Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51699) battag válasza battag (#51664) üzenetére


battag
aktív tag

Sziasztok!
Ma tulajdonosa lettem egy ASUS RT N12 D1-nek. Sajnos nem boldog tulajdonosa... Mint korábban írtam repeaterként szeretném használni. Egyelőre a gyári FW-rel próbálkozom, be is állítottam mindent, ahogy kell. A szomszéd routerének jelét fogva az ottani névleges 30/5 MB-es netből speedtest szerint akár 26/5,5 is átjön (az összes eddig próbált router közül magasan ez a legjobb arány), mindez 8-10-es pinggel. A TVGO-n pedig simán wifin lógva nézem az adásokat. Ez mind és szép lenne, de
- LAN-on nem tudok csatlakozni, win 10 szerint nincs net,
- ez egyik percben villámgyorsan bejönnek az oldalak, a másikban nincs net, közben a router oldalát folyamatosan elérem (a link rate 26 Mbps), sőt, közben a TVGO-n megy a stream
- miközben a laptopon megy a net, a mobilon nem, majd pár perccel később fordítva

Megőrülök! :W :W :W Épp emiatt vettem ezt a router, mert egy stabil eszközt akartam! Nem értem, hol lehet a hiba! Holnap még tesztelgetem, utána viszem vissza!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.