Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52151) icecave válasza hemaka (#52148) üzenetére


icecave
Topikgazda

Attól függ, milyen a háttered/ikonok, amik mögötte vannak.

(#52152) i@lex válasza hemaka (#52148) üzenetére


i@lex
őstag

Én Telenoros vagyok, és most olvasom, hogy voltak/vannak vele gondok... ez mind szép és jó, de 6.1.3 alatt hibátlanul működött.

Felháborító...

(#52153) Blaise válasza hemaka (#52148) üzenetére


Blaise
veterán

Jaja, nekem is ilyen, jó ronda.

(#52154) Bengio válasza hemaka (#52148) üzenetére


Bengio
tag

Nekem is detto ugyanigy néz ki, elég ocsmány

mod: ezzel vajon kezdenek valamit a későbbiekben, vagy ez igy a tuti?

[ Szerkesztve ]

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#52155) i@lex


i@lex
őstag

Én brutálisan ledöbbenek amikor olyanokat olvasok, legyen az i4, i5, bármilyen i tulaj, hogy tetszik neki a mostani iOS 7...

Elképesztő ízlésficam az egész. Nagyon nagyon nagyon remélem, hogy már a következő 7.0.1-ben komoly javítások lesznek, mert ez így vállalhatatlan.

Még viccnek is rossz.

(#52156) DanielK válasza i@lex (#52155) üzenetére


DanielK
addikt

hidd el nem lesznek. nekem tetszik, de nem külalakra, hanem funkcionálisan.

(#52157) i@lex válasza DanielK (#52156) üzenetére


i@lex
őstag

Csúnya piacot fog vele akkor veszíteni az alma. Rengeteg negatív visszajelzés miatt kénytelenek lesznek reagálni. (szerintem)

(#52158) agabe válasza i@lex (#52157) üzenetére


agabe
addikt

Könnyen megszokják az emberek.
Az optimalizációra még kell gyúrni, hogy olyan legyen mint volt, de a kinézettel akinek most még gondja is van egy idő után az is beáll a sorba, vagy nem vesz iphone-t. Szerintem nem lesz ettől piacvesztés.

(#52159) B-L-A-C-K válasza i@lex (#52157) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj sok ember nem hajlandó befogadni az újdonságokat, emlékszem mikor a prohardver felülete megváltozott a mostani jelenlegire, akkor is többen öngyilkosak akartak lenni. Na most valamelyik nap találtam egy képet a régiről, nevettem hogy nézett ki, ha valaki elé most azt visszaraknánk kiverné a hisztit. Persze pl ha mostani hardveraprót nézzük az valóban nagyon rossz lett, vagyis a színei nekem sem tetszenek...Viszont az IOS7-el nem lőttek ennyire mellé, van mit javítani rajta az tény, de szerintem jó lett. 2 napja használom, első félórában úgy voltam vele én is, na vissza a régit, de adtam neki egy kis időt, és teljesen megszoktam. Szerintem nagyon szép lett, vagyis i5-ön nekem nagyon tetszik. Szóval szerintem a piacban nem sokat fog veszíteni az alma, sőt ha csak azokat az illetőket nézzük akik elkapkodták az 5C-t, és az 5S-t, azok már tudtak a videók, képek, béta IOS7...stb alapján mire számíthatnak kinézetileg.

(#52160) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#52159) üzenetére


Zjunior
veterán

Adom +1!
Szerintem jobb mint a ios 6 funkcionalitásra, nem szebb, de nem is ronda annyira h ezért váltsak!
Az androidtól még így is szebb!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#52161) nofi válasza i@lex (#52157) üzenetére


nofi
őstag

Ajánlom figyelmedbe ezt a "cikket":
Miért béna mindegyik iPhone?

A jóslatok alapján már nem is létezik az Apple.

Xbox GT: nozsolt

(#52162) i@lex


i@lex
őstag

Funkciónalítás? 2 napja használom, már nem működik egy számomra igen fontos funkció (személyes hotspot), ami 6.1.3-on kifogástalanul ment... és kitudja mi jön még...

