Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5652) FefeeX válasza Alex91 (#5651) üzenetére


FefeeX
veterán

:R

Nos, több kérdés is felmerült bennem... D-link 655-nél. Max connections: 200 (ez gondolom azt jelenti, hogy max 200 szál/torrent, ami gyakorlatilag kb a WRT54-GL-em szintje, ami nagyon kevés)

(250 a 145nek még messze nem a duplája egyébként sebességben, de tény, hogy a 320n a 120as FiberPowerrel már erősen a vége felé táncolna)

Úgy látom a teszt szerint, a Dlink tud USB-t, ami ha jól értelmezem, NAS-ként működhet, vagy akár torrent kliens is futhat egy csatlakoztatott merevlemezen?

Nem találom sehol, melyiknek mennyit tud a procija... Ugyebár igaz, hogy megvan a WAN sebesség, de egyelőre, mivel csak 60as netem van, fontosabb, hogy a torrent hány szálat tud, hol a vége a dolognak... (linksysnél nincs ilyen max connections tábla)

Valamint felmerült bennem pár dolog. A Linksys WRT54-GL v1.1 vége nálam 37megabiten van, kábelen keresztül, így a tesztben mért 53 megabit egyrészt már elfogadható lenne számomra, másrészt ha +-30%os ingadozások vannak márkán belül, ráadásul teszthez képest negatívan, akkor a teszt már sajna nem is annyira mérvadó és megbízható...
Emellett az 54GL linkjére is a G v5.0 jön be a részletes tesztnél...

Tudom, sok a problémám, de a megoldáshoz sajna ezzel egyelőre nem jutottam közelebb. 60ból ha 53 megabitem meglenne routeren keresztül, akkor már örülnék és nem gondolkoznék cserén. Főleg ha több szálat sem tud kezelni a jobbik...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.