Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46051) #25954560 válasza ReSeTer (#46048) üzenetére


#25954560
törölt tag

g35, 2005, kezivalto, sportfutomu. szeretem.

(#46052) Integra válasza Xero (#46049) üzenetére


Integra
titán

néztem egy időben az fx-et. csak benzinesben persze. sajnos van belső kialakításban azért lemaradása, igaz ez az árán is látszik. viszont futóműben awd-ben nagyon pöpec!!!! a 3.7-es motor egy álom és a 7 sebességes váltó is jó társ hozzá. a v8 iszákos és elavult. majd az új generációsat várjuk meg :)
nekem egy 370z nismo kéne nagyon :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46053) -v- válasza ReSeTer (#46048) üzenetére


-v-
addikt

Q50 :K

(#46054) Xero válasza Integra (#46052) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem az Infiniti hátsó üléssora (jójó csak dísznek van, de ha nagyon kell ott van) és a némileg elegánsabb kialakítása miatt jobban bejön mint a 370z. Legyen az Nismo vagy sem. :K

(#46055) Integra válasza bitpork (#46047) üzenetére


Integra
titán

nemtom mit ír, mert nem olvasom, nem vagyok hajlandó a szövegeinek a dekódolásával foglalkozni. :)

igen az ész oda húz, megértem, ha nem lenne szívem, vennék egy rx450h-t oszt kész... de a szív.. van. azért az egy bentley :) nem véletlen megyek én is a range rover felé és nem a lexus felé :D

xero:
igen, ez így van, elvitathatatlan. nem lesz soha zém, mert 2 hét múlva megunnám. ezért a gt-r is kiesik. de ha egy fél évre kibérelhetnék egyet, kijátszanám vele magam. nem tudok már másképpen, a motorozás az motorozás, annyira másodrangú lett miatta az autózás, hogy már ijesztő, számomra ezért már csak a terepjárók játszanak, mint tartós használati eszközök, a kényelem és a hifi..
pedig annyi jó örömautó van, de annyi :(

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46056) bitpork válasza zolikaDB (#46050) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

:U :F Neméééétem...

(#46055) Integra : A range supercharged jó kis gép :) De a bentley-ből is csak az kellene amiben a 6.75-s igazi kékvérű motor van. A bmw uralta bizbaszok nekem már nem igazi kocsik, csak drága játékszerek. Most mutattam asszonykámnak is az Azurt amit linkeltem, de közölte h váló ok ha ilyet veszek :D

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46057) #25954560 válasza Xero (#46054) üzenetére


#25954560
törölt tag

a g37 kupe es szedan kozott eleg nagy az elteres. gondolom a kuperol beszelunk :)

(#46058) zsid válasza bitpork (#46047) üzenetére


zsid
senior tag

A Jaguarok nekem is tetszenek. Egy időben még gondolkoztam is az alja S-typeokban, jobban jártam, hogy kihagytam. Azért lehet ezekbe pénzt locsolni, szerintem simán többet, mint az Allroadba [link]

<tRucKdriFteR>

(#46059) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Mióta dolgoztam kint, only Aston Martin. :B

(#46060) bitpork válasza zsid (#46058) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Na mán na! Az S nem igazi JAG! XJK, XRK vagy ha már nem kompis akkor minimum soveregrin. És akkor megéri locsóni a pízt :D Egy barátomnak volt egy. Majd vett még egyet, mert annyit volt az első szervizben, amiből más csak annyit látott h van egy kocsija amin a rendszám néha változik :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46061) Xero válasza #25954560 (#46057) üzenetére


Xero
nagyúr

Nyilván a coupe-ról. :K

(#46055) Integra: Ezzel én is hasonlóan vagyok. Ezért akarom lecserélni a rommá keményített szétvariált autót végre egy normális utazó autóra, ami azért tud is menni. Nem akarok már futóművel, hifivel bohóckodni. Legyen gyárilag jó amennyire csak lehet és kész.

Az pedig tény, hogy teljesen más feeling kőkeményen elcsavarni a szarvat. Saját motorom sajnos még sosem volt, de idén az is tervben van (persze budget megoldás - valami millió alatti 600-as Hornet). Majd azzal kiélem pályán a sebesség és kanyarvadász vágyamat.

