Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44601) Ragnar95 válasza Pikkolo^^ (#44600) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Amiről eddig beszéltünk, az az eszközök között tartja szinkronban az állást, tehát ha mondjuk van egy iPaded és egy iPhone-od és belépsz az iCloudba mindkettőn ugyanazzal az ID-vel, akkor folyamatosan szinkronban tartja az eredményeidet, de ha te restore után akarod visszaállítani a játékbeli állásodat backup visszarakása nélkül, az így nem fog menni, ahhoz a backupot kell visszarakni mindenképp...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44602) legiaap válasza Blaise (#44574) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azt honnem tudom, hogy van-e az adott játékban felhős szink?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#44603) Ragnar95 válasza legiaap (#44602) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A leírásából :D Illetve bizonyos játékoknál ott van a játék beállításai között ez is

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44604) kali válasza chevyfan (#44598) üzenetére


kali
legenda

router van a notiban?!?! az már hihetetlen... :)

(#44605) legiaap válasza Ragnar95 (#44603) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor nem lehet olyan sok játék ilyen, mert el szoktam azért olvasni a leírásokat és böngészem a beállításait, de még nem találkoztam ilyennel.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#44606) Blaise válasza legiaap (#44605) üzenetére


Blaise
veterán

Elég sok van, a minőségi játékok általában tudják:

Where's my .... sorozat, Plants vs Zombies 2, Real Racing 3, CSR Racing stb.

(#44607) B-L-A-C-K válasza kali (#44604) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Meg szünet mentes táp...:D

(#44608) AsusBoy válasza Onderon (#44564) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Nem arról van szó, kitudnám fizetni ,nem az összegen van a hangsúly csak egy 2008as telóra költeni 7ezret ,azért az már úgy érzem sok.

Nézd meg a 2008as telefonok zöme nem ér 7ezernél többet :D

(#44609) chevyfan válasza kali (#44604) üzenetére


chevyfan
tag

bocsi, hogy nem vagyok akkora ász, mint te... csak annyit tudok, hogy a gép wifin küldte a netet a telefonra. ha nem router a neve, akkor bocs

(#44610) kali válasza chevyfan (#44609) üzenetére


kali
legenda

nem az ászságról van szó, a router; link
a notebook az oprendszer - bizonyos esetben külön alkalmazás -, és a wifi modul segítségével képes wifi útján megosztani a - más módon - kapott netet, arra felcsatlakozik az iphone...stb, de itt nincs a képben router.

(#44611) Pikkolo^^ válasza Ragnar95 (#44601) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A játék sajnos nem szinkronizált a felhőbe, csak a backup van/volt meg.

[ Szerkesztve ]

(#44612) barrasz


barrasz
aktív tag

Sziasztok!
A jövő hónapban szolgáltatót váltok és azt szeretném megkérdezni,hogy tudnátok ajánlani egy jó és megbízható szervizt,ahol alaplapot cserélnek?
Előre is köszönöm.

(#44613) B-L-A-C-K válasza barrasz (#44612) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sokkal olcsóbban megúszod ha pl itt aprón elcseréled a telefont, vagy eladod és veszel egy megfelelő szolgáltatósat.

(#44614) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Hello!

Valaki meg tudna mondani,h az R-Sim 7 az biztonsagos a telora nezve? Meg mindig olcsobb,mint 20at fizetni szolgaltatonal es a rabsagom mar reg lejart. :/

I4s 6.1.3 nincs JB.

(#44615) TBMC


TBMC
addikt

Sziasztok!

Velemenyeket/tapasztalatokat szeretnek kerni, ki, milyen HUN terkepes navit hasznal?
Tovabba Fizetost/ingyenest, ha fizetos egyszeri vagy eves dija van s mennyi is a pontos osszeg.

Elore is koszonom! :)

markbellus.hu 

(#44616) Xero válasza TBMC (#44615) üzenetére


Xero
nagyúr

(#44617) xors válasza TBMC (#44615) üzenetére


xors
senior tag

Google Maps ingyenes, eddig még nem volt vele problémám mondjuk nem használom sokat. Néha szoktam az Apple térképét is használni, az is nagyon hasonló, és persze ugyanúgy ingyér van :D

(#44618) Ragnar95 válasza TBMC (#44615) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ingyenes nincs offline, ha megfelel online is, akkor Waze, fizetősből pedig iGo Hungary 15€ vagy ha full EU, akkor Navigon Europe 70€

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44619) oszy válasza Xero (#44559) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm! Kipróbálom.

