Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38270) masoo válasza b.lajos (#38160) üzenetére


masoo
tag

Szia, én ugyan abban a gondban voltam mint te!

n18u vs ac56u.

Az 56u egészen kiváló router, azt választottam végül. Most helyeztem üzembe, a mai nap folyamán, bár már tegnap megjött. Az oka a router cserének az volt, hogy egyfolytában eldobra a hálózatot a másik Belkin routerem ami lassan 6 éves volt. Nem tudtam, hogy a laptop wifi kártyája hal el, vagy a router, és a routert cseréltem le első lépésben. Ez most eddig stabil, nem is dobott ki, stb, de idővel meglátjuk visszatér e a folytonos szakadás.

Azt tudom neked most mondani, hogy ha max jelerőt akarsz, akkor n18u, mert a külső antenna jobban állítható, jobb jelszintet is biztosít. Nem vagyok e téren 100%osan megelégedve az 56uval. A belkinem jelereje 44 felé volt 2 külső antennával inSSIDer-ben, ennek helyezgetések után 47es, de ha tölt a net a signal 58 körülire is felmegy, a töltés végével visszamegy 47re. Furcsa ez nekem, erre is kérdeztem rá elöbb.
Biztos, hogy ilyen gondod nem lesz n18al, nekem Belkinnel sem volt.
Ha viszont átviteli sebesség fontos másolgatáskor, fontos a dual band (tabletem nekem is az 5ghz sávon megy, a laptop meg a 2,4en) akkor 56u

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.