Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#68451) oliwire


oliwire
őstag

laptop.hu oldalon mennyire kedvezőek az árak? Ez az oldal tipikusan a drágább online boltokhoz tartozik?

(#68452) Tikakukac válasza browing (#68448) üzenetére


Tikakukac
titán

Amire neked kell ilyen erős gép nem kell prociból biztosan nem.

Kriszti D: Akkor olvass olyat és az is lesz. Így notivásárlásnak nekiindulni bajos lesz.

oliwire: Ööö ember legyen aki naprakészen fejben tartja minden bolt árait árfolyam ingadozással együtt. Gugli és láss csodákat.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#68453) oliwire válasza Tikakukac (#68452) üzenetére


oliwire
őstag

Természetesen ezt nem gondoltam, hogy így van, csak még épp telefonról vagyok, így nem kezdtem el keresni, de ráér ez az információ, csak most olvastam egy korábbi hozzászólásban különböző boltokat, és ezt nem láttam közöttük, és kíváncsi lettem, hogy vajon azért, mert drágábban adják-e a dolgokat. :)

(#68454) Tikakukac válasza oliwire (#68453) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezért nem írok boltokról sem listát. Egyszer megtalálja valaki aztán megint jönnek a jogászos pereskedős síkok. Nem hiányzik senkinek.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#68455) Kriszti D


Kriszti D
csendes tag

ehhez mit szóltok?

https://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/toshiba/Toshiba_Satellite_C50-A-19U_Intel_Core_i3_3110M_4GB_500GB_Intel_Windows_8.1_Matt_fekete_C50-A-19U_11123.html

(#68456) Tikakukac válasza Kriszti D (#68455) üzenetére


Tikakukac
titán

Meghagynám a vállalkozóbbaknak :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#68457) Khelben válasza Kriszti D (#68455) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ez csak valami hülye vicc, ugye? :D

Z510-et nem linkelte még senki neked? Ezen még játszhatsz is valamennyire. De egyetemre, ha be is akarod vinni a gépet meg naponta hordozni, akkor ez nagy lesz. Normális minőségben kisebb gépet viszont csak használtban fogsz kapni (arra is ugyanúgy van garancia amúgy).

[ Szerkesztve ]

(#68458) Kriszti D válasza Khelben (#68457) üzenetére


Kriszti D
csendes tag

Ezt egy eladó ajánlotta nekem

(#68459) Handball94 válasza Kriszti D (#68458) üzenetére


Handball94
aktív tag

Gondolom porosodik náluk már egy ideje :)

(#68460) premete válasza Tikakukac (#68454) üzenetére


premete
veterán

Felesleges is, még senki sem halt bele, ha beírta a böngészőbe, hogy argep.hu, vagy hasonló, és rákeresett a kívánt laptopra. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#68461) Tikakukac válasza premete (#68460) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerintem is így kéne működnie a dolognak, nem egy ördöglakat ez a zinternet csoda.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#68462) manwithstyle


manwithstyle
csendes tag

(1) 1-2 hónapon belül
(2) 150 ft bruttó
(3) főleg CAD,irodai munka néha pici játék
(4) nem fő szempont a játék van asztali gépem
(5) Arany középút
(6) Igen
(7) 17" matt
(8) nem lényeges
(9) -
(10) -
(11) HDMI
(12) Igen
(13) Használtat szeretnék megvenni
(14) Használt

A kérdésem hogy milyen gépet ajánlanátok nekem, illetve a kinézett gép egy 1,5 éves használt
Samsung NP350E7C-S08, esetleg erről valakinek valami tapasztalat? Előre is köszönöm.

(#68463) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
Ajandekba, garis hasznalt notit vennek. (Mondjuk Alfatol...)
Nem nagyon lesz a lakasbol kivive, de de ne legyen nagyon nehez.
Jo lenne, ha nem lenne nagyon melegedos a gep.
SATA SSD-m van, az mehet bele. (120GB)
Nem kell ODD, de beepitett webkamera kell.
Lenne egy kis netezes, facebook, farmozas, jutyuk, ilyesmi.
Linux-szal... Csajnak...
Nagyon alacsony a koltsegvetes, jo lenne 40 alatt.
Hat, talan ha Core i, akkor lehet 50-55...
Bonusz kerdes: regi ide hdd-hez odd caddy?
Kosz a segitseget! / Tomi
Ui. Atomos netbook nem jatszik, amugy 12-16" kozott barmi.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#68464) dmenyusd


dmenyusd
csendes tag

Sziasztok!

