Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45501) DeFranco válasza 8th (#45500) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nagyjából tényleg ezt mondták, csak az irántad viselt tiszteletből nem akartam cifrázni. A lényege az volt, hogy a flexitag "sz*r" mert csak egy év garancia van rá, a tűzgyűrűre kettő, és le kell venni a leömlőt, mert minden egyes focusnál elreped a hegesztés a négy ág találkozásánál, rendesen rá kell hegeszteni, és ezt ember nem csinálja meg rendesen rajtuk kívül, mert flexivel szerelnek, és mert fent hegesztik az autón a csövet, és azt úgy lehetetlen rendesen megcsinálni, csak taknyol mindegyik, neki a neve a garancia, és ad két évet. De csak most akciósan 28k, lehet hétfőn már több lesz. Időpontot most tud adni hétfőre, de lehet hétfőn már csak csütörtökre, vagy ha később viszem, akkor csak egy hét múlvára. Mert annyian járnak hozzájuk.

Nem tettem hozzá nem vettem el, nincs benne túlzás, nem szó szerinti idézet, de így folyt a beszélgetés. Ez nekem ebben a formában sajnos nem szimpatikus, lehet nekik van igazuk, és ez a helyes technológia, de rossz érzésem van irányukban.

Mellesleg kicsit utánaolvasva ennek a tűzkarikának, kiderült, hogy közel sem olyan rugalmas, mint a flexitag, így amatőrként felmerült bennem a gyanú, hogy lehet köze a minden egyes focus leömlő repedéséhez.

[ Szerkesztve ]

(#45502) 8th válasza DeFranco (#45501) üzenetére


8th
addikt

Engem nem zavar cifrázhattad volna nyugodtan. :P Abban maximálisan igazat adok a Tominak, hogy rendes kipufogós nem fekszik be a kocsi alá gányolni, hanem az egész rendszert leömlővel együtt kompletten lebontja és úgy végzi el a szükséges munkát. Ilyen leömlő elrepedés problémáról még sosem hallottam sem Fordnál sem más márkánál illetve abban az esetben igen ha valami occó kínai tuning leömlőt használ valaki mert azok szinte mind szarok, de az meg ugye nem a gyári.

[ Szerkesztve ]

(#45503) giigz


giigz
veterán

Mindig is tetszettek a Porschék, de ez az új 911 Turbo mindent ver, szerintem eszméletlenül el lett találva! [link]

(#45504) DeFranco válasza 8th (#45502) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kétszer kérdeztem rá a minden focus reped tételre. Megerősítette. A lebontásban lehet igaza van, azt nem tudom, hogy meg lehet-e csinálni pl. csápos emelőn vagy esetleg aknában rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#45505) Napfénysüti válasza giigz (#45503) üzenetére

Kedvenc sportautóm a 911 ha rohadt gazdag lennék elég lenne egy ilyen. Eszméletlen gyönyörű ez a forma. :)

Més que un club!

(#45506) bitpork válasza giigz (#45503) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Igaz csak a főnök 911 4s-t vezettem, de sztem egy fos :) Az allroad után gyk orvosi eszköznek el lehetne adni, mint vesekő-eltávolítót. Meg ami nem fér a fejembe, hogy minek akkora teljesítmény ha nincs hol kihasználni. :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#45507) giigz válasza bitpork (#45506) üzenetére


giigz
veterán

Nem hazánkba való, de ha annyi pénzem lesz, biztos lesz egy ilyen 911 Turbo-m, és akkor már nem is itt fogok lakni :) :D

(#45508) Szplöttyy válasza 8th (#45502) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Pedig letezo problema, mondjuk a fordnal nem tudom, de az opelnel az X20XEV motoroknal tipushiba a leomlo repedes. De pl a suzukiknal annyira nem jellemzo, pedig az alatt nincs flexicso sehol.

Smoke & Torque

(#45509) Napfénysüti válasza bitpork (#45506) üzenetére

Azzal már lehetne menni pályázni. Meg ennyi erővel már az Allroad is bőven sok a hétköznapi közlekedésre. Menjünk inkább Trabival! :DDD ;]

Més que un club!

