Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184351) Kommy válasza mqm (#184350) üzenetére


Kommy
veterán

A töltő csatlakozóban nem lehet, hogy csak szöszök vannak és azért nem lehet bedugni rendesen a kábelt és e miatt gondolod kontaktosnak? Egy fogpiszkálóval nyúlj bele és próbáld meg kiszedni belőle a koszt ha van benne, ha belenézel nem biztos, hogy látszik, mert annyira össze van nyomva a töltőcsatlakozóval.

(#184352) #98880768 válasza mqm (#184350) üzenetére


#98880768
törölt tag

Ha jól emlékszem akkor olyan 12 ezer körül cserélik a töltés csatlakozót..

(#184353) mqm válasza Kommy (#184351) üzenetére


mqm
senior tag

Igen, a töltő csatlakozónak a szösz volt a gondja.. közben sikerült orvosolnom! :D :(((
Viszont az aksit cserélnem kell mert az nagyon gyorsan megadja magát. Árkádban néztem egy space nevű helyet, megpróbálom őket. :R

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#184354) Tibee86 válasza mqm (#184353) üzenetére


Tibee86
veterán

Őket messziről kerüld el inkább ha jót akarsz.
Bármelyik apr szerviz? 10 ezerért gyári akkut raknak bele.

(#184355) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Van egy i6S, rajta a 11.3.
Valahogyan vissza lehet tenni (szervizben, akárhol) az utolsó jailbreakelhető iOS (azt hiszem 11.1.2-es) verziót? JB nélkül nem hajlandó az autó kijelzőjére kitenni a Waze-t, csak a gyári térkép appot...

Illetve a 8-asok milyen iOS verzióval kerülnek mostanság a polcokra? 11.3.x?

(#184356) vasi89 válasza dani0113 (#184322) üzenetére


vasi89
addikt

fb-n is több embernél láttam, hogy iphone 7 esetében olyan 90% körüli értékeket írt a telefon. Úgy látszik ennél a szériánál ez "ilyen" :(

(#184357) FollowTheORI válasza madle (#184343) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor jól használtad. :)

Nyilván az a minimum garantált... annál jobb lehet.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#184358) Cathfaern válasza vasi89 (#184356) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Egyébként ezért volt jobb amíg az apple nem irogatta ezt a számokat. Nem halál mindegy, hogy 90% vagy 100% van ott? Ha nem lehetne nézegetni, senkit se érdekelne, mert amíg nem esik drasztikusan le, addig az ég világon semmit se veszel észre belőle.

(#184359) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Amúgy hogy mennyire kiforratlan még a dolog, szvsz a coco még mindig pontosabb adatot mutat...

Saját i6-osomon pl (~2,5 éves):

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#184360) FollowTheORI válasza Cathfaern (#184358) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem hülyeség ez ennyire, csak túlságosan rá van most pörögve mindenki az akku mizéria miatt... amúgy jó tudni ezt, hogy pl érdemes e már cserélni, stb "egyszerű" emberek számára is jó tájékoztatás lenne.

Persze ha jól működik.

Lehetett volna úgy is hogy csak egy akku állapot van, hogy oké/nem oké státusszal... de akkor meg azon pörögnének a "szakik" meg a sajtó, hogy az apple milyen alapon dönti ezt el, és miért nem én dönthetem el.

Jobb ez így... majd lenyugszik mindenki, ha megérti miről van szó. Előbb utóbb.

(#184361) vasi89

Jah... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#184361) vasi89 válasza Cathfaern (#184358) üzenetére


vasi89
addikt

az az értelme h használt telefon vásárlásnál legyen ok alkudni :DDD

(#184362) kchris78 válasza vasi89 (#184361) üzenetére


kchris78
veterán

decemberig annyira nagy alku nem lehet belőle mert 10 ropiért kapsz egy gyári vadiújat.

(#184363) vasi89 válasza kchris78 (#184362) üzenetére


vasi89
addikt

én most árulom, megkérdezte mennyi az akku. mondtam h 88at ír, aztán mondta h oké akkor 70be elviszi :DDD

(#184364) lugosi válasza FollowTheORI (#184360) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mindig van valami. Milyen proci van benne, milyen wireless chipset van benne, hány %-os az akksi... valami slágertéma mindig van.

(#184365) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Van egy iPhone 6 amit szeretnek 2. telefonkent hasznalani. Viszont nem talal halozatot. Probaltam 2 fele sim-kartyaval is, de csak a kereses megy, halozatot nem talal. A szolgaltatoval bztos nincs gond, met mas telefonba atrkava a simet azonnal megtalalja.

Probaltam ujratelepiteni, restore, legfrissebb szoftver...de semmi.

Mi lehet a gond? Erdemes egyaltalan foglalkozni vele?

A játék az nem játék!

