Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109601) Kommy válasza samgar (#109600) üzenetére


Kommy
veterán

Semmilyen mivel ingyenes szállítás van.

(#109602) bigdady válasza Möhe (#109590) üzenetére


bigdady
nagyúr

Használj onedrive-ot. Az elllátja dátummal a fájl nevet. Syno nas meg leszedi auto a felhőből.

Nekem az a kérdésem hogy is lehet átvinni gépre pl a lassított videókat hogy pc-n is lassú legyen?

(#109603) univerzita válasza bigdady (#109602) üzenetére


univerzita
addikt

http://lifehacker.com/transfer-iphone-5s-slow-motion-videos-to-your-computer-1440194391

(#109604) yimm válasza galaxys80 (#109593) üzenetére


yimm
aktív tag

Mindig kiderül, hogy az olcsó a drága

[ Szerkesztve ]

(#109605) r3dsnake válasza Kommy (#109601) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondjuk itthon nehezen fog órát rendelni, külföldről meg nem szállítanak ide.

(#109606) samgar válasza r3dsnake (#109605) üzenetére


samgar
őstag

Akkor miért engedi a kosárba rakni és írja, hogy három hét?

Oppo Find X5 PRO

(#109607) bihariszabi válasza galaxys80 (#109593) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Azért ne keltsd itt a használtbolt rossz hírét légyszíves. Még szerencse, hogy én nem vagyok ilyen feljelentgetős, mint egyesek... Mert most én is feljelenthetnélek pánikkeltésért. Engem feljelentettek ugyanis, amiért véleményt mertem írni a Spotifyről....

Szóval én meg vagy ötször vettem használt telefont és rendkívül nagy megelégedéssel használtam őket. Én is adtam már el használt telefont (a sajátjaimat) és soha nem hívott vissza senki, hogy átvertem. Szóval azért mert nem nézted meg kitől veszed - gondolom írást se kaptál az adás-vételről -, tehát mert felelőtlen voltál, azért nem kell itt pánikot kelteni.A mostani telefonomat csakis azért vettem újonnan, mert senki nem árulta használtan (nem tucattelefon mint az iPjone). De bármikor vettem használtan, mindig jól jártam. Ugyanis az új ár feléért vagy mégolcsóbban jutok hozzá jó minőségű telefonokhoz. Mert szerencsére sokan jobban vigyáznak itt a telefonjukra, mint a saját életükre. Üveg fólia a telefonra, aztán üvegvédőfóliavédő Brandofólia, meg gombokatvédő fólia, meg jackdugótvédőporvédődugó, aztán az egészet beteszik egy védőfóliavédófóliavédő Bugatti tokba, majd sose veszik elő. Az akkut is védik, hogy kikapcsolják a wifit meg az adatforgalmat, hogy screenshotokkal bizonyítság milyen sokáig bírja nekik az akku. Egy szónak is száz a vége, én egy év múlva kapok egy hibátlanul megformázott akkuval szerelt full karc-leejtés mentes, szoftveres gyerekbetegség mentes zsír újszerű telefont. És csak olyantól vásárolok, aki igazolja honnan van. Még sose jártam pórul és köszönöm, hogy így vigyáztok a telefonokra. Szóval mindenkinek ajánlom a Hardveraprót :)

[ Szerkesztve ]

(#109608) TechN7ne válasza bihariszabi (#109607) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

+1 :R

(#109609) StLui


StLui
veterán

Régen nem emlékszem, hogy ha gépre kötöm a telefont akkor a a DCIM mappán belül a teló több általa létrehozott almappába pakolta volna a fényképeket, és nem jövök rá a logikára sem, 3 szám és utána összevissza betűk, de hiába növekednek a számok, ezek nem jelölnek időrendet és a fényképek automata sorszámozásához sem kapcsolódik. Elég macera belépni minden egyes mappába és onna kivenni a képeket, hogy magam rendezzem össze.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#109610) radi8tor válasza StLui (#109609) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért így csinálod?
USB-re való csatlakoztatás után Windows megkérdezi, hogy importálja-e a képeket a "fényképezőből".
Megcsinálja ezt ügyesen. :K

⭐ Stella

(#109611) Kommy válasza samgar (#109606) üzenetére


Kommy
veterán

Azért engedni, mert checkout-olni kell és akkor már nem fogod tudni megadni a magyar címet.

(#109612) StLui válasza radi8tor (#109610) üzenetére


StLui
veterán

Tőlem most nem kérdezte meg, de mindíg manuálisan szoktam bemásolni mindenféle eszközről.