(#45510) giigz válasza Napfénysüti (#45505) üzenetére


giigz
veterán

Na ebben egyetértünk :K Bármennyi pénzem is lenne, nekem egy 911 Carrera 4 tökéletes lenne, de nagyon :D Nem is olyan drága (új Allroad árban van), és én legalább 10 évig tökéletesen ellennék vele... Ejj, de jó is lenne :D

(#45511) Integra válasza giigz (#45503) üzenetére


Integra
titán

álom vas, csodás egy ékszer, awd porkit még nem hajtottam, csak hátsókerekeset, már az se volt a szarral gurigázunk kategória, de ezez az új awd turbok... ha nem motoroznék, tényleg iparkodnék egy brutál awd turbo vas után... de így 2 hét után megunnám. gt-r detto. teljesen felelsleges, ahhoz meg túl földhöz ragadt vagyok, hogy ilyen autó a garázsban rohadjon évi 5 használat mellett.. akkor már inkább dolgozom az nsx projekten tovább. :)

bitportk:
mindig van lehetőség és hely kihasználni mindent :))

süti:
ferrari lenne az utolsó nálam is, amit vennék ebben a kategóriában :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45512) Napfénysüti

Nekem is elég lenne egy sima Carrera 4. Abban is bőven van annyi kraft ami kellhet a forma meg ugyanolyan szép. Az új Ferrarik például kövezzetek meg de nem tetszenek. Egyszerűen nekem nem áll össze egy egésszé ez a dizájn amit mostanában alkotnak. :B
De a 911 kortalan formája nekem mindig adja.

Més que un club!

(#45513) Xero válasza Napfénysüti (#45505) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez az egyetlen igazán komoly top autó ami még hétköznap is racionálisan használható.

Ha nagyon megszaladna a csacsi, akkor én is egy 991 Carrera S vagy 4S-ben tengetném a napjaimat Chrono csomaggal. Nem tudom, hogy mennyit venne el az élményből a 4 kerék, de nem tartom magamat annyira profinak, hogy egy 400LE-s parittyát akár hóban is gond nélkül terelgetnék a szerpentinen.

E90/91/92 projectem kis update: Megnézték nekem az autót. Minden jónak tűnik vele, de lefoglalni nem lehet. Még fent van, de jelenleg a racionális énem az erősebb és nem tartom valószínűnek, hogy ennyivel kitolnám a már így is kitolt keretet.

(#45514) zolikaDB válasza giigz (#45510) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nekem valahol a 90-96 közötti Carrerák a legszebbek. Méregzöldben, pirosban. De jöhet a 968, a 928, azokat is szeretem. Múltkor a pihenőben egy velem kb egykorú citromsárga osztrák békaszemű gördült ki (25-30 éves), hát, élmény volt. Ilyesmire gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#45515) tresh válasza Integra (#45453) üzenetére


tresh
addikt

höhö szabad kikötői gangsta astra :D Szoktam néha én is csepelen látni :D

(#45516) Integra válasza tresh (#45515) üzenetére


Integra
titán

asszem csepelről jöttem vissza éppen :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45517) TaaT válasza MunezXBK (#45495) üzenetére


TaaT
veterán

Zsír, majd kérünk képet :)

Amúgy ez a klímás dolog elég bosszantó, elviszed karbantartásra oszt tönkre teszik :W

Give them hell Ukraine!

(#45518) tresh válasza Integra (#45516) üzenetére


tresh
addikt

amúgy mag az autó zseniális igaz vérbeli boyracer kategória..sajnos a vezetőjét még én se láttam bár sejtem milyen lehet :D

MunezXBK (#45495) : ha kell máskor jó klímás netán igaz pest de fateromat tudom ajánlani jó áron és korrektül dolgozik :)

[ Szerkesztve ]

(#45519) DeFranco válasza TaaT (#45517) üzenetére


DeFranco
nagyúr

erre nagyon enyhe kifejezés az, hogy bosszantó... ez a legkiidegelőbb dolog, amikor valaki a saját hülyesége és hanyagsága miatt valakinek komoly egészségi egzisztenciális vagy anyagi kárt okoz

gondolj bele, egy vízszerelő egy hanyagul bekötött szerelvénnyel milliós kárt csinálhat a lakásodban mindenféle felelősségrevonás nélkül

(#45520) Kornel válasza DeFranco (#45519) üzenetére


Kornel
veterán

főleg ha jó magyar szokás szerint számla nélkül csináltatjuk :K

(#45521) tomcsi23 válasza DeFranco (#45519) üzenetére


tomcsi23
veterán

Vagy akár egy könyvelő, az se vállal magára semmilyen felelősséget.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#45522) bitpork válasza tomcsi23 (#45521) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Lehet h nem vállal, de rátolják :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#45523) -v- válasza giigz (#45503) üzenetére


-v-
addikt

Szépek az új Porschék...
Amúgy nekem az új Cayman S kéne, pont jó teljesítmény, szerintem gyönyörű, nagyon eltalálták a formát...
Egy ilyen turbónak mi értelme, ha csak nem a Nordschleife mellett lakom... Bár Bitporknak is igaza van, bármilyen ilyen autóval nagyon kell már gondolkozni, hol tudsz vele bármi értelmeset kezdeni..

(#45524) TaaT


TaaT
veterán

:))

Give them hell Ukraine!

(#45525) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Sziasztok!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy vajon melegben miért indul nehezebben az akksi, mint hidegbe? :F
Mikor pár fok van, egyből beindul, de melegbe rengeteget tekeri az önindító és akkor mikor elindul az alapjárat is elég bizonytalan.
Egy 96-os 1,4es 60Le-s corsa-ról van szó.

