Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#311751) trebrona


trebrona
nagyúr

Tegnap este óta meg sem mozdul. Volt már ilyen? 12pro+S8

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#311752) kchris78 válasza trebrona (#311751) üzenetére


kchris78
veterán

lődd ki és indítsd újra a programot.

(#311753) trebrona válasza kchris78 (#311752) üzenetére


trebrona
nagyúr

Megtörtént, ugyanonnan indul. Telefon is volt újraindítva, eredmény ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#311754) col válasza trebrona (#311753) üzenetére


col
addikt

Elvileg törölni is lehet a már letöltött frissítő fájlt (korábbról rémlik, mert én is csináltam már, de pontosan nem emlékszem hol van :( ) és akkor elölről kezdi, az talán megoldja.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#311755) dvdbackuper válasza trebrona (#311753) üzenetére


dvdbackuper
őstag

az ora tolton van?

(#311756) Shyciii válasza SharpSA (#311748) üzenetére


Shyciii
veterán

Én sem ismertem. Androidon sem találkoztam vele, úgyhogy kifejezetten kellemes meglepetés volt.

(#311757) SharpSA válasza Shyciii (#311756) üzenetére


SharpSA
veterán

Úgy látom csak iOS és MacOS verziója van, így egyéb rendszereken csoda lenne, ha találkoztál volna vele.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#311758) CharlieDrop válasza trebrona (#311753) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Órát kell újraindítani.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#311759) Shyciii válasza SharpSA (#311757) üzenetére


Shyciii
veterán

Akkor igen. Nem néztem utána, hogy ki-mi fia borja ez a progi. Azt hittem csak 1-2 órát tesztelem, aztán megy a lecsóba. Aztán kiderült, hogy ez több, mint jó böngésző.

[ Szerkesztve ]

(#311760) trebrona válasza dvdbackuper (#311755) üzenetére


trebrona
nagyúr

Volt töltőn pár órát, akkor sem mozdult.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#311761) trebrona válasza CharlieDrop (#311758) üzenetére


trebrona
nagyúr

Most próbálom úgy.
Újraindítottam, feltettem töltőre, telefonon az alkalmazás egy darabig gondolkodott, majd ugyanoda beállította a folyamatjelzőt.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#311762) trebrona válasza col (#311754) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szerintem az már az órán van, mindjárt nézegetem.

Na, talán megindult. [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#311763) trebrona válasza trebrona (#311762) üzenetére


trebrona
nagyúr

Most lett kész, az óra újraindítása volt a megoldás. Köszönöm a segítséget mindenkinek!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#311764) MikeWazowski válasza Zsolt,72 (#311744) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm! :R :R

fery02 - Neked is! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#311765) cascada


cascada
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e arra lehetőség, hogy a PC-men lévő, kb 60 GB-nyi fotóimat átvigyem egy új iPhone-ra, cloudos tárhely nélkül? Azt szeretném, hogy utána dátum szerint a Photos/Camera appokban is megjelenjenek, mintha az iPhone-al fotóztam volna őket.

Köszönöm előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#311766) INGJOKE válasza cascada (#311765) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ki kell kapcsolni, hogy cloud ne szinkronizálja a képeket. Fel kell másolni a 3utools programmal a képeket az Iphonera. Azt nem hiszem, hogy megmarad a dátum meg minden, de azt majd a többiek megmondják. :)

(#311767) szildavid90 válasza juve600 (#311724) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Én is ilyet keresek.

[ Szerkesztve ]

(#311768) juve600 válasza szildavid90 (#311767) üzenetére


juve600
nagyúr

Spigen Liquid Armor
holnap jön meg,majd írok hogy milyen

(#311770) Sungoo válasza trebrona (#311763) üzenetére


Sungoo
addikt

Egy délutánt szívtam vele én is.

(#311774) madle válasza cascada (#311765) üzenetére


madle
őstag

Ezt kovetem, engem is erdekelne ugyan ez.

