Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44351) Atikusz válasza Roland93 (#44340) üzenetére


Atikusz
senior tag

Nálam is fennáll ez a jelenség, olyan, mintha elengedett volna a ragasztás vagy vmi hasonló.
Az enyém független, gondolom akkor az enyémet is cserélnék, ha ezzel a problémával viszem be szervizbe.

Csak szolgáltatós telefonnál indul újra a jótállás vagy függetleneknél is?

[ Szerkesztve ]

(#44352) joey04 válasza legiaap (#44349) üzenetére


joey04
titán

Ezért ne nagyon szeresd őket, mert mostanában röppent fel a pletyka, hogy a jövőben nem így lesz, hanem javítanak, a sok visszaélés miatt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44353) Ragnar95 válasza Atikusz (#44351) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak szolgáltatósnál indul újra a gari, de a függetleneket is cserélik.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44354) Atikusz válasza Ragnar95 (#44353) üzenetére


Atikusz
senior tag

És azt lehet tudni, hogy a függetlennél miért nem indul újra? Mivel másabb/rosszabb, mint a szolgáltató által értékesített iPhone?

(#44355) bandigno válasza Atikusz (#44354) üzenetére


bandigno
senior tag

az itthoni törvényi szabályozás!

(#44356) Ragnar95 válasza Atikusz (#44354) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Attól, hogy az Apple-nek valahogy sikerült kibújnia ez alól a törvény alól, míg a szolgáltatós telónál a szolgáltatóval állsz szerződésben, akire a magyar törvények vonatkoznak, melyek alapján csere esetén köteles a gyártó újraindítani a garit

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44357) Ufff válasza Ragnar95 (#44356) üzenetére


Ufff
senior tag

Magyar cégen keresztül vásárolsz, Magyarországon. A törvény rájuk is vonatkozik! Nincs kibúvó! Nem kell hagyni, hogy hülyének nézzenek! A cserélt készülékre ugyanúgy meg KELL adni az egy év garit!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#44358) DanielK válasza Roland93 (#44340) üzenetére


DanielK
addikt

az volt a baja, hogy a jobb felső sarkát, ha nyomkodtad, akkor mozgott és picit kattogott?
más baja nem volt? :F

(#44359) B-L-A-C-K válasza Ufff (#44357) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez azért nem egerésszen így van, és más terméknél sem minden esetben.

(#44360) Vyndree


Vyndree
őstag

Sziasztok!
Tegnap vettem egy iPhome 3GS-t (5.1.1 JB) és lenne néhány kérdésem.
Van rajta egy gomb, minden programnál látszik és bárhová tudom helyezni a kijelzőm, ha megnyomom akkor előjön négy gomb és az alsóval visszajön a kezdőlap. Ennek mi a neve? Azt alapból tudja, vagy külön alkalmazás? Ha véletlen eltűnik hogy tudom újra előszedni?

A home gomb kicsit erősebb nyomásra reagál, ezzel lehet kezdeni valamit? Lehet korábban beázhatott és az oxidáció, vagy nem tudom, egy pucolás netán segítene?

Hátlapot ha rendelek az ebay-en ki lehet házilag cserélni, vagy jobb ha szervizbe viszem?

(#44361) ittakary válasza Vyndree (#44360) üzenetére


ittakary
nagyúr

[link] - itt tudod kikapcsolni azt a gombot

Gombcsere 5000ft körül szokott lenni, csodát nem tudunk mi se tenni... Nem tudom mire gondoltál: ha sokan egyszerre a Home gombodra gondolunk, akkor hátha megjavul? :D

Ki lehet cserélni házilag, ha értesz hozzá. Ha nem, egyszer akkor is megpróbálhatod :D

[ Szerkesztve ]

(#44362) Vyndree válasza Vyndree (#44360) üzenetére


Vyndree
őstag

Jobb oldalon a youtube gombon látható a kis fehér mozgatható gomb amit említettem, ezt hogy tudom előhozni/eltüntetni?

szerk: közben válaszoltál, köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#44363) Vyndree válasza ittakary (#44361) üzenetére


Vyndree
őstag

Működik a Home gomb, csak kicsit nehezebben kell nyomni. Meg lehet szokni, csak nem biztos hogy normális így, azt hittem lehet javítani, kipucolni, ilyesmi. Ha mással is meg tudod javítani akkor hajrá, ezt a telepatikus dolgot azt hittem csak én használom.

