Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110201) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Most az 5C meddig kap még frissítést? IOS9-et megkapja még majd? Lemaradtam... :B

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#110202) Ragnar95 válasza szekfizsolt (#110201) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem tudja senki sem pontosan, hiszen az 5S-el egyszerre jelent meg, de az i5 hardvere van benne.
iOS9-et mindenképp kap még, a 10 már kérdéses.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#110203) Rage47 válasza Ragnar95 (#110202) üzenetére


Rage47
veterán

sztem mar a 9 sem kene. tok jo a 8 is. a 9 mar lassítani fog szerintem.

(#110204) univerzita válasza szekfizsolt (#110201) üzenetére


univerzita
addikt

Én tudom,én tudom :DD :DD Ha Jóisten ( meg a Apple) könyörül rajtunk akkor még a 4s is megkapja. És ha még a 9.alatt jól is fogg,,muszikálni " a 4s akkor hogy fog menni 5c-n. De eszt neved tuti dolognak,csak 99% nak. :C :C

[ Szerkesztve ]

(#110205) Ragnar95 válasza Rage47 (#110203) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem kötelező frissíteni, de ettől még jönni fog.
És ha marad az eddigi gyakorlat, az i5-öt lassítani fogja, 5S-t nem, így az 5C kérdéses.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#110206) pana0017


pana0017
senior tag

Megjött a Yoobao 2600 mAh külső akksim, egyelőre nagyon bejön, kompakt, könnyű de mégis minőségi. Most töltöm, remélem jól fog működni. Köszi Ragnar95 az ajánlást :)

(#110207) Tutivesztes


Tutivesztes
tag

Amatőr barom vagyok, fél órája keresem a megoldást, gondolom rossz kifejezéseket írok be... Szeretném lementeni a telefonomról a képeket és videókat (6 plus). Eddig ez úgy működött windows alól hogy láttam a telefont, kijelöltem a képeket és kész, mentettem. Most nem látom a telefont, van viszont icloud mappa, amit nem engedélyeztem eddig, mert nem akarom a felhőbe feltölteni a képeket, csak lementeni a gépre. Hogyan, mivel, miért? Most már erre is külön program kell?

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#110208) Ragnar95 válasza Tutivesztes (#110207) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, Sajátgépben meg kell jelennie a telefonnak továbbra is. Gép restart, telefon restart legyen meg, ha nem segít, nézd meg, másik gépen látod-e, ha igen, rakd újra az Apple drivereket a gépeden.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#110209) Tutivesztes válasza Ragnar95 (#110208) üzenetére


Tutivesztes
tag

Tényleg amatőr idióta vagyok. Köszönöm a segítséget. Így már jó. (annyira tudom sajnálni magam ezzel a csekély agykapacitással amit isten bosszúból adott, hogy itt vegetáljak köztetek...)

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#110210) zuioch válasza Tutivesztes (#110209) üzenetére


zuioch
aktív tag

Ne ostorozd magad ennyire, mindenki másban jó :)

(#110211) Sholom


Sholom
tag

Nem tudjatok hol talalok itthon Lepow Moonstone-t 10k alatt? Nem nagyon hirdet senki.

(#110212) Rage47 válasza Ragnar95 (#110205) üzenetére


Rage47
veterán

Igen, nem kötelező. Barátnőm 4s-ére viszont kötelező volt, miután múltkor máshogy nem akart bekapcsolni. Le is írtam ide anno.
Muszáj volt restore-t csinálni, és az meg automatikusan updatelte...

(#110213) Gsx-rr válasza Rage47 (#110212) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Lett volna megoldas! Shift+restore es betallozod azt a firmware-t amit meg akarsz tartani!

