Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108551) NGA válasza Dyrtyho (#108548) üzenetére


NGA
addikt

Én az ebay-en vettem 640 Ft-ért ilyen objektivet. Pont olyan a minősége, mint a többi baromi drágáé. Semmiben nem különböznek ezek, csak pofátlan árréseket raknak rá. A szifonos cikkben is pont ugyanolyan életlen szélü képek vannak, mint a kinaival.

[ Szerkesztve ]

(#108552) NGA válasza radi8tor (#108549) üzenetére


NGA
addikt

(#108553) r3dsnake válasza radi8tor (#108549) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Felesleges egy ezresnel tobbet kolteni ra. Ezek nem optikak csak elotetlencsek, a kep minden esetben romlani fog. Nagyon.

NGA: Nem objektiv.

[ Szerkesztve ]

(#108554) ACAB95


ACAB95
tag

Üdv.
Van egy iPhone 4 -em, eddig nem ment az egyik hangfal. Ma pedig semmi hang... fel-le hangerő szabályzókra nem reagáll, zene lejátszásnál sem enged hangot állítani. Előre is köszönöm!

"Ami nem öl meg, az megerősít."

(#108555) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Hali.
Ne haragudjatok hogy itt megkérdezem de miből lehet felismerni hogyha hamisított egy iPhone-on?
Az aprón találtam egy 4s-t 24.000Ft-ért, látszatra hibátlan a készülék.
Így kinézetre valaki megtudná nézni hogy ez vajon eredeti avagy sem?
[link]
Üdv!

(#108556) B-L-A-C-K válasza ACAB95 (#108554) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"eddig nem ment az egyik hangfal."

Amúgy is egynek kell mennie, mert az alján az egyik mikrofon, a másik hangszóró.

A hang meg lehet azért nem megy mert oldalt lenémítottad.

(#108557) ACAB95 válasza B-L-A-C-K (#108556) üzenetére


ACAB95
tag

Nincs lenémítva, egyáltalán nem reagáll ha felhúzom a hangot. Ahol mutatnia kellene a hangerőt ott nincs semmi

"Ami nem öl meg, az megerősít."

(#108558) B-L-A-C-K válasza ACAB95 (#108557) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Értem, akkor home gomb + power gomb hosszan míg újra nem indul. Ha ez sem segít akkor teljes visszaállítás a telefonnak, ha ez sem, szerviz...

[ Szerkesztve ]

(#108559) NGA válasza r3dsnake (#108553) üzenetére


NGA
addikt

Köszi, ennyire sajnos nem értek hozzá. Nekem pl arra jó, hogy a lemezjátszó hangszedőjét vizsgálgassam.

(#108560) ACAB95 válasza B-L-A-C-K (#108558) üzenetére


ACAB95
tag

Köszi, működik :DD

"Ami nem öl meg, az megerősít."

(#108561) dracox


dracox
addikt

Üdvözletem! Valakinek van ötlete, hogy a telefonon a Bluetooth ikonja bekapcsolt állapotban miért villog folyamatosan? Pár napja vettem észre. Okos karkötő van hozzá csatlakoztatva egy jó ideje már, de most párosítani sem tudom őket. (5S)

(#108562) Sholom válasza dracox (#108561) üzenetére


Sholom
tag

Van valami Apple vezeteknelkuli cuccod? Ha igen akkor azert. Nem sikerul parositani és probalkozik

[ Szerkesztve ]

(#108563) dracox válasza Sholom (#108562) üzenetére


dracox
addikt

Semmi más vezetéknélküli cucc nincs a telefon közelében csak a karkötő.