Édesanyámnak kéne egy megbízható, gyors, olcsóbb kategóriás laptop.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
pár héten belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
maximum 50-60, de jó volna 40ből megúszni, ha annyiért még van használható alternatíva
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
semmiféle nagyigényű program, kizárólag internetezés, skype, hasonló általános felhasználás
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
semmiféle játékra nincs szükség
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
minőség, megbízhatóság, tartósság
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
ebben a keretösszegben úgy gondolom ez nem fér bele
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
nem elsődleges szempont
(8) Notebook tömege?
ez viszont fontos, jó lenne minél könnyebb gép
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
nélküle
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
természetesen minél jobb legyen az adott árkategórián belül
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
webkamera mindenképp kéne bele
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
nem
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
nincs
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
ebben az árban természetesen használtban gondolkodunk

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#68465) Khelben válasza tvamos (#68463) üzenetére


Khelben
nagyúr

Core i nem lesz 55-ért, de a leírt felhasználáshoz felesleges is.
Csajnak alfától most ezt venném: [link]

(#68466) csabii95


csabii95
csendes tag

Sziasztok laptopot szeretnék vásárolni 150ezer forint körüli áron már nézegettem a neten és ezt http://ipon.hu/webshop/product/asus_x550lb_xo113d_ezust/560017 néztem ki erről mi a véleményétek vagy ebben az árkategóriában találni jobbat is előre is köszi :) ! ;)

(#68467) Tomikapc válasza Tomikapc (#68333) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

Erre valaki? Köszönöm! :R

Tomikapc

(#68468) mateFLASH


mateFLASH
csendes tag

Sziasztok.

Egy 150ezer forint körüli játékos laptopot keresnék. Az összefoglaló kérdéseire válaszolva:

(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? A kettő közötti arany középút:D

(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!: Nem

(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 1366x768os felbontás, fényes

(8) Notebook tömege? nem számít

(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? nélküle

(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 300 és 500 gb közötti tárhely, 4-8 giga ram és kell optikai meghajtó

(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? új

(#68469) Sur1G válasza Sur1G (#68423) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Üdv!

Erről a gépről mi a véleményetek?
[link]
Az előző hozzászólásomban benne van, hogy mire kellene.

Köszi

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#68470) zsoltee10 válasza Tikakukac (#68400) üzenetére


zsoltee10
addikt

Köszi szépen. Milyen notik vannak, amiben 850M van?

(#68471) Tikakukac válasza zsoltee10 (#68470) üzenetére


Tikakukac
titán

1 szem MSI és 1 szem Asus. 860M-el meg 1 Lenovo és ennyi.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#68472) kripo


kripo
tag

Üdv Mindenkinet!

Elég régen jártam erre s újból segítséget szeretnék kérni Tőletek!

Nos kb 1 - 1,5 hónapon belül szeretnék a páromnak venni egy 13"-15" matt kijelzős notit, mert megkezdi ez egyetemi tanulmányait gazdasági informatikus szakon... Nem játszik, "csak" az egyetemi tanulmányaihoz kellene s így a felhasználási terület adott.

Valami üzleti kategóriás gépben gondolkodom (sokat fogja hordani), ami kibír 3 évet aztán úgyis kap egyet:-).

SSD-RAM bővítést és op. rendszert megoldom illetve jó a használt is... Árban olyan 200K alatt jó lenne megúsznom a dolgot...

Tanácsokat - konkrét javaslatokat előre is Köszi... :R

[ Szerkesztve ]

"Bánj mindennel és mindenkivel úgy, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak."

(#68473) tipuka


tipuka
addikt

Sziasztok!

Pár hete már követem a fórumot, amióta ide írtam, de mégsem tudtam még, hogy mit vegyek, főleg amiatt, hogy személyesen nem tudom hol a laposok nagy részét kipróbálni, különben már minden jó lenne és boldogságos.
A lényeg:
- most szeretnék lapost venni
- új kellene, max 200k -+ egy-kétezer, használt esetén max 165k körüli a keretem. (használtra nem kaptam engedélyt tréáfázni), így szerintem az új lenne opció inkább nem?
- olvasás/bluray filmek és sorozatok nézése/alkalmanként játszadozás, az 768p-ben lenne ilyen 3-4 éves játékok akkor is, mert ha itthon vagyok itt az asztali játszani.
- minél minőségebbi a megadott összegbe, de férjen bele egy 740m/840m körüli vga, ha van valami átlagon felüli minőségi, amiről nem tudok, akkor megelégszek egy gyengébb 7670m körülivel is, nem akarok hordozható tojássütőt.
- SSD-t szeretnék bele tenni később(ha olyan az ára, akkor most azonnal),
- OS nem kell, mindegy a tárhely és a súly is, RAM-ból 4-6-8GB jó, ha van, meg ODD is.
- tudom, hogy random kerülnek a kijelzők a laposokba, de attól még minél jobbat akarnék abból. :D egy matt 15,6" lenne az ideális, 760p elég, de ha annál nagyobb, akkor csak örülni tudok neki.

Zárójelbe írom milyen speccel néztem, hogy átláthatóbb legyen és könnyen el tudjatok igazodni, ha van valami eltérés azt mellé írom.

Néztem élőben:
○ a Lenovo Z510-et (8GB, i5-4200m és 740m-el), a kijelzőjén kívül minden nagyon tetszett rajta (nagyon keveseltem a fényerőt max-on is, illetve nem tűnt a legélesebbnek sem a képe), nem tudom van e rá sansz, hogy jobbal felszereltet kapok?
○ a HP Probook 450 G1-et (4GB, i3-4000m és 8750m), minden tetszett rajta nagyjából (kijelző, anyaghasználat stb), ha szőrszál hasogató akarok lenni, akkor a bill.-je nem annyira jött be, meg tehetnének más VGA-t is a drágább modellekbe.
Néztem még neten:
○ a Lenovo M5400A-t ( u.a. a spec), de ezt még nem láttam élőben, képek alapján nagyon tetszik ez is.
○ a Lenovo IdeaPad Z50-70-t (8GB, i5 4210u <- bár ez gyengébb az "m"-eseknél, 840m-el), képek ez is nagyon tetszik, annyi az érdekesség, hogy ez fullhd panellal van, sajnos élőben nem tudom megnézni ugye.
○ a Lenovo Y510P-t (4GB, i4-4200M és 750m-el), ez tudom, hogy jó kasznis, de ODD nélkül, viszont nem lényeg, de világítós a bill. és erősebb VGA van benne ugye.
○ az Asus K551LN-XX31D (8GB,i5-4200U és 840m-el) - nem tudom, hogy ez a széria vállalható e, az X550 meg a hasonlókat tudom, hogy gatya az egész, volt amit én is már bontottam ki saját kezűleg és fogtam a fejem... inkább megkérdezem itt.
○ a Dell 3542 (4GB, i7-4510U és 840m-el)

Használtban a 8570p tetszik, de 160k és egy HD3000 van benne ugye, azzal nem tudom mit tudok elindítani, de egy alap vga lenne benne, akkor olyat vennék legszívesebben.
Tudom-tudom, akkor miért nem gyűjtők még 50k-t mellé... Mert most augusztusban kell, szeptemberben már késő.

Ha ajánlotok valamit a miértet is szeretném tudni, felfogom, nem vagyok idióta. Az anyaghasználat érdekelne a legjobban elsősorban, de persze minden más is.Nem vagy elfogult semmilyen megoldás ellen sem.

[ Szerkesztve ]

(#68474) mateFLASH válasza mateFLASH (#68468) üzenetére


mateFLASH
csendes tag

személy szerint ezek között vacilálok

[link]

[link]

(#68475) SkyS1gn válasza whited (#68438) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Meggyütt :)

HDD helyére bedobtam az SSD-t, holnap meg jön a bay a dvd iró helyére abba rakom vissza a vinyót.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#68476) premete válasza kripo (#68472) üzenetére


premete
veterán

Ez lenne a te géped, árban ott vagy, és nem kell ssd-re, op rendszerre költeni.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#68477) tvamos válasza Khelben (#68465) üzenetére


tvamos
nagyúr

Koszi! Kafa gep, kicsit folotte van a keretemnek..
En ezt a kettot nezegettem kozben. Ezek jok lehetnek? Vagy inkabb a Vostro?
fujitsu lifebook s7220 Szép állapot!Webcamera!
Dell latitude E6400 szép állapot!
Elfogult vagyok a Latikkal, es most is azt hasznal, csak megjegyezte, hogy orulne egy csajosnak. De amugy mindegy, azt is mondta...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#68478) bandee0817


bandee0817
tag

Üdv mindenki :) gépvásárlás előtt állok, pár gép között gondolkozom, egyenlőre még találgatás téren de kicsit tanácstalan vagyok hogy mégis melyik érné meg, elsősorban ár/érték arányban és minél olcsóbban. Linkelném a szóban forgó gépeket.

http://www.euronics.hu/ASUS-X552CL-SX094D-p38451

http://www.euronics.hu/ASUS-S551LB-CJ315D-p38893

http://www.euronics.hu/DELL-3542-166931-p40387

http://www.euronics.hu/DELL-3542-166890-p40386

(1) 2 napon belül.
(2) részletre venném, így igazából olyan 180 de ha a 200e-s megérné a pénzt akkor az.
(3) játékok, internetezés, grafika design (photoshop, indesign, illustrator, 3d-s programok)
(4) igen, használnám. Marvel Heroes, Dota 2, mostanában kijövő játékok, felbontás az nyilván az 1366x768, amit tudnak ezek a gépek
(5) inkább minőség mint teljesítmény, de a teljesítmény se elhanyagolható
(6) idővel szeretnék ssd-t, de nem az az első
(7) méret az adott (1366x768), matt inkább, de az se létfontosságú hogy milyen
(8) tömeg nem lényeg
(9) nélküle (van saját vásárolt oprendszerem)
(10) hdd egyenlőre, ram az inkább 8 de a 4 is megteszi
(11) nem ezek a lényegek
(12) használok nagy teljesítményigényű alkalmazást
(13) akkor mégegyszer belinkelem, biztos ami biztos (sorry :) )

http://www.euronics.hu/ASUS-X552CL-SX094D-p38451

http://www.euronics.hu/ASUS-S551LB-CJ315D-p38893

http://www.euronics.hu/DELL-3542-166931-p40387

http://www.euronics.hu/DELL-3542-166890-p40386

(14) csakis új, mivel részletre veszem, valamint a garancia is fontos

(#68479) Khelben válasza bandee0817 (#68478) üzenetére


Khelben
nagyúr

Grafika 1366x768-on? A felsoroltakból a Dell.

(#68480) kripo válasza premete (#68476) üzenetére


kripo
tag

Köszi...
Ezt már néztem, a magyar bill hiánya tart vissza /ismerem a párom gépelési szokásait/...

[ Szerkesztve ]

"Bánj mindennel és mindenkivel úgy, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak."

(#68481) bandee0817 válasza Khelben (#68479) üzenetére


bandee0817
tag

igen, 1366x768 :D és melyik dell, mert 2 van. azonban a delltől mint márkától tartok eléggé. tesómnak dellje volt először, egy nap után visszavittük mert egy darab driver nem működött win7 alatt

(#68482) Khelben válasza bandee0817 (#68481) üzenetére


Khelben
nagyúr

egy nap után visszavittük mert egy darab driver nem működött win7 alatt

User error. Dell és Lenovo, mint márka ajánlott a 150-200k-s kategóriában. A többi kerülendő.

[ Szerkesztve ]

(#68483) bandee0817 válasza Khelben (#68482) üzenetére


bandee0817
tag

öööö, nem user error :) kismillió gépet csináltam már meg, egyszerűen szar volt :D gyártó honlapjáról se működött a fele driver, semmi driver kereső, ilyesmi, egy napig ültem előtte, 3x is teljesen lepucoltam és más driverekkel is próbálkoztam. egyszerűen hibás volt a gép, nem működött, driver lemezt meg nem adtak hozzá hogy esetleg na ezt próbáld ki ha van windowsod és nem linuxal akarsz dolgozni. úgyhogy nem user error volt, hanem factory error :D utána megkaptuk a cserébe kért asus laptopot, azt minden probléma nélkül elsőre patentra üzembe lehetett helyezni :)

(#68484) Pocok256 válasza bandee0817 (#68483) üzenetére


Pocok256
veterán

User error.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#68485) premete válasza kripo (#68480) üzenetére


premete
veterán

Sajnos, max. német van hozzá, az legalább qwertz, és van ö és ü.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#68486) tipuka válasza premete (#68485) üzenetére


tipuka
addikt

Hagyjátok szegényt, inkább nekem segítsetek. :D

(#68487) Roshon


Roshon
csendes tag

Sziasztok

http://www.digiprime.hu/laptop/acer-laptop-akcio/acer-aspire-v3-772g-16639-elado

Ezt a laptopot néztem ki
Van valakinek valami tapasztalata ezzel,hogy mennyire jó?, vagy a webshopról?
Esetleg, tudnátok valami jobbat max 210 ezer-ig?
Filmnézésre és néhány játékra kellene,mint az Aion vagy a World of Tanks

Köszi

(#68488) SkyS1gn válasza Roshon (#68487) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ma jött meg digiprime-tól a G550JK, minden rendben volt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#68489) Khelben válasza Roshon (#68487) üzenetére


Khelben
nagyúr

Inkább ezt.

