Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46051) joey04 válasza Blyan (#46048) üzenetére


joey04
titán

Teljest. A mobil az marha ocsmány. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46052) majestic


majestic
őstag

Srácok lenne egy láma kérdésem! Ha SMS-t írok és ha ő-t, ű-t, vagy á-t írok, akkor a számláló egész hülyeségeket írki ki, pl. 70/120. Tudom, hogy a hosszú ékezetekre csinálja csak ezt. A kérdésem az lenne hogy ilyenkor több üzenetben küldi el az SMS-t vagy mint MMS? Nekem korlátlan az SMS szám, tehát annyit küldök amennyit csak akarok de pl. Az MMS-ért mát fizetni kell....

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#46053) bull84ghia válasza Reverting (#46039) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nyomj egy restore-t itunesban esetleg.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#46054) VoidXs válasza majestic (#46052) üzenetére


VoidXs
nagyúr

2 SMS-t küld.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#46055) majestic válasza VoidXs (#46054) üzenetére


majestic
őstag

:R

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#46056) bandigno


bandigno
senior tag

Durva kiegészítő fényképezéshez! :D ITT

(#46057) vmiki4


vmiki4
tag

Sziasztok!

Most lesz először iPhone-om. Ez egy i4 16 GB, vodafone függő telefon! iOS 4.1 van rajta.
Az lenne a kérdésem, hogyan kell iOS 5-re frissíteni?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

Privátra illik válaszolni!

(#46058) r3dsnake válasza vmiki4 (#46057) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

iOS5-re sehogy, iOS 6.1.3-ra iTunes-ban a frissítés gombbal. Bár mivel most szerezted a telót, inkább a visszaállítás gombot javaslom, így gyári állapotba kerül a készülék, és tudsz aktiválni, iCloudot hozzárendelni.

[ Szerkesztve ]

(#46059) Reverting válasza bull84ghia (#46053) üzenetére


Reverting
őstag

Esetleg elso dolgom volt:) De az at&t lock marat.... es persze kerte a kartyat :) amugy megoldva:) koszi a segitseget:)igaz innet senki nem irt:)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#46060) M@te


M@te
senior tag

ios 7en próbálok csengőhangot tenni a telefonra.

itunes-on az "ezen az iphone-on" menüpontba behúzom, fel is ismeri hogy ringtone szinkronizálom, de a telefonon nem jelenik meg. miért?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#46061) bull84ghia válasza Reverting (#46059) üzenetére


bull84ghia
őstag

Fő hogy sikerült ;)

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#46062) zaiczd


zaiczd
tag

adott egy iPhone 4s, egyszer teljesen lemerült, felraktam töltőre és azóta se kép se hang, semmi életjelet nem ad! Mik lehetnek a lehetséges hibák? Köszi előre is!

WonderWorks.hu | Termékfotózás | Ingatlanfotózás

(#46063) vadászcsiga válasza zaiczd (#46062) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fel egy óra múlva próbálkozz, magához fog térni

(#46064) ittakary válasza zaiczd (#46062) üzenetére


ittakary
nagyúr

töltőre felrak, vár.
1 óra után Home + Power gomb nyomva tart 5 mp, ha továbbra sem ad életjelet.

[ Szerkesztve ]

(#46065) zaiczd


zaiczd
tag

köszi szépen, próbálkozom.

WonderWorks.hu | Termékfotózás | Ingatlanfotózás

(#46066) VoidXs válasza zaiczd (#46062) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Előfordulhatott, hogy véletlenül DFU-ba raktad?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#46067) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Kis segítséget szeretnék kérni Airport Express ügyben. Egyik topikban sincs igazából helye, talán ez pörög a legjobban, ezért ide írom.

Lassan egy hónapja, hogy leadtam a fent említett eszközt az Extreme Digitalban garanciális javításra. A hibajelenség: a PPPoE kapcsolatot eldobálja, WIFI működik. Leadáskor elvittem a tartozékokat, ami a doboz + hálózati kábelben kimerül. Ezeket akkor visszaadták. Kb. egy hét elteltével hívtak, hogy vigyem be a tartozékokat, mivel a szerviz bekérte.