(#108564) r3dsnake válasza tothjozsi96 (#108555) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem saját kép, hanyagold az eladót: Google képkeresés

(#108565) NGA válasza r3dsnake (#108564) üzenetére


NGA
addikt

Ez meg az olx-es hirdetésének [link] a képe [link] de itt már Komárom, nem Pécs

[ Szerkesztve ]

(#108566) Ragnar95 válasza tothjozsi96 (#108555) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kinézetre van, h nem egyértelmű, AppStore-ból meg kell próbálni letölteni egy appot, az AppStore az egyetlen, amit nem tudnak hamisítani.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#108567) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok! Tudtok ajánlani olyan boltot ahol140-150e-ért tudnék venni Apple gyártói garanciával iPhone 5S-t?
Eddig a Superphone és a Leila GSM tűnik megfelelőnek a megadott kritériumok szerint.
Tehát fontos, hogy maximum 150ezer legyen és a gyártói garancia és nem utolsó sorban megbízható korrekt boltot keresek. Köszi a segítséget.

(#108568) TheMarci válasza dorika87 (#108567) üzenetére


TheMarci
addikt

Gyártói gari minden bontatlan telóra van, csak az olcsóbbak külföldről behozottak, amiknél, ha cserélik a telefont, nem indul újra az 1 év gari, csak 3 hónapot adnak.

Do You Dream?

(#108569) dorika87 válasza TheMarci (#108568) üzenetére


dorika87
őstag

Értem köszönöm és esetleg üzletet tudsz ajánlani ahol a fent megadott áron kapható készülék?

(#108570) radi8tor válasza dorika87 (#108567) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért remélem több topikban nem teszed fel a kérdést. Eddig 3 helyen olvastam. :U

⭐ Stella

(#108571) Laca1212 válasza radi8tor (#108570) üzenetére


Laca1212
őstag

Jóóóóvan...biztosra akar menni :)

(#108572) StLui válasza TheMarci (#108568) üzenetére


StLui
veterán

Ez így nem pontos, mert ha az eredeti telefonra még több mint 3 hónap volt, akkor annak lejárata lesz a cseretelefon garanciális időtartama is, csak akkor lesz 3 hónap, ha az eredeti telefonra más csak 3 hónap vagy annál kevesebb gari volt.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#108573) dorika87 válasza radi8tor (#108570) üzenetére


dorika87
őstag

Szerettem volna valahonnan megbízható/elfogadható választ kapni ezért is tettem fel több helyen a kérdésem hátha... de ahogy látom itt nem járok sikerrel, azért köszönöm aki írt.

(#108574) kertsa


kertsa
senior tag

Sziasztok!

A páromnak van egy iPhone 4 naprakész szoftverrel. Pár napja arra lett figyelmes, hogy a naptárba nem lehet hozzáadni bejegyzést. A jobb felső sarokba a "+" nem piros, hanem halvány, és hiába nyom rá, nem reagál. Emellett eltűnt minden eddigi bejegyzés. Megnéztem a beállításokat, és elméletileg az iCloud aktív és szinkronizál. Viszont a "naptárak - szerkesztés" menü alatt nem jelenik meg az iCloud, csak a facebook és az egyéb.

Van rá valami trükk, hogy újra használható legyen?

üdv.
Zsolt

(#108575) Ragnar95 válasza kertsa (#108574) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Beállítások>iCloud alatt kapcsold ki, majd be a Naptárat, utána jónak kéne lennie.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#108576) kertsa válasza Ragnar95 (#108575) üzenetére


kertsa
senior tag

Sajnos nem történt változás. Más javallat? :)

(#108577) univerzita válasza kertsa (#108576) üzenetére


univerzita
addikt

Ha lehúzod a értesítési sávot akkor a Szerkesztés alatt a Mai nap összesítés - ott van piros gömb és a Naptár?

(#108578) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok! Tudna nekem valami hozzáértő mondani nekem egy-két szót a jailbrake-ről? Már mindenféle pletykák terjengenek, hogy lesz, nemlesz, soha többet nem lesz meg ilyenek... Tud valaki valami ,,pontosnak" mondható infót? Kezd már rohadt idegesítő lenni, hogy hónapok óta nincs már jailbrake... NEM, NEM warezra használnám, hanem minden más egyébre egy csomó hasznos tweak-et használtam amíg be nem frissítettem a telefont. Lesz egyáltalán valaha jailbrake?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#108579) rayoliviero válasza KOHO (#108578) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ezt senki nem fogja tudni neked biztosra megmondani. Biztos lesz majd, de nem lehet előre tudni mikor.