(#44364) Gyuree91


Gyuree91
tag

Hi! Ma este 7-kor vajon megkapjuk a beta 4-et szerintetek? :)

Ha nem lenne elektromos áram, gyertyafénynél kellene tévéznünk... :)

(#44365) Kicsirics77 válasza Gyuree91 (#44364) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nem

én meg nem tudtam ezt linkelni pedig olvastam

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44366) Qru válasza Gyuree91 (#44364) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem. [link]

mod:

Lassú vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#44367) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Sziasztok! Kicsit zavar mostanában, hogy mióta a Balatonon vagyok a telefonom ( iPhone 5 16GB ), nagyon hamar beadja a kulcsot. Fél napot sem bír ki. Leveszem a töltőről 100% és 5 perc múlva már 85%on van a teló. 6.1.4es szoftver. Az akkuval lehet valami baj? A meleg miatt merül, vagy egyéb okok húzódhatnak a háttérben? Válaszotokat előre is köszönöm! A készülék amúgy 2012. Novemberi!

(#44368) Ragnar95 válasza Ufff (#44357) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez nem így van sajnos...Harcolhatsz a szerinted igazadért, de ettől még nem fog újraindulni a gari, mivel sosem indult újra, mert valahogy az Apple-el más garanciális szerződésben állsz, szerinted ha valóban vonatkozna rájuk is a törvény, akkor nem lennének kötelesek mindenkinek újraindítani a garit? :U Elég nagy botrány lenne belőle, ha nem indítanák újra, pedig nekik is újra kéne...
Vyndree: ne cserélj otthon hátlapot, mert 3GS-nél eléggé szívás az egész, mivel ragasztva van a hátlap, nem csavarozva, inkább vidd el szervizbe...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44369) Onderon válasza Nagynozi (#44367) üzenetére


Onderon
senior tag

Hálózat? T-mobile? Térerő gyatra gondolom.

(#44370) Nagynozi válasza Onderon (#44369) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

T-mobile igen, térerő ugrál edge és 3g között váltakozik és ugye 3g-t már nem lehet kikapcsolni.

(#44371) kali válasza Nagynozi (#44370) üzenetére


kali
legenda

a sok keresés és ugrálás miatt van, más szolgáltatónál is jelentkezik a probléma...

(#44372) Roland93 válasza DanielK (#44358) üzenetére


Roland93
aktív tag

Igen, ennyi.

(#44373) Onderon válasza Nagynozi (#44370) üzenetére


Onderon
senior tag

T-mobile-nak rettenetes a halozata a deli parton. Haverokkal balaton sound alatt agyfaszt kaptunk. Raadasul ott a sok ember egyszerre a halozaton meg ra is tett egy lapattal. Naponta 3szor toltottem a telefont minimum.

[ Szerkesztve ]

(#44374) TheMarci válasza Onderon (#44373) üzenetére


TheMarci
addikt

Az északin, (Tihanyban) sem sokkal jobb. :(

Do You Dream?

(#44375) VoidXs válasza Onderon (#44373) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Valóban, nálunk még 3G sem volt Balatonfenyvesen.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#44376) doddencs válasza VoidXs (#44375) üzenetére


doddencs
senior tag

ja, fenyvesen nem fenyeget, h ugrál a hálózat :DDD

(#44377) tomkac


tomkac
csendes tag

Sziasztok.felfüggesztésre került az apple id-m.meg kéne erősitenem,de nem kapok megerősitő emailt.
Esetleg tud valaki valamit arrol,hogy ez általános most vagy nem.
Kösz.

(#44378) kchris78 válasza doddencs (#44376) üzenetére


kchris78
veterán

ja ezért is egy nagy parasztvakítás a T-Mobile HD hangminősége. Felhívok valakit aki ugyanúgy 3G-n van, tökjó a hang aztán legkésőbb 30mp múlva már a régi megszokott hangminőséget élvezhetem mert a telefon visszavált EDGE-re :). Pedig fővárosban vagyunk mind a ketten. Azt kellene jól helyrerakni aki a váltó algoritmust kitalálta...

(#44379) kali válasza VoidXs (#44375) üzenetére


kali
legenda

már több éve is 3g hálózaton lógott ott a telefonom, tavaly az iphone 4s sem dobálta el - bár csak átutazóban voltunk kétszer, nem töltöttünk ott napokat -, pedig nem ez a legjobb telefon térerő ügyében...

(#44380) VoidXs válasza doddencs (#44376) üzenetére


VoidXs
nagyúr

De még net sincs sehogy, Google is csak alkalmanként jön be. Keresztúron persze HSUPA egyből, 4 Mbps.

