Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#69751) Sanden


Sanden
újonc

Sziasztok!

Milyen típusú gépet ajánlanátok a következő paramétereknek kellene megfelelni:
- CPU: minimum Intel Core i5-4200m

- VGA: elég az Intel HD4600 de nem zárkózok el használható nVidia-tól sem, viszont ilyen belépő szintű 710m és hasonlókat nem szeretnék bele plusz hibalehetőségnek és fűtésnek ;)

- Memória: 8GB - (itt felmerül a kérdés, ha Intel HD4600-at szeretném majd egyszerűbb játékokra használni, jobb lenne-e 2 modulba 2x4GB kiszerelésbe beszerezni? )

- Háttértár: elég a HDD egyelőre

- kijelző: 13,3" - 15,6" matt előny

- ár: max 200.000 HUF

Ezt találtam: [M5400G]
De nyitott vagyok másra is, várom a tippeket!

[ Szerkesztve ]

(#69752) honda 1993 válasza Greentea (#69742) üzenetére


honda 1993
senior tag

Csakhogy itt nem a cpu teljesítménye kérdőjel számomra.

Hanem a benne lévő integrált videókarié.

Nem ismerem ezeket a cpu kat

XD alias IKSZDé

(#69753) aladarka


aladarka
tag

Sziasztok! Keresnem az idealis notebookot, es abban kernem a segitsegeteket, hogy szukiteni tudjam a lehetosegeket. Kizaro okokhoz egy rovid indoklast is szivesen vennem.

- kb keretösszeg Ft-ban? Nettó 350k.
- felhasználási kör? Net
- Mi a fontosabb, a minoseg vagy a teljesitmeny? Mindketto, de inkább a minoseg
- Kijelzo merete, felbontasa, fényes vagy matt? 15,6 fullhd, inkabb matt
- Notebook tomege? Masodlagos szempont
- Operációs rendszerrel vagy nélküle? Mind1
- Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 128SSD, 1.5TB, 16gb, optikai meghajtó nem feltetlen szukseges
- Egyéb kívánság? hdmi mindenkepp, webcam, e-sara opcionalis

Fo kerdesek:
- marka (eddigi tapasztalatok alapjan ezekben gondolkodnek: DELL, Lenovo, HP, Asus) Ellenvetes, addicionalis javaslat?
-

[ Szerkesztve ]

(#69754) MaxxDamage válasza kaposznyak (#69689) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Már a számla is megvan (.pdf) és ma hívtak telefonon, egyeztetés végett, kiszáll. elötti értesítő (héten meg is jön elvileg, futárnak átadva) :K /kaptam csomag nyomkövetési linket is/

ez a számla kiáll.:

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#69755) aladarka


aladarka
tag

Sziasztok!

Az elozo kommentemet keretik figyelmen kivul hagyni. Mar nem engedte a motor szerkeszteni. :-) Ha egy admin erre jarna, kerem torolje!

Keresnem az idealis notebookot, es abban kernem a segitsegeteket, hogy szukiteni tudjam a lehetosegeket. Kizaro okokhoz egy rovid indoklast is szivesen vennem.

Amit tudok:
- kb keretosszeg Ft-ban? Netto 350k.
- felhasznalasi kor? Net&film&jatek stream (40%), kep konvertalas (30%), jatek (30%)
- Mi a fontosabb, a minoseg vagy a teljesitmeny? Mindketto, de inkább a minoseg
- Kijelzo merete, felbontasa, fényes vagy matt? 17+ fullhd, inkabb matt, 15,6n elgondolkozok ha gyer a 17es felhozatal
- Notebook tomege? Masodlagos szempont, fokent otthoni felhasznalas
- Operacios rendszerrel vagy nelkule? Mind1
- Tarhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisege, illetve, szeretnel-e bele optikai meghajtot? 128SSD, 1.5TB, 16gb, optikai meghajto nem feltetlen szukseges
- Egyeb kivansag? hdmi mindenkepp, webcam, e-sata opcionalis

Fo kerdesek:
- marka (eddigi tapasztalatok alapjan ezekben gondolkodnek: DELL, Lenovo, HP, Asus) Ellenvetes, addicionalis javaslat?
- Vmi javaslat a fentiek modositasara/esszerusitesere?

(#69756) Pikkolo^^ válasza MaxxDamage (#69754) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Jó kis szürkeimport.

(#69757) w.miki


w.miki
veterán

30k-ig szerintetek lehet használható notit venni?
Internetezésre, filmnézésre kellene a legolcsóbb megoldás.
Ezeket néztem:
Toshiba A110-293, IBM ThinkPad T60, Toshiba Satellite L100, Esprimo D9500 , HP 530, Dell d430, HP NC6400.
Mi a véleményetek?
Vagy tudnátok mást ajánlani? Mi az a minimum összeg, amiért használható, internetezésre jó laptopot lehet keresni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#69758) whited válasza ZavaBalazs (#69750) üzenetére


whited
addikt

és ha kifut akkor az i5 lesz a legerősebb kivitel?
ha viszont ez így van, milyen alternatívák vannak amik hasonlóak mint ez és magas az üzemidő ??

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#69759) whited


whited
addikt

notebookcheck mennyire hiteles teszt ügyileg?
mert erre a gépre elég jó üzemidőt adnak meg teszt alatt y50-70
tudom, hogy a melegedés viszont lehet probléma, valakinek tapasztalat?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#69760) tibi206 válasza whited (#69759) üzenetére


tibi206
tag

Y50 topikban azt írták játék alatt 70-80 fokra melegszik fel a proci és a gpu is az üzemidőről kérdezz meg ott pár embert, többen is vettek ilyen gépet.

[ Szerkesztve ]

(#69761) sanyigtasa


sanyigtasa
csendes tag

Valaki tudja esetle, hogy ez a csavar mire jó a hp elitebookokon? Egyik oldalt kicsit mozog de nem tudom se meghúzni se kilazítani.
[link]

(#69762) MzperX07 válasza sanyigtasa (#69761) üzenetére


MzperX07
tag

Szerintem az egy zsanértakaró műanyag (és dísz), amit most kezdtél feszegetni, de ne legyen igazam.

(#69763) sanyigtasa válasza MzperX07 (#69762) üzenetére


sanyigtasa
csendes tag

Esztergált alu

(#69764) Scooter válasza w.miki (#69757) üzenetére


Scooter
tag

Ma is használható, az szerintem olyan 50 körüli összegből jön ki. Bár lehet hogy majd fog esni az összeg, ahogy hullanak ki a következő generációsok is.

(#69765) MurdR válasza w.miki (#69757) üzenetére


MurdR
veterán

Én 30-35 között szoktam T61-et árulni, alapfelhasználásra kiváló. (Most nincs épp.)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#69766) jeklib


jeklib
csendes tag

[link]

Errol valakinek velemeny?

(#69767) baro32 válasza jeklib (#69766) üzenetére


baro32
aktív tag

Nem rossz csak az a baj hogy az asus g750jz már 400ezer-től kezdődik :)

340ezer Acer Aspire VN7-591G (GTX860m-el) < 400ezer Asus gz50jz (GTX880m-el!!!)
Szerintem a +60ezret simán megéri az Asus ROG de javítsatok ki ha mégsem :)

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#69768) #22907392


#22907392
törölt tag

Sziasztok!

Sikerült egy külföldi ismerős segítségével beszereznem egy Samsung 840 SSD-t 500Gb. Van a gépemben SSD, mondjuk nem ekkora, de nekem bőven elég a mostani, csak a windows van rajta és pár fontosabb progi. Gyorsabb boot. stb stb miatt. Szóval arra gondoltam, hogy mivel itthon elkéne már egy lapos elcserélném az
SSD-t egy laptopra. Ebben kérném a segítségeteket. Milyen laptopra tudnám elcserélni nagyjából? Gondolok itt árkategóriára, tudom....minden annyit ér amennyiért el lehet adni, de azért mégis szeretnék tisztában lenni ezzel. Gondolom egy 120ezres Samsung, Lenovo laptopra nem fogom tudni elcserélni.

Előre is köszönöm!

(#69769) siletto válasza baro32 (#69767) üzenetére


siletto
tag

Hát ha van rá pénze az embernek akkor minden megéri

(#69770) Chaser válasza #22907392 (#69768) üzenetére


Chaser
titán

Jól gondolod. 70k körül van egy 500-as samu. Ha itthon vetted garival másnap már nem adod el 60-ért. Ha nincs gar max 45-50. Egy TP T500 épp beleférhet.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#69771) baro32 válasza siletto (#69769) üzenetére


baro32
aktív tag

Jó igen teljesen igazad van én abból indulok ki ha van 340ezred laptopra akkor akad ott 400ezer-is :)

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#69772) Troy89


Troy89
csendes tag

sziasztok
kis segítség kellene, kinéztem egy notit kaveri-vel de szinte semmi info , illetve tesztet nem találok a teljesitményéről:

AMD TURBO QUAD Core A8-7100 Processzor (4 x 3,0 GHz, 4 MB Cache, 19 Watt TDP)
AMD Radeon R7 M255DX Graphics (2048 MB) + AMD RADEON R5 DUAL CROSSFIRE

Külföldi fórumon irták ,hogy lényegében egy 8670 CF-es mantle-el a 265 ös meg egy 8750 CF,főleg Game tesztek érdekelnének ,persze noti felbontáson,hogy mit tud kezdeni CF-ben egy Black flag vagy egy Watch dogs-al nem 2-3 éves játékokkal.

Előre köszönöm. :R

LIve for Nothing,Or Die for Something?

(#69773) kaposznyak válasza MaxxDamage (#69754) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Hát akkor kiderült, miért tudták így lenyomni az árat, illetve miért 1 év a gari.
Legközelebb már nem kell gondolkodnom a vételen.

(#69774) stratova válasza kaposznyak (#69773) üzenetére


stratova
veterán

Nem mintha eddig nem szerepelt volna a fórumban ezekről a boltokról, hogy mitől annyi a gépek ára és miért lehet itthon hivatalosan forgalomba nem hozott gépeket is kapni. :U

Dhampir: Naja, de az üzleti gépek egy jó részére világgari van ha nem tévedek :).

[ Szerkesztve ]

(#69775) Dhampir válasza Pikkolo^^ (#69756) üzenetére


Dhampir
félisten

Na ja, csak használt üzleti notit szabad külföldről behozni és itthon eladni. :D

(#69776) #22907392 válasza Chaser (#69770) üzenetére


#22907392
törölt tag

És azon eldöcög pár kisebb nagyobb játék kompromisszumokkal?

(#69777) Chaser válasza #22907392 (#69776) üzenetére


Chaser
titán

A lényeg a kompromisszumok szón és régebbin. ATi HD3650-est nézz.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#69778) Dhampir válasza stratova (#69774) üzenetére


Dhampir
félisten

Olyat azért ritkábban látni a használtpiacon, mármint ami még gyártói garanciás, de szerencsére előfordul, főleg a Laptopsystemnél. :)

(#69779) niiks


niiks
csendes tag

Sziasztok!
Milyen típusú gépet ajánlotok a következő paraméterekkel:

Kijelző: min. 15", lehetőleg matt

Oprendszer: oprendszer nélküli

Felhasználás: általános internetes böngészés

Extra: a zsanérja stabil legyen, bírja a ki-be nyitogatást

Ár: 90.000 - 120.000 HUF

Köszönöm a segítséget!

(#69780) Handball94 válasza niiks (#69779) üzenetére


Handball94
aktív tag

Használt üzleti, vagy újban B590.

(#69781) mekker


mekker
őstag

Tudtok ajánlani 150-250k között olyan gépeket, amiben egy jobb i5 van (esetleg i7), illetve Maxwelles VGA (840M-850M-860M)?
Fontos lenne még, hogy az üzemidő ne legyen átlagon aluli, illetve legyen bill. háttérvilágítás, és valami használható fullhd panel.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#69782) Chaser válasza niiks (#69779) üzenetére


Chaser
titán

Extrákat ne ennyiért várj, 2x ennyiért már kaphatsz. Újan B590.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#69783) szabyka95 válasza mekker (#69781) üzenetére


szabyka95
őstag

lenovo z50-70
asus k551ln
dell inspiron 3542

(#69784) kaposznyak válasza stratova (#69774) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Ebben az esetben a vásárláskor még nem lehetett tudni, hogy "ezekről a boltokról" van szó.

(#69785) MaxxDamage válasza kaposznyak (#69773) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Remélem megérte a vételt és minden OK lesz vele... /elvileg új, csak dobozsérült/ ;)
Majd ha átveszem akkor tudok bővebben nyilatkozni a termékről.

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#69786) stratova válasza kaposznyak (#69784) üzenetére


stratova
veterán

Ha nem ismeri valaki a linkelt bolt kínálatát akkor tényleg nem. Nekem anno szemet szúrt, mert kimondottan AMD-s konfigokat vadásztam s kb. csak itt és egy másik hasonló profilú boltnál találkoztam bizonyos modellekkel (olyannal is amiről az importőr erősítette meg, hogy nálunk sajnos nincs forgalomban). Ettől függetlenül tudtommal, volt már aki a másik bolttal sikeresen bonyolított le javíttatást/cserét. Nekem nincs egyik üzlettel sem személyes tapasztalatom. De nálam az 1 év garancia egy új, normál esetben 3 év garanciás gépre abszolút visszatartó erő. Ettől függetlenül hibamentes hosszú üzemet kívánok luimapeiz új gépének.

[ Szerkesztve ]

(#69787) artiny


artiny
őstag

helotok

ez a notebok:
Asus Eee PC 1015PX: 10,1"CPU-Intel Atom N570,2x1,66GHz, HyperThreading, 1 MB L2, RAM 1 GB DDR3, 1333 MHz, Grafika Intel GMA 3150, 200 MHz,HDD Western Digital, 320 GB, 5400 rpm, 8 MB cache >> 100€ ert lattam apron

erosebb,gordulekenyebb mint ez ? :
Lenovo S205 -APU E350,HD6310,6GB ,250GB hitachi >>nagyon gyenge bongeszesnel,netezni alig lehet vele(csak eros idegzetueknek)

[ Szerkesztve ]

(#69788) MaxxDamage válasza stratova (#69786) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm a szép szavakat! :R
/ha netán szervízes dolog kéne akkor van benne némi külső segítség is, +HP nyomtató RMA ismerettség, egyéb tapasztalat saját részről is, meg hiába csak 1év garit ad ahol vettem... új a gép és lehet el tudom intézni, hogy úgy kezeljék mintha boltba vettem volna 3év garral./ ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#69789) siletto válasza Troy89 (#69772) üzenetére


siletto
tag

Ez engem is nagyon érdekelne, de az én kérdésemre sem érkezett válasz annak idején :)

(#69790) mekker válasza szabyka95 (#69783) üzenetére


mekker
őstag

köszönöm a választ

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#69791) premete válasza artiny (#69787) üzenetére


premete
veterán

A notebookhoz hasonlító, ~10"-os, Intel atomos cucc az nem notebok, hanem netbook, keresd a megfelelő, netbook topikban.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#69792) Pocok256 válasza jeklib (#69766) üzenetére


Pocok256
veterán

Ilyen vékony kaszniba ilyen komoly hardvert csak úgy lehet beletenni ha szétsüti az egész házat avagy annyira vissza van véve a gpu és a cpu teljesítménye, hogy értelme ne legyen se az i7 nek se a 860m nek.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#69793) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!
Laptopvásárlásban szeretném a segítségeteket kérni.
Új laptopot szeretnék otthonra vásárolni. Keveset lesz hordozva, főleg otthoni használatra szánom. Játék minimális lesz rajta, inkább irodai program (pl. Office) illetve internetre lesz használva. 15" méret felett keresek és kb. 120ezer Ft rá a keret. Operációs rendszer nem fontos, felbontás HD, súly másodlagos szempont.
Jelenleg amit kinéztem az egy Lenovo G710 LENOVOG710559402654 - típusú gép. Érdemes ebbe beruházni (jelenleg akciósan 114.900) vagy ajánlanátok mást ami megbízható és a garancia is hosszabb időintervallumra szól?

Üdv,

Balázs

[ Szerkesztve ]

(#69794) Armagedown válasza artiny (#69787) üzenetére


Armagedown
őstag

Netbook mindkettő, az Atomos a rosszabb.Főleg hogy csak 1 gb ram van benne, semmire sem elég.
Az E-350el a netezés nem kellene annyira lassú legyen, szerintem user error.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#69795) Pocok256 válasza blizzrd (#69793) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha jól sejtem erről van szó, ha igen netezésre teljesen jó.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#69796) revibe


revibe
csendes tag

Üdv,

2 éve már sikerült itt segítséget kérnem, és aztán vettem is egy hp 4530s probook-ot, ami azóta is hibátlanul működik. Egy ismerősömnek megtetszett és a napokban venne is valami hasonlót max 200k-ig.
Néztem az újabb probook-okat és én azt ajánlanám továbbra is, de ha van más jobb vétel akkor örömmel venném a segítséget!

Fontos a matt kijelző és a megbízhatóság, esetleg a világító billentyűzet jól jönne de nem azon múlik. Irodai felhasználás lenne leginkább, néhány program fut egyszerre, amik gondolom nem olyan megterhelőek.

(#69797) Fdsa


Fdsa
újonc

Sziasztok!
Laptopvásárlás előtt állok és szeretném a segítségeteket kérni :)

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Ezen a héten.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 180.000 Ft
(3) Felhasználási kör? Filmezés, netezés, egy kis CAD és játék.
(4) Játékra használnád-e? Néha egy-két újabb játékkal játszanék.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Is-is.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Nem feltétlenül.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15,6"-os kijelzőt szeretnék, lehetőleg matt, esetleg fhd.
(8) Notebook tömege? Lényegtelen.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Nélküle.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? Mindegy.
(11) Egyéb kívánság? Nincs.
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Néha játék és tervezőprogramok, ahogyan már említettem.
(13) Eddig kinézett notebookok? Az eddig kinézettek:
[link]
[link]
[link]
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Csak új.

[ Szerkesztve ]

(#69798) Greentea válasza Fdsa (#69797) üzenetére


Greentea
senior tag

Szia!
Nekem a 2.-nak linkelt lenovo z50-70em van, én bátran ajánlom, ha nem watch dogs szerű játékokra gondolsz. :D
Full HD kijelző annyira nem nagy szám (legalapabb ami létezik), filmnézésre, egy kis photoshopra kiváló.
A z510 az fentebb említett a gépnek az elődje, teljes i5 van benne, nem pedig a 15 wattos U. Kb a videókártyán és a kijelzőn kívül nincs más különbség.
A három közül az Asusnak van a legjobb processzora, pontszámokban biztos :) (de nem annyira elterjedt).
Tehát ezek közül ha a erőt nézzük akkor a legerősebb az Asus + neki és a z510-nek csak sima HD kijelzőt kell hajtania.

2x2 néha 5

(#69799) Because


Because
őstag

helló!

arra már kaptam választ mik közül tudok választani ha 14"-ig nézelődök. viszont valaki tud abban segíteni, hogy maximum Győr-Tatabánya-Bp vonalon van-e olyan bolt ahol beszámítanak notit?

(#69800) Fdsa válasza Greentea (#69798) üzenetére


Fdsa
újonc

Éppen ezek miatt nem tudok dönteni, mivel a z50-70-nek gyengébb a processzora, de ott van a Full HD, a z510-nek M-es CPU, de egy generációval korábbi, a Asus pedig processzor téren a kettő között helyezkedik el, de talán jobb a videokártya benne mint a z510-ben...szóval mindben van valami ami tetszik és emiatt nehéz a döntés, de teszteket is csak a z510-ről találtam, a többi még valószínűleg túl friss :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.