Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) vadászcsiga válasza N-vidi-A (#3297) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha T-s, van a beállítások/telefon menüpont alatt egy Tmobile H szolgáltatások gomb meg a safariban van egy elpusztíthatatlan Origós konyvjelzo.

(#3302) N-vidi-A válasza Mr X (#3300) üzenetére


N-vidi-A
őstag

3GS készülékeken még rajta volt, 4-en már nem.

Az tuti, hogy svájci a készülék, így biztos, hogy nem T-s, amúgy valószínűleg független kell legyen, mert megy T-s kártyával.

Úgy emlékeztem, van valami program gépre, ami rádugva a telót kiírja az eredeti sim lockot, ha van persze...

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#3303) b1sti


b1sti
senior tag

Sziasztok!

Most készülök 4S-t venni (külföldön), azt szeretném tudni, hogy kb mennyi adatforgalomra számíthatok havi szinten, ha napközben 3G (otthon persze Wifi) menne! Csak FB és talán egyéb kisebb netezés lenne... ami tudatos! Van esetleg olyan alkalmazás, ami háttérben használhatja a netet? Nektek mennyi volt a max havi forgalom "rendes" használat mellett?
Válaszotokat előre is köszönöm! :R

(#3304) szentkuti11 válasza b1sti (#3303) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha nem csinálsz semmi extrát, akkor elég lesz 500MB.

(#3305) Mr X válasza b1sti (#3303) üzenetére


Mr X
veterán

Milyen szolgáltatónál vagy? Ha tényleg csak ennyi lesz a használat, akkor egy 100MB csomag is fedezi. Nekem is az van, otthon wifi, máshol mobilnet, böngészés és kis FB, kijövök 100MB alatt. Ráadásul sok csomagnál a keret elfogyása után csak lassítás van, azzal meg bőven lehet még netezni pl. Opera Minivel.

Ha youtube-ozni akarsz vagy időnként mobilnettel leszedni pár alkalmazást, akkor kevés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3306) b1sti válasza szentkuti11 (#3304) üzenetére


b1sti
senior tag

Milyen alkalmazások azok, melyekre figyelnem kéne?!

(#3307) szentkuti11 válasza b1sti (#3306) üzenetére


szentkuti11
addikt

Az appok közül alaphelyzetben egyik sem eszik meg többet pár kb-nál. Azok az appok, ahol masszívan képeket/videókat töltögetsz fel/le, ott zabálhatja a MB-okat.

(#3308) Tibee86 válasza b1sti (#3303) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem is egy olyan 500 MB elég bőven egy hónapra. Fb app azért eszi rendesen. Persze teljesen egyén függő. De mondjuk ha nekem nem lenne az előfizetésem mellé, akkor tuti, hogy csak egy 100 MB-os netet fizetnék(T), mert utána csak lekorlátozzák a sebességet, azzal böngészni simán lehet még, persze kicsit lassabban.

(#3309) b1sti válasza Mr X (#3305) üzenetére


b1sti
senior tag

Azért kérdezem, hogy mennyivel kell számoljak, mert szolgáltató válogatja, hogy mennyi netet ad és ehhez mérve nő/csökken a havidíj! Mert bár van olyan szolgáltató, ami korlátlan netet ad, nem hallottam róla túl sok jót! :F

(#3310) C4mp3r válasza Tibee86 (#3308) üzenetére


C4mp3r
addikt

en a mobil face oldalt hasznalom, mert az app egyszeruen egy rakas hulladek. 500mb fole nagyon ritkan megyek az 1gb-bol, pedig azert rendesen hasznalom a mobilnetet, nem szoktam nezni, hogy wifin legyek ahol csak lehet

(#3311) b1sti válasza Tibee86 (#3308) üzenetére


b1sti
senior tag

Napközben a legtöbbet, csak a FB menne! Otthon wifiről töltögetnék app-okat vagy bármit ami több lenne!

(#3312) Mr X válasza b1sti (#3309) üzenetére


Mr X
veterán

Ne olyan előfizut köss, amiben van net, mert azok jellemzően nem lassítósak, hanem ha elfogy a keret, akkor kész, vége, vagy túlszámláznak. Köss egy sima előfizut, és ahhoz rendeld meg a megfelelő mobilnetet. Azok csak lassítanak.

Ez T-Mobile tapasztalat, a többinél gondolom hasonlóan megy.

