Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#69451) eastone1


eastone1
senior tag

egy olcsó msi :DDD [link]

(#69452) tipuka válasza eastone1 (#69451) üzenetére


tipuka
addikt

Az igen. :_D

(#69453) tresh válasza eastone1 (#69451) üzenetére


tresh
addikt

2 kéne megoldható? ;]

(#69454) greensatan


greensatan
csendes tag

1. 2-3 héten belül venném
2. 125-150k huf értékben
3. PokerTracker4 programot használom ami a postgres adatbázisokból ( 10-15gb-osak) szedi ki a statisztikát
+ egykét kisebb program
4. nem fogok játszani rajta, nem szükséges jó VGA
5. Teljesitmény
6. Az asztali sázmitogépembe lévő SSD-t (250gb) akarom belerakni
7. 15"
8. hát ne legyen tul nehéz, mert utazni fogok, és ezért kell
9. nem kell op rendszer rá
10. hdd elég 500gb mivel ssd-t rakok bele, RAM 8gb minimum, nem kell optikai meghajto
11. lehet későbbiekben szeretnék még 1 monitort csatlakoztatni, ez lehetséges?
12. Kb. 40-50% ossan használja a procimat most az asztaliban (AMD x4 955) nem tudom ezzel mennyit segitettem
13. Szegeden venném
14. csak uj"

(#69455) Ghoosty válasza Khelben (#69444) üzenetére


Ghoosty
őstag

Semmi gond, köszönöm még egyszer. Elmondtam neki, innentől ő választ, az ő fogja használni, az ő pénztárcája.

(#69456) Tikakukac válasza greensatan (#69454) üzenetére


Tikakukac
titán

Dellekben ennyiért ULV van az nem jó neked akkor.

Z510 talán egy megoldás, Z50 már megint ULV az kiesik. Kb.

Aki keres a kövi 2 hétben bármilyen ügyben az nem talál meg, net-gép-eu kontinens mentes leszek. Ha valaki hőbörög és látjátok majd írjátok be neki, legyetek jók, trollokban gazdag időszakot!

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#69457) baboss


baboss
őstag

Erről mi a véleményetek ?
Toshiba Tecra A11-1HZ

(#69458) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Ma délután lenne esedékes a vásárlás, így egy utolsó megerősítést szeretnék tőletek.

Lenovo Z50 70 laptop jó vétel? Vagy mást ajánlotok ebben az árkategóriában?

CAD programok, office, net és egy kevés játék (dota2, csgo, wow) fut majd rajta.

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#69459) sanyigtasa válasza Khelben (#69427) üzenetére


sanyigtasa
csendes tag

Köszi, és köszönöm a sok segítséget amit a fórumozók nyújtottak, ha nincs a fórum valószínűleg a media marktban kerestem volna valami műanyag hulladékot.

Még 1 kérdésem lenne: holnap érkezik a kicsike, milyen rutin ellenőrzéseket javasoltok? szoftveresen, hardveresen külsőleg, pl. mibe nézzek egyből bele, milyen benchmarkos vackokat szedjek le, milyen hdd ellenőrző progit, memóriaellenőrző progit szedjek le stb. - keveset értek hozzá, csak nagyjából tudom, hogy mit kell megnézni használt gépeken.

Sajnos személyes átvételre nem volt lehetőség, de ez annyiban jó hogy 14 napig indok nélkül visszaküldhetem jogszabálynak köszönhetően, persze nyilván nem fogom ha nincs semmi gyíkja.

Köszi előre is.

(#69460) Pocok256 válasza ZS3NI (#69458) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem igazán van ebben az árban jobb vétel viszont full hd ban ne várj 30-40 FPS nél többet ettől a géptől dota 2 ben.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#69461) szabyka95 válasza sanyigtasa (#69459) üzenetére


szabyka95
őstag

Nyomass 1 oras stressz tesztet, ha vmi gubanc van eszrevevodik

(#69462) greensatan válasza Tikakukac (#69456) üzenetére


greensatan
csendes tag

ez 100k hufal drágább mint amit én megadtam

(#69463) Khelben válasza sanyigtasa (#69459) üzenetére


Khelben
nagyúr

Szerintem kezdd el használni úgy, ahogy használni fogod. :)
A cpu hőmérsékletet talán érdemes megnézni, abból kiderül, hogy milyen állapotban van a hűtés. HDD ellenőrzésre szerintem elég a windows-os, az is megtalálja a bad sectorokat. A többi meg úgyis kiderül, ha használod.