(#311775) liszi70


liszi70
nagyúr

Még mindig a némító gomb. :D Nem nagyon tudom hová tenni, hogy velem már kétszer is előfordult, és soha senkivel nem (ebből a topikból), hogy véletlenül átkapcsolta. Nem lehet, hogy ennek az az oka, hogy a többségetek eleve némítva, rezgőre állítva használja a telefonját? Tudom, hogy a fiatalok többsége ezt teszi. Lenémítva nyilván nem tűnik föl, ha a gomb átkapcsolódik, én viszont boomer módra hangos csengésre állítva használom. :) Szóval az nem lehet, hogy nem is tudtok róla ha véletlenül átkapcsoltátok, mert menüből némítva van?

[ Szerkesztve ]

(#311776) CharlieDrop válasza liszi70 (#311775) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Igaz ritkán használok telót tok nélkül, de nem, egy sem váltott át, feltűnne, mert gépeléskor kattogna…

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#311777) Årpi válasza liszi70 (#311775) üzenetére


Årpi
őstag

4S óta, lassan 14 éve használok iPhone-t aktívan, soha nem kattant át véletlenül. Hamar észrevettem volna :D.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#311778) liszi70 válasza Årpi (#311777) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Hamar észrevettem volna"
Miből? A billentyűzetből?

(#311779) Wiz Khalifa válasza Morris (#311697) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nálam feldobja akkor is az olyan weboldalakon ahol nem csak jelszó, de az sms biztonsági kódot is meg kell adnom.

Mind1, remélem hamar javítják ezt a hülyeséget, vagy legalább kikapcsolható lesz a javaslat mert ez így ultra vacak.

Smoke some weed nigga!

(#311780) Årpi válasza liszi70 (#311778) üzenetére


Årpi
őstag

Visszavált nem néma módra. Csak a kapcsolóval állítottam ezt, így amint visszakattant volna egyből érkeztek volna az értesítések hangjai, amiből szinte minden 5. percre jut legalább egy.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#311781) Wiz Khalifa válasza liszi70 (#311778) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Legegyszerűbb: Az óra mellett ott a kis harang áthúzva, de a billzet hangja ahogy gépel, vagy a telefon zárolásakkor is van hang. Persze ha csak nem kapcsoltad ki ezeket a hangokat.

Vagy ha megteheted vegyél egy iPhone 15 Pro/Pro Max-ot és ott nem kattintós a gomb már.

Smoke some weed nigga!

(#311782) lugosi válasza liszi70 (#311775) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én nem némítva használom, és nekem se billent még át soha magától vagy véletlenül. Azt majd nézd meg hogy a legújabb modelleken már programozható ez a gomb, nem kell hogy feltétlen némítás legyen.

(#311783) trebrona válasza liszi70 (#311775) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tok levételnél előfordulhat.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#311784) fery02 válasza trebrona (#311783) üzenetére


fery02
addikt

Nem használ tokot.

(#311785) szabonagyur válasza liszi70 (#311775) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én mindig tok nélkül használtam és simán kattintottam át már zsebben főleg ha van mellette valami.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#311786) fery02 válasza liszi70 (#311775) üzenetére


fery02
addikt

Személyes ötletem az lenne, hogy fogsz egy fogpiszkálót, egy kést és egy vágódeszkát, majd faragsz a fogpiszkálóból egy olyan darabkát, amit körömmel aztán be tudsz nyomkodni úgy a kapcsoló melletti résbe úgy, hogy az passzentosan benne maradjon.
Aztán ha úgy gondolod, hogy nem kell, tű hegyével bármikor ki tudod piszkálni.
További hasznos ötletekért és tippekért dobj egy lájkot és íratkozz fel a csatornámra! 😁

(#311787) bostone válasza fery02 (#311786) üzenetére


bostone
addikt

Le is reszelhetne pár millimétert a hasznos felületből.