[ Szerkesztve ]

(#46062) Integra válasza bitpork (#46056) üzenetére


Integra
titán

drága, persze, hogy drága és teljesen felesleges dolgok. ezért luxus. de ezért is hajtok az életben, hogy megéljem azokat a dolgokat is, amiket nem feltétlen fontosak, de jók :DDD
amúgy meg:

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46063) Integra válasza zsid (#46058) üzenetére


Integra
titán

fú, az s meg x jagokat hanyagold inkább ha jót akarsz :K
keress egy szép xj-t, 4 literes sor6 benzinnel, automatával. nyamm..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46064) zsid válasza Integra (#46063) üzenetére


zsid
senior tag

Hanyagolom őket, maradok a Volvonál.

bitpork Az S-Type R az 4.2 V8 kompi :P

<tRucKdriFteR>

(#46065) bitpork válasza zsid (#46064) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

De úgy kezdődik hogy S...Integra jól mondja, ezek nem autók :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46066) Integra válasza Xero (#46061) üzenetére


Integra
titán

teljesen jó kezdő motor a hornet, de nem pályára való :)
Ali tudna mesélni róla, gyere át a motoros topicba és kérdezd meg róla. most már ő is vett magának inkább rendes motort :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46067) Xero válasza Integra (#46066) üzenetére


Xero
nagyúr

Már voltam ott pár hónapja. Először 4-500-as vonalon indultam el, mert városban is akarok vele szaladgálni, és így jutottam el a japán belpiacos gépektől a hornet-ig. Tudom, hogy nem pályagép de kompromisszumot kell kötni.
Annyira nem vagyok szerencsére kezdő, beletekertem már pár ezret 600-as és 1000-es gixerekbe, és ha nagyon pályázhatnékom van komolyabban, akkor van hozzáférés pályára felkészített 1000-eshez. :P

[ Szerkesztve ]

(#46068) emvy válasza Integra (#46066) üzenetére


emvy
nagyúr

Mit vett? :)

while (!sleep) sheep++;

(#46069) Integra válasza emvy (#46068) üzenetére


Integra
titán

r6, még szokja meg nyavajog, hogy kényelmetlen meg nem tud vele menni, mert lehal róla :DDD

xero:
na, az úgy elég király, cserélnék veled akkor, mert nekem még a literes diszkós motorom nincsen meg közutakra sajnos.. így pályára is meg közútra is egy motort vagyok kénytelen használni, így meg nem lehet normálisan pályázni sem..
jobb a hatszázas, minden alkatrész adott, a fenntartási költségek is teljesen rendben vannak, ezekből kell venni, minden téren ideális kategória. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46070) zolikaDB válasza bitpork (#46056) üzenetére


zolikaDB
veterán

"az már tényleg akkora zsákbamacsek mint neduddki írásainak az értelmezése" :DDD

(#46071) Xero válasza Integra (#46069) üzenetére


Xero
nagyúr

Azért más vasával nem szívesen megyek. Szóval tényleg ha nagyon elgurul a gyógyszerem csak akkor nyergelnék gixxert. Az ördög nem alszik ugyebár és nem akarok horzsolt géppel a tulaj elé állni. :P

Az első most a Bimmer project, utána ha ott már rendben vagyunk jöhet a kétkerekű. Azt mondjuk nem tudom melyik lesz az az időablak amikor ki is tudom használni, de ez már részletkérdés. :DDD

A Hornet pedig azért lett befutó, mert annyi van mint a szemét. Lesz miből mazsolázni és talán nem is hajtották annyira szét őket mint a sportokat.