(#110214) Rage47 válasza Gsx-rr (#110213) üzenetére


Rage47
veterán

ja, hát már mindegy :D kár, hogy nem akkor láttad a postom
amúgy nem sok különbség van, 4s-en ugyanolyan lassúcska már a 7 is

(#110215) Ragnar95 válasza Gsx-rr (#110213) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak éppen a downgrade A4-es készülékeken működik csak, 4S-en hiába csinálta volna a kolléga, nem futott volna le a restore :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#110216) Tressy válasza Gsx-rr (#110213) üzenetére


Tressy
senior tag

Nem irta volna alá az apple...

(#110217) zuioch


zuioch
aktív tag

Mit csináljak hogy a játékok indításánál ne akarja a game center mindenáron rám erőltetni magát?

(#110218) Gsx-rr válasza Ragnar95 (#110215) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ugyanazt se tudta volna igy felrakni ami mar fent van?
Az nem downgrade

[ Szerkesztve ]

(#110219) zuioch válasza zuioch (#110217) üzenetére


zuioch
aktív tag

Megválaszolom magamnak :D
Játékokon belül, a beállításoknál kell keresni egy game center on/off kapcsolót.

(#110220) aizen92 válasza Ragnar95 (#110125) üzenetére


aizen92
addikt

Hatalmas köszönet ezért az iBackUpbot programajánlóért!
Több száz drága/értékes contactot, naptárbejegyzést, jegyzetet stb. stb. backupolt vissza.

Ez a program hihetetlen okos. Külön kiválasztottuk, két katt-tal, hogy milyen rendszerfájlokat és milyen app data-t töltsön vissza. hihetetlen!

sok sok :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#110221) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok ismét! :)

Lenne egy kérdésem.

Ha adott egy iPhone 5S 16GB-os ami (legalábbis a hirdetés szerint) szoftverfrissítés után nem indult el. A iTunes logót írja ki hogy csatlakoztassam az iTunes-hoz.

Ez mitől lehet? Illetve javítható?

Smoke some weed nigga!

(#110222) radi8tor válasza Wiz Khalifa (#110221) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha szereted a kihívásokat, akkor vedd meg bátran. :)
Szerintem kamu, hogy szoftverfissítés után volt ez. Inkább gyári állapotba állították vissza de nem tudják az apple ID-t.

⭐ Stella

(#110223) Wiz Khalifa válasza radi8tor (#110222) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor nagy eséllyel lyukra futhatok?

Mert akkor nem venném meg. :)

Smoke some weed nigga!

(#110224) radi8tor válasza Wiz Khalifa (#110223) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Háát, azért egy használt telefont vásárlás előtt mindenképpen kipróbálnék.

⭐ Stella

(#110225) Wiz Khalifa válasza radi8tor (#110224) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem.

Hogy őszinte legyek azért vettem volna csak (amúgy itt aprón van 40k-ért) hogy ha megjavítható és minden frankó lenne vele egy kis haszonnal eladjam. :)

De akkor így leteszek róla. :)

Smoke some weed nigga!

(#110226) radi8tor válasza Wiz Khalifa (#110225) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én csak alkatrésznek venném meg. Ha valami nem 100-as vele, akkor alaplap csere kell, az meg nem olcsó. 5S esetén házi alaplapcsere után az ujjlenyomat olvasó nem is használható...

⭐ Stella

(#110227) Ragnar95 válasza Gsx-rr (#110218) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pont downgrade, mivel az Apple által már nem aláírt verzió történő visszaállítás... :U
Mivel a frissítés az Apple szerverein fut le és a restore a legfrissebb verziót rakja fel, így nem lehet kijátszani ezt a rendszert sehogy sem.
JB esetén semirestore-al tartható meg az adott szoftververzió vagy JB nélkül a telefonon nyomott teljes visszaállítással, de a kolléga esetében egyik sem játszott volna.
aizen92: nincs mit, örülök,h bevált :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#110228) Wiz Khalifa válasza radi8tor (#110226) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem.

Köszönöm a segítséget.

Viszont lenne egy más irányú kérdésem.

Olvastam az összefoglalóban hogy a JB-ről lehet kérdezni, stb... ha nem arra kell hogy ingyen letöltsek bármit is, stb...

