Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52201) B-L-A-C-K válasza perfegor17 (#52199) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor kérj meg valakit i4-en nézze meg neked. De hogy feleslegesen ne írj még egy hozzászólást így akkor én kérnék meg erre valakit...:)

(#52202) Kicsirics77 válasza B-L-A-C-K (#52201) üzenetére


Kicsirics77
veterán

megtörtén,minden rendben Nálam sima 4-el.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#52203) perfegor17 válasza B-L-A-C-K (#52201) üzenetére


perfegor17
senior tag

Bocsi csak elég zavaró hogy vettem fel 1 órányi anyagot és hang sehol.

(#52204) mondomén válasza perfegor17 (#52199) üzenetére


mondomén
őstag

Nem kell engedély a gyári kamerához. Indítsd újra bekapcsológomb és home gomb kombóval a telefont.

(#52205) B-L-A-C-K válasza perfegor17 (#52203) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Remélem nem úgy vetted fel hogy pont a mikrofonon volt a kezed, csak azért mert jártam már így én is...:)

(#52207) bigdady: Ez se gyenge: link :D

[ Szerkesztve ]

(#52206) perfegor17 válasza mondomén (#52204) üzenetére


perfegor17
senior tag

oké megpróbálom köszi

(#52207) bigdady


bigdady
nagyúr

Elég gáz hogy 2 nap alatt feltörték az ujjlenyomatos rendszert :Y
Nem gondoltam volna.

(#52208) perfegor17 válasza bigdady (#52207) üzenetére


perfegor17
senior tag

Ez valamiféle bug? Újraindítottam most veszi a hangot is.
Na mind1 köszönöm a segítségeket.

[ Szerkesztve ]

(#52209) B-L-A-C-K válasza perfegor17 (#52208) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Előfordulhat, vannak még hibák...

(#52210) icecave válasza Zjunior (#52185) üzenetére


icecave
Topikgazda

Most komolyan tőlünk várod a választ arra,hogy neked megéri-e 32 gb-ost venned? Ezt csak te tudhatod. Többet fog majd érni,ha eladod, kérdés,hogy mennyivel. A saját igényeid gondold végig, aztán úgy dönts.

(#52211) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#52209) üzenetére


Zjunior
veterán

Ez nem tudom még eldöntöm és nem kell szarakodnom a hellyel!:)
Nem tőletek várom a választ, csak pont a határon vagyok h 16gb ...:( és hátha volt valaki hasonlo helyzetben...

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#52212) Szilárd 10 válasza kali (#52200) üzenetére


Szilárd 10
csendes tag

Azt hol tudom megnézni a siri-t?Bocs de nem tudom miaz!

,,10-et 5 cent-ért, nagy koponya vagy"--> "Bud Spencer"

(#52213) bigdady válasza B-L-A-C-K (#52205) üzenetére


bigdady
nagyúr

:DD

(#52214) Kicsirics77 válasza B-L-A-C-K (#52209) üzenetére


Kicsirics77
veterán

de az eredmények is elég elkeserítőek :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#52215) sanyi0627 válasza B-L-A-C-K (#52169) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Akkor te viszonylag olcsón megúsztad...(én a Sanyi barátnője vagyok,így igazából nőként mondom,hogy a dizájn a legjobb a 4nél.) Mivel azért egy kis női kézben egy nagyobb telefon már nem mutat annyira jól :D

És persze kinézetre én a i4et mondanám a legjobbnak.(mint nő,nekem a kinézet számít)Persze egy kettő tudási dolog is,de inkább elsőre a külső fog meg egy telefonba,utána nézem mit is tud...

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#52216) sanyi0627 válasza DanielK (#52168) üzenetére


sanyi0627
senior tag

De legalább nem fogják annyira lopni,ennyiből jó :))

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#52217) sanyi0627 válasza B-L-A-C-K (#52205) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Na ez a mellbimbós tényleg nem semmi :D :D :Y

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#52218) agabe válasza Zsolaf (#52184) üzenetére


agabe
addikt

No azért ez erős túlzás ;) android is nagyon jól fut. Elég hozzá egy (újonnan angliában) a végén már átszámolva 70ezer alatt árult Nexus 4 ... pariban van az I5- tel.

(#52219) B-L-A-C-K válasza sanyi0627 (#52215) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja így más a helyzet, ha a külső az alap ez is ember függő, de i4 tényleg jobban illik a nők kezébe, nővéremnek is az van, és barátnőmnek is éppen most egyet ilyet keresek...