[ Szerkesztve ]

(#46072) zoo8800 válasza DeFranco (#46011) üzenetére


zoo8800
veterán

Ez a benzin - dízel csata megunhatatlan a topikban. ;]
100000x lett már döntetlen a meccs, ideje lenne végre nyertest hirdetni :D

rip and tear, until it is done

(#46073) DeFranco válasza zoo8800 (#46072) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Itt a nyertes:

Most már mindenki aludhat nyugodtan. ;]

(#46074) Kornel válasza zoo8800 (#46072) üzenetére


Kornel
veterán

szerintem egy ilyen benzinest az összes dízel fan elfogadna, nem? ;]
ennek nem érdekelne a fogyasztása se :P

(#46075) bitpork: persze, jobb is a ódi kottró :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46075) bitpork válasza Kornel (#46074) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Csak azért se :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46076) giigz válasza Kornel (#46074) üzenetére


giigz
veterán

Na ez a bálna (ha ez az :D) nekem semmi pénzért nem kellene... Persze elfogadnám, de adnám is el... :D

(#46077) Xero válasza Kornel (#46074) üzenetére


Xero
nagyúr

Benzines vagyok, de ez pont nagyon nem kéne. ;]

(#46078) Kornel válasza Xero (#46077) üzenetére


Kornel
veterán

én szerintem kint egy ilyet fogok venni.
nekem ez az autó :K

(#46079) Integra válasza Xero (#46071) üzenetére


Integra
titán

ha szűk az időablak, akkor valóban nem kell több. legyen megbízható, jó állapotú, oszt kész :)
mi lett azzal az ezüst bömössel amit kinéztél? asszem köln-i volt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46080) huszi.gyb válasza Kornel (#46074) üzenetére


huszi.gyb
senior tag

Nem mondanám magam dízel fannak, de... Akkor már inkább egy 6 hengeres Audi/BMW :)

Bár az örök kedvenc: Ő szépsége. Bár 20 évesen saját erőből... Azt hiszem pár évig még álom marad :)

www.dongosofor.hu

(#46081) Kornel válasza huszi.gyb (#46080) üzenetére


Kornel
veterán

Szplötty kéne ide, ő nagy mercedes fan :K

[ Szerkesztve ]

(#46082) Xero válasza Integra (#46079) üzenetére


Xero
nagyúr

Még árulják, de nem fér bele az ára egyszerűen akárhogy keverem a kártyát. :(
Ezt szerintem írtam is miután megnézettem.

(#46083) zoo8800 válasza Kornel (#46074) üzenetére


zoo8800
veterán

Nem ;] Egy szép W124-est el tudnék képzelni magamnak, és az úja(bba)k közül is tudnék válogatni, de ez nem kellene.

rip and tear, until it is done

(#46084) Integra válasza Xero (#46082) üzenetére


Integra
titán

oh, akkor arról a postodról lemaradtam, elnézést.
fel a fejjel, lesz másik :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46085) giigz válasza Xero (#46082) üzenetére


giigz
veterán

Egy laza 2k €-t nem engednek el? :) :D

(#46086) 8th válasza Kornel (#46074) üzenetére


8th
addikt

Na jó ezt tényleg elfogadnám... és olyan dízelt építtetnék az árából. ;]

(#46087) TaaT válasza huszi.gyb (#46080) üzenetére


TaaT
veterán

Ahogy telik az idő, vhogy egyre rondábbnak tűnik ez az autó :B A design nagyon nem időtálló...

De legalább masszív... [link]

Give them hell Ukraine!

(#46088) giigz válasza TaaT (#46087) üzenetére


giigz
veterán

Az új 6-os tetszik? Szerintem ha van szép autó kívül-belül, akkor az az :K Eszméletlen gyönyörű :K

(#46089) Xero válasza giigz (#46085) üzenetére


Xero
nagyúr

Pont annyival több mint a határ tokkal-vonóval. :P
Ha sokáig árulják még, bepróbálkozom hátha nem csak árulni, hanem eladni is akarják. ;]

(#46088) giigz: Belül az azért hagy némi kívánni valót maga után. :U

[ Szerkesztve ]

(#46090) TaaT válasza giigz (#46088) üzenetére


TaaT
veterán

Azt még nem láttam élőben, de képen nem jön át. Bezzeg az új hármas [link]

Give them hell Ukraine!

