Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184501) w.miki


w.miki
veterán

Apple iPhone SE 32GB szeretne venni ismerősöm (szürkében. Csak ez a használható méretű mobil létezik.)
Hol érdemes megrendelnie? Az ár, és a megbízhatóság is.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#184502) OCTAMD válasza B-L-A-C-K (#184500) üzenetére


OCTAMD
őstag

Vodás is jó,aki érti a dolgot

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#184503) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

nézegettem a használt i6 árakat abból az okból kifolyólag,hogy mennyi lenne az enyémnek a javítása,és arra jutottam,hogy lehet olcsóbb venni egy használtat mint a sajátomat javítattni :DDD
kijelzőt kellene cserélni meg készülékházat mivel el van görbülve ezáltal a kijelző elválik plussz el is reped a vetemedés miatt,esetlegesen mennyi lenne ennek így az ára(kb 25k)?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#184504) B-L-A-C-K válasza OCTAMD (#184502) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem jó, azokat újra tiltani fogják. Nem hiába emelik ki akik aprón ilyennel foglalkoznak, hogy vodásat max alkatrészbe vesznek be.

[ Szerkesztve ]

(#184505) vasi89 válasza B-L-A-C-K (#184500) üzenetére


vasi89
addikt

a telekomos és telenoros sem fog működni, hivatalos törvényes megoldással, semmiképp.

(#184506) OCTAMD válasza B-L-A-C-K (#184504) üzenetére


OCTAMD
őstag

:DDD

Nem érthet hozzá mindenki

Jó a voda is

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#184507) B-L-A-C-K válasza vasi89 (#184505) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt konkrétumokat nem írtam, csak azt hogy van rà vagy nincs lehetőség. Amúgy hivatalos úton is megy, az eredeti tulaj befizeti a számlát...

(#184508) choco01 válasza B-L-A-C-K (#184500) üzenetére


choco01
addikt

Telenoros, akkor mondom neki hogy vegye fel a kapcsolatot, hátha.. Ha meg nem akkor találjon ki valamit.. :U

Köszi! :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#184509) Tibee86 válasza OCTAMD (#184506) üzenetére


Tibee86
veterán

Mekkora szerencséje a mobilarénának, hogy te itt vagy és értesz mindenhez, a legjobb árakon hozod a telefonokat és tudsz mindent mindenről.
Legalábbis a fórumon ezt hangoztatod folyamatosan, de ugye bárki azt ír amit akar. ;]

[ Szerkesztve ]

(#184510) galaxys80 válasza OCTAMD (#184506) üzenetére


galaxys80
veterán

Ja max, ha mégis megint letiltják, akkor így járt a kedves ügyfél.

(#184511) CsonkaImo válasza dvdbackuper (#184496) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem sistereg, csak nagyon halk. Lehet érteni csak fülelni kell, 1-2 másodpercen belül viszont visszaáll a megfelelő hangerőre.

(#184512) OCTAMD válasza Tibee86 (#184509) üzenetére


OCTAMD
őstag

Azért mindenhez nem,de iphone samsung és kicsit huawei igen

:DDD

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#184513) Imy


Imy
veterán

A tempered glasson kívül van valami jó alternatíva, ami nem törik, és viszonylag pár dollárért be lehet szerezni?
Xprotector Antishock van a céges telefonomon, az elég jó, de elég húzós.

(#184514) K1nG HuNp válasza Imy (#184513) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

2500 forint miért sok egy apple készülék védelméért?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#184515) domojko válasza w.miki (#184501) üzenetére


domojko
senior tag

Szerintem a Media Markt-ban. Hivatalos forgalmazó, így jár az 1+1 év gari. Most 94990ft.

(#184516) Tibee86 válasza Imy (#184513) üzenetére


Tibee86
veterán

Mondjuk egy mezei műanyag fóliáért valóban nem kevés a 2500ft, de hát valamiből nekik is meg kell gazdagodniuk.
3 opció van, az üvegfólia, a műanyag amit linkeltél is, illetve ezek a "csoda" kijelzőre kenhető akármik, amik jó drágák, viszont semmire nem jók. Ezekből egyedül az üvegfóliát választanám, annak van a legközelebb a tapintása a kijelzőjéhez, ha teljes kereteset veszel akkor leejtésnél max az fog törni, nem pedig a kijelző. De ebből a normális minőség még kínából rendelve is több lesz, mint 2500ft. A műanyag fólia max a karcok ellen jó, cserébe szörnyű a tapintása, kínából azt kapsz fillérekért..

[ Szerkesztve ]

(#184517) Imy válasza Tibee86 (#184516) üzenetére


Imy
veterán

Tempered glassal az a gondom, hogy lepattog a széle, vagy máshol. A sima fólia az szörnyű. A kettő közötti kellene.

(#184518) herdsman12


herdsman12
őstag

Free videó szerkesztőt keresek. Pár, rövid videón elmosnám a lényegtelen hátteret.

(#184519) vasi89 válasza Imy (#184517) üzenetére


vasi89
addikt

próbáld ki a nillkin üvegfóliáját, az nem fog lepattogni.