(#45526) MunezXBK válasza Atomgeszi (#45525) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Vedd le az injektor tetejét oszt sasold meg a pillangószelepet.

Nekem is ilyen verdám volt, C14NZ, de ilyen gondom nem volt vele.

Bár az ki volt kormolva rendesen. :D

[ Szerkesztve ]

(#45527) zenke


zenke
aktív tag

tegnap lőttem :D

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#45528) MunezXBK válasza zenke (#45527) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

NAV-nak mutasd meg. :D

(#45529) Atomgeszi válasza MunezXBK (#45526) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mit kéne látnom? :D

(#45530) MunezXBK válasza Atomgeszi (#45529) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ganét. :D

(#45531) Bigemperor válasza Napfénysüti (#45512) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Nono, ha píz nem számítana, azér' egy Ferrari LaFerrari jöhetne. Bár az árát sokkal racionálisabban használnám fel!

(#45532) giigz válasza Bigemperor (#45531) üzenetére


giigz
veterán

Nekem akkor is a Porsche kellene :K

(#45533) Integra válasza zenke (#45527) üzenetére


Integra
titán

messze van ez gt3-tól. csonti optika a parasztnak. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45534) bitpork válasza Bigemperor (#45531) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Fos :D De most komolyan, ha a píz nem is számít de hagynád a hogy a galambok telibe fossák a (minimálbér x 10)x N -e kerülő festését? :F

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#45535) Napfénysüti válasza giigz (#45532) üzenetére

Dettó. Ez a Ferrari egyáltalán nem tetszik ha megtehetném se vennék mert nem fog meg. :B
Persze teljesítményben ott van a toppon de ha a külső nem ragadja meg az ember figyelmét akkor már mindegy.

Més que un club!

(#45536) Bigemperor válasza bitpork (#45534) üzenetére


Bigemperor
senior tag

A naxart! akko' minyimum a négy sarkánál négy motoros tartaná a fényáteresztő, de ultrahájteküberfaszányos ponyvát, hogy még a bóhafing se érgye el. Gyúrunk vazze? :DD

[ Szerkesztve ]

(#45537) #10726912 válasza MunezXBK (#45530) üzenetére


#10726912
törölt tag

Nem értek hozzá, de az automata szívató nem maradhatott "nyitva"? Ha nincs benne, vagy hasonló, akkor az is mutatja, hogy nem értek hozzá.... :B

(#45538) MunezXBK válasza #10726912 (#45537) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Van benne. :K De a leìrt cucc is koszolódik és nyitva marad.

(#45539) #10726912 válasza MunezXBK (#45538) üzenetére


#10726912
törölt tag

Komolyan féltem leírni :D Bár inkább az általad leírt lehet, mert a szívató hiba nem igazán okoz alap járat ingadozást... :U

(#45540) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sracok gumi feluletet mivel tudnek ujja varazsolni? van egy par gumiszonyegem, holnap lerakaritom, de lekezelnem valamivel hogy szep legyen.

valami haztartasban megtalalhato kellene ezert most nem vennek extra cuccot. mi jo a gumira, mitol lesz szep? szilikon ugy tudom kiszaritja.

(#45541) bitpork válasza DeFranco (#45540) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Lerakarítani bármi jó lesz :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#45542) neduddki válasza DeFranco (#45540) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

lidl/adli ban vmi w5 nevuize

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#45543) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Sziasztok!

Ez milyen autó?

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#45544) bitpork válasza neduddki (#45542) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Cíciciciciciccc
Doromboljad csak el a véleményedet!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#45545) DeFranco válasza neduddki (#45542) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mondom nemveszeksemmit

babaolaj? hulyeseg?

@bitpork: letakaritani le tudom... felujitani akarom amennyire lehet meg ertelmes

(#45546) 8th válasza 800.henrik (#45543) üzenetére


8th
addikt

Pixelautó. :D RX7 talán.

(#45547) neduddki válasza bitpork (#45544) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mivan???probalom megemeszteni...

udv

neduddki

p.s. dobjadaszwemitbe:- )))

ex-Kiksig glicerinedvanotthon?

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#45548) DeFranco válasza neduddki (#45547) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nincs. holnap csinalnam szoval nem is lesz

(#45549) MunezXBK válasza 800.henrik (#45543) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Fekete. :D

(#45550) bitpork válasza neduddki (#45547) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Glicerin?! Mi a túrót kezdenék vele?! Fosni tudok zöldturmixtól is minek nekem glicerin? A kopott meg már szemétben van de a szerelőm mondja hogy kikezdte a féknyerget is és azt is ki kellene dobni a xarba.

MOD jah h nem nekem ment...csak a név lett más illetve maradt le :D

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.