Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#208751) patyesz8 válasza #40993792 (#208675) üzenetére


patyesz8
újonc

Van megoldas a problemara. A nagyitas funkciot ki kell kapcsolna a beallitasokban es utana szabadon pakolhatoak az appok. Az apple elvileg tud a hibarol es elvileg javitjak majd.

(#208753) eduba válasza buci30 (#208746) üzenetére


eduba
aktív tag

Nincs.

(#208754) yoogie válasza Prowler (#208723) üzenetére


yoogie
aktív tag

Ennek mi köze lehet a hangerőhöz, nem értem. :(

(#208755) koncsik válasza koncsik (#208721) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Újraindítás után eddig nem jelentkezett a net eldobása telefonálás közben... :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#208756) lugosi válasza Kicsirics77 (#208748) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem fog mást kiírni később se, valóban annyi csak hogy nem vált le 4G-ről beszéd közben, ha olyan helyen vagy ahol el is érhető a szolgáltatás.

(#208757) TigerCat válasza lugosi (#208756) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Bekapcsoltattam és reménykedtem, hogy valamicskét segít a hálózat eldobásban is. Nem jött be... Aaannyira jó fejek az elölnél, hogy három hete ezzel szívatnak!
:C

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#208759) tboldi


tboldi
nagyúr

Tölthető az iOS 13.1.3!

(#208760) -secret- válasza tboldi (#208759) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Végre javítja a Watch értesítési hibáit...

(#208761) tboldi válasza -secret- (#208760) üzenetére


tboldi
nagyúr

Érdekes, hogy én eddig sem tapasztaltam. :D

(#208763) -secret- válasza tboldi (#208761) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Amióta 6x újraindítottam meg ki-bekapcsoltam mindent azóta jó, de nem szeretném ezt még egyszer valamelyik frissítésnél.

Nálam most az van meg, hogy némelyik értesítés halk némelyik meg nagyon hangos. Billentyűzet gépelési hangnál ugyanez. Másnál elvileg? Lehet csak egy restart kéne nemtudom...

(#208764) tboldi válasza #40993792 (#208762) üzenetére


tboldi
nagyúr

Bétázok, nálam ez meg sem jelenik. :)

(#208763) -secret-: Ilyesmivel sem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#208766) Prowler válasza yoogie (#208754) üzenetére


Prowler
senior tag

Ha nézed a telefont azt érzékeli a FaceID, és alapból halkabban cseng a telefon. Magyarul fel lehet tolva tökig a hangerő, de mégse fog teljes erővel ordítani az arcodba a telefon, mivel látja hogy nézed a kijelzőt és így értelemszerűen látod a bejövő hívást/értesítést is.

Csengőhangnál legalábbis így van, lezáró hangnál nem 100%, csak egy tipp.

Veremivadék Undorkutya

(#208767) Jaded válasza Prowler (#208766) üzenetére


Jaded
senior tag

Ha éppen olyan kedve van, a lezáró hang is olyan :DDD

Renault Megane IV Limited

(#208768) Hunt3r22 válasza tboldi (#208759) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Jobb lett az üzemidő.

;]

Xr

(#208770) stvnppp válasza #40993792 (#208769) üzenetére


stvnppp
senior tag

És ezt most is az akkukapacitás növelésével érték el, vagy ez valami szoftveres humbuk?

;]

(#208771) csab2


csab2
veterán

Ilyenkor mi van? Eddig nem volt ilyen probléma. Most meg WiFi-n és mobil neten is. 😩

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#208772) Mr.Silkó válasza csab2 (#208771) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Intelligens szerencsejáték elleni védelem az Apple-től. ;]

Amúgy néha nálam is csinál ilyet a Safari. Általában az oldal bezárása és újratöltése után minden zökkenőmentesen megy tovább.

[ Szerkesztve ]

(#208773) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

11 Pro-hoz vett mar valaki nem gyari toltokabelt?

(#208774) -secret- válasza Gsx-rr (#208773) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csak a Baseus, ha esetleg akarsz venni.

(#208775) Zaja2


Zaja2
senior tag

Jó reggelt kívánok!
Az App Store-ban akármit indítok el letölteni,csak pörög a karika,és még egy óra múlva sem tölt le semmit. Orvosolható a hiba visszaállítás nélkül?
iPhone5/ios 10

Köszi!

