Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130101) buci30 válasza TheMarci (#130100) üzenetére


buci30
addikt

:R Na itt a baj csak ,hogy sok webfordítást igényleg az én angol tudásomhoz de köszi :) (Igaz nem írtam ,hogy magyar kellene)

Viktor061: Jogos :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#130102) kali válasza TBMC (#130097) üzenetére


kali
legenda

szia,

emiatt nem cserélnek készüléket, hanem szétkapják és a helyére teszik, bepróbálható, hátha megoldják szavatosság keretében is, mert ismert hibáról van szó.

(#130103) TBMC válasza kali (#130102) üzenetére


TBMC
addikt

szia!

köszönöm! akkor bevisszük, reméljük helyre pofozzák. :R

markbellus.hu 

(#130104) Madi008


Madi008
csendes tag

Sziasztok !

A mai nappal én is csatlakozom Hozzátok egy gold i6+ 16GB-al :)
S6-ról váltottam át :)

Lenne egy olyan kérdésem, hogy van e valami olcsóbb megoldás arra hogy a hátulját ki tudjam cseréltetni, mert igazából nem vészesen de egy kicsit karcos :)

Vagy valami színes fóliával jobban járok ? :)

Illetve sajnos már nem garanciás a termék, de van e lehetőség ilyenkor is vásárolni hozzá valami biztosítást vagy ilyesmit ? :)

Előre is köszönöm a válaszokat :)

(#130105) kiiso válasza TBMC (#130097) üzenetére


kiiso
tag

Szia, amennyiben a készülék EU-n belül lett vásárolva és megvan a nem cégre szóló, Apple vagy hivatalos Apple reseller számla akkor menni fog a szavatosság! (valószínűleg csere lesz, nem javítás) Add le bátran bármelyik iSTYLE-ban, előtte készíts biztonsági mentést és gondoskodj az ideglenes cserekészülékről. ;)

(#130106) ny.erno


ny.erno
tag

Sziasztok!
Olyan problémába futott-e bele vki, h a wifin nem megy a net iPhonenal?
Egy 5 (iOS 7) egy 5S (iOS 9) készülékkel is próbáltuk. iPad (iOS 9) ugyan azon a wifi hálózaton tökéletes. Egy S6on szintén tökéletes csak az iPhoneokkal van baja... :( :DD

(#130107) moddingR válasza ny.erno (#130106) üzenetére


moddingR
aktív tag

Nálam a napokban volt ilyen gond de egy router reset megoldotta a problémát.

(#130108) func93 válasza Madi008 (#130104) üzenetére


func93
senior tag

Szerintem jobban jársz, ha veszel rá egy tokot, vagy skin-t és nem látod, hogy karcos. :)

Nem vagyok jártass benne, de szerintem garancián túl, nem lehet vásárolni hozzá ilyeneket.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#130109) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
szerintetek ezzel: [link]
lehet egyszerre iphone-t és ipadet tölteni?

(#130110) ittakary válasza smallmer (#130109) üzenetére


ittakary
nagyúr

tipikusan az az oldal, ami a 5$-os töltőt eladja neked 10szeres áron

ha ilyet akarsz venni, tegyél egy szívességet a pénztárcádnak és rendeld meg magadnak :)

(#130111) smallmer válasza ittakary (#130110) üzenetére


smallmer
őstag

honnan lehet ilyesmit rendelni? :)

(#130112) Frozzy


Frozzy
őstag

Szerintem úgy egy hónapja van nálam a garanciában cserélt refub iPhone 6 és már ennek is kezd kattogni a Home gombja.. Mi a fene van ezekkel a telefonokkal ? Ja az már csak hab a tortán, hogy a média hangszóró recsegni szokott. :)

Másnak is ennyi a problémája vagy csak én nyúltam bele eddig ?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#130113) zaskar válasza Frozzy (#130112) üzenetére


zaskar
senior tag

Éppen ezt akartam kérdezni. Az én független i6-omat 8 hónaposan vettem, van még rajta 4 hó gari. Ennek is kattog a home gombja rendesen. Korábban valaki azt írta, hogy az i5s óta ez elég gyakori. Az iPad Air 2-m esetén teljesen hangtalan, igaz az még csak 2 hónapos. Gondolom, ha csupán a kattogás a gond, felesleges időtöltés felkeresni bármelyik szervízt, emiatt úgyse cserélik (főleg, hogy nekem 240 km Bp.). Vagy volt már rá példa?

(#130114) -secret- válasza zaskar (#130113) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem is kattog az i6-on, iPad Air 2-n meg hangtalan volt szintén...de leszarom.