(#184520) tboldi válasza Imy (#184517) üzenetére


tboldi
nagyúr

Próbáld ki a Nillkin 3D CP+ MAX-ot, szerintem nem fogsz csalódni. :)

(#184521) saddybaddy


saddybaddy
tag

Sziasztok. Hihetetlen dologba futottam bele ma. Már jó fél éve a fiókokban pihen a regi i6-om. Megtaláltam,gondoltam felrakom és eladom. Csináltam egy iTunes-os full restore-t elindult a teló és ugye kéri az iCloud jelszót csak hogy rohadtul nem azt az emailt-ajánlja fel amivel anni aktiváltam hanem egy számomra tök ismeretlen emailt ír,hogy írjam be a jelszavát... Az én apple id-m anno hotmail-el lett regelve ez meg egy gmailt keres rajtam. Szerintetek ez mi lehet? El se tudom igy adni....

(#184522) TheMarci válasza saddybaddy (#184521) üzenetére


TheMarci
addikt

Magától nem állít be a telefon más email címet. A számlájával együtt elvileg egy Apple boltban megoldják neked.

Do You Dream?

(#184523) bjergerking válasza saddybaddy (#184521) üzenetére


bjergerking
tag

Nekem is volt ilyen restore utan anno es egy kinai emailt kert, meg is ijedten rendesen de tul tudtam rajta lepni es a telefonon mar nem azt kerte, erdekes volt az biztos.

(#184524) saddybaddy válasza TheMarci (#184522) üzenetére


saddybaddy
tag

Nyilván nincs már meg s számlája mivel 2013-ban vettem... És de, magától más emailt állított be.

(#184525) K1nG HuNp válasza saddybaddy (#184524) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

én inkább úgy fogalmaznék, hogy valaki más állított be más emailt, nem a telefonod úgy magától :U

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#184526) FollowTheORI válasza Def26 (#184477) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az alatta lévő rész többet elárult volna... ez a 24 órás mozgó átlag csak.

Amúgy a health mit mond? Hogy ott minden jó?

Egyébként ha intenzíven használod a telefont kezdetek óta/régóta sok online funkcióval, akkor simán lehet már benne fáradt az akksi... de azis lehet hogy hőhatás vagy akármi miatt bemondta az unalmast, vagy a vezérlése, és nem tartja meg a töltést/vagy nem veszi fel jól már.

Ha nagyon rakoncátlankodik és már zavaró, akkor akkut kell cseréltetni és jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#184527) saddybaddy válasza K1nG HuNp (#184525) üzenetére


saddybaddy
tag

Nyilván én se se azt gondoltam, hogy magától de mive egyedül élek így elég érdekes a story...

(#184528) dudu5130


dudu5130
őstag

Üdv! Ha új fiókot akarok létre hozni és a régi fiókról számítógépre csinálok biztonsági mentést akkor ha számítógépről csinálom a visszaállítást akkor azt az új fiókra felrakja vagy visszarakja a régit?

(#184529) Noxy válasza dudu5130 (#184528) üzenetére


Noxy
veterán

Azért csinálsz új ID-t, hogy tiszta lappal kezd. Most annak mi értelme, hogy össze kutyuld a kettőt?
Amúgy vissza rakja, de kérni fogja sok helyen a régi Apple ID-t, mert a mentésed ehhez van kötve.
Tök mind1 hogy PC-ről, vagy iCloud-ból állítod vissza.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#184530) dudu5130 válasza Noxy (#184529) üzenetére


dudu5130
őstag

Barátnőmnek az öccse csinálta meg először az övét de frankón elfelejtették mind a ketten a jelszót és most már állandóan kiabál , hoyg kell a jelszó... Bonyolult és most nekem kell szívnom vele. Igazából csak a képek a lényegesek de azt külön nem találom, hogy lehetne rá másolni. Vagy csak ha szimpla fiókot csinálok azok rajt maradnak?

(#184531) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Sziasztok,

iPhone 7-esemre rendeltem a fórumos ajánlásokat böngészve egy Nillkin 3D CP+ MAX-ot, valamint nemrég megérkezett a Nillkin Eton tok is, tökéletesen megférnek egymás mellett.
Mióta megvan az telefon egy Xprotector-os tempered glass-al és Spigen Liquid Air Armor-al használtam. Sajnos a tok felnyomta a CP+ Max-ot, így esett a választásom az Eton-ra, ami szvsz nagyon közel van a Spigen minőségéhez. A két tokot összehasonlítva, a Liquid Armort tartom jobbnak, az Eton merevebbnek tűnik, és fogásra kicsit talán műanyagosabb érzetű, valamint az egyik alsó sarokban nem dolgozták el szépen az élét a formának, ennek ellenére ez sem csúszkál kézben fogva és nincs hiányérzetem minőség terén sem. A Liquid Armor kicsit fölé magasodott a kijelzőnek, gondolom ezért is nyomja fel a fóliát, az Eton szépen követi a telefon ívét. Anyagvastagságra nagyon hasonló a két tok, így nem félek, hogy leejtéskor bármi gond lenne, így összességében elégedett vagyok az új tokkal.