(#184366) FollowTheORI válasza Jim-X (#184365) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tippre, nem szolgáltató/sim független a telefon.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#184367) Jim-X válasza FollowTheORI (#184366) üzenetére


Jim-X
őstag

De fuggetlen, 2,5 evig hasznaltam. Az utobbi idoben kezdte ezt csinalni, aztan mar egy jo ideje egyaltalan nem tall semmilyen halozatot csak keres folyamatosan...

A játék az nem játék!

(#184368) Kbali válasza Jim-X (#184367) üzenetére


Kbali
nagyúr

Te voltál a legelső tulaja is? Ha nem, akkor akár IMEI alapján tilthatták is a készüléket.

(#184369) Jim-X válasza Kbali (#184368) üzenetére


Jim-X
őstag

Igen, 2015 szeptemberben vettem zsir ujonnan hivatalos uzletben. Az teny, hogy volt rajta azota ketszer kijelzo cserelve, meg utottem vagtam... De ezt kb. 1 honapja kezdte el csinalni. Eloszor meg ujrainditottam, aztan talalt halozatot, de utana barmennyiszer probalkoztam semmit sem talalt. Akkor frissitettem az IOS-t a legujabbra es megjavult... De aztan megint elkezdte es azota mar egyaltalan nem talal halozatot...

A játék az nem játék!

(#184370) vasi89 válasza Jim-X (#184369) üzenetére


vasi89
addikt

ha tiltják az amúgy is más, olyankor kiírja h nincs jogosultság használni a hálózatot vagy ilyesmi. Ez jó eséllyel hardveres hiba lesz

(#184371) Tibee86 válasza vasi89 (#184370) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem ír ki semmit tiltáskor, szimplán nem talál hálózatot.

(#184372) Noxy válasza Kbali (#184368) üzenetére


Noxy
veterán

Nem kellene annyit találgatni ezzel kapcsolatban.
Letiltott telefonnál Nincs szolgáltatást ír ki az operátor logó helyén.
Az övé szolgáltatót sem talál, valamilyen hiba miatt. Lehet ez antenna kábel szakadás, SIM foglalat, vagy akár a chip hibája is. Idegen SIM-nél meg rögtön újraaktiválást kér az iPhone.
Szervizben sokkal többet tudnának mondani ezzel kapcsolatban, mint itt.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#184373) Jim-X válasza Noxy (#184372) üzenetére


Jim-X
őstag

A sim kartyat felismeri es elfogadja a feloldo kodot is. Tettem bele masik sim-kartyat, annal ugyanez a helyzet, csak kereses...

A játék az nem játék!

(#184374) Wajk válasza Noxy (#184372) üzenetére


Wajk
addikt

legtöbb esetben a simfoglalat szokta megadni magát. vagy valami miatt nem ér össze... ha nem akar szerelgetni én kipróbálnám a SIM mozgatását, kitámasztását, stb...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#184375) Jim-X válasza Wajk (#184374) üzenetére


Jim-X
őstag

:Y :R :R :R

Szetszedtem es a sim foglalat erintkezoit attisztitottam ovatosan, bekapcsolas utan azonnal talalt halozatot :))

Koszonom a segitseget :DDD

A játék az nem játék!

(#184376) Noxy válasza Tibee86 (#184371) üzenetére


Noxy
veterán

Ez érdekes mert van egy M.on letiltott vodás 5S, ami nincs szolgáltatást ír ki.
Uez az iPhone a Német voda hál..ban meg működik a Magyar SIM-l.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#184377) Wajk válasza Jim-X (#184375) üzenetére


Wajk
addikt

:C

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#184378) FollowTheORI válasza Jim-X (#184367) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor szervíz... vagy szét kéne szedni és megnézni mi van belül.

Esetleg egy hálózati reset... de kötve hiszem ez a baja.

(#184375) Jim-X

Jah közben látom megoldottad... akkor tárgytalan. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#184379) 8 válasza Jim-X (#184365) üzenetére


8
senior tag

iPhone 6-nál volt valami típushiba az antenna csatlakozóval, laza, kontakthibás, főleg ha már volt piszkálva a telefon. Ha valamihez hozzáütögeted a mobil alját, megjavul egy időre.
De ha a sim foglalat tisztítása megoldotta az jó, reméljük nem csak ideiglenesen.
Ha visszajön a hiba érdemes lehet megnézetni az antenna csatlakozót szervízben.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#184380) 8


8
senior tag

iPhone 6 Plus:
Ha gsm hívás közben nagy adatforgalmat bonyolít a telefon mobilneten, akkor szakadozik a hang. Ha kikapcsolom közben a mobilnetet akkor onnantól jó a hang.
Más is tapasztalt ilyet? Van megoldás?
(Telenor, volte nincs)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#184381) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Ha beadom a telómat az iStyle-ba szervizelni, de én a telekomnál vettemés van rá egyébként még garancia, akkor kell vinnem a telekomos számlát?! Illetve ha cseréli az iStyle, akkor ha azzal a keszülékkel lenne problema, a telekomhoz vihetném? Csak mert vidéki vagyok. Nehogy az legyen higy a telekom nem foglalkozik vele mert más cserélte.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#184382) vasi89 válasza norberto_th (#184381) üzenetére


vasi89
addikt

pedig azt csinálják, ha istyleba viszed akkor kötekedni fognak, mert az istyle nem tölti ki a telekomos gari papírt. Viszont adnak sajátot amivel hozzájuk viheted.