Bár a VLC-ről rosszat írtak. Nekem a PlayerXtreme és a Flexplayer van fent.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#44620) oszy válasza Xero (#44559) üzenetére


oszy
veterán

Sajnos én nem találom amit írtál. Magyar iTunes ment föl. És ha a filmekre kattintok az áruházra akar vinni.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#44621) Xero válasza oszy (#44620) üzenetére


Xero
nagyúr

Ott van az:

(#44622) hatesz válasza Ragnar95 (#44618) üzenetére


hatesz
tag

Navigáció: Sygic nem ingyenes???
Nekem fenn van az is, ha jól emlékszem ingyen volt és nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

Hogy mire való a nyomtató? Lassítja a papír haladását a szemetes felé...

(#44623) Ragnar95 válasza hatesz (#44622) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak egy hétig ingyenes, utána a hangalapú navigációért fizetned kell

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44624) oszy válasza Xero (#44621) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm! A nézeten kellett állítani :) Most ismét nekifutok :)

---

azt írja nem lehet az avikat átmásolni a készülékre, mert nem jászható le.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#44625) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#44623) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hang nélkül is tökéletes, en az igoban is leveszem a hangot, nekem ne pofázzon ott amikor szól a zene.

(#44626) Ufff válasza hatesz (#44622) üzenetére


Ufff
senior tag

Vodafone-osoknak az iGo magyarországi térképe hangnavival ingyenes! Csak gondoltam szólok... :K

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#44627) oszy válasza Ufff (#44626) üzenetére


oszy
veterán

ez hogyan kivitelezhető? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#44628) Kicsirics77 válasza Ufff (#44626) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ha a vodafone navigationra gondolsz akkor az eddig is ingyenes volt a vodafonosoknak

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44629) trickyy


trickyy
senior tag

Sziasztok!

Névjegyeimet hogy tudom SIM-re felmásolni?

(#44630) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ez az ingyenes Hungary - IGO Primo Lite milyen?

(#44631) Kicsirics77 válasza B-L-A-C-K (#44630) üzenetére


Kicsirics77
veterán

gondolom mint a vodafone navigation mert szerintem egy és ugyanaz

elég jól használható és gyors,pontosan tervez,nem téved el...
nem fordul elő olyan,hogy a Hortobágyon az mondja,hogy hajtson fel a kompra :DDD

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44632) B-L-A-C-K válasza Kicsirics77 (#44631) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Erre gondoltam én is hogy az, de nem voltam benne biztos mivel semmi nem vonatkoztat arra hogy vodafone-nak köze lenne hozzá. Na leszedem én is megnézem majd milyen...

(#44633) Kicsirics77 válasza B-L-A-C-K (#44632) üzenetére


Kicsirics77
veterán

vodafonosoknak az app storeban vodafone navigation néven van fent és ingyenesen aktiválható

Ragnar95:ugyanez a vodafonos is csak ott lehet aktiválni ingyenesen és már használható is lesz

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44634) Ragnar95 válasza trickyy (#44629) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

JB nélkül sehogy, JB-el pl SIManagerrel, de sokkal jobb, ha mondjuk gmailbe vagy iCloudba felszinkronizálod őket, mivel a SIMen max 250névjegyet tudsz tárolni, ráadásul fotó és egyéb adatok nélkül, névjegyenként csak 1 telefonszámmal...
B-L-A-C-K: ez nem a Vodafone-os verzió, ez mindenki számára ingyenes, csak épp navigálni nem lehet vele, ahhoz a full verziót kell megvenni...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44635) trickyy válasza Ragnar95 (#44634) üzenetére


trickyy
senior tag

Van JB-m. ICloud-ba felvan, de Galaxy S4-re cserélem most a 4S-t.

(#44636) Ragnar95 válasza Kicsirics77 (#44633) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, nem ugyanez, az egy másik program, annak Vodafone Navigation a neve, amiről most ti beszéltek, az a rendes iGO próbaverziója...
tricky: akkor szinkronizáld fel gmailbe, S4-hez úgyis fog kelleni google account :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44637) Kicsirics77 válasza trickyy (#44635) üzenetére


Kicsirics77
veterán

akkor gmail-be importáld ki a névjegyeket majd onnan meg s4-re szinkeld vissza

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44638) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#44636) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most letöltöttem mind kettőt azaz Vodafone navigation, és Hungary - IGO Primo Lite-t is, és kopp ugyan az a kettő, csak a vodásat lehet akkor aktiválni ha minden igaz. Viszont erre nem jöttem rá hogy kell, szóval valaki elárulhatná...