..Tényleg emlékszem, régebben így csináltam fényképezőről, ott lehet a képeknek neveket is adni, de leszoktam róla valamiért.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#109613) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

Adott egy iphone 5c. Egyszer csak elkezdett újraindulgatni(nem kikapcsolni). Melegszik is közben rendesen és egy kis idő mulva már csak az almajelig jut el, de még akkor sem kapcsol ki. Kék képernyő is megjelenik néha. Töltőröl is ugyan ez a menet. Szerintem az alaplap vagy a memória szállt el, de van aki szerint az akkumlátor. Szerintetek?

(#109614) radi8tor válasza StLui (#109612) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze nem kérdezi meg, mert azt mondtad neki ne kérdezze meg. ;)
Ha ismét akarod ezt a funkciót, akkor automatikus lejátszásnál kapcsold vissza. (Windowsban)

⭐ Stella

(#109615) precizke


precizke
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Hoztak nekem egy iPhone 5-ös készüléket, hogy csináljak vele valamit, mert a tulajdonos az ég egyadta világon semmire sem emlékszik. (Ez nálam már most furcsa) Van mód teljes mértékben nullázni a készüléket? Köszönöm a segítséget! :R

(#109616) domerator válasza precizke (#109615) üzenetére


domerator
veterán

Ez nalam is furcsa... :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#109617) Ragnar95 válasza M.Eriksen (#109613) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkumulátor nem valószínű, mivel akkor kikapcsolna a telefon, ha azzal lenne baj.
Alaplap lehet a ludas, de így látatlanban senki nem tudja megmondani, vidd el szervizbe, ott segítenek.
Persze előtte restore és újként beállítás,h a szoftveres hibát biztosan ki lehessen zárni.
precizke: iTunes restore visszaállítja gyári állapotra a telefont, de ha az iPhone keresése be van kapcsolva, akkor az Apple ID kelleni fog az aktiváláshoz, ez nem megkerülhető. Az egyetlen mód rá besétálni egy APR-be a tulajdonjogot igazoló papírokkal, ők vissza tudják azt is állítani.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#109618) galaxys80 válasza bihariszabi (#109607) üzenetére


galaxys80
veterán

Egészen addig ez a véleménye mindenkinek amíg át nem verik. Mind a kétszer csak pozitív véleményes embertől vásároltam telefont. Én meg senkinek nem ajánlom. Mellesleg írtunk adásvételit. Kitörölhetem vele...
Egyenként jelents fel.

[ Szerkesztve ]

(#109619) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Jack csatit hogyan tudnám kitakarítani? elég koszos a lyuk.

Fülpiszkáló nem fér bele. :D

(#109620) TheMarci válasza -secret- (#109619) üzenetére


TheMarci
addikt

Én gombos / biztosító / sim kiszedő tűvel szoktam kipiszkálni belőle a szöszöket.

Do You Dream?

(#109621) Ragnar95 válasza bihariszabi (#109607) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

"Mert most én is feljelenthetnélek pánikkeltésért."
Remélem ezt te sem gondoltad komolyan :U :DDD
Mellesleg meg van rizikója a használt termékek vásárlásának, ez teljesen egyértelmű, de ezt a rizikót minimalizálni lehet, ha elég körültekintő az ember. Ettől még persze nem fog eltűnni a rizikó, de ha okosan vásárol az ember, akkor az esetek nagy részében jól jöhet ki a használt beszerzésből.
Az meg hagy legyen mindenkinek a saját döntése,h vállalja-e ezt a kockázatot azért,h olcsóbban szerezzen be valamit...
-secret-: fogpiszkálót tudom ajánlani, én azzal szoktam a csatlakozókat takarítani, ha nagyon porosak lesznek

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#109622) VoidXs válasza -secret- (#109619) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Porszívó :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#109623) -secret- válasza TheMarci (#109620) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem szöszös, inkább az oldalára van ragadva valami, most próbálom kisollóval de semmi.

Vagy csak lekopott volna a belseje?

[ Szerkesztve ]

(#109624) SPF


SPF
senior tag

Jol emlekszem, hogy Fagyallo javit iphone-okat? Ha igen, megadna valaki a telefonszamat? Elore is koszonom!

(#109625) radi8tor válasza SPF (#109624) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ott van a hirdetése Hardveraprón. Ennél többet nem tehetünk. (szabályellenes)

⭐ Stella

(#109626) Rage47 válasza radi8tor (#109625) üzenetére


Rage47
veterán

igen, csak fagyaLLLo-ra kell keresni :DD

(#109627) SPF válasza radi8tor (#109625) üzenetére


SPF
senior tag

Koszonom a valaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#109628) Gsx-rr válasza precizke (#109615) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Erdekes miert hozzad vitte ,ha pont semennyit sem ertesz hozza! :D
Mire kene amugy emlekeznie?
Talan a jelkodra?
Ezt azert jobban kifejthetted volna!
Nekem is volt mar olyan ,hogy bulis ejszaka utan nem emlekeztem semmire megsem adtam oda utana masnak a telefonom! :)

[ Szerkesztve ]

(#109632) M.Eriksen válasza Ragnar95 (#109617) üzenetére


M.Eriksen
tag

Köszi, de a restore nem fog menni, mert 2 percnél tovább nem marad bekapcsolt állapotban.