(#52216) sanyi0627: Ugyan úgy fogják lopni, mivel az ujjlenyomat mellett ugyan úgy számkóddal is fel tudod oldani, illetve csak egy alaplapcsere kell az egészek, és már is használható a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#52220) sanyi0627 válasza B-L-A-C-K (#52219) üzenetére


sanyi0627
senior tag

:) Hát igen,szerintem i5az már pasisabb,hiába vékonyabb... Szerintem pár év múlva a nők nagy bajban lesznek,mert egyre csak nagyobbak a telefonok :W :( :O

Hát ezt sajnálattal olvasom :O akkor sok értelme nincs,csak az árat nyomja fel...Pedig annyira jó lenne,ha valamelyik gyártó kifejlesztené azt a védelmi rendszert,hogy ha ellopják,akkor semmire se menjenek vele a tolvajok...

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#52221) joey04 válasza icecave (#52119) üzenetére


joey04
titán

Ez mondjuk nem egészen korrekt így. A béták elején még sok app nem indult el, és ahogy jöttek az új béták egyre kevesebb ilyen volt. És eközben maga az alkalmazás nem frissült, vagyis a rendszeren csiszoltak valamit. Korábban, amikor 4-ről 5-re frissítettem, akkor sem volt ilyesmi, hogy egy app ne indult volna el. Most van. Ez számomra gáz.

52207: Nem törték fel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#52222) f1alonso


f1alonso
aktív tag

Csak én vettem észre, hogy IOS 7-en , mintha nem venné olyan pontosan az érintéseket a kijelző? Ios 6-on mintha pontosabb lett volna..meg a zenelejátszóba olyan rossz , hogy nem lehet pontosan beletekerni a zenékbe, hanem így sokszor nagyokat ugrik...remélem ezért csiszolnak rendesen az ios7en mert ráfér.

(#52223) Wlac


Wlac
Ármester

Ha veszek egy 8GB-s modellt, abból mennyi a ténylegesen felhasználható terület? Illetve mennyire hamar lehet azt belakni úgy, hogyha nem játszik az ember, hanem főleg böngészésre használja, képeket pedig hébe-hóba lő? Valaki írta korábban a mentést, hogy az neki "csupán" 5GB. Pontosan mi tartozik ebbe bele?

“The wha-"

(#52224) Kicsirics77 válasza Wlac (#52223) üzenetére


Kicsirics77
veterán

6.1-6.3 a max tárhely,gyorsan be lehet lakni.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#52225) B-L-A-C-K válasza Wlac (#52223) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

8-ason nem tudom, de 16-os i5-ön pl 13,3.

(#52226) joey04 válasza f1alonso (#52222) üzenetére


joey04
titán

én ezt 5ről 6-ra váltásnál éreztem.
Most a 7-en nem érzek változást, igaz a végén már 6-on sem éreztem rosszabbnak, szerintem ott valamit helyreraktak egy frissítésben, vagy csak megszoktam.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#52227) Kicsirics77 válasza joey04 (#52226) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Itt is helyre lesz rakva,csak mi vagyunk türelmetlenek.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#52228) joey04 válasza Kicsirics77 (#52227) üzenetére


joey04
titán

nem tudom, mondom én nem érzem szarabbnak

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#52229) Wlac válasza Kicsirics77 (#52224) üzenetére


Wlac
Ármester

Köszönöm, akkor keresek egy 16 GB-s modellt. Sajnos az Apple-től csak 8GB-set lehet rendelni.

“The wha-"

(#52230) Kicsirics77 válasza joey04 (#52228) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Én is csak a lag-ok miatt de gondolom finomitsnak ezen is.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#52231) Criton válasza f1alonso (#52222) üzenetére


Criton
veterán

Jól látod, ezt eddig én is észrevettem....

(#52232) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

szevasztok

Névjegyeimmel kapcsolatba lenne kérdésem.
A gondol az hogy jelenleg van olyan számom ami 06-al kezdődve van beírva telóba és van ami +36-al.
Létezik valami progi amivel a 06-os számokt át tudom gyorsan írni +36-ra? Külföldi telefonálgatás miatt lenne fontos.

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#52233) Criton


Criton
veterán

Diagnosztika alatt másnál is van ilyen bejegyzés? (mi ez?)

Valamint most a Telekom hálózatban nekem 5percig nem talált hálózatot, más aki még Telekom hálózatban van, nem vett ilyet észre esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#52234) bigdady


bigdady
nagyúr

iOS 7 alatt hol lehet külön beállítani hangot egy bizonyos email fiokra (mail alatt) érkező hangra? Mentessel az nem jött át es most nem találom.

Szerk: meg van :)

[ Szerkesztve ]

(#52235) madgie válasza Criton (#52233) üzenetére


madgie
titán

Nekem tele van crash adattal :))

(#52236) nord_ válasza icecave (#51884) üzenetére


nord_
veterán

Korábban akartam őket hívni, de kiment a fejemből, köszi, hogy szóltál! :)

Felhívtam az üszit, a lányka mondta, hogy kapcsol a csoporthoz, akik ezzel foglalkoznak... Na, ez már kicsit gyanús volt, hogy miért nem lehet elintézni pár kattintással a telefonosoknak.

Akit kapcsoltak, először rá akart beszélni, hogy maradjak a mostani díjcsomagomban, mert a számláim alapján nem biztos, hogy jobban járnék az újjal. Mondtam, hogy talán igen, talán nem... ha igen, jól jártam, ha nem, akkor buktam egy hónapot és a következőben visszaváltok, de a céges telefon miatt esélyes, hogy jobban járok a váltással.
Ekkor jött a mondat, ami miatt megértettem, miért mások foglalkoznak az ászf változás miatti díjcsomagosokkal: felajánlotta, hogy ha maradok a mostaniban, akkor kábé megfelezzük a jelenlegi csomagom és az eggyel olcsóbb csomag közti árkülönbözetet, azt odaadják kedvezményként egy éven keresztül, így mindenki jól jár, mert egy évig tutira számolhatnak velem, nekem pedig ugyanazon kondíciókkal kevesebbet kell havonta fizetnem. :)

(#52237) Zsolaf válasza madgie (#52235) üzenetére


Zsolaf
addikt

Hol van ez az adat menü??

(#52238) Criton válasza Zsolaf (#52237) üzenetére


Criton
veterán

Beállítások-Infó-Diagnosztika

(#52239) madgie válasza Zsolaf (#52237) üzenetére


madgie
titán

Beállítások/Általános/Infó/Diagn.és használat/Diag. és használati adatok

Csodás rövidítések :D

[ Szerkesztve ]

(#52240) Ragnar95 válasza Criton (#52233) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Fölösleges ezt nézegetni, mivel ez az Apple-nek, illetve a fejlesztőknek szól, a programok és a rendszer crash reportjai vannak itt, XCode és programozó ismeretek nélkül úgysem sokat fogsz megtudni ezekből a logokból...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#52241) StLui


StLui
veterán

Tudom, hogy majd most fog rájönni a tömeg, hogy szar az 5C meg az iOS7 is, de hát mégiscsak:

"a cég 9 millió darabot értékesített az iPhone 5C-ből és az iPhone 5S-ből összesen, ami új rekordot jelent az első hétvégi értékesítésekben. "

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#52242) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Köszönöm!

Nekem ott egy épp ma reggeli stack+mobil bejegyzés van.

(#52243) Ragnar95 válasza StLui (#52241) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért tegyük hozzá, hogy most 2 telefonnal érték el a rekordot, érdemes lenne megnézni, hogy tavaly mondjuk az i5-ből mennyi fogyott, illetve hogy most külön-külön mennyi fogyott a 2 modellből...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#52244) -secret- válasza Ragnar95 (#52243) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

szerintem 70/30as arány az 5snek... így tippre de reméljük lesz majd statisztika

(#52245) DanielK válasza Ragnar95 (#52243) üzenetére


DanielK
addikt

2 telefonnal, amiből az egyik a tavalyi modell. :C okosan csinálták ezt a színes telefont. sokaknak tetszik. :K

egy samsung mikor tudná újból eladni a tavalyi modellt? ;]

[ Szerkesztve ]

(#52246) nofi válasza Ragnar95 (#52243) üzenetére


nofi
őstag

Tudtommal 5 millió i5 fogyott tavaly, szóval ahhoz képest, hogy már megint "haldokolnak", nem rossz :B

Xbox GT: nozsolt

(#52247) Bengio válasza Szilárd 10 (#52189) üzenetére


Bengio
tag

Külső a képeken + leírás Ha megfigyeled jobban, a 4S esetében a hangerőszabályzó gombok felett van "bevágás" a fém kereten (és a másik oldalán ugyanott), míg a 4-nél felül, a jack csatlakozó mellett.

klón: szarabb anyaghasználat, bénább gombok (nyomása is rosszabb), gagyi szoftver, kisebb tömeg. Ajánlom, előtte nézz meg pár iphone-t, ha van rá lehetőséged (ismerősök, barátok), így nagyjából fel fog tűnni, ha a vásárolni kívánt készülék nem eredeti.

mod: most látom, hogy előttem már leírták

[ Szerkesztve ]

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#52248) perfegor17


perfegor17
senior tag

Mikor várható 7.0.1-es frissítés iphone 4-re?

(#52249) Blaise válasza Blaise (#52073) üzenetére


Blaise
veterán

Beszéltem az Apple-el garancia ügyben, mondta az ügyintéző, hogy a GSM boltokban árult angol töltős példányokra van gari, de a számlán szerepelnie kell a sorozat és az imei számnak.

(#52250) Zsolaf válasza perfegor17 (#52248) üzenetére


Zsolaf
addikt

Csak jósolni lehet, de minél több hiba jön ki annál hamarabb van esély a javítás kiadására.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.