Szerk: van pofájuk ide írni Fenyvest.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#44381) kchris78 válasza VoidXs (#44380) üzenetére


kchris78
veterán

Vodának is van pofája a kis ábrán úgy ahogy van kis hazánkat teljesen lefedettnek írni 3G-vel pedig ha egy kicsit dombosabb részre bebarangol az ember úgy elmegy a térerő ahogy kell (pl Somogy, Mecsek, Zemplén, soroljam?).

(#44382) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Így hogy erről a térerő témáról beszülünk 4S-nek javítottak az antennáján i4-hez képest vagy ugyan az? Csak mert melóhelyen a liftbe i4-nél nem tudtam telefonálni mert elment, 4S-nél viszont gond nélkül lehet...

(#44383) kali válasza B-L-A-C-K (#44382) üzenetére


kali
legenda

javított/jobb a 4s esetén.

(#44384) B-L-A-C-K válasza kali (#44383) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor nem véletlen...:)

(#44385) doddencs válasza kali (#44379) üzenetére


doddencs
senior tag

biztos a vasút túloldalán rossz csak. :D

(#44386) megema válasza VoidXs (#44375) üzenetére


megema
őstag

Aligán és Szántódon is partközelben semmi gond sem volt a 3G-vel T-nél. Videókat is simán tudtam nézni. SpeedTesttel 6/3 Mbit/s-et mértem.

(#44387) Blyan válasza B-L-A-C-K (#44382) üzenetére


Blyan
félisten

Javították, mi több újratervezték. Ez látszik magán a készüléken is, szinte az egyetlen amivel külsőleg meg lehet különböztetni az i4-től.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44388) VoidXs válasza B-L-A-C-K (#44382) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Átrakták az antennát az aljáról a tetejére. Alapból hogyan gondolhatták azt, hogy oda rakják, ahol fogjuk?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#44389) Ragnar95 válasza VoidXs (#44388) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem ez volt a fő gond, hanem az,h le tudtad árnyékolni a kezeddel, mert a megszakítások voltak rossz helyen a keretben, 4S-en ezért van 4 "vonal" 3 helyett a kereten

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44390) VoidXs válasza Ragnar95 (#44389) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Erről beszéltem. A megszakítások az antennák, és a bal alsó (4 esetén) a mobil. És nem 3 helyett 4-et akartál mondani?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#44391) Blyan válasza VoidXs (#44390) üzenetére


Blyan
félisten

Az i4-ben csak három részes az antenna.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44392) VoidXs válasza Blyan (#44391) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az eredeti szöveget olvastam félre, bocs.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#44393) Ragnar95 válasza VoidXs (#44390) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ugyanezt mondtam,h 4 van 3 helyett, az teljesen ugyanazt jelenti, mint a 3 helyett 4 :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44394) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Nem tudom, hogy találkozott-e valaki ilyen problémával. I4S 6.1.3 rendszer nincs JB és egyre többször fordul elő, hogy hívnak és nem tudom a csúszkát elhúzni, és elég idegesítő. Eddig nem volt ilyen bajom, amióta a 6.1.3 van fent azóta szenved ezzel. Tudok valamit csinálni vele?

(#44395) VoidXs válasza Sur1G (#44394) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nincs újabb, és ha nem volt JB-d, nem is tudod visszabutítani. Amit tehetsz, hogy vársz őszig a 7.0-ra. Ami rendszerint egy akksizabáló bugcsomag.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#44396) Ragnar95 válasza Sur1G (#44394) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sajna ez ismert probléma és sokaknak már iOS5-ön is előjött és nem igazán lehet vele mit csinálni :( Egy restore-t megpróbálhatsz, hátha segít, de sok jóra ne számíts, mivel nem egyedi a hiba...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44397) Sur1G válasza Ragnar95 (#44396) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Érdekes dolog, mert 6.1.2 sose jelentkezett ez a hiba. JB tettem rá, mert megtetszett valami progi, aztán elkezdte ezt csinálni, én meg úgy voltam vele, hogy tuti a JB miatt van. Fogtam feltettem a 6.1.3-at, beállítottam új telefonként, de a hiba megmaradt. Ha nem hardveres hiba, akkor másoknál miért nem jelentkezik?

(#44398) sly54 válasza Vyndree (#44362) üzenetére


sly54
tag

Assistive Touch a neve és a beállítások-általános-hozzáférhetőségnél tudod ki-be kapcsolni

(#44399) Ragnar95 válasza Sur1G (#44397) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mint írtam, másoknál is jelentkezik, ismert hiba... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44400) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,

nektek nem furcsa az iphone 5 nél hogy kicsit gyenge a wifi?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.