Azt akarom kérdezni hogy a JB egy iPhone 5S 16GB-ra (Telekom-os) rárakható úgy hogy ha netán gariztatni kellene a telót akkor nyomtalanul eltávolítható legyen?

Smoke some weed nigga!

(#110229) Ragnar95 válasza Wiz Khalifa (#110228) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Bármikor visszaállítható restore-al full gyári állapotra a telefon, így senki meg nem mondja,h az valaha JB-elve volt-e.
Viszont 8.1.2 az utolsó szoftververzió, amire van JB.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#110230) Wiz Khalifa válasza Ragnar95 (#110229) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem 8.4 beta1 van fent (publikus). Így akkor ez bukó. Mert gondolom sehogy sem tudom 8.1.2-re visszarakni.

Egyébként ezt hogy tudom kikapcsolni a telefonon hogy ne értesítsen a publikus beta szoftverek elérhetőségéről? Mert már annyira ez nem izgat így nem akarom hogy jelezzen ha van beta szoftver.

Egyébként a JB-ből valahogy vissza lehetne Downgradelni a 7.1.2-őt? Mert nekem az volt mindig a legstabilabb. És azt akarnám rá.

Smoke some weed nigga!

(#110231) Ragnar95 válasza Wiz Khalifa (#110230) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sehogy nem lehetséges a downgrade semmilyen nem hivatalos szoftververzióra.
8.3-ra tudsz csak visszamenni, de a jelenlegi backupot arra nem fogod tudni visszarakni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#110232) Wiz Khalifa válasza Ragnar95 (#110231) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor úgy se lehet 7.1.2-re rakni vissza hogy egy IPSW fájlt leszedek a netről mi?

Amúgy a publikus beta-khoz a hozzáféréses cuccot hogy lehet megszüntetni? Hogy ne legyen jogosultságom hozzáférni a publikus beta-hoz? Mert már nincs rá szükségem se zavar hogy jelez sokszor hogy elérhető ez-meg az most épp...

Smoke some weed nigga!

(#110233) radi8tor válasza Wiz Khalifa (#110232) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem lehet, mivel nem megy át az apple tanúsítvány hitelesítésen.
Visszavonták az aláírását annak a csomagnak már jó régen. (2014-09-26 körül)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#110234) Wiz Khalifa válasza radi8tor (#110233) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem.

És akkor a beta jogosultságot hogy tudom "kikapcsolni"?

Smoke some weed nigga!

(#110235) Tressy válasza radi8tor (#110233) üzenetére


Tressy
senior tag

Kár hogy ez nem szabadon választható legalább a régebbi ios eszközökön

(#110236) Ragnar95 válasza Tressy (#110235) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem kötelező frissíteni, az Apple-nek meg nem érdeke, h régi szoftververziót használjanak az emberek, mert akkor nem fognak új modellt sem venni + a biztonsági rések is befoltozatlanul maradnak és a JB is jóval egyszerűbb lenne...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#110237) Tressy válasza Ragnar95 (#110236) üzenetére


Tressy
senior tag

Pont ezért van és marad 7.1.2 Iphone 5-ön meg ipad 2-ön is :K

(#110238) radi8tor válasza Wiz Khalifa (#110234) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ennyit tudok.
Bétával én nem foglalkoztam soha.

⭐ Stella

(#110239) TechN7ne válasza szekfizsolt (#110201) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ez egy hülye kérdés,mindig fog kapni frissítést,és nemcsak az 5c,hanem az összes többi.
Gondolj már bele,4s is kapja a frissítéseket folyamatosan,akkor az 5c miért nem kapná meg?

(#110205) Ragnar95

Dehogy fogja lassítani,ugyan úgy hasít az 5c mint egy 5s,nincs újlenyomat olvasás és műanyag a hátlap,ennyi a különbség jóformán,ráadásúl egy javított jó széria lett az 5c is.