(#69456) Tikakukac : jó nyaralást, én is megyek holnap, bár én gépközelben leszek :)

[ Szerkesztve ]

(#69464) ZS3NI válasza Pocok256 (#69460) üzenetére


ZS3NI
őstag

ingame szerintem 1366x768ba menne. Az nagyon tré?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#69465) Pocok256 válasza ZS3NI (#69464) üzenetére


Pocok256
veterán

Hobbira jó. Mondjuk ha nagyon leveszel minden grafot akkor lehet megtudod tartani full hd ban is a 30 fps es határt.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#69466) szabyka95 válasza ZS3NI (#69464) üzenetére


szabyka95
őstag

30-40 fps boven eleg. Sztem. Asztali gepemmel a metro last lightot 25 fpsel vittem vegig, de ez egyen fuggo

(#69467) Busterftw


Busterftw
veterán

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Napokban.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
130.000Ft
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Net, filmnézés, pár játék lásd lentebb
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni)
Mount & Blade: warband total war: medieval 2 highon (Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény)
Teljesítmény.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet)
Nem fontos, max legyen bővíthető ha belefér
(7) Kijelző mérete, felbontávagyfényero)Mindegy
(8) tömege?
Mindegy
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Nélkül
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
Optikai meghajtonem kell , inkább több ram vagy ssd hely
Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkam)
Webkamera
(12)Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
Csak az a pár játék lenne.
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot keresni.
Ötletem sincs (14)Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
Új.

(#69468) Pocok256 válasza szabyka95 (#69466) üzenetére


Pocok256
veterán

30-40fps szenvedés egy multinál. Singlebe még a határ eset. De igen egyénfüggő láttam már olyan embert én is akinek a 30fps es játék folyamatos volt én meg a hajam téptem tőle.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#69469) Kbali válasza baboss (#69457) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ez a Toshiba üzleti vonala, nem rosszak ezek, igaz ez a típus sem mai gyerek már.
Milyen feladatra és mennyiért vennéd (bocs, ha már ezt írtad)?

(#69470) szabyka95 válasza Pocok256 (#69468) üzenetére


szabyka95
őstag

jah, hat multinal, ahol gyorsan mozognak a dolgok stb. ott tenyleg
de ha 960x540 re rakja a felbontast, akkor azt tok jol upscaleli a rendszer 1920x1080
1 pixelnek 4 fog megfelelni, nem lesz olyan reszletes, de sokkal tobb fpst kap

(#69471) Ba.G


Ba.G
aktív tag

Sziasztok,

Nem biztos, hogy komolyan érdekel, de gyorsan beszéljetek le róla, mert holnapra amúgy is lejár az akció (ha egyáltalán van még): a madaras teszkóban hirdetnek HP D052SH (i5-3230M, HD4000, 4GB RAM, 500 GB HDD, W8, 2 év gar. + HP Deskjet 1510) notebookot 129990-ért (akár 0% THM-mel). ;) Egy pillanatra elméláztam rajta, na. Vélepény?

(Nem vagyok hardcore gamer, abból kb. a DOS-os Civ I.-nél "kiöregedtem". Szóval olyasmi izgat inkább, hogy ez a 4 cellás akku mennyire karcsú, full HD filmek, esetleg kép- és videószerkesztés.)

[ Szerkesztve ]

(#69472) flash-


flash-
veterán

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Kb 1 hónapon belül.

(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
90e Ft

(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Internet-online videók(youtube) gyors futtatása, filmnézés jó betekintési szöggel,windows 7 kompatibilis

(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve
nem

(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Is-is.

(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
csak ha emelett a többi szempont érvényesül 90e forintig

(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
17 körül

(8) Notebook tömege?
hát minél könnyebb(asszonynak lenne)

(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Mindegy.

(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
320GB, 4gb RAM,optikai meghajtó kell

(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
jó lcd betekintési szög(ha ágy elé lerakjuk asztalra,jó lenne ha mindketten jól látnánk mi megy rajta)
analóg tvtuner?...(bár ja jól emlékszem kizárt hogy legyen ilyen ..)
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
nem

(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)

(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
igen

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#69473) spedyboy


spedyboy
senior tag

sziasztok !