(#3313) b1sti


b1sti
senior tag

Nagyon köszönöm mindenkinek!!!! :R :R

(#3314) tomy25 válasza N-vidi-A (#3302) üzenetére


tomy25
tag

Ez a program engem is érdekelne! :F

(#3315) #40835072 válasza #40835072 (#3283) üzenetére


#40835072
törölt tag

??? :F

(#3316) eszgé100 válasza N-vidi-A (#3302) üzenetére


eszgé100
őstag

ha friss restore után megeszi a t-s kártyád, akkor gyári független volt

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#3317) Mr X válasza #40835072 (#3315) üzenetére


Mr X
veterán

Kell hozzá bármilyen mobilnet csomag, és menni fog. Akár a T-s havidíj nélküli is, nem számol adatforgalmat a fészbúk nulla.

[ Szerkesztve ]

(#3318) kisÁdi válasza kisÁdi (#3285) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Megütögettem picit a telefont és rezgett amikor átállítottam rezgőre, de most megint semmi. Még egy picit széjjel verem hátha jó lesz.

(#3319) papp_no1 válasza kisÁdi (#3318) üzenetére


papp_no1
senior tag

Kár barmolni..

(#3320) kisÁdi válasza papp_no1 (#3319) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Nem fogom ripityára törni. Vigyázok a cuccaimra.

(#3321) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Van egy ipad, amióta repülőn volt, csak az alma logoig jut el. DFU módba restorolni próbálom, itunes 28as hibát dob.. Hardveres lesz a hiba?

Üdv: Csabee.

(#3322) Mr X válasza Csabee. (#3321) üzenetére


Mr X
veterán

"Error 23, 28, 29: a restore folyamat végén kapod, az adatok már törlésre kerülnek, viszont a restore sikertelen, és a készülék recovery vagy DFU módban ragad. A hiba oka valószínűleg hardveres (általában akkumulátor), kivizsgálást igényel." [link]

Bár nem sok segítség.

[ Szerkesztve ]

(#3323) Totheground válasza Csabee. (#3321) üzenetére


Totheground
addikt

Sikerült jól megmágnesezni/röntgenezni?

Akkor lehet.

Error 20, 21, 23, 26, 28, 29, 34, 37
These errors typically occur when security software interferes with the restore and update process. Follow Troubleshooting security software issues to resolve this issue. In rare cases, these errors may be a hardware issue. If the errors persist on another computer, the device may need service.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#3324) Csabee. válasza Mr X (#3322) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én is a hardveres hibára gondolok... fasza :S

Üdv: Csabee.

(#3325) papp_no1 válasza kisÁdi (#3320) üzenetére


papp_no1
senior tag

Akkor már rég bevitted volna a legközelebbi szervizbe,ahol ránéznek.. igényes :K :K :Y :R

(#3326) Mr X válasza Csabee. (#3324) üzenetére


Mr X
veterán

Először a tethered JB-re akartam rákérdezni, de gondolom ha restore sem megy, akkor nem azzal lesz a gond.

(#3327) Csabee. válasza Mr X (#3326) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem volt JB rajta. Csak repülőn volt használva.

2 ipad volt a repülőn használva mind2-vel ez történt.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#3328) manchester85 válasza Csabee. (#3327) üzenetére


manchester85
addikt

Az igen. Létezik, hogy ilyen van? :F

i6 Silver

(#3329) Csabee. válasza manchester85 (#3328) üzenetére


Csabee.
nagyúr

itt van az asztalomon:S.... szal létezik.

Üdv: Csabee.

(#3330) DanielK


DanielK
addikt

Aki már váltott winről macre, az kérem segítsen.
Át szeretném költöztetni a wines gépemről az itunes-et, teljes egészében.
Ezt hogy tudnám kivitelezni?
A wines gépen már ki lett költöztetve az itunes mappa egy másik merevlemezre (nem a rendszer alatt van - "C")
Ezt kell gondolom teljes egészében kimásolni, és átteni a macre. De ott hova kell tenni?
Köszönöm!

(#3331) Kyriath


Kyriath
csendes tag

Sziasztok!

Egy számomra eddíg nem tapasztalt problémával szembesültem, amikor zeneszámokat próbáltam rendbeszedni iphone 4 - készülékemen.
iTunes - on keresztül eltávolítottam az addíg fennt lévő számokat, majd a szokott módon néhányat szerettem volna a telefonomra másolni. Ekkor vettem észre, hogy bár az egyik album nincs az iTunes - ban a telefonon mégis látszik és eddíg nem jöttem ráí miként tudom eltüntetni onnan.
Átbogarásztam az iTunes adta lehetőségeket de nem jutottam előbbre.
Ha van ötletetek, amely közelebb visz a megoldáshoz, annak örülnék.

A telefon nem volt JB - elve és nem is tervezem.

További szép estét.

(#3332) Kyriath


Kyriath
csendes tag

Sziasztok!

Közben sikerült megoldanom ...

További kellemes és hasznos fórumozást...