Ennyit a funkciónalításról....

[ Szerkesztve ]

(#52163) nord_ válasza hemaka (#52148) üzenetére


nord_
veterán

Az tényleg ronda, nekem sokkal szebb (szintén i4, 7.0).
Link.

(#52164) Zjunior válasza i@lex (#52162) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem meg megy i5-ön:D
Minden megy Airdrop is, hanghivas is:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#52165) B-L-A-C-K válasza Zjunior (#52160) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem sokkal szebb, pl az a funkció is nagyon jó (nem tudom észre vetted e) hogy mozog a háttérkép (nem a mozgó hátterekre értem hanem a simákra is), azaz ha mozgatod le fel a telefont olyan 3D hatást kelt mintha a betűk alá be lehetne látni...:)

Persze ezt akkor látod igazán ha a Beállítások -> Általános -> Kisegítő lehetőségek -> Mozgatás csökkentése -> "ki"kapcsolt állapotban van

[ Szerkesztve ]

(#52166) sanyi0627 válasza nofi (#52161) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Számomra is hiányzik a kamera állítgatása ,de viszont szerintem dizájnra a 4 a legjobb...(ezért nem vettem i5öt) Persze kinek mi tetszik...

de sajnos akadnak hiányosságok! :(
(az ujjlenyomatos annyiból jó szerintem,hogy nem fogják őket úgy lopni,mint eddig,mert azért nem mennek annyira sokra vele már eladásnál..)

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#52167) i@lex válasza Zjunior (#52164) üzenetére


i@lex
őstag

Telenorosoknál nem fog menni. Pedig eddig ugye , mint mondtam ment.

(#52168) DanielK válasza B-L-A-C-K (#52165) üzenetére


DanielK
addikt

én meg akkukímélés miatt kikapcsoltam :P

(#52166) sanyi0627: nem emiatt nem fogják lopni, hanem mert apple id kell a restore-hoz is.

[ Szerkesztve ]

(#52169) B-L-A-C-K válasza sanyi0627 (#52166) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is így voltam vele, hogy minek a 4S után az i5, ugyan azt tudja tök felesleges...stb. Nagyon nem preferáltam. De most hogy személyesen használom pár napja a következők miatt már nem bántam meg:

- Sokkal jobban a kezedbe passzol, érezhetően könnyebb, sokkal jobb vele netezni
- A kijelzője jóval szebb
- Játékok grafikájában ugye eddig azt hittem ugyan olyan, csak az élsimítások jobbak i5-ön. Ami így is van, de mivel szebb a kijelző, nagyobb, és ugye ott a jobb elsimítás ezért sokkal szebb összhatást kelt.
- Kamera képe látványosan szebb, viszont ez lehet az IOS7 szoftverezése miatt is, 4S-en nem tudom milyen lenne, viszont én már régebben említettem is nekem a sima i4-nek is szebb volt a kamera képe valamiért.

Viszont ha valakit nem érdekel a kijelző, nem érdekel hogy jobban lehet rajta netezni (kényelmesebben), és nem is játszik rajta, akkor annak még egy sima i4 is elegendő lehet. Én összességében 26 ezret fizettem így rá egy zsír új i5-re (1 év garanciával) ami nekem ennyit megért, és nem bántam meg. Viszont ha ~60 ezer plusszal jött volna ki a váltás már lehet én is elgondolkozok...

(#52170) i@lex


i@lex
őstag

Ezt írja ki:

Ez mi a lágyékom?

"A személyes hotspot erre a fiókra való bekapcsolásához keresse a következőt: Carrier"

Szerk.: Sztornó, végül rájöttem.

[ Szerkesztve ]

(#52171) DanielK válasza i@lex (#52170) üzenetére


DanielK
addikt

nem adtad meg az apnt, nem? telenornál ezt manálisan kell megtenni, mert független készülék.
és ezért szidod az ios7-et? :U

(#52172) i@lex válasza DanielK (#52171) üzenetére


i@lex
őstag

Az iOS 6.1.3 alatt a személyes hozzáféréshez nem is kellett (nem is volt olyan menüpont) megadni a net szócskát, csak a 3G-nél... kutya sem érti, hogy most ezt miért kellett belerakni..