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#208776) Gsx-rr válasza -secret- (#208774) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Karcsu, csak 18w

(#208778) eventus


eventus
veterán

13.1.3 megjelent

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#208779) mtomi95 válasza Zaja2 (#208775) üzenetére


mtomi95
senior tag

Ha a beállításokban belépsz újra a az Apple ID-ba vagy valahogy ráveszed, hogy kérjen tőled jelszót újra a belépéshez az nem segít?

eventus:
Már tegnap este, le is frissítettem rá a 7-et.
A hálózat eldobást nem javították benne elvileg!

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#208780) eventus válasza mtomi95 (#208779) üzenetére


eventus
veterán

olyat en nem tapasztalok a 7en, csak neha recseg a hivas. Zene, video eseten soha.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#208781) Zaja2 válasza mtomi95 (#208779) üzenetére


Zaja2
senior tag

Semmi. Még az újraindítás sem segít!

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#208782) hemaka


hemaka
nagyúr

Annyi jot olvastam a pitaka tokokrol, kiprobalok en is egyet, alzan raadasul be volt irva meg a glamour kod el is felejtettem mar reg, -4k mindig jol jon. :DDD

(#208784) Laby


Laby
senior tag

Sziasztok!
Újabb iPhone-ok tulajdonosait kérdezném, akik használják a Dual sim megoldást.
Mennyire kiforrott ez a technológia?

Jelenlegi Oneplus 6T mobilomban 2 fizikai nano sim kártyám van.
1. Privát (telekom), erről megy a korlátlan internet, és néha a hívások kezdeményezése
2. Céges (telekom), erről megy a korlátlan telefonhívás szinte minden esetben

Itt a nano sim és e-sim esetében ugyan ez megoldható? A privát telekom-os előfizetésemhez tudok igényelni e-sim-et és ugyan úgy mint a 6T-nél megkötések nélkül használni?
Egyszerre mind a kettő kártya aktív, mind a kettőn elérnek...stb? Teljesen ugyan úgy testre szabható mintha két fizikai kártya lenne bent?

(#208785) lugosi válasza Laby (#208784) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én több mint egy éve használom, az első időszak után nálam problémamentes.
Ha az egyik kártyán beszélsz, a másikon addig nem vagy elérhető.

(#208786) Laby válasza lugosi (#208785) üzenetére


Laby
senior tag

Ez így van most is, ha csak a beszélgetés alatt nem érnek el, és nincs mobilnet sem azzal kibékülök.

(#208787) Hunt3r22 válasza Laby (#208784) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Szia,

2 hete használom a dual simet, eddig elégedett vagyok vele. Sajnos néha tapasztalom, hogy nem tudnak elérni és sms jön helyette, de ez ios 13 fícsör.. ;]
Mind2 kártya telekomos, céges sim és magán e-sim.

Xr

(#208788) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Na, ma reggelre még durvább lett a hálózat eldobása. Hívni sem tudtam, minden alkalommal repülő mód be-ki, csak ezt követően csatlakozott fel a Voda hálózatára.

Beszéltem az Apple supporttal, következőt javasolták:
- Hálózati beállítások alaphelyzetbe állítása
- Hálózatválasztás manuális: Vodafone
- SIM kártya ki-berakása

Úgy tűnik most jó, bár majd kiderül, ha hazaérek. Jellemzően ott szokott lehalni, mert nincs normális térerő 4G-n.

Amúgy a Voda ügyfélszolgálata bekapcsolta a VOLTE-t is, viszont az Apple még nem engedélyezte a készüléken. Legalábbis ezt mondta a szupportos hölgy.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#208789) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Új apple id-t akarok létrehozni. Mivel nem tetszik a jelenlegi iCloudos mail címem,túl hosszú. Amikor töltöm ki az adatokat és kér egy érvényes email címet,ami lesz az új ID, itt ütközök falakba. Új iCloud.com mailt szeretnék ami nincs még létrehozva máshol( gmail stb). Ez lehetséges? Feleslegesen nem hoznék létre kettő új mailt.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#208790) Yiggdrasil


Yiggdrasil
aktív tag

Sziasztok!