(#109633) Bagan


Bagan
aktív tag

Sziasztok!
Messenger uzenetjezo hangjat valahogy meglehetne valtoztatni? elegge zavaro, hogy ha buszon vagyok mindenkinek ugy jelez mint az enyem:).

(#109634) Ragnar95 válasza Bagan (#109633) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#109635) marsu. válasza Bagan (#109633) üzenetére


marsu.
senior tag

Épp ez a poén benne, jelez jó hangosan és a fél busz nyúl is a mobilért :DDD

(#109636) Rage47 válasza Bagan (#109633) üzenetére


Rage47
veterán

nem lehet

(#109637) f4lcon


f4lcon
őstag

valaki segítsen, az őrület határán vagyok.
a telefonról töröltem a zenéket, de a csatlakoztatott számítógépem itunes-a még mindig látja az összeset....
értem én, hogy user error, de nem lehetne, hogy valaki elmenjen a .... szóval oda, és hagyná, hogy úgy másoljak meg töröljek zenét a telefonomról/ra ahogy én szeretném?
ja, és két gépen még véletlenül sem lehet szinkronizálni az itunest?
felteszek valamit X gépről a telefonra, Y gépre rádugva szinkronizálja - letörli mindet a picsába. gratulálok Apple, nice job.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#109638) Kommy válasza f4lcon (#109637) üzenetére


Kommy
veterán

Mivel a zenék licenszdíjhoz vannak kötve ezért nem engedélyezett több géppel a szinkronizálás, amúgy csak át kell állítani kézi kezelésre és máris azt rak/ törölsz róla amit szeretnél.

(#109639) M.Eriksen válasza M.Eriksen (#109632) üzenetére


M.Eriksen
tag

Érdekes. Nincs benne a sim kártya, akkor semmi baja. Most csinálom a restore-t. Kiváncsi leszek segít-e

(#109640) univerzita válasza f4lcon (#109637) üzenetére


univerzita
addikt

File kezelővel wifin X gépről leseded majd Y gépre ráteszed.( viszont így a számok nem a iTunes -al másolt zenék között lesznek)

[ Szerkesztve ]

(#109641) bigdady válasza f4lcon (#109637) üzenetére


bigdady
nagyúr

Itunes-on mind kijelöl és törlés ha onnan is törölni akarod.

(#109642) VipJoco


VipJoco
tag

Srácok milyen lejátszóprogramot tudtok ajánlani HD videókhoz ami AC3 hangal van szerelve és tud feliratot kezelni?

VLC AC3-al nem birkózik meg de amúgy egész jó lenne.

(#109643) univerzita válasza VipJoco (#109642) üzenetére


univerzita
addikt

Streemelni fogod vagy telóra teszed a filmet? Gondolom ingyenes kell.

(#109644) VipJoco válasza univerzita (#109643) üzenetére


VipJoco
tag

Telóra teszem, (kórházba indulok kellene valami) ha nem túl drága az se lenne nagy baj csak biztos legyen a dolog.

(#109645) univerzita válasza VipJoco (#109644) üzenetére


univerzita
addikt

A AcePlayer ingyenes verzió egy mappábol 10 filmet kezel. Próbáld ki. A fizetett közül legjobb a nPlayer.

(#109646) VipJoco válasza univerzita (#109645) üzenetére


VipJoco
tag

Sajna az AcePlayer se rakja ki a feliratot hiába állítom be mellé.

(#109647) univerzita válasza VipJoco (#109646) üzenetére


univerzita
addikt

Én a feliratokat magam szokom rátenni a filmre. Aszt nemtudom a fizetett közül melyik képes rá.

(#109648) VipJoco válasza univerzita (#109647) üzenetére


VipJoco
tag

nPlayer nagyon jól teszi a dolgát, köszi a tanácsot, bárkinek tudom ajánlani.

(#109649) majestic


majestic
őstag

Van két iPhone 6 plus a családban és mindkettőnél elég gyakori rendszerességgel eldobja a hálozatot, illetve valaki hív és nem csöng ki, majd sms-t küld a szolgáltató, hogy volt egy nemfogadott hívás. Az egyik vodás, a másik telenoros, úgyhogy nem ez a baj. Mindkettőn a legújabb beta, a 8.04 van fenn. Másoknál is van ez a jelenség?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#109650) radi8tor válasza majestic (#109649) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

SIM kártya vágott vagy gyári nano-SIM?

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.