Úgy alakult ,hogy új notebook-ot kell vegyek de eléggé tanácstalan vagyok a döntésben.

Feltételek " 15.6 "-os kepernyo , jo akkuidő, viszonylag strapabíró kialakítás 4 magos proci és 2gb-os videokártya.

Azért kell jó videokártya mert a gépet 3d-s tervezésre ( Autodesk programok stb ), néha videovágásra es néha játékra is használni szeretném.

Eddig elégsok gépet találltam különböző gyártóktól ami megfelelne az igényeimnek ( papíron persze )

ezek kozul az egyik ez :

hardverapro.hu/apro/lenovo_g505s_amd_a10-5750m_quad_25-35ghz_4gb_ram_1tb_hdd_ra

kérdésem , hogy mi a véleményetek erről a gépről?
továbba ha tudnátok nekem alternativákat mondani azt is nagyon megkoszonnem. :)

:R

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#69474) Khelben válasza spedyboy (#69473) üzenetére


Khelben
nagyúr

Mit értesz strapabírás alatt és minek a 4 magos proci?

(#69475) illes0102


illes0102
aktív tag

Digiprime mennyire megbízható bolt? Olcsóbb lenne onnan rendelni és kikuldetni Londonba. Kikuldik ide is kérdeztem.

(#69476) baboss válasza Kbali (#69469) üzenetére


baboss
őstag

Gyereknek netezésre filmnézésre,strapabíró legyen,de közben találtam egy jobbat.Mind a 2 70k
DELL LATITUDE E6410
Processzor típus : Core i5
Processzor modell : 520M (2.4Ghz, 3MB L2)
Memória mérete : 4GB
Memória típus : DDR3
Merevlemez mérete : 250GB
Merevlemez csatoló : SATA
Kijelző méret : 14.1"
Képarány : 16:10
Soros port : nincs
Párhuzamos port : nincs
Gyártó : Dell
Chipset : Intel QM57 Express
Videokártya : Intel integrált
Natív felbontás : 1280x800
WIFI adapter : Intel 802.11a/g/n
Hálózati kártya : Integrált gigabit
Hangkártya : Integrált HD
Optikai meghajtó : DVD

(#69477) spedyboy válasza Khelben (#69474) üzenetére


spedyboy
senior tag

Strapabírás alatt azt , hogy mindennap oldaltáskában fogom hurcolni nyilvan nem valami extra strapaírás kell csak annyi , hogy jól össze legyen rakva . :)

Azért kell viszonylag jo processzor ( tudom , hogy nem a magok száma határozza meg egy proci teljesítményét ) mert egy darabig nem szeretnék másik gépet venni.

Tehát kb olyan szamitasi teljesítményű lenne jó mimt a linkelt gépben.

:R

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#69478) Csigavair


Csigavair
tag

Hi all!

4 gép között vacillálok, a teljesítményük elég mindenre, amire használnám árban nagy diffi nincs.
Lényeg: megbízhatóság, ne gyulladjon fel ha esetleg játszok rajta, és összeszerelési minőség a heppem ha valami hajlik zörög recseg azt gyűlölöm:D Ezek tudatában melyiket ajánljátok? Mindegyik gép I5-el szerelt szerintem fhd felbontáson elbír akár a 860m-el is (javítsatok ki ha tévednék) kevesebbet zabál és kevésbé melegszik (talán)

Lenovo y50
Asus N550/N750
Asus G56
HP Envy15

Előre köszi a segítséget :R

(#69479) runner 125 válasza Csigavair (#69478) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ha játékra kell, akkor nézz gamer gépet. Y50 jól sikerült darab, de a G56 is rendben van.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#69480) Khelben válasza baboss (#69476) üzenetére


Khelben
nagyúr

Inkább a Dell-t, nagyobb a support hozzá, ha valamit esetleg javítani vagy cserélni kell.