Ha csak ezért szidnám az iOS 7-et, boldog lennék...

(#52173) Wlac válasza Criton (#52109) üzenetére


Wlac
Ármester

Igazából lehet, hogy a kérdéseim triviálisok, de higgyétek el, WP után ti is mindenre rákérdeznétek. Gondolok olyan dolgokra, hogy nem működik a hivatalos YouTube app, mert az MS és a Google nem tudott megállapodni, satöbbi...

“The wha-"

(#52174) DanielK válasza i@lex (#52172) üzenetére


DanielK
addikt

nem az apple módosított. :U [link]

(#52175) i@lex


i@lex
őstag

Akkor mégis ki?

Logikusan végig gondolva: Két nappal ezelőtt 6.1.3-on nem kellett ilyennel mókolni, 7.0-án már igen.

Két nap alatt biztosan a Telenor változtatott... Hagyjuk...

Komoly módosításokat remélek.

(Meg még jópár millióan, akik érzékenyek a minőségre, és nem az agymosással telített szekta dumára hallgatnak)

(#52176) Kicsirics77 válasza i@lex (#52175) üzenetére


Kicsirics77
veterán

szerintem vegyél egy nokia 3210-et...

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#52177) DanielK válasza i@lex (#52175) üzenetére


DanielK
addikt

ahogy írják jó a régi is. gondolom még régen állítottad be, ezért ment. de mivel újra raktad és minden hálózati dolgot kitörölt, ezért már kéri.

vegyél akkor androidot és kész.

[ Szerkesztve ]

(#52178) i@lex válasza Kicsirics77 (#52176) üzenetére


i@lex
őstag

Ha humornak szántad, gyere újra.

Daniel, könyörgöm szedd már össze magad... Miért vennék androidot a jó Isten áldjon meg téged. Pont azért vagyok plafonom, mert ez az új iOS közelebb van a gagyi androidhoz, mint az eddig képviselt minőségi Apple op rendszerhez....

Gondolkozz ember...

[ Szerkesztve ]

(#52179) pr0bi válasza i@lex (#52155) üzenetére


pr0bi
senior tag

Kicsit megbántam a frissítést én is, ha lehetne azonnal visszaraknám a 6.1.3-at. Megváltás lenne ha újra aláírná az apple de erre semmi esély :(

(#52180) koháry


koháry
tag

Valaki tudna érdemi infót adni az előző kérdésemre? Érdemes még iphone5-öt venni és ha igen, mikor és mennyi reális egy független 16-os garanciás bontatlan 5-ért? :)

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#52181) mate0023


mate0023
tag

Az megoldható valahogy, hogy a Touchdown-al küldött e-mailekhez adjak Outlook-ban lévő reminder-hez hasonló valamit. Tehát küldök valakinek egy e-mailt és mondjuk 2 nap múlva figyelmeztessen engem, vagy azt akinek küldtem, hogy ottvan az az e-mail ?

(#52182) i@lex válasza pr0bi (#52179) üzenetére


i@lex
őstag

Sajnos ezzel kvázi nyíltan elismernék, hogy az új iOS 7 egy kudarc, és hát, mint tudjuk az Apple sosem hibázik, ők a világ közepe.

[ Szerkesztve ]

(#52183) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Sziasztok!
Magyar apple store mikortól árulja az 5s és 5c készülékeket?
Köszi

(#52184) Zsolaf válasza kircsi28 (#52183) üzenetére


Zsolaf
addikt

Pár nap szerintem.

Madridista8: azert ez túlzás nagyon sok androidos tulaj örülne ha így futna telefonjan mint az iOS 7 nekünk akar 4-en is.