(#108580) Tressy válasza KOHO (#108578) üzenetére


Tressy
senior tag

Én pont ezért maradtam 7.1.2 alatt és ameddig nem lesz valami drasztikus változás igy is fog maradni
:)

(#108581) KOHO válasza Tressy (#108580) üzenetére


KOHO
senior tag

Jól tetted, én már ezerszer megbántam, hogy frissítettem 8.3-ra... Szerintem ezek a frissítések azon kívül, hogy befoltozzák a jailbrake-t lehetővé tevő exploitokat, semmire sem jók... Sőt, rosszak, mert olyan gyermeteg hibákat ejtenek a fejlesztők, hogy ,,öröm" nézni! Eddig azt mondták, hogy megvárják a hackerek a 8.3at, de a 8.4 béta előbb kijött mint a 8.3 official:) Ha ezt a folyamatot követjük akkor soha nem lesz használható jailbrake, mert mindig kijön az újabb ,,rendszer" belátható időn belül...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#108582) negroo


negroo
aktív tag

Sziasztok 8.1.3 van e jailbreakecske.:9 Köszönöm

(#108583) KOHO válasza negroo (#108582) üzenetére


KOHO
senior tag

Jelentem: NINCS!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#108584) szabogabor10 válasza KOHO (#108581) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sok hibát javított azért a 8.3. Úgyhogy akinek nem kell a JB, mindenképp érdemes frissítenie.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#108585) KOHO válasza szabogabor10 (#108584) üzenetére


KOHO
senior tag

Milyen hibákra gondolsz? Speciel én soha semmilyen hibával nem találkoztam még a 8.3 előtt, de itt meg megjelent a touch id probléma

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#108586) szabogabor10 válasza KOHO (#108585) üzenetére


szabogabor10
veterán

iPad home képernyő laggolás, többujjas gesztus problémák, Safari problémák, naptár problémák...meg az egész rendszer még "smooth"-abb lett nálam.

Egybéként a release notes-ban temérdek bugfixet írnak.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#108587) KOHO válasza szabogabor10 (#108586) üzenetére


KOHO
senior tag

Ezek a bugfixek amúgy szerintem csak parasztvakításnak vannak kiírva:D A felét soha nem is használjuk amit javítanak benne:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#108588) szabogabor10 válasza KOHO (#108587) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az lehet, de a bugfixek egy része engem is érintett, úgyhogy elégedett vagyok.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#108589) KOHO válasza szabogabor10 (#108588) üzenetére


KOHO
senior tag

Kiváncsi leszek a 8.4-nek az új zene alkalmazására, azt láttátok már?:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#108590) madle válasza KOHO (#108589) üzenetére


madle
őstag

a tervezetet láttam róla, bár nem használom az appot amióta elterjedt a spotify. Engem inkább az érdekelne, hogy melyik lesz az az iOS amit már nem szabad feltenni egy 5s-re. Mert nem akarok úgy járni mint a 4-es tulajok. Én tervezem megtartani a telót sokáig. Ameddig harderesen bírja. :)

(#108591) KOHO válasza madle (#108590) üzenetére


KOHO
senior tag

Nehezen tudom elképzelni, hogy az 5s-t a közeljövőben kivonnák a forgalomból olyan módon, hogy szándékosan belassítják a fw-el! Az 5s hardvere közel ugyanolyan mint a 6 hardvere, szóval még jó pár évig élvezheted a szolgáltatásait! Indulj csak ki abból, hogy az iphone 5 is üzemképes még a mai napig mindenféle laggolás nélkül!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#108592) madle válasza KOHO (#108591) üzenetére


madle
őstag

Mondjuk ez teljesen jogos, a design miatt szeretném megtartani egyébként. Meg persze azért is, mert villám gyors :)

(#108593) insight válasza KOHO (#108591) üzenetére


insight
aktív tag

hát pedig, sajnos elképzelhető, hogy úgy járunk. Az iPhone 3G-nél is betette a kaput az iOS5, a 3GS-nél is enyhe szívás volt az utolsó iOS 6, a 4-eseket szinte használhatatlanul lassúvá tette az iOS 7.