[ Szerkesztve ]

(#44639) Kicsirics77 válasza B-L-A-C-K (#44638) üzenetére


Kicsirics77
veterán

igen a vodásat a bolt menüpont alatt lehet az egyebek fülön aktiválni

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44640) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#44638) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem teljesen ugyanaz, mert a Vodásnak más skinje van, a Voda arculatához illő, de maga a szoftver valóban ugyanaz, hiszen a Vodás is ugyanaz az iGO, csak kicsit átalakítva...Kezdj el útvonalat tervezni és fel fogja ajánlani, amikor navigálni akarsz,h aktiváld, de amúgy a bolt menüpontban van az aktiválás ingyenesen...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44641) Kicsirics77 válasza Ragnar95 (#44640) üzenetére


Kicsirics77
veterán

.Kezdj el útvonalat tervezni és fel fogja ajánlani, amikor navigálni akarsz,h aktiváld

ez sem teljesen igaz mert én sokadik restore után is így tudtam csak aktiválni,ha simán csak tervezel és el szeretnéd indítani akkor csak megáll és vár,hogy mi van,semmit nem ajánlgat...

múltkor egy öreg fószernak kellett aktiválnom mert sima i4-et kapott cseretelefonnak javítás idejére,vicces volt a vonaton ahogy pillázott de megmutattam neki...

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44642) B-L-A-C-K válasza Kicsirics77 (#44639) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi... :R

(#44643) Ragnar95 válasza Kicsirics77 (#44641) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem anno így működött, bár már rég nem használtam a vodásat, mert megvan a Navigon,ami jobb és nem zárja le a kijelzőt iOS6-on sem navigálás közben :DDD Elég szomorú,h a voda milyen ritkán frissíti a naviját, anno a 4S megjelenésekor is vagy fél év után sikerült csak frissíteniük, hogy működjön 4S-en, miközben a rendes iGO-t kb 1 hónap után frissítették már...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44644) Kicsirics77 válasza Ragnar95 (#44643) üzenetére


Kicsirics77
veterán

waze-t használok ez csak azért van fent mert tudja az offline navit is ha esetleg nem lenne térerő valahol :DDD
nekem sohasem zárt le navi közben a vodás igo-val,sem akkuról sem pedig az autós csatlakozóról...

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44645) hatesz válasza Ragnar95 (#44623) üzenetére


hatesz
tag

Na majd ránézek, mindha még nem küldtek volna számlát :)

Hogy mire való a nyomtató? Lassítja a papír haladását a szemetes felé...

(#44646) lnorba


lnorba
csendes tag

Csak én maradtam le erről? :(( [link]

lifetime slave living in a suburban grave

(#44647) cserry193 válasza lnorba (#44646) üzenetére


cserry193
tag

Tegnap csináltam egy telefonon belül csináltam egy Restore-t, és nem lehetett aktiválni Wifin keresztül, ugyanez a kép fogadott, hogy Try again later..Szóval ezért :U Egész nap nem volt telefonom, mert nem voltam gépközelben, de amint hazaértem iTunes-re rádugva már ment simán minden :(((

(#44648) Ragnar95 válasza Kicsirics77 (#44644) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Márpedig az iOS6 megjelenése után hónapokig lezárt navigálás közben is a vodás iGO és a rendes is hetekig, amíg ki nem jött a frissítés hozzá, ami a vodásnál szokás szerint hónapokat késett...
Azóta lehet,h frissült már a vodás és mostmár jó, már több hónapja nem használtam egyáltalán a Navigon mellett...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44649) szekfizsolt válasza lnorba (#44646) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Szerintem nem arra gondol, hanem hogy az Apple aláírta akár a 6.0-át is pár órán keresztül... Ezt én is bebuktam sajnos. Ha tudom felkelek... :(
"De az igazi érdekesség magyar idő szerint az éjszaka folyamán történt: nagyjából 2 órán keresztül az Apple aláírta a 6.0, 6.0.1 és 6.0.2-es firmware-eket minden, azt támogató eszköz kapcsán."

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#44650) lnorba


lnorba
csendes tag

szekfizsolt
Igen, erre gondoltam. Még jó, hogyha otthon vagyok tuti ébren lettem volna és látom, de fesztiválozni voltam reggel 6-ig... :DD

[ Szerkesztve ]

lifetime slave living in a suburban grave

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.