Igyekszem kerülni a kisregényt, lényeg hogy a végét járja a 3,5 éves SE-m, és mivel benne vagyok nyakig az Apple ecosystemben, ezért egy "újabb" iPhone-t szeretnék venni.

Ami trükkös, hogy a keret most 150ezer (plusz/minusz 10e), és ebből kellene valami olyat kihoznom, amivel a kövi 3 évet kibírom.
Ami fontos az a jó akkuidő, illetve a kamera (7nél jobb képeket csináljon), méret teljesen mindegy :)

Adtok pár tippet, hogy mit érdemes manapság (ha érdemes egyáltalán) ennyiből venni? :R

(#208791) ILLDisPozed


ILLDisPozed
aktív tag

Nem hiszem el, hogy még mindig nem voltak képesek orvosolni ezt a hálózateldobást...
Mindent reseteltem, újraindítottam, de nincs változás. Hetek óta ezzel sz...ni, hogy nem tudsz telefonálni a telefonoddal

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#208792) syIex válasza Yiggdrasil (#208790) üzenetére


syIex
veterán

7Plus használtan vagy sima 8 kijön belőle, nagy szerencsével egy 8Plus-ra is rá tudsz akarni. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#208793) hemaka válasza Yiggdrasil (#208790) üzenetére


hemaka
nagyúr

8 vagy 8plus, amelyik neked szimpatikusabb meretben vagy kell-e a dupla kamera.

(#208794) Sys85 válasza Yiggdrasil (#208790) üzenetére


Sys85
veterán

Eléggé behatároltad,szóval szerintem Te is sejted mit kaphatsz ezért az összegért.
Újonnan max az i8 64GB jöhet ki ennyiből,használtan meg i8/i8Plus.
Az X és az Xr még használtan is drágább,de néhanapján bele lehet futni 150-160 körüli árakba is,de a legtöbb ennél drágább.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#208795) galaktikus


galaktikus
aktív tag

Sziasztok!

Lekarmol az ideg teljesen, úgyhogy gondoltam leírom a problémámat, hátha tudtok segíteni.

Megörököltem a családból egy 128 gigás 7 Plust a régi 6S-em helyett.

Eddig minden szép és jó lett volna, viszont nem lehet aktiválni a telefont a SIM kártyámmal. Telekomos kártyával használnám, előtte Vodafone-os kártyával hibátlanul működött. Voltam már bent a Vodafonnál, hátha nem független a telefon, hogy függetlenítsék ki, de ez a telefon az ő rendszerükben ezzel az IMEI-vel nem létezik. Ami még szebb, hogy a széria szám alapján az apple support oldalon sem létezik.

Ez írja ki: "Nem támogatott SIM... ez nem iPhone szoftver hibája blablabla"

Lokátor ki van ütve az előzően használt iCloudban, ki van ütve a saját iCloudomban is ha azzal jelentkezek be, szóval nincs iCloud zár alatt a telefon.

iOS a legfrissebb 13.1.3 van rajta.

Az a vicces, hogy egy régebbi telefonnal is ugyenez volt és nem lehetett megoldani sehogyan. Voltam a szolgáltatónál is SIM kártyát cseréltetni, hátha az a szar és gondoltam hátha egy friss SIM megoldja, de az sem oldotta meg.

Engem ver csak a sors ezekkel a használhatatlan telefonokkal? Mit lehet tenni?

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#208797) Norbi. válasza galaktikus (#208795) üzenetére


Norbi.
őstag

Hol lett vásárolva a teló?
Simán lehet, hogy külföldi nem teljesen legálisan lett függetlenítve és visszazárták. Láttam már ilyet.

(#208798) galaktikus válasza Norbi. (#208797) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Jófogáson egy csávótól vette még a sógorom.. Gondolom ezt senki nem akarta hallani.. :W

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#208799) Norbi. válasza galaktikus (#208798) üzenetére


Norbi.
őstag

Akkor sajna jó esély van arra, amit írtam.

(#208800) galaktikus válasza Norbi. (#208799) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Remek. Egyszer cserélnék telefont, az is szar.

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.