(#69477) spedyboy : és feltétlen 15,6-os kell? Napi hurcolásra nem éppen az a kényelmes méret. Szerk: közben látom, mire kell. Ez eléggé üti egymást (3d tervezés meg hurcolás...). De az biztos, hogy 100k-ért nem kapsz olyan gépet, ami minden igényednek megfelel, valamiből engedni kell vagy még spórolni hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#69481) Csigavair válasza runner 125 (#69479) üzenetére


Csigavair
tag

Játék napi szinten League of Legends mással nagyon nem szoktam játszani :C

(#69482) szabyka95 válasza Csigavair (#69481) üzenetére


szabyka95
őstag

akkor asust vegyel IPS kijelzovel, a lol eleg szines, jobb lesz a jatekelmeny

[ Szerkesztve ]

(#69483) Khelben válasza spedyboy (#69477) üzenetére


Khelben
nagyúr

Amúgy egy ilyet ajánlottam volna, ennek a cpu-ja kb. kétszer akkora teljesítményű, mint az általad linkelt A10. De ez egy 3,6 kg-os, 17-es gép, ezt hurcolni felér egy edzéssel. És mondjuk hátizsák kell hozzá, nem oldaltáska. Én is hasonló gépet cipelek minden nap melóba, hátizsák ezerszer kényelmesebb.

(#69485) szabonagyur válasza MzperX07 (#69484) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hali

Van árazós topik ott segítenek:[link]

Win9 támogatás nehezen ;]

@Kitudod töröltetni a moderátort kerestetek témában, de annyira nem vészes, maradhat.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69487) Dhampir válasza MzperX07 (#69486) üzenetére


Dhampir
félisten

(#69488) formula01 válasza Khelben (#69483) üzenetére


formula01
aktív tag

A 2 proci kb teljesen egyforma szinten van, az az i7 nem egy mai darab azért.

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-820QM-vs-AMD-A10-5750M

(#69489) Busterftw válasza Busterftw (#69467) üzenetére


Busterftw
veterán

Bocsánat az kimaradt hogy 15,6os méret kellene

(#69490) zsombor22


zsombor22
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni,szeretnék venni egy laptopot.
Szinte mindenre szeretném használni film,zene,nett,néha játék.
Ami fontos jó lenne ha Full HD kijelző (elég a 15,6 os méret),i3 vagy i5 proci min 4gb ram ,min 500gb hdd (később ssd a dvd helyére) valami megbízható dedikált vga.
Ezeket néztem ki:
Lenovo Z50 70 179e
Lenovo B50 70 i5 169e
Lenovo B50 70 i3 144e
Nem tudom hogy az i3 proci és a gyengébb vga kihajtja rendesen a full hd-t.
Vagy ha lemondanék a full hd-ről esetleg még ezt néztem de ez gyengébb anyag minőség,vga viszont erősebb proci.Lenovo IdeaPad G510 196e
Minél többet olvasom a fórumokat egyre bizonytalanabb vagyok,először kinéztem egy i3 3110m es gépet 130e környékén utána mindig csak egy kicsivel jobbat,meg jobbat néztem és már 170-200e nél járok.
Tudom ez közhely de ha mondjuk drágábbat veszek mi garantálja azt hogy több évig el fog menni,mit az olcsóbb?
Szóval fontos lenne az ár érték arány ha kell kiadok érte 200e-t,de nem minden áron.
Vagy ha tudtok jobbat azt is szívesen meghallgatom.
Előre is köszönöm a segítségeteket. :R

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

(#69491) Khelben válasza formula01 (#69488) üzenetére


Khelben
nagyúr

A Passmark listát szoktam nézni, ott pont kétszer annyi pontot kapott az i7.

(#69492) szabonagyur válasza formula01 (#69488) üzenetére


szabonagyur
félisten

Azt azért megnézted, hogy a CPUBoss jelen esetben milyen tesztek alapján rakta a kettőt egyenrangúnak?
1 db van amit max figyelembe lehetne venni, az meg semmit mondó. A TDP meg a features nem nagy összehasonlítási alap.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69493) csizo13 válasza zsombor22 (#69490) üzenetére


