Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18022) Intruder2k5 válasza paca5 (#18020) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bár nem vagyok jogász, de szerintem ilyet nem kérhetsz! Te ezt a gyártmányú routert vásároltad, és szerintem amíg az Ipon teljesíteni tudja a garanciális kötelezettségeit, javítás / csere, addig semmi ilyen lehetőséged nincs. Ha ezeket nem tudják teljesíteni, akkor pénz visszafizetési kötelezettségük van, amiből aztán majd vehetsz 1043-ast. Persze mindez csak akkor igaz, ha a routered javíthatatlan, és nem tudják cserélni sem! Megkérdezni persze lehet, mert saját hatáskörben megtehetik, hogy becserélik neked más típusra, de he nemet mondanak, nem tehetsz semmit... Mellesleg saját véleményem szerint a 1043-assal csak rosszabbul járnál!

Próbáltál rajta firmware-t frissíteni? Esetleg a WiFI-t beállítani egy fix csatornára, ahol nem zavarja semmi más? Nem lehetséges, hogy AUTO módban van, és beáll egy olyan csatira, amit az androidos teló nem képes kezelni? Alacsonyabb csatornaszámot kellene keresni lehetőség szerint, mondjuk 1-10 között. Ha további kérdésed van a mostani routereddel kapcsolatban, akkor javaslom a Router gondok topikot...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.