(#184383) dani0113 válasza vasi89 (#184356) üzenetére


dani0113
senior tag

Akkor legalább ennyi jó van benne,hogy nem az enyém szar,hanem 7 akksija ilyen silány. Na sebaj,még húzósan egy napot kibír addig nincs gond.

iPhone 13 Pro 128GB

(#184384) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Azt mondták hogy kell a papír de megvan szóval az jó lesz, viszont egy dolgot nem kérdeztem meg, mégpedig azt hogy ha baj lesz a telefonnal esetleg, akkor azt már csak ide az istyle-ba hozhatom, a telekomhoz már nem?! Nem tudjátok?
Az iStyle első blikkre telefon cserét tippel.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#184385) dvdbackuper válasza Jim-X (#184369) üzenetére


dvdbackuper
őstag

IMEI van? *#06# a tárcsázóba
ha nincs, akkor kuka sajnos

(#184386) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Sziasztok!

Kiválogattam a felesleges képeket, illetve egyéb doc-okat az icloudomról, mert azt írta megtelt a tárhelyem. Szelektálás után azt írta 3.4GB van használva az ingyenes 5GB-ból. Öröm és boldogság, végre nem fogja állandóan feldobálni a tárhely tele értesítést. Itt jön a böki, mikor a fotókból szeretnék törölni, még mindig kiírja, hogy csak véglegesen tudja deletelni, mert tele a tárhelyem. :U
Ez what?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#184387) Ragnar95 válasza sutyesz96 (#184386) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kitörölted a fotókat a Nemrég törölt albumból is?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#184388) norberto_th


norberto_th
aktív tag

[link]

Ezzel a kábellel lehet tölteni az i5S-t? Adapterének semmi baja csak a kábel rossz már nagyon.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#184389) aujjobba válasza norberto_th (#184388) üzenetére


aujjobba
addikt

Rákerestem hogy a dobozát is lássam képen, de nem találom rajta az MFI jelölést (made for iPhone).
Ha nem mfi-s (Apple által tanúsított) akkor lutri a cucc, előbb utóbb letiltja a telefon és nem fogod tudni használni.
Jön majd a kis ablak hogy a tartozék nem támogatott, így jártál.

(#184390) dvdbackuper válasza norberto_th (#184388) üzenetére


dvdbackuper
őstag

590-ért tuti gagyi

(#184391) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Tudtok ajánlani jó árban? Csak a kábel kellene.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#184392) sutyesz96 válasza Ragnar95 (#184387) üzenetére


sutyesz96
őstag

Igen.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#184393) #53667584 válasza norberto_th (#184391) üzenetére


#53667584
törölt tag

(#184394) sith7


sith7
nagyúr

Megbízható, erős tok 6S - re szintén ali express ?
Itt belfölfön nincs valami jó vétel, mert ez a szilikon hátlap/tok kb. semmire nem való :(

(#184395) -secret- válasza sith7 (#184394) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

iPhone 6S hard case a keresőbe és dob milliárd +1 darabot. :)

(#184396) sith7 válasza -secret- (#184395) üzenetére


sith7
nagyúr

ez ok, csak gondoltam hátha van valakinek valami tuti, amit tud ajánlani, a google - t tudom én is használni ;)

(#184397) baal-amiga válasza sith7 (#184394) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nillkint ajanlom, kintről nagyon baráti és remek minőség.
Kábelek és ac adapter tekintetében a Baseusokat használom évek óta hiba nélkül.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#184398) sith7 válasza baal-amiga (#184397) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#184399) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

Sziasztok mai nappal csatlakoztam a táborhoz egy i8+-al ^^ egyenlőre még ismerkedünk a telefonnal :C de eddig nagyon kellemes és gyors, még... LG G4ről váltottam ami elhalálozott.. :O

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#184400) domerator


domerator
veterán

Regebben volt egy olyan menupont a beallitasokban ami az utolso reset vagy bekapcsolas ota eltelt idot mutatta (uptime?)... 11.3 van a telon es nem talalom ezt az uptime adatot. Kivettek belole valamikor?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.