A Nillkin üvegfóliáját pedig jobbnak érzem az XProtector-nál, kevésbé zsírosodik, és kevésbé tapad, értem ez alatt, hogy könnyebben húzom rajt az ujjam, mint az Xprotector-on.

Nagyon köszönöm, hogy ajánlottátok! :R

(#184532) anorche1 válasza Aidan85 (#184531) üzenetére


anorche1
őstag

"Sajnos a tok felnyomta a CP+ Max-ot"

Ennek nem örülök :(
Nekem egy spigen ultra hybrid 2 és egy cp+ max jön, remélem meglesznek egymás mellett.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#184533) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!
Amikor baloldalon a Térképek - Céloknál rámegyek az otthon és munkahelyre az előzményeknél ír egy címet. Ez hogy kerülhetett ide, hogy lehet törölni?

(#184534) w.miki


w.miki
veterán

Haverom megvette az SE-t.
Mi a következő lépés? Mondtam neki, hogy csináljon gmail, majd icloud fiókot, és azt írja be a telefonba.
Mit kell még csinálni? (Kezdők, jeligére)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#184535) MasterMark válasza w.miki (#184534) üzenetére


MasterMark
titán

Miért eddig el volt zárva a nettől vagy mi? :F

timelord1987: Nézi merre jársz, és onnan tudja. Valahol a beállítások, vagy adatvédelemnél ki lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#184536) univerzita válasza w.miki (#184534) üzenetére


univerzita
addikt

A email címet ész a jelszót valahová jegyezze fel!!! és a biztonsági kérdésekre a válaszokat.

(#184537) w.miki válasza MasterMark (#184535) üzenetére


w.miki
veterán

freemail használó. Biztonsági kérdésekre hol lehet válaszolni? icloudnál is meg lehet adni telefonszámot, mint a gmailnél?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#184538) timelord1987 válasza MasterMark (#184535) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszi!
Tapasztaltatok olyant, hogy korábban be volt állítva az otthon és elfelejtette? Mi okozhatta?

(#184539) univerzita válasza w.miki (#184537) üzenetére


univerzita
addikt

Amikor regisztrálni fogja akkor lesznek a biztonsági kérdések( 3-rom)

(#184540) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Nézegetem az almás telókat, beleszeretnék kicsit kóstolni, hobbi szinten.
Hallottam a szoftveres "problémákat".
35-nél többet nem szeretnék rá költeni, miután szigorúan ismerkedni szeretnék egyenlőre ezekkel a telókkal, ennyiért melyiket ajánljátok?
Esetleg melyik számít most belépőszintnek? A 6-os?
Persze, kitudja hány éve használva vannak már az ennyiért kapható telók, de gondolom akár egy aksi csere tudna orvosolni rajta.
Köszi! :R

Press "F" to pay respects.

(#184541) MasterMark válasza Imilenni (#184540) üzenetére


MasterMark
titán

Miféle problémákat?

Switch Tax

(#184542) Imilenni válasza MasterMark (#184541) üzenetére


Imilenni
addikt

Csak a lassítások és egyéb dolgok, ezektől eltekintve érdekelne, hogy mi számít most belépőszintnek?
35-ért melyik iPhone lenne reális?

Press "F" to pay respects.

(#184543) druzil válasza Imilenni (#184542) üzenetére


druzil
tag

5C vagy egy nagyon leharcolt 5S. A 6 még teljesen jó, és erre tekintettel nem is 35e

(#184544) tboldi válasza Imilenni (#184542) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az a baj, hogy ennyiért csak nagyon öreg és leharcolt példányokat találsz, amik nem nyújtják már azt az “élményt”, amit egy frissebb készülék tud, ezáltal nem is fogod rendesen megtapasztalni, hogy milyen az iOS.

[ Szerkesztve ]

(#184545) Imilenni


Imilenni
addikt

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy milyen egy viszonylag zárt rendszerű telefonnal együtt lenni :D
A sebesség nálam nem számít, se a csillogás.
Köszönöm a segítséget. :)

Press "F" to pay respects.

(#184546) leslieke válasza Imilenni (#184540) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Annyiért semmi használhatót nem lehet ajánlani. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#184547) csabiks válasza Imilenni (#184545) üzenetére


csabiks
senior tag

ha egy nagyon regit veszel, negativ elmenyed lesz, nem ajanlom semmikep, 6s alatt mar nem vennek iphonet.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#184548) #98880768 válasza csabiks (#184547) üzenetére


#98880768
törölt tag

:K +1

(#184549) lugosi válasza Imilenni (#184545) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor vegyél szerintem valami wp-s telefont használtan, azok közül talán középkategóriás is kikerül annyiért, de iPhone-t ne vegyél 35-ért, az pénzkidobás lesz.

(#184550) fpy_


fpy_
aktív tag

Nem használható az iPhone érintéses fizetésre, ugye? Simple, Erste MobilePay...vagy van erre valami mód?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.