Mivel lassan egy hónapja van náluk, e-mailben érdeklődtem, hogy ugyanmár mikor készül el. A következő választ kaptam:

"Az adott terméket továbbítottuk a hivatalos apple beszállítóhoz, ahol megállapították az Ön által jelzett hiba nem tapasztalható. Biztos, ami biztos alapon elküldtük a Starking apple szervizbe is, ahonnan jelenleg visszaigazolást várunk. Vissza jelzések alapján, a hét végére megoldást kínáltak. Természetesen haladéktalanul tájékoztatjuk Önt, új információ birtokában."

Írtam nekik, hogy ha hibásan kapom vissza, videófelvétellel bizonyítom, hogy az eszköz hibás, tájékoztatom az eljárásról az Apple európai központját, valamint a szaklapokat is megkeresem az általam írt cikkel, videóval és problémával. Csak megjegyezném, hogy éves szinten milliós nagyságrendben vásárolunk az EDigitalnál. Nem is ez a lényeg.

Arról érdeklődnék, hogy az Apple-nél jelenleg mi a tapasztalat a hasonló garanciális problémákkal kapcsolatosan, mi az eljárás? Tudomásom szerint hivatalos szervizük nincs Magyarországon, vagy ez csak az iPhone-ra igaz?

A várható hozzászólásokra előre reagálva: azért nem Apple szervizpontba vittem vissza, mert az eszköz Székesfehérváron lett vásárolva. Többek között olyan megfontolásból, hogy ez az esetleges garanciális javítást is megkönnyítse.

A vonatkozó jogszabályokat természetesen én is ki tudom keresni, leginkább a javaslatok, tapasztalatok érdekelnének. Köszönöm.

(#46068) vadászcsiga válasza VoidXs (#46066) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt hogyan lehet?

(#46069) zaiczd válasza VoidXs (#46066) üzenetére


zaiczd
tag

nem, azt ismerem.

WonderWorks.hu | Termékfotózás | Ingatlanfotózás

(#46070) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#46068) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jó kérdés, hogy lehet 30mp-en keresztül megfelelő sorrendben 3 gombot nyomvatartani :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#46071) DanielK válasza alba-regia (#46067) üzenetére


DanielK
addikt

konkrétan 3 hivatalos szerviz is van itthon. almárium, starking és istyle. mindent javítanak, még iphonet is (persze hivatalosan cserélik és küldik tovább). Egyedül iphonet nem árulhatnak. szóval megúsztad volna a sok várakozást, ha rögtön odaviszed. szerintem amúgy is rögtön oda kellene vinni az apple cuccokat (kivéve szolgáltatói iphone) :K

(#46072) joey04 válasza legiaap (#46049) üzenetére


joey04
titán

Ma jött:

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46073) turbobusa válasza joey04 (#46072) üzenetére


turbobusa
senior tag

Ki lehet tenni lockscreen-re a figyelt eseményeket vagy lezárásnál csipog ha valami esemény történt?

(#46074) legiaap válasza joey04 (#46072) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ez király.
Egy kérdés. Ez az app csak azoknak frissült, akiknek az IOS 7 már fent van, vagy az előbbi verziókra is kijött az új ikonjával?
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#46075) alba-regia válasza DanielK (#46071) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Arra sajnos nekem rámegy több mint fél napom kétszer: felvinni Fehérvárról, érte menni. Nem számolva a költségeket. Ezért vittem vissza a kereskedőhöz.

(#46076) M@te válasza alba-regia (#46075) üzenetére


M@te
senior tag

igen amúgy ezen már én is bosszankodtam hogy csak a fővárosban lehet normálisan apple-t szervizelni.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#46077) joey04 válasza turbobusa (#46073) üzenetére


joey04
titán

Engem idegesít ha csipog, de:


74: Mindenkinek :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46078) legiaap válasza M@te (#46076) üzenetére


legiaap
nagyúr

Apple-t szervizelni?
Azok nem cserélik ha van valami?
:D

joey20: Akkor mi vár majd ránk? Harc a szervizesekkel? Apropó amúgy mi a helyzet a többi Apple cuccokkal?a

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#46079) joey04 válasza legiaap (#46078) üzenetére


joey04
titán

Az iPhone-t. De már azt sem sokáig...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46080) joey04 válasza legiaap (#46078) üzenetére


joey04
titán

szerviz

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46081) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

IPhone 4S, iPad 4: 2 napja h nem jatszik le egyetlen egy videot sem a safari bongeszoben (peldaul: indexen levo videokat regebben siman lejatszotta, most pedig a play gomb athuzva, vagy pedig pal gombot megnyomva, semmi sem tortenik, csak sotet kepernyo). Ezt mi okozza? 3 nappal ezeleott meg minden ok volt! Gondolom az h nincs tobb icloud tarhelyem, nem befolyasolhatja... Mindket keszulek ujra lett inditva, hatha, de sajnos nem.