(#130115) zaskar válasza -secret- (#130114) üzenetére


zaskar
senior tag

Ha ez a kattogás nem azt jelenti, hogy hamarosan tönkremegy, akkor engem se zavar különösebben...

(#130116) ny.erno válasza moddingR (#130107) üzenetére


ny.erno
tag

Később megpróbáltam én is, mert más lehetőségeket kizártam és nekem is megoldotta. De érdekes, h csak az iPhoneok nem tudták használni. :D

(#130117) Frozzy válasza zaskar (#130113) üzenetére


Frozzy
őstag

Nekem ezert lett cserelve az előző.. Ennek nem
Így kéne működnie.. Postáztam az iCentrebe de sajna 30 nap után kaptam meg. Ez nagyon de nagyon sok idő ennek ugy kene zajlania, hogy hetfon feladom es mar penteken meg van.

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#130118) zaskar válasza Frozzy (#130117) üzenetére


zaskar
senior tag

Az tényleg nagyon sok idő. A vidéki felhasználók eléggé hátrányban vannak ilyen téren. Nekem egy garis cserém volt eddig, pár éve az i5 wifije ment tönkre. Debreceni T ponton leadtam, 10 nap múlva jött meg a refurb készülék. Azt még ki lehetett bírni, sőt cseretelefont is adtak, igaz, valami hulladékot.
Ráadásul mi van ha felküldöd, aztán megállapítják, hogy semmi baja? Akkor feleslegesen utaztattad meg nélkülözted a telefont. Ezért mindenképpen jobb a személyes ügyintézés.

(#130119) Frozzy válasza zaskar (#130118) üzenetére


Frozzy
őstag

Én is Debreceni vagyok és sajnos más lehetőségünk nincs. Ráadásul nekem független a teló szóval a trékom sem játszik :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#130120) legiaap


legiaap
nagyúr

Az assistive touch-nál van olyan funkció, hogy be lehet állítani, hogy 3D touch-al ha rányomok az ikonjára akkor ki tudom választani mit csináljon. Na ez nálam 6S plusszon nem megy. Kipróbálná nekem valaki hogy másnál megy-e ez a funkció?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#130121) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

üdv, most vettem eszre en is, hogy el van mozdulva az előlapi kamera nálam is (i6 16gb)
4 hónapos készülékről van szó, telekomnál vásárolt.

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#130122) B-L-A-C-K válasza legiaap (#130120) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hol kell ezt beállítani? Mármint hogy 3D touch-al menjen?

WhiteAngel89: Gariztasd le.

[ Szerkesztve ]

(#130123) legiaap válasza B-L-A-C-K (#130122) üzenetére


legiaap
nagyúr

Settings, accessibity, assistive touch és ott legalul.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#130124) B-L-A-C-K válasza legiaap (#130123) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az eddig is oké volt hol kapcsolom be az assistive touch-t. Csak azt hittem még külön be lehet állítani hogy 3D Touch-t is használja. Amúgy nekem se megy így ha az ikonjára nyomok 3D Touch-al (6S).

(#130125) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

amúgy annyira nem lóg bele ez a fél hold szerű izé, hogy látszódna a képeken. de azért mindenképp be viszem.

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#130126) B-L-A-C-K válasza WhiteAngel89 (#130125) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vidd be cserélik, vagy megcsinálják.

(#130127) Lien


Lien
tag

Hello,
Holnap eladom az i4S készülékemet, de előtte olyan fontos kérdésem lenne, hogy hogyan előzhetem meg azt, hogy az új használónak ne kelljen az én Apple ID jelszavamat megadnom?
Legutóbb i4-nél kijelentkeztem az Apple ID-ból a telefonon, elfelejtettem vele. Újraraktam/restore-oltam és amikor a felhasználó használni akarta, akkor kérte tőlem. Ezt hogyan lehet kiküszöbölni?

(#130128) B-L-A-C-K válasza Lien (#130127) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Telefonon iCloudba a keresést kapocsd ki, majd teljesen reseteld a telefont, és nem fogja kérni utána sehol sem.

(#130129) Lien válasza B-L-A-C-K (#130128) üzenetére


Lien
tag

És ez úgy is működik, hogy közben i5S-en is ugyan azt az ID-t használom amit az i4S-en?

(#130130) B-L-A-C-K válasza Lien (#130129) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen működik, azért kell kikapcsolni ezt visszaállítás előtt, mert ha nem kapcsolod ki visszaállítás után is kéri majd az ID-d + jelszavad.