5S-nél még felrakom a következőt, mert most iTunesba nem tudok bejelentkezni érintéssel (feltéve hogy ezt kijavítják), de utána már óvatos leszek, előbb megnézem a véleményeket, utána frissítek csak. Idén jöhet a 6S, utána meg az iPhone 7, szerintem nemsokára besokallnak az 5S-ek a szoftverektől.

Fene tudja, hogy ez tudatos tervezés-e...

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#108594) Ragnar95 válasza KOHO (#108591) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Még legalább 1 évig várhatóan teljesen jól használható marad az 5S, de 2 év múlva már várható,h be fog lassulni az iOS 10-től, hiszen iOS7-el jelent meg és általában a megjelenés utáni következő évben teljesen változatlan a teljesítmény, utána már lehet bizonyos mértékű lassulás, a 3. évben pedig jelentős lassulás szokott jellemző lenni. De van,h már a 2. évben is belassul a telefon, ld. 3G, iPad Mini, bár jellemzően ezek a modellek megjelenéskor sem voltak annyira erősek.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#108595) kertsa válasza univerzita (#108577) üzenetére


kertsa
senior tag

A naptár ott van, de nem reagál semmire :)

(#108596) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Van ugye ez az ingyenes UPC wi-free, iPhone 4S miért nem latja? Tudom hogy a gyenge wi-fi jelet gyárilag nem latja de ez 20 centire van a routertől

(#108597) Kommy


Kommy
veterán

Valakinek van arra valami ötlete, hogy mobilneten a facebook messenger miért nem képes kapcsolódni?

A lényeg, az, hogy push üzenetben megjönnek az értesítések az új üzenetekről, de amikor rányomnak az értesítésre akkor csak kapcsolódik felirat látszik a kijelzőn, amint wi-fire kapcsolódik a telefon egyből betölt a messenger.

Eközben minden más netes dolog működik rendesen, tehát lehet böngészni, viber-rel semmi gond. A telefonban vodafone-os kártya van flottás ennél többet sajnos nem tudok róla.

iPhone 6-ról van szó, sőt valamiért olyan is van vele, hogy bizonyos wi-fi-n nem akar kapcsolódni rá, vagy kapcsolódik, de utána le is lép róla.

Amúgy viber-nél is volt ez a gond, de ott semmin nem jött meg az üzenet a programban, csak az értesítések, itt egy újratelepítés megoldotta.

Amiket próbáltam:
- messenger kilövése
- messenger újratelepítése
- airplane mód ki-be

Öteleteim:
- hálózati reset
- másik kártyával próba.

Mivel nincs nálam a telefon így egyenlőre csak fejben tudok gondolkodni.

(#108598) #03445504


#03445504
törölt tag

iPhone 5s-hez keresek in ear fülhallgatót. A gyári sajnos kiesik a fülemből. A hangzás fontos lenne.

(#108599) DIEGO15 válasza #03445504 (#108598) üzenetére


DIEGO15
őstag

Eredeti Xears

[ Szerkesztve ]

(#108600) r3dsnake válasza Kommy (#108597) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nincs olyan mobilcsomag, aminél a szolgáltató a tiltja az üzenetváltást is, nem csak a VOIP-ot? Esetleg próbáld ki egy VPN-nel úgy betölt-e. A push-ok attól még valószínűleg megjönnek, mivel az szolgáltatástól függetlenül az apple-től jön tudtommal.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.