csizo13
tag

Azt, hogy meddig fog működni, nem az ár garantálja.
Volt egy hp dv9000-em, egy év egy hetet bírt, kb300e volt. Van egy Toshibám 4éve L505, 190e volt (cori5,1.gen HD5145, 3gb Win7-el).
Megy folyamatosan, volt, hogy ki sem volt kapcsolva hetekig régebben. És most kezdem nézegetni a laptopokat ismét, szóval kb. 4-5 év és kezd nézelődni az ember, bár ez is egyéni dolog.
170-200 körül kezdtem, most 300-320 körül járok, de nagyon nem érzem úgy, hogy megéri ennyit kiadni a következő lehet márcsak 3 évre, mert annyira jó dolgok jönnek ki.
A laptopot amúgy asztali gép helyett használom, nem cipelem semerre, max évente 2szer, de már nem vennék asztali gépet, mert arra még több pénze elmegy az embernek, hely, fogyasztás,nem tetszik és akármi miatt.

(#69494) floax94


floax94
tag

1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
A hónap végéig legkésőbb !!
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
150.000FT
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Weblakészítés és néha játék
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
Wow és lol menjen fullon a többi játék elég ha nem akad !!
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Is-Is
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Nem
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
15,6" , matt
(8) Notebook tömege?
lényegtelen
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Nélküle
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
Min 4GB RAM és legyen meghajtó !!
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
Nem
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
Ha van garancia akkor használt is !!

(#69495) zsombor22 válasza csizo13 (#69493) üzenetére


zsombor22
aktív tag

Köszi a gyors választ.
Valahogy én is így vagyok,a fogyasztói társadalom átka hogy mindennek egyre gyengébb a minősége.
Van két asztali gépem ezek mellé szeretném a laptopot.
Van pénzem de már a 200e-t nem szívesen adnék ki egy laptopra mert kb 2 év múlva 50 e fog érni,ha egyáltalán kibír 2 évet.
Te melyiket vennéd?

Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

(#69496) Khelben válasza floax94 (#69494) üzenetére


Khelben
nagyúr

Wow fullon? Akkor lemaradt egy nulla a végösszegből.

(#69497) sanyigtasa


sanyigtasa
csendes tag

Kicsit offos de:
Ne haragudjatok a wow még egy 900Mhz-s pentium III-on is elindulgat.. Én olyanon játszottam anno. Miért kéne hozzá egy erőmű gép? Vagy itt már mindenkinek akkorák az igényei hogy reccenésmentesen fusson 200 mozgó karakter mellett is? Annyit azért nem húztak a grafikán a kiegek, hogy egy 200ezres i5 4 giga rammal+ egy gagyi vidrókarival ne legyen elég a max grafikához.

(#69498) siletto


siletto
tag

Üdv! Szeretnék én is segítséget kérni noti vásárlás ügyben. Nem lenne sürgős, 1-2 hónapon belül kellene kb, és max 160eFt-ig. Az akkuidő vagy a minőség ammyira nem lényeges, inkább a minnél erősebb cpu-vga páros. Amit kinéztem eddig, az egy Acer e5-ös típus, i5-4200u processzorral és gt840m videóval. Úgy hallottam ennek a kijelzője elég gyenge, de azt nem tudom mennyire. Amit még kinéztem, az egy Lenovo z50 amd a8-7100 processzorral, hybrid r5+r7 m265 vga-val. szerintem sokan láttátok már, még csak a radium forgalmazza, de később gondolom más is fogja. Ez olcsóbb, de a minősége nekem tetszik. Ti mit ajánlanátok? Néha játékra kellene újabb gémekhez low beállításokkal, és phtotshop, egyszerű cad, plusz az általános dolgok

(#69499) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék a Dell notik felöl (3év gari teccik, jól összerakott darabok)
Pentium procis, HDMI legyen rajt és 110-120k max. (de inkább a max. alatti áron alul legyen) mindennapi használatra kéne! /korábban B590 Lenovo-t ajánlottátok, de az csak 2év garis és szervíze is eléggé problémás/ Dell-nél az üzleti noti is szóba jöhet akár (strapabíró, minőségi anyag/ USB 3.0 sem hátrány! ;)

Mik közül lehetne választani / érdemes? (és miért?)

Válaszokat előre köszönöm! :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#69500) sanyigtasa válasza MaxxDamage (#69499) üzenetére


sanyigtasa
csendes tag

Üzletit ennyiért csak használtan jóval kevesebb garival tudnál venni szerintem. 2-3 éveset

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.