Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41251) Tonyo válasza Dorian (#41250) üzenetére


Tonyo
őstag

Még várni akartam vele, de most muszáj megcáfolnom!:)

2 napja van nálam egy hangfalkábele!

Te hallottad már őket? (Már ha egy power-r féle kábelre gondolunk:) )

[ Szerkesztve ]

(#41252) cintula187 válasza cintula187 (#41249) üzenetére


cintula187
addikt

képernyö duplikálás kikapcsolva és mégse jo :(

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#41253) Tonyo válasza Tamoo (#41246) üzenetére


Tonyo
őstag

Tőled is megkérdem, milyen tapasztalataid voltak power-r féle kábelekkel?

(#41254) #09634560 válasza Rebell (#41245) üzenetére


#09634560
törölt tag

A 2. Kérdésed pont a dts-ről szólt ezért írtam meg így részletesen. Valamint a dts 5.1 is alap hangnorma valamint ma már a dts es is Annak mondható erősítőileg. És a tévék legtöbbje nem ismeri fel a dd + -t erre viszont előtte kell gondolni tehát dd + anyagot inkább pc.n vagy médiajátszón kell lejátszani és erősítőre küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#41255) Sefter válasza spiky03 (#41248) üzenetére


Sefter
veterán

Most, hogy kibeszéltük a kisMalaczot...
A Tamoo féle Sinus Live kábelek jók lennének a szetthez szerintem :K

Psn ID: sefter_hun

(#41256) spiky03 válasza Dorian (#41250) üzenetére


spiky03
veterán

Én még nem hallottam őket, csak a fórumát olvasgattam és ott nem írtak róla rosszat. Jó azt tudom, hogy negatív kritikát biztos nem oszt meg az olvasókkal. :) Meg mindenki a saját lovát dicséri. :D

De mondjuk az jó, hogy elmegy házhoz és visz jó pár kábelt, így tudsz válogatni, kísérletezni.

Most pl ezeket küldte haver, hogy ezek tetszenek neki:
KCE-FLW25
KCE-LSW25

Neki fontos a kinézet is, mert látható helyen lesz a kábel és a Tamoo-é nem tetszik neki. :D
De gondolom, hogy az sokkal jobb minőség, mint a KÁCSÁ-k.

Vagy inkább vegyen használtan valami jót?

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#41257) cekkk válasza cintula187 (#41252) üzenetére


cekkk
veterán

Mondjuk azért hozzá kell tenni, ha valami hulladék mkv-t töltöttél le akkor azzal lehet ilyen.
Nekem volt ilyen egy sorozattal, hogy xbmc alatt nem ment a mpc-hc alatt meg tökéletes volt.

De ezt inkább htpc topikban folytassuk.

(#41258) Tamoo válasza Tonyo (#41253) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem semmi, nem mondtam róla rosszat :) csak nem látom értelmét, hogy odamenjen hozzájuk (egy belépő kismalachoz) több tízezres táp, hangfalkábelekkel, aztán rájuk beszélje.

(#41256) spiky03: Szerintem élőben egyáltalán nem néz ki rosszul a Sinus. Mondjuk ez a legkevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#41259) Dorian válasza Tonyo (#41251) üzenetére


Dorian
félisten

A fórumbeli tevékenysége, a stílusa, elméleti magyarázatai, meg úgy az egész általában vicces. Nálam az ilyen megy a komolytalan, ne-foglalkozunk-vele kategóriába. Előítéleteim vannak, elