Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#69407) cuko


cuko
aktív tag

Sziasztok,
Ismerősömnek segítek laptopot választani, ehhez szeretnék segítséget kérni!
- 1 héten belül;
- maximum 150k-ig;
- 90%-ban irodai munkára, maradékban egyéb általános felhasználásra (nem lesz játék);
- összeszerelés minősége fontosabb, valamint hogy 2-3 év múlva is laptop maradjon lehetőleg (itt jön be, hogy minél több garancia is szempont);

Egyéb: SSD ilyen árnál szerintem nem reális, matt kijelző jó lenne, tárhely nem számít, ram minimum 4GB, 15,6"-os, esetleg 14" méretben gondolkozunk, HDMI port és integrált VGA előny, de nem feltétel.
OS, ODD nem fontos.

Amiket eddig néztem:
Dell 35xx sorozat:
- 3521 - i3-3217U Processzor / 4GB / 500GB / Intel® HD Graphics 4000 - 127k
- 3537 - i3-4010U Processzor / 4GB / 500GB / Intel® HD Graphics 4400 - 133k
- 3542 - i3-4030U Processzor / 4GB / 500GB / Intel® HD Graphics 4400 - 130k

Lenovo
Thinkpad Edge E531 - i3-3110M Processzor / 4GB / 500GB / Intel® HD Graphics 4000
B50 - i3-4005U Processzor / 4GB / 500GB / AMD Radeon R5 M230 (ez kakukktojás, a HD képernyő miatt)

laptopszalon.hu-t illetve laptop.hu-t néztem eddig, a szalon szimpatikusabb a +1 év saját garival, onnan linkeltem ezért.

Tudnátok segíteni, hogy ezek közül melyik a legjobb összeszerelési minőségre, anyaghasználatra garanciáztatásra (pl. van különbség a különböző Dellek közül)? :R
Van, amit kihagytam esetleg? HP-kat, Asusokat néztem, de azokról azt olvastam, hogy gyengébb minőségűek.

_______________________________________________

Használt laptopra nem valószínű, hogy rá tudom beszélni az ismerősöm, elsősorban a garancia hiánya miatt (hiába, ha a consumer szétesik 2 év múlva, az üzleti pedig nem). Amiket innen néztem amúgy azok a
Lenovo T420 - I5 2520, 4GB, 750GB
HP 8460P / 8560P - i5-2520M, 4GB, 250+GB;
ezeket láttam itt is ajánlva, szóval gondolom ezek jók lennének, de emellett a legjobb vételre lennék kíváncsi az újak közül. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.