Koszi a valaszokat elore is!

Udv

Ferikek

[ Szerkesztve ]

(#46082) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!

Az iTunes-al összerúgtam a port a napokban ugyanis zenéket akarok felmásolni manuálisan mindegyik Apple eszközömre. iPad 3-ra gond nélkül felmentek és iPod Shuffle-re úgyszintén. Viszont ha iPhone 4S-re akarom felmásolni ott ugyan berakja a listába a zenéket de nem kezdi el felmásolni az eszközre:S

A segítséget előre is kössz!
:R

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#46083) M@te válasza legiaap (#46078) üzenetére


M@te
senior tag

Ha mar nincs garancia ritkan cserelnek.. Es kulonbozo videki sufni gsm-be nem adja be az ember a 100-200 ezres holmijat

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#46084) Ragnar95 válasza viktorhmv (#46082) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Be van pipálva,h zene és videók kezelése kézzel? Amúgy nyomj egy szinkront, mert csak akkor rakja rá őket.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#46085) _adaml21_ válasza joey04 (#46079) üzenetére


_adaml21_
őstag

Ezt hogy érted ? T-Mobile is leáll ezzel a rendszerrel?

(#46086) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

üdv, új lett a rendszerem gépen és nem tudok ugye zenét pakolni telefonra mert a semmivel akarja összeszinkronizálni a zenéket. hogy tudom lementeni az összes zenémet telórol?

(#46087) Kommy válasza -secret- (#46086) üzenetére


Kommy
veterán

pl.: SongExporter-rel

(#46088) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

de ezt telefonra kell letölteni nem? nekem olyan kellene amit gépre...

(#46089) Kommy válasza -secret- (#46088) üzenetére


Kommy
veterán

iTools, iExplorer...
de nem tudom miért olyan nagy gond ha telefonon van ugyan úgy visszamásolhatók gépre vele a zenék.

(#46090) -secret- válasza Kommy (#46089) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

fel akarom másolni gépre mert amíg nem szinkronizálom le addig nem tudok rá pakolni újakat..

de most sikerül ezzel az itoolsal, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#46091) viktorhmv válasza Ragnar95 (#46084) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Szia! Igen, be van pipalva es szinkront is nyomtam tobbszor de semmi:S

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#46092) joey04 válasza _adaml21_ (#46085) üzenetére


joey04
titán

Nem a T-Mobile, hanem az Apple. Volt már előjele a dolognak, és ez lesz a "megoldás".

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46093) nord_ válasza DanielK (#46071) üzenetére


nord_
veterán

Már hogyne áruhatnának iPhone-t...

(#46094) M@te válasza DanielK (#46071) üzenetére


M@te
senior tag

tessék és máshol is van

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#46096) Blaise válasza joey04 (#46092) üzenetére


Blaise
veterán

Ezt csak az USA-ra mondja, itthon erről semmi infó nincs.

[ Szerkesztve ]

(#46097) joey04 válasza Blaise (#46096) üzenetére


joey04
titán

Pont nálunk nem fogja bevezetni, ahol kiugróan magas a visszaélések száma? Bár legyen igazad.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46098) Ragnar95 válasza joey04 (#46097) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pont ezért szigorítottak az ellenőrzéseken... :)) Amúgy amíg nincs Apple Store, nem hiszem,h itthon is javítanának gariidőn belül, ráadásul gondolom előbb az USA-ban tesztelni fogják a rendszert egy ideig, mielőtt kiterjesztenék a többi országra is...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#46099) joey04 válasza Ragnar95 (#46098) üzenetére


joey04
titán

khm. Az itteni topikokból is tudjuk, hogy sz*/rt sem ért a szigorítás. ;]
Gondolom az almánál is látják a számokat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46100) Bojler96


Bojler96
csendes tag

Sziasztok.
Egy iPhone 4S vagy 5 vásárlása között állok. De mivel sehogy sem tudok dűlőre jutni, hogy melyik lenne a jobb választás, ezért gondoltam megkérdezlek benneteket, pontosabban azokat akik 4S-ről 5-re váltottak, hogy megéri-e a felárat az i5.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.