(#130131) mdani01


mdani01
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan gondom lenne 4S-el mikor bekapcsolnám a mobilnetet, elhúzom a csúszkát át is vált zöldre a gomb de a 3G felirat nincs ott ergo nem kapcsolja be, de ha újraindítom a telefont már működik. Eléggé idegesítő ha netezni akarok mindig restartolni kell a telefont, tudnátok segíteni mi lehet a baj?

Köszönöm! :)

iPhone 6S SpaceGray

(#130132) VoidXs válasza mdani01 (#130131) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Repülő mód be-ki.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#130133) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Hi!

Ma óta ez a kép fogad netezés közben.

Mi a here ez?

Aquila non captat muscas.

(#130134) Noxy válasza Hegyirabló (#130133) üzenetére


Noxy
veterán

Szerver intenditása nem ellenőrizhető.
Bökj a RÉSZLETEKRE, és ott lessz a here.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#130135) Hegyirabló válasza Noxy (#130134) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Igen, és az kínaiul van nekem. Netezés megy, de netet igénylő appok (Speedtest, Shazam, Tinder, időjárás, stb) nem mennek.

Aquila non captat muscas.

(#130136) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Nem tudok csatlakozni sem az iCloudhoz, sem az Appstorehoz, nem frissíti a dátumot és az időt, se mobilnetről, sem wi-firől.

Aquila non captat muscas.

(#130137) univerzita válasza Hegyirabló (#130136) üzenetére


univerzita
addikt

Megpróbálnám a Hálózati beállítások visszaálitást.

(#130138) Noxy válasza Hegyirabló (#130135) üzenetére


Noxy
veterán

Ja, ezzel kellet volna kezdened. Amíg ezt nem írtad, ugyan úgy kínai volt nekem is.
Már írták, hogy mit csinálj. Ha ezután sem jó, akkor restore.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#130139) California1


California1
őstag

Urak!
Lenne lehetőség a Safariba szinkronizálni a googlebe elmentett könyvjelzőimet?

(#130140) ittakary válasza California1 (#130139) üzenetére


ittakary
nagyúr

(#130141) California1 válasza ittakary (#130140) üzenetére


California1
őstag

:-) de hülye vagyok... Tényleg

(#130142) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Üdv, mindenkinet!

Segítség kellene, hosszú idő után megint iphone-om van, anno nem volt rá normális hívásidőtartam mérő app, kérdés van e olyan progi amivel lehetne mérni legalább a kimenő perceimet mert van 500 perc szabad utána ha túl lépem busásan kiszámlázzák.

i6 9ios

Köszönöm!

(#130143) B-L-A-C-K válasza Zsolaf (#130142) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gyári nem jó?

Beállítások -> Mobiltelefon - > Hívás idő. Itt kiírja mennyit beszéltél amin te kezdeményezni a hívásokat, és az összest is. Ha resetelni akarod akkor legalul meg nyomsz egy statisztika visszaállítást, bár ilyenkor az adatforgalom adatok is nullázódnak.

(#130144) Zsolaf válasza B-L-A-C-K (#130143) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nekem csak össz időt ír, nem látom a kijövőt bejövőt külön. Az jó is lenne... vagy ez csak a kimenőhívás percei?

[ Szerkesztve ]

(#130145) B-L-A-C-K válasza Zsolaf (#130144) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja bocs, jogos. Nekem is így van, csak hogy ránéztem azt hittem a jelenlegi a kimenő, az összes meg az egybevetett, de nem...:)

Akkor majd valaki megmondja mit szedj le, nem használtam sose külön progit ennek.

(#130146) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali.

Vodanal 1 even belul kaptam iphonet (huseg nincs) de most atmentem mas szolgaltatohoz es ki lett fizetve a fgtlenites. De akkor most ki adja a garit az elso 1 ev vegeig? Voda ugy hogy mar nem is vagyok elofizeto?

[ Szerkesztve ]

(#130147) Tibee86 válasza bigdady (#130146) üzenetére


Tibee86
veterán

Már lehet APR-be vinni a szolgáltatós telefonokat is, szóval igazából tökmindegy. De szerintem ilyen esetben ugyanúgy a voda, ha ez nem lenne.

(#130148) Zsolaf válasza B-L-A-C-K (#130145) üzenetére


Zsolaf
addikt

Azért kösz :R

(#130149) univerzita köszi, megnézem :R

[ Szerkesztve ]

(#130149) univerzita válasza Zsolaf (#130144) üzenetére


univerzita
addikt

My Data Manager,My Data Usage Pro

(#130150) Zsolaf válasza univerzita (#130149) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nekem perc mérés kellene, nem adat... ezek csak adatot mérnek.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.