(#46091) giigz válasza Xero (#46089) üzenetére


giigz
veterán

Számomra ez olyan, hogy szavakkal nem lehet leírni. Minden ott van, ahol lennie kell, kifinomult vonalak, egyszerűen jó ránézni. Nem mondom, hogy 10/10-es, de olyan 95-97/100-as számomra egy ilyen belső. :K :D

[ Szerkesztve ]

(#46092) Xero válasza giigz (#46091) üzenetére


Xero
nagyúr

Ezeket nem is merem nagyon nézegetni, csak a szívemet csavargatja.
Ha belső, akkor nálam a toplista jelenleg BMW, Audi, Porsche.
BMW - Jó mert jó pont.
Audi - Nagyon ott van, főleg egy-két faberakásuk (alapvetően gyűlölöm autóban a fát), de mint autó nem vonz.
Porsche - Az új 991-es nagyon tetszik, bár a kissé Panamerás közép annyira nem csúcs, de a minőség az mindent visz. Persze nem fenyeget, hogy egyhamar ilyesmiben kelljen tengetni a mindennapokat.

(#46093) 8th válasza Kornel (#46074) üzenetére


8th
addikt

Jobban belegondolva MB-ből talán egyedül az első generációs CLK kéne. Az egy jó formájú autó az arányai is rendben vannak [link] [link]. Aztán jöhetnének rá USA lökhárítók, finom ültetés valami szép felni és kész is. 100kw-os kézi váltós szívóbenzinest olyat patika állapotút kapni már 1,5-2 millió között, hogy az nem megszólal hanem egyenesen csókolommal köszön. :K

(#46094) giigz válasza Xero (#46092) üzenetére


giigz
veterán

Igen, én sem szoktam nagyon nézegetni, olyan rossz érzés fog el ilyenkor... :) Na de majd egyszer... :D

(#46095) giigz válasza TaaT (#46090) üzenetére


giigz
veterán

Akár azt is mondhatnám rá, hogy nem csúnya :D Egyedül az a matrica nem tetszik a szélvédőn, és nálam egy ilyen kocsin alap lenne a sötétített üveg... :)

(#46096) Integra


Integra
titán

ha már az északi nációkról volt tegnap szó... itt egy gyöngyszem a svédektől. ezen csak röhögni lehet :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46097) Typhoon47 válasza giigz (#46091) üzenetére


Typhoon47
őstag

egyetértek :K talán a kormány túl vaskos lett megint, de annyi baj legyen. az audi ennél jóval ridegebb belsőket gyárt mostanság...

"Education is important but big biceps are importanter"

(#46098) huszi.gyb válasza TaaT (#46087) üzenetére


huszi.gyb
senior tag

Nekem amikor megjelent az új 6-os egyenesen rondának tűnt... Ez sokkal jobban bejön... Más mint a trend, mindig is más volt :)

De ha a többségnek nem tetszik, az csak lefelé nyomja az árakat :DDD

www.dongosofor.hu

(#46099) qdak


qdak
addikt

na meglestuk a kis hondat, egesz kellemesen megy, bug a csapagy hatul, meg elol visitt vmi csapagy (bar ezt el is mondta)
ulesek jok, kormany nincs szetkopva, valto feje bugyra sem, alja le kezelve, kipuf ok, kisebb rosda a bal elso toronynal, kapott az orra meg a segge is de csak a lokosok en komolyabb utes nyomat nem veltem felfedni, osszes elektromos kutyu muxik, bar az srs r darabig vilagitott (nem tudom a lemerult aksi vegett e, nalam az abs csinalja ezt, de x km utan kialudt es utana nem irta mar)
bazi alacsony kis gep, nem vagyunk vmi alllatok de az omega utan mind2n megfejeltuk, hatul a hajam karistolta a tetot, pedig nem vok punk :)
van nemet honda szervizkonyve, meg az is lehet h ennyi lenne benne, sajna nem tom a hondanal mennyi ido utan lacodnak dolgok.

mod: futo is sztem ok,
az arba benne van a 2 emlitett dolog javitasa es a friss magyar muszaki is.

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#46100) Napfénysüti válasza TaaT (#46087) üzenetére

Ezt még Chris Bangle tervezte nem? Na neki egy munkája se jön be amit a BMW-nél alkotott. :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.