5c: 2x 1.3 Ghz proci : A6
5s: Szintén 2x 1.3Ghz proci,terhelés alatt megy fel 2x 1.4Ghz-re,ami szinte alig dominál: A7

GPU szinten sincs nagy előrelépés,szinte ugyanaz,5c-ben egy három magos dolgozik,míg az 5s-ben egy nem megerősített négyklaszteres.

Amelyik alkalmazás elfut akadás mentesen egy 5s készüléken,az az alkalmazás az 5c-n is ugyan úgy megy. :)

(#110240) Tibee86 válasza TechN7ne (#110239) üzenetére


Tibee86
veterán

Gondolom te egy 5C tulaj vagy. :D

"ennyi a különbség jóformán"
Én azért jobban utánanéznék a helyedben. :)

[ Szerkesztve ]

(#110241) Ragnar95 válasza TechN7ne (#110239) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

No offense, de látszik,h nem vagy régóta az iPhone témában otthon, ha hardveres specifikációk alapján ítélsz meg egy ilyen kérdést :DDD Ráadásul kicsit komolyabb különbségek vannak a motorháztető alatt 1-1 hardverben, mint az órajel, meg a processzorok száma...Ennyi erővel egy 2,66GHz-es C2D erősebb, mint egy mobil i5 1,7GHz-el, mert ugyanannyi mag, de alacsonyabb órajel :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#110242) sniphoe válasza TechN7ne (#110239) üzenetére


sniphoe
aktív tag

According to Apple, the A7 processor provides twice the CPU and graphics performance of its predecessor, the A6 chip, which is the processor you'll find in the iPhone 5C and also powered the iPhone 5. In fact, the iPhone 5C is basically just the iPhone 5 with a new coat (which we'll talk more about later), but thankfully the iPhone 5 was already fast for a premium smartphone.

Nem lehet, hogy kevered a sima 5-öt az 5S-sel? :)

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#110243) Wiz Khalifa válasza radi8tor (#110238) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor az úgy nagyon király lesz hogy mindig amíg megmarad a teló folyton löki a publikus bétát... :(

Smoke some weed nigga!

(#110244) narii


narii
tag

Hali!

Olyan gondom van, hogy app store-t böngészve vagy facebookozásnál tegnap egyszer csak megjelent az apple logó mint bekapcsolásnál, és lezárta a telót, eddig kétszer fordult elő.

Bugról van szó, vagy meghülyült a rendszer ? :D

üdv.

(#110245) Ragnar95 válasza narii (#110244) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Respring történik ilyenkor a leírtak alapján. Általában JB-nél szokott ez előfordulni, ha olyan tweak van fent, ami a springboardba belenyúl.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#110246) narii válasza Ragnar95 (#110245) üzenetére


narii
tag

Nincs JB rajta, aggódjak emiatt vagy ne ?

(#110247) Ragnar95 válasza narii (#110246) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha többször előfordul, akkor nem ártana egy restore, majd újként beállítás.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#110248) mazsidrazsé válasza Ragnar95 (#110184) üzenetére


mazsidrazsé
csendes tag

Ennyit merül,

Sosem vitatkozom idiótákkal! Lesüllyedek az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal !

(#110249) Ragnar95 válasza mazsidrazsé (#110248) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez nagyon nem normális, itt tuti valami hardveres gond van.
Mondjuk az még lehet,h a gmail zabálja a háttérben az akksit, mert az se normális,h az 24%-ot visz le szerintem, bár nem használok gmail appot. Bár az a fura,h akkor meg bele kéne számolnia a használatba...
Még azt kipróbálnám, hogy nem gmail appot használok, hanem a gyári Mailt és a FB app helyett is böngészőt, akkor hogy alakul a fogyasztás.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#110250) errors01 válasza Wiz Khalifa (#110243) üzenetére


errors01
csendes tag

Beállítások> általános> profil >ios beta profil
Eltávolítod több beta értesítést nem fogsz kapni csak a megjelent iosokról. :)

Xbox: errors01

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.