[ Szerkesztve ]

(#52185) Zjunior


Zjunior
veterán

Nincs külföldön sehol Gold most mondta a Haver aki Londonban van!
Fekete is csak péntekre várható, fehérből van!
5S -ről beszélünk:)
Baromian fogy az 5S azt mondja, rengeteget eladtak.
Így fekete vagy fehér lesz csak azt nem tudom 16 vagy 32gb megéri azt a 28k-t a 32?
Eddig elvoltam 16-on de sok kepet csinalok meg a jatekok is nagyok már!:(

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#52186) Peethy válasza i@lex (#52182) üzenetére


Peethy
őstag

Minek ismernék el, ha nem az? :F :U

(#52187) B-L-A-C-K válasza Zjunior (#52185) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az hogy 16GB vagy 64GB, ez teljesen felhasználó függő, ezt neked kell eldöntened. Nekem egy fél éves mentésen 5 gb tartalom gyűlt össze, azaz nekem egy 16-os bőven elég, de van akinek a 64-es is kevés, szóval ezt tényleg neked kell eldöntened.

(#52188) perfegor17


perfegor17
senior tag

Találtam egy olyan problémát az ios7-ben ami elég gáz mondjuk hogy videó rögzítésnél hangot nem vesz fel.

(#52189) Szilárd 10


Szilárd 10
csendes tag

Sziasztok!
Segítsetek nekem légyszives!
Most lessz először iphonom,remélem :)
Iphone 4s akarok venni találtam is már.
Hogyan tudom azt megnézni hogy 4s nem pedig sima 4,ja meg az hogy eredeti és nem clone?
Mire figyeljek még?
Köszönöm!!!!!

,,10-et 5 cent-ért, nagy koponya vagy"--> "Bud Spencer"

(#52190) TigerCat válasza perfegor17 (#52188) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Engedélyezted neki a mikrofont? Csak mert nálam rengeteg alkalmazás megkérdezte, hogy hozzáférhet-e és lehet, hogy itt is ez a helyzet. De csak tipp...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#52191) perfegor17 válasza TigerCat (#52190) üzenetére


perfegor17
senior tag

Hol lehet engedélyezni? ha szabad kérdeznem

(#52192) TigerCat válasza perfegor17 (#52191) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Beállítások > Adatvédelem > Mikrofon

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#52193) perfegor17 válasza TigerCat (#52192) üzenetére


perfegor17
senior tag

youtube van benne meg valami magisto

(#52194) Kicsirics77 válasza perfegor17 (#52191) üzenetére


Kicsirics77
veterán

beállítások-->adatvédelem
ott írja mi használja az adott alklmazást
de mindjárt megnézem neked,hogy nálam van-e ilyen hiba esetleg.

működik sima 4 ios7 videó közben a mikrofon,legalábbis nálam.

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#52195) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

Üdv! Támadt egy gondolatom ,hogy i4-re váltok. Olvasgattam itt a fórumot ezzel a térerő gondal kapcsolatban. Javult ez a dolog azóta vagy változatlan?

Üdv: Laca

(#52196) nofi válasza Zsolaf (#52184) üzenetére


nofi
őstag

Magyar apple store-os árak általában drágábbak mint a T-s független iPhone árak? Azaz érdemes várni decemberig? Nem lesz új előfizetésem, szóval csak független telefon jöhet szóba.

Xbox GT: nozsolt

(#52197) B-L-A-C-K válasza perfegor17 (#52188) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem gond nélkül megy, és nem állítottam sehol semmit ezzel kapcsolatban.

(#52198) i@lex válasza Zsolaf (#52184) üzenetére


i@lex
őstag

Igen, jogos, de én nem vagyok android tulaj...

(#52199) perfegor17 válasza B-L-A-C-K (#52197) üzenetére


perfegor17
senior tag

Nálam hangot nem rögzít csak képet. Ez egy sima i4.

(#52200) kali válasza Szilárd 10 (#52189) üzenetére


kali
legenda

szia,

a 4 kontra 4s közötti különbség már külsőre is jól látszik; link
4s esetén legyen siri, az a sima 4 és a klón verziókban nincs.
kamera, gps, wifi...stb tesztelése.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.