Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18476) lajosx válasza Intruder2k5 (#18475) üzenetére


lajosx
őstag

De kaptam egy thomson speedtouch-ot.amivel jó a net, viszontnem tudok vele játszani.
Nem lehet rám csatlakozni.
Már többször neki estem segitséggel is, de nem sikerült megoldani.
Van külön egy dlink modem is ,amivel napi szinten kb 10x15x szakad meg a net.Van még egy netgear wifis routerem is.
Igy jó a játék,nem kell semmi portforwarding meg ilyenek, viszont szakad a net.
Igazából nekem egy jó modem is megfelelne, nem lenne fontos 2 az 1-be,mert a modemmel van szerintem a bibi.
A tcom által adott modemes routerrel, napi egy bontás van,csak ugye a játékok nem jók vele.. De nem tudom ha modemet veszek milyet vegyek? ezért gondoltam a 2 az 1 ben cuccra mivel azzal jó a net, és talán olyat veszek amivel jók lesznek a gamék is.:)

még annyi hogy ip telefon van,nem tudom van e jelentősége?de igazából nincs használva,az lenne jó ha pl meglehetne azt csinálni hogy a speed touch modemét használnám de a router részét nem és ugy raknám utána a netgear routert.Gondolom ilyet nem lehet csinálni...Van egy szűrő is a kábel végére rakva,de nem csatlakozos hanem bevan kötve igy azt cserélni sem tudom.Abból megy a t által adott csodába,és abból a gépbe és telefon.Gondoltam leirom hátha van jelentősége.Jó lenne ha valaki tudna segiteni,mit csináljak vagy vegyek amivel minden jó lesz,mert kb 2 éve kinlodok vele :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.