(#3333) vadászcsiga válasza Csabee. (#3327) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mármint nem a repülőn való hasznalattol lehet hanem gondolom attól a röntgentől ami átvilágítja a csomagokat nem? De akkor Manchasteré miért jó amikor az övét konkrétan Amerikából hozták kézben.

(#3334) SteveJobs válasza kisÁdi (#3320) üzenetére


SteveJobs
őstag

Ha szervizes mért nem viszed vissza?Elfogod törni a panelt vagy valami mást benne. :Y

(#3335) Csabee. válasza vadászcsiga (#3333) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem tudom!

Üdv: Csabee.

(#3336) manchester85 válasza vadászcsiga (#3333) üzenetére


manchester85
addikt

Na jó, de azért az enyém dobozban, bontatlanul lett hozva. Na meg az összes többi cuccot is repülőn viszik, nem lovasszekéren. :) Speciel én is használtam mar az iPhone-omat repülőn, és nem lett semmi baja. Elég abszurd ez a történet. Ha olyan mágneses sugárzásnak van kitéve a repülőn egy elektronikai cucc, hogy tönkremegy, akkor azt nekünk se nagyon kene túlélnünk szerintem.

i6 Silver

(#3337) Jojo5


Jojo5
őstag

Repülőn nem azért nem lehet telefont használni mert a készüléket zavarják hanem pont, hogy a készülékek által kisugárzott EMH-tól "félnek", ez úgy működik, hogy bizonyos rádiónavigációs rendszereket(pl. ILS,VOR) elvileg a kisugárzott EMH "megbolondíthat", ha airplane üzemmódban van a készülék EMH-t nem sugároz...

Repülőn mindig szólnak, hogy kapcsolják ki fel\le szállás esetén az elektronikus eszközöket, ezek ilyen óvintézkedések az esetleges EMH sugárzás ellen, tesztek voltak az ilyen jellegű sugárzásra és 100000000 tesztből ha 1x "megkergült" valamelyik rendszer akkor sokat mondok... :U

amelyik gépen lehet wifizni az meg megint más téma.... ahol nincs kiépítve wifi nem véletlen, hogy x méter magasság felett nincs térerő a telefonokon

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#3338) vadászcsiga válasza manchester85 (#3336) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És a doboz árnyékol? Nem is tudtam :P

Jojo5
Ezt mi is tudjuk de most van itt 2 iPad ami gyanúsan egyszerre romlott el állítólag repülőn való hasznalattol és azt talalgatjuk lehetséges e ez?

[ Szerkesztve ]

(#3339) sztikac válasza DanielK (#3330) üzenetére


sztikac
őstag

Mac-en az iTunes a /Users/userneved/Music/iTunes/iTunes Media/Music mappában tárolja a zenéket. De szerintem a legegyszerűbb ha beimportálod (Add to library).

(#3340) Kommy válasza DanielK (#3330) üzenetére


Kommy
veterán

[link]

Ez azért kell mert nem ugyan azokat a fájlkat használja a Mac és a Windows. Utána a programokat is be kell másolni

(#3341) Jojo5 válasza vadászcsiga (#3338) üzenetére


Jojo5
őstag

nem hiszem :N
a kabinban az elektronikus eszközöknek nincs okuk meghibásodni, főleg nem különböző frekvenciákon beszűrődő "zajoktól"
illetve valamilyen szinten egy ilyen túlnyomásos kabin igencsak árnyékolt :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#3343) Blyan válasza papp_no1 (#3342) üzenetére


Blyan
félisten

Az elég ütős lenne... kérdés, hogy mennyi a valóságtartalma.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3344) tomy25


tomy25
tag

hmm :)

(#3345) Csabee. válasza Jojo5 (#3341) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az akku mehetett szarrá. Egész este töltőn volt és reggel is piros akkujelet láttam.

Üdv: Csabee.

(#3346) papp_no1 válasza Csabee. (#3345) üzenetére


papp_no1
senior tag

Az nem annyira para,mintha alaplapos lett volna :D

(#3347) kisÁdi válasza tomy25 (#3344) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

:D Elég durva. Mondjuk nem gyönyörű.

(#3348) Tibee86


Tibee86
veterán

tomy25: Vótmá (csak az OFF-ba)
Esetleg ha valaki akar ilyen tokot, most olcsón hozzá lehet jutni. Szerintem egyre benevezed én is:Moshi iGlaze

(#3349) papp_no1 válasza Tibee86 (#3348) üzenetére


papp_no1
senior tag

ebayen 3 dolcsi asszem:D

(#3350) Mr X válasza papp_no1 (#3349) üzenetére


Mr X
veterán

Van olcsóbban is. :DDD [link]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.