(#311788) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Több, mint egy éve használok egy 13 pro-t és 15 Wattos Beseus töltőpadról töltöm!
Az aksi 97%-os!
A kérdésem az lenne, hogy ha a saját vezetékes kábelével egy 18 wattos (AlzaGuard), vagy 20 wattos istyle töltővel töltöm, az mennyiben lesz káros az aksira? A használatom nem változik. Tegyük fel a képlet kedvéért!
Köszönöm a válaszokat! :R

(#311789) atosan


atosan
addikt

Üdv,
Segítséget szeretnék kérni névjegyzékkel kapcsolatban.
Androidról vánszorogtam át. Vettem olcsón egy XR készüléket, névjegyek Google fiókból használva. Másnap felajánlotta az ismétlődő kontaktok összevonását. Szuper! Ismerösnek használt mobilkereskedése van. Szólt, hogy van számomra egy XS Max. Szeretem a nagyobb kijelzöt és az amoledet. Átköltözött az XR-röl, minden szuper kivéve a kontaktok. Van amelyik ötször van még. Már nem ajánlja fel az összevonását, én meg nem jövök rá hogyan kell. Valamit ennyire benézek, hogy nem találom a beállításoknál?

Maine coon

(#311790) fery02 válasza Dimond G (#311788) üzenetére


fery02
addikt

Szia!
Nem fogsz megérezni semmi különbséget sem akku károsodás tekintetében, bármelyik említett módszerrel is töltöd.

(#311791) fery02 válasza atosan (#311789) üzenetére


fery02
addikt

Arra gondolnék, hogy az előző iPhone felszinkronizálta magának névjegyeket iCloudba is és most meg több fióknak is látod egyszerre a névjegyeit.
Beállítások / Kontaktokon belül nézz szét szerintem és vedd ki a megjelenítést valamelyik fiókról!

(#311792) atosan válasza fery02 (#311791) üzenetére


atosan
addikt

Ott csak két kontakt van, Outlook egy, többi mind gmail

Maine coon

(#311793) garage112


garage112
aktív tag

Sziasztok
Elnézést a buta kérdésért. :U
SE 2022 elfelejtett jelkóddal lehet kezdeni valamit úgy, hogy nem törlődnek az adatok, vagy legalább a képeket el lehetne menteni? Egyelőre kértünk egy profil visszaállítást, de ezen túl nem jutottam, várjuk az emailt.

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#311796) liszi70 válasza Wiz Khalifa (#311781) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Az óra mellett ott a kis harang áthúzva"
Na, ez is érdekes. Nekem nincs ott semmi néma módba kapcsolva sem. :F

#311785szabonagyur
"tok nélkül használtam és simán kattintottam át már zsebben"
Testvérem! Mi egy elnyomott kisebbséget képviselünk, rajtunk már csak az iPhone 15 Pro segíthet! :D

#311786fery02
:DDD

Köszönöm mindenkinek!

(#311797) icecave válasza liszi70 (#311796) üzenetére


icecave
Topikgazda

""Az óra mellett ott a kis harang áthúzva"
Na, ez is érdekes. Nekem nincs ott semmi néma módba kapcsolva sem. :F"

Ez csak az action button-al rendelkező telefonoknál van így, tehát 15 pro/pro max.

(#311798) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok,

Sima 15-ös telóról van szó, bár lehet kb. mindegy. :)
Az istennek nem tudom rávenni, hogy a billentyűzetnek ne legyen hangja. Akár messenger akár sms írása közben. A célom az lenne, hogy a teló minden hangja néma legyen, csak a telefonhívás csörögjön.

Ki van iktatva a messenger beállításaiban a hang, a 'rendes' hangbeállításoknál is. Mégis klattyog. :D

Tuti én vagyok béna. Ha némára állítom a telót, akkor meg nem engedi a hívások csengését állítani.

Valaki tud segíteni?

(#311799) dvdbackuper válasza whitezo88 (#311794) üzenetére


dvdbackuper
őstag

ez sajnos igaz

(#311800) Zsolt,72 válasza hdanesz (#311798) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Beállítások
Hangok és haptikus
Billentyűzet visszajelzése


Így nem lesz hang a billentyűzet használatakor.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.