831) üzenetére


user12
őstag

Végülis miért ne :)

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#6833) stvnppp válasza hati (#6827) üzenetére


stvnppp
senior tag

köszi a választ!

(#6834) ufujde válasza ufujde (#6817) üzenetére


ufujde
csendes tag

Senki többet harmadszor magyar nyelvű TP-LINK TL-WR1043ND router leírás?

(#6835) hati válasza ufujde (#6834) üzenetére


hati
addikt

sztem kénytelen leszel megbarátkozni az angol nyelvvel :K

(#6836) flacink73


flacink73
csendes tag

Sziasztok!
Arra kénék tanácsot, hogy milyen routert kellene venni a tönkömnek.

Az alábbi kritériumok vannak:
-Lehessen az kliens IP címek szerint időkorlátot beállítani a nethez:3 gép lenne ebből 2 gyerek
-Clone MAC /tudom, mindegyikben benne van/
-lenni kici pénz reá :)
Köszöntem
Üdv
Flacink73

Felszállni lehetőség ,leszállni kényszer!

(#6837) flacink73


flacink73
csendes tag

Az ídőkorlát alatt azt értem ,hogy korlátozni lehessen az internet elérést. pl. kedden 16:00-22:00 -ig

Felszállni lehetőség ,leszállni kényszer!

(#6838) petrusz82


petrusz82
aktív tag

Januárban 80/25-ös netet kötnek be hozzánk.Sajnos pár hónapja rosszul vásároltam routert,mert a belkin54g biztos nem fogja átvinni a 80 megát lanon keresztül.Arra gondoltam,hogy olyan routert vennék,ami nem tudja a wifit és egyszerűen a mostani router elé kötöm.Azért gondoltam erre a megoldásra,mert talán így olcsóbban jönnék ki,mintha egy wifit tudó eszközt vásárolnék.

Szerintetek ez rossz megoldás volna?

(#6839) Beri válasza flacink73 (#6837) üzenetére


Beri
addikt

Azt a korlátozós mókát szerintem gyári fw nem tudja. Viszont (megnéztem :) ) dd-wrt-ben van ilyen opció. Ha lenni kevés pénz, akkor asus wl-520gc, dd-wrt micro, aztán mehet a menet :)

petrusz82: Nem tudok kábeles routerről, ami tudna 80+25öt és olcsóbb lenne egy 1043ND-nél. Az elgondolás jó, csak a gyártók szerint nincs szükség ilyen eszközökre. Hirdesd meg valahol a belkinedet, hátha akad rá vevő.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#6840) petrusz82 válasza Beri (#6839) üzenetére


petrusz82
aktív tag

Látom amit mondtál routert,olyan 18-20 ezerért vásárolható meg.A leírásban ott van a 10/100/1000.Akkor elvileg a LAN-ra kötött gépen menne a 80+25 megabit ezzel az eszközzel?

(#6841) Beri válasza petrusz82 (#6840) üzenetére


Beri
addikt

Nem csak elvileg, gyakorlatilag is :)

eladó Aromamizer RDTA V1

(#6842) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sziasztok,

Petrusz82-höz hasonlóan nekem is jön majd a 80/25 a napokban. Van-e olan router, ami a Linksys WRT54GL-hez hasonlóan jól moddolható, és bírja a 80Mbit-et?

(#6843) Beri válasza Hauptmann (#6842) üzenetére


Beri
addikt

Annyiféle alt. fw, meg mindenféle mod mint a wrt54gl-re, nemnagyon készült még a frissebb, gyorsabb routerekre, de a wrt320n-re már van dd-wrt, ahogy már említettük párszor, azzal nem nyúlsz mellé. Én már a 1043ND-mre való buildet várom, nem tarthat már sokáig, mivel már openwrt-t raktak rá, a szoftverének forráskódját elérhetővé tették, szal valszeg már csak idő kérdése a dolog. Csak cirka 2 hónapja van a piacon, ráadásul nem is linksys, vagy asus, szal nem erre csapnak le először a modderek, viszont olcsóbb bármi másnál (45 EUR volt az enyém).
Ha belefér a keretbe az asus n16, az még jó választás lehet. Nagy szenzáció volt, már a kiadásának napján nekiestek a modderek, miután megnézték mit megy (a gyári szoftver nincs igazán a helyzet magaslatán). DD szintén van már rá.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#6844) kircipeti válasza kircipeti (#6831) üzenetére


kircipeti
senior tag

Hu, ez valoban lehetseges? Bar mar megrendeltem a cuccot, szoval nincs visszaut. Szoval a TP-LINK TD-W8920G-re radughatom a szolgaltato modemet is valamelyik portjara? Vagy esetleg kesobb, ha kabelnet lesz, akkor annak a modemjet radughatom?

(#6845) Hadi


Hadi
tag

TP-LINK TL-WR941ND routert max hány megás nethez ajánljátok? Most csak 5megás de szeretnék gyorsabbat, viszont routert nem szertnék cserélni a köv 5 évben.
2 laptop (n-es wifi) + 1 teló + 2 asztali gépre kellene osztani a netet. Asztali gépekre csak kábellel.

(#6846) Beri válasza Hadi (#6845) üzenetére


Beri
addikt

50/25 alá max. Az a plafon.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#6847) kali válasza Hadi (#6845) üzenetére


kali
legenda

attól függ, hogy milyen tíusú net!?!? pppoe vagy "sima"?

(#6848) ubbconfig válasza Hadi (#6845) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Szia

a kisebb testvérét vettem ma meg (TL-WR841ND), alig 7500ft volt, de nagyon megérte. A digi 30/20-as netet simán viszi, két nagy antennája 3 falon keresztül is erősen szór. TP-linket csak ajánlani tudom. Olcsó és mégis mindent tud :R

[ Szerkesztve ]

(#6849) Hadi válasza kali (#6847) üzenetére


Hadi
tag

pppoe nem tudom mit jelent... T-home-os net van most.

(#6850) syler


syler
aktív tag

Sziasztok. Az a bajom, hogy a tp-link 1043 router, torrentezés közben szakítja a netet ha a feltöltés majdnem maxon van:( Póker közben nagyon idegesítő:( Kb 10-15 másodpercekre. Van még a routeren két gép az enyémen kívül, de ott nem jelentkezik ez csak az én gépemen. Ötlet?

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.