Cris99: Majd ha elromlik, akkor derül ki, hogy minden rendben van-e :)

[ Szerkesztve ]

(#68490) Roshon válasza Khelben (#68489) üzenetére


Roshon
csendes tag

Én is néztem az y510p-t de az olcsóbb modelben a fényes kijelző miatt tartok tőle 1 kicsit

(#68491) Kriszti D


Kriszti D
csendes tag

ehez mit szóltok?

[ Szerkesztve ]

(#68492) Tikakukac válasza SkyS1gn (#68488) üzenetére


Tikakukac
titán

Na akkor a futárszolgálat jól működik még mindig, ez király.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#68493) whited válasza SkyS1gn (#68475) üzenetére


whited
addikt

És? Milyen?
Minden rendben ment?
Magyar bill
Számla?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#68494) SkyS1gn válasza Khelben (#68489) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az asuson múlik nem rajtuk ez nemde?!

Mostanában a Sonyval coptam telefononnal, nem hiányzik nekem újra ez.

(#68493) whited
:K

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#68495) Kriszti D


Kriszti D
csendes tag

(#68496) Tikakukac válasza SkyS1gn (#68494) üzenetére


Tikakukac
titán

Na ez a baj, mikor valaki nem tudja minek hogyan kéne működnie, de ráhelyesel, hogy jól.

Kérdezd majd le az Asustól honnan van az a gép. Ha ők azt mondják, hogy ez idecélzott tiszta gép, na akkor rendben van. Számlát, papírt és billzetet bármikor elintézem neked, úgy, hogy a gép életében nem látta még a kontinenst sem. Csak mondom.

Kriszti D: Olyan mintha sötétben vadásznál bekötött szemmel. Most azért mert belinkelsz 3 szutyok gépet nem tudjuk jobban mit kéne venned. Tippre azokat amiket ajánlani szoktunk.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#68497) Trex3399


Trex3399
tag

Sziasztok!

A két laptop közül melyiket ajánljátok nekem?
http://www.digiprime.hu/laptop/asus-g750jm-16063-elado
http://www.digiprime.hu/laptop/lenovo-laptop/lenovo-ideapad-y510p-ar/lenovo-ideapad-y510-14886-elado

Játékra, filmnézésre, zenehallgatásra használnám, videók renderelésére is valószínűleg, bár ezt ritkán.
Játékokra biztos használnám, BF3, War Thunder, COD4, Crysis részek, Batman Arkham részek és persze sok más új game.
A játékokat igazából csak singleplayerben játszom magas grafikai szinten, multiplayerben annyira nem számít hogy hogyan néz ki a game, ott már inkább az FPS ami nagyon számít, akadásmentesen, símán fusson.
Minőség és teljesítmény egyaránt fontos! Az SSD bővítés lehetősége nem fő opció számomra.

Ha valaki tud segíteni hogy melyik a jobb, akkor kérem segítsen. Azért is vacilálok olyan nagyon mert a Lenovo
sokak szerint gyorsan melegszik és nem akarom hogy mondjuk fél év után leolvadjon nekem.

UI.: Ha ilyen árkategóriában mint ez a 2 laptop tudtok még jobb opciót, akkor még azt is ideírhatnátok!

Előre is THX!!! :)

(#68498) XFoxyX


XFoxyX
tag

Sziasztok!

Laptopot szeretnék venni 100-140ezer Ft között. Nem játékra lenne, Office menjen gyorsan rajta meg fordító programok. Válaszokat előre is köszönöm :)

(#68499) SkyS1gn válasza Tikakukac (#68496) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Régebbi ismerős, belsős hazai Asus emberrel beszéltem vásárlás elött, aztmondta kérdezzek rá a pontos cikkszámra, ha az, akkor nincs baj.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#68500) Tikakukac válasza SkyS1gn (#68499) üzenetére


Tikakukac
titán

Na ha van Asus belsős akkor nem koptatom le az ujjamat, annyira érdekelne honnan van akkor az a készlet gép, aminek nem lenne itt keresnivalója. De úgy nagyon nem, tehát nagykerekben nem létező dolgokról van szó.

Ez az ami érdekelne, az, hogy az ÁFA hova meg honnan nem érdekel, csak a földrajz. :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.