Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10129) Beri válasza WonderCSabo (#10124) üzenetére


Beri
addikt

Megkérdezhetem milyen az ellenoldal? 30Mbit elég karcsú full n mellett, a duplájára is elhúznám a számat (igazából még az n lite is 40-50 körül szokott menni). A 320N nem volt egy bajnok wifi sebességben, de ezt nem vártam volna tőle (pláne hogy többen mértek már vele jóval nagyobb számokat is).

Koszta: Ha a 15 megás ADSL-ről nem váltanátok sokkal nagyobb csomagra, egy 741ND is bőven elég a célra. A 1043ND természetesen sokkal többet nyújt, de ugye az a soho csúcs a gyártótól.

lancy: Egy router sem kínál minden szolgáltatást alapból, amire szükséged van. Viszont egy asus n16 indokolt a te esetedben a 128MB memóriája miatt. Esetleg egy D-Link DIR-825, mivel úgyis moddolnod kell.
Viszont nekem nem szimpatikusak az ilyen jellegű megoldások (hogy finom legyek). Erre a célra nagyságrendekkel jobb megoldás egy tisztességes hálózati szervert építeni, meg nem is egetrengető összeg.

Geree: Összedobok egy személyes bejegyzést a logoutra mostanában, aztán majd ha mindenki jónak látja a leírtakat, mehet első hozzászólásnak is.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.