Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168101) domerator


domerator
veterán

Ios 11azistenmost :C gyors mint villám, fluid, igazi ájfonos!!! Gratula végre!!! A screenshot cuccból meg valahogy kimaradtam, úgyhogy kerestem az állam mikor most csináltam egyet és rögtön tudtam szerkeszteni :Y

Csakazakksitpicitjobbanrombolja... szóval fogyaszt mint állat :W de eddig ez a csúcs a hetes óta. :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#168102) Cirkaloo


Cirkaloo
tag

Én még a legelső bétát próbáltam, az borzalmas volt...
Kíváncsi leszek.

A jó üzlet alapja a kölcsönös tisztelet és bizalom!

(#168103) Tibee86


Tibee86
veterán

Jól sejtem, hogy a GM verzióban sincs benne a 3d touch-csal való alkalmazásváltás? Vagy legalább a menüben valahol egy kapcsoló erre a funkcióra?

(#168104) #91166208


#91166208
törölt tag

Na akkor masodszor is neki indultam a GM verzionak es most se rakta fel. Majd kedden a public !

(#168105) kentucky


kentucky
őstag

iPhone X hol lesz a legolcsóbb Európán belül?

(#168106) -secret- válasza kentucky (#168105) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Itt van grafikon. Talán Németben...

(#168107) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Na feltettem viszont az alkalmazásváltónál bugos, ha felfelé seprek egy appot bezárni ott marad! 😀😀😀 Ez sztem gáz végleges verzióhoz képest. Amúgy eddig nagyon tetsziik. Az új képtömörítési eljárást megkapta minden eszköz?

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#168108) syIex válasza -secret- (#168106) üzenetére


syIex
veterán

Igen, én is ott tervezem beszerezni aztán azt a plusz egy évet meg max kint lehet érvényesíteni. :N
A grafikon egyébként a 256GB-os arat mutat. :U

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#168109) icecave válasza Tibee86 (#168103) üzenetére


icecave
Topikgazda

Kivették belőle és nem került vissza, volt róla szó a bétás videók során, amiket néztem.

(#168110) Tibee86 válasza icecave (#168109) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen igen, csak reméltem a véglegesbe mégis. Így akkor maradunk ios10-en amíg világ a világ. :D
Köszi, hogy megnézted.

(#168111) harley


harley
senior tag

üdv

olyan kérdésem lenne, hogy miképpen tudom az 5s-ről az összes adatomat átrakni egy SE-re?
telefont cserélek és szeretném ha minden átkerülne az új telóra.
gondolok itt a programokra, játékokra és az icloudra.

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#168112) B-L-A-C-K válasza harley (#168111) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vagy lemented iTunes-ba, vagy iCloudba, és onnan visszatöltöd az új készülékre.

---> link

(#168113) harley válasza B-L-A-C-K (#168112) üzenetére


harley
senior tag

ez játékokra is jó?
gondolok itt arra, hogy a játék ott folytatódik ahol eddig volt, vagy elölről kezdődik?
ha a régi telefont törlöm, akkor minden törlődik, tehát az új tulaj új készülékként tudja használni?

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#168114) -secret- válasza harley (#168113) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Folytatódik.

---

1. Nyomsz egy biztonsági mentést.
2. iCloudban kikapcsolod az iPhone keresést
3. Beállítások -> Általános -> Visszaállítás -> Összes tartalom, beállítás törlése -> sim ki

---

SE-n meg bejelentkezel és visszaállítod iCloud mentésből a korábbi mentést.

[ Szerkesztve ]

(#168115) syIex


syIex
veterán

Kedden hány óra körül várható a 11?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#168116) joey04 válasza majestic (#168100) üzenetére


joey04
titán

melyik eszközön? i7 pluson? nekem ott csak a 3d touch laggol. az mindig viszont. más viszont nem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#168117) -secret- válasza syIex (#168115) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

19:00-kor szokott jönni asszem'.

[ Szerkesztve ]

(#168118) majestic válasza joey04 (#168116) üzenetére


majestic
őstag

A 7 Plus-on annyira nem laggol inkább az új iPad Pro-n! Teljesen érthetetlen! A 7 Plus pedig rohadtúl merül! 20 percenként 1%-ot úgy, hogy az asztalon van, hozzá se nyulok! Ez így nagyon nem jó :W

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#168119) harley válasza -secret- (#168114) üzenetére


harley
senior tag

szuper

és elég hozzá az az 5gb tárhely?

a zenék és a fotók átkerülnek?

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#168120) syIex válasza -secret- (#168117) üzenetére


syIex
veterán

Akkor jól emlékeztem. :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#168121) misiizsai válasza agabe (#167998) üzenetére


misiizsai
tag

Mintha változott volna a hozzállásuk mióta legutóbb garanciáztattam..Remélem azért nem cserélik teljesen a telefont mert a feljavitottakkal néha több a gond..Na meg nem is tudnának már szerintem 64 GB osat adni.

[ Szerkesztve ]

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#168122) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Első benyomások:
- telón a 3D touch szaggat
- az időjárás kijelzést oldalról a widgeteknél hiányolom, szerettem mert letisztult volt
- néhol azért még van recegés telón és ipaden is
- jegyzetekben nem lehet jelszóval zárolni mert kér valami jelszót de mi a jelszó?!

Azért vannak itt még bugok, így kiadni egy végleges verziót picit gáz.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#168123) 30z.Samu válasza norberto_th (#168122) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az ott van, csak be kell állítani. Legalább is SE-n volt, ha arra gondolsz hogy jobbra elhúzod a kezdőképernyőt. Ha nem, akkor nem szóltam semmit, azt is halkan.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#168124) jeromosi válasza Tibee86 (#168103) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Sziaztok
Ez nekem is hiányozni fog ha tényleg véglegesen kiveszik, ami akkor nagyon úgy tűnik.
:(

(#168125) ittakary válasza Tibee86 (#168103) üzenetére


ittakary
nagyúr

ez így igaz, kivették

(#168126) B-L-A-C-K válasza Tibee86 (#168103) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én annyira nem bánom, vagyis sose használtam.

(#168127) ittakary válasza B-L-A-C-K (#168126) üzenetére


ittakary
nagyúr

én amikor jelszavakat kellett beírni valahova képről

kép volt a háttérben és a jelszóbeíró mezőt mindig félrehúztam csak annyira hogy lássam mit kell írni :D

pl OTP app számlaszámokat

(#168128) B-L-A-C-K válasza ittakary (#168127) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyenkor home gomb 2x, ugyan ott vagy.

(#168129) Zolom89


Zolom89
senior tag

iPhone 8 NFC-re mást ír mint a 7plusnal...talán a 8al menne az OTP fizetés végre?

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#168130) B-L-A-C-K válasza Zolom89 (#168129) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem megy, és nem is fog egyik iPhone-on se még sajnos, és kitudja meddig. Androidon már viszont él.

(#168131) leslieke válasza Zolom89 (#168129) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De jó is lenne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#168132) tothgergo90


tothgergo90
tag

Hat sracok... az uj telefonok bejelentese ota kicsit tanacstalan vagyok. A bejelentesig szivarogtatott adatokbol kiindulva biztos voltam, hogy a jelenlegi iPhone 6-os keszulekem a X-re fogom cserelni. Kicsit megingott mara ez a dolog bennem.
Lehet velem van a baj, de mint ha kicsit kiforratlan lenne ez az egesz koncepcio. Nyilvan elhamarkodottan nem szabad itelkezni, nekem is az lesz az elso dolgom, hogy szemelyesen megnezzem egy Apple shop-ban az uj keszuleket. Mindenfelekeppen szeretnek 6-rol valtani (szerintem mar ideje), de elegge bizonytalan vagyok.
Nem lenne semmi bajom az iPhone 8 specifikaciojaval, de a 6x megragott majd kihanyt design megvalositastol rosszul vagyok, illetve £700-ert had ne kelljen mar kavat latnom mindenutt.
Ki mit gondol? Erdemes bele menni egy X-be? Legyen "csak" 8? Vagy legyen inkabb 7, majd jovore ha tegyuk fel jon egy rancfelvarrasa a X-nek akkor valtas arra? Passsz...

(#168133) Gsx-rr válasza tothgergo90 (#168132) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ki mit gondol? Ezt neked kellene eldontened.
Van penzed a X-re? Akkor vedd meg azt! Ugy is az lesz a jovo!
Ezt a retro vonalat amit az I8 folytat ugy is kukazzak!
Legalabb is remelem!

(#168134) B-L-A-C-K válasza tothgergo90 (#168132) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha van pénzed, és ettől elhatárolódsz hogy mennyibe kerül akkor vedd meg az X-et, mert biztos sokáig jó telefon lesz még. Nekem is tetszik, pénzem is lenne rá, viszont sajnálok rá kiadni ennyit...Most iPhone 7-em van, 150 ezret ér, azaz jelenleg ~230 ezret kellene ráfizetnem, amit teljesen irreálisnak tartok, mert a jobb kijelzőnél, és a jobb kameránál nem ad többet, az hogy gyorsabb oké, de sehol se használom ki még az i7 tudását sem. Így én várok vele míg értelmesebb áron lesz. i8-nak meg semmi értelmét nem látom, i7 után.

[ Szerkesztve ]

(#168135) Bling95


Bling95
őstag

Sziasztok!

Alkalmazoson beluli vasarlast vissza lehet valahogy csinalni ? Feldobta a vasarlast es epp hozzaertem a home gombhoz es touch IDval megis erositette.... eszem agaban nem volt alkalmazason belul gyemantokra kolteni 3500ft-ot.... :((( :W

(#168136) madgie válasza Gsx-rr (#168133) üzenetére


madgie
titán

Én meg remélem, hogy pár éven belül lecseng ez a béna CRT-karika képernyő, meg esetleg arra is gondolnak, hogy meg kell valahol fogni azt a telefont, meg a hüvelykujjízületem sem szeret a csuklómig visszakanyarodni, csak mert szerintük odáig le kell érnie a kijelzőnek.

Tudom, kétkezes világ. Megunom, veszek egy SE-t :D

Az iPhone X-nek az eddigiek alapján ott a helye nálam a Mighty Mouse vagy Apple Bandai Pippin mellett, mint abszolút almás baklövés. Igen, OLED, meg HDR meg anyámkínja, csak annyira demó és béna (főleg a külseje), hogy az eszméletlen.

Mondjuk nem baj, így tuti nincs ingerenciám a hetest X-re cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#168137) tothgergo90 válasza B-L-A-C-K (#168134) üzenetére


tothgergo90
tag

Nem banom, hogy draga, csak akkor legyen is olyan minosegileg es hasznalhatosagilag. Ezert is szeretjuk az Apple termekeket szerintem, legalabbis magam neveben tudom ezt mondani. PL lehet, hogy baromi draga egy MacBook Pro, de ordit a minoseg es a hasznalhatosag, na meg az elettartam rola.
Viszont vannak ketelyeim az X-nel kapcsolatban. Talan az lesz a legjobb, ha szemelyesen is megnezem majd, illetve megvarom az elso hands on teszteket.
Tudjatok esetleg, az X-nel ki lehet kapcsolni a skalazast a kivagas melle? Hulyen nez ki minden tartalom ugy, hogy belelognak a szenzorok... :/

(#168138) radi8tor válasza Bling95 (#168135) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt valószínű nem lehet. Programok, játékok árát lehet vissza kérni.
De próbáld meg.

⭐ Stella

(#168139) Bling95 válasza radi8tor (#168138) üzenetére


Bling95
őstag

Teszek egy probat. Koszonom

(#168140) tothgergo90 válasza tothgergo90 (#168137) üzenetére


tothgergo90
tag

Oke, meg van a valasz a sajat kerdesemre.
Video skalazas

[ Szerkesztve ]

(#168141) B-L-A-C-K válasza tothgergo90 (#168137) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért ezt a minőség témát engedjük el, i7 is kopik, kijelzője karcolódik, és nem teljesen vízálló, vagyis elvileg az de ha beázik véletlenül garanciában nem cserélik (előző szériákba is tudnék minőségbeli hibákat mondani). Na most X esetén 380 ezerért nálam már alap lenne ilyen téren hogy zafír üveges legyen legalább a kijelző, azaz full karcálló, és teljesen vízálló hivatalosan is, nem csak csepp, ez is ha beázik garancia nem él rá, szóval ennyiért vicc ebből a szempontból is.

[ Szerkesztve ]

(#168142) madgie válasza B-L-A-C-K (#168141) üzenetére


madgie
titán

Mit akarsz, prémium fícsör lett az acélkeret, ami a 4/4S esetében alapból ott volt (pont ugyanígy, üveg hátlappal) :D

Aztán ugye mutogatják, mennyire egységet alkot az acél és üveg találkozása, wow, aztán ránézel szemből a kijelzőre és a fenti szenzorsoros maszkolásról ez jut eszedbe :DDD

(#168143) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni !

Az lg4emen játszottam a clash of clans játékot !

Szeretném folytatni az iPhonomon !

Kaptam egy linket tőletek hogy hogy kell meg csinálni ! De sehogy nem jó !:(

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#168144) B-L-A-C-K válasza madgie (#168142) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, egy kis acél, meg egy kis üveg és már le kell cumiznom magam... :N Szóval tényleg vicc, nekem pedig nagyon tetszik a telefon, de azért 380-ért ne csak azt fizessem már ki hogy teljes kijelzős lett, meg face ID-s, ja meg belerakták ezt az óvodás szmájlis cuccot. :N

(#168145) vasi89 válasza B-L-A-C-K (#168144) üzenetére


vasi89
addikt

nem értem mi a gond, megmondták h megmutatják a mobilpiacnak az irányt a következő 10 évre :) de én azért bízom benne hogy a többi gyártó nem ezt az irányt akarja követni. mi csak a profitmaximalizálásról szól. csodálkozom hogy a simtű nem lett még feláras az apple-nél.

(#168146) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Milyen francis jelszót kér amikor jelszóval védeném le a jegyzeteimet?! Meg sem adtam eddig semmi jelszót ez valami bug lenne?

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#168147) bzs73 válasza norberto_th (#168122) üzenetére


bzs73
őstag

Az időjárás kijelzés widgeteknél ott van, belehet állítani. Nekem is kint van, ugyanúgy ahogy 10.3.3 alatt volt.

If a second or you are the first to lose.

(#168148) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Megvan a megoldás! A beállításokban a jegyzeteken belül alaphelyzetbe kell állítani a jelszót és akkor már enged jelszót megadni és ujjlenyomattal feloldani a jegyzeteket egyenként, ez már így tetszik.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#168149) B-L-A-C-K válasza vasi89 (#168145) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Irányt? Más gyártókat követnek már évek óta. Annyi a szerencséjük hogy amit megcsinálnak azt általában jól összehozzák.

(#168150) norberto_th válasza bzs73 (#168147) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Nem lehet beállítani, nekem pl ipaden kis holdat is mutatott mellette csillagokkal az tetszett illetve a dátum is ott volt nagy berűkkel ez a része ki lett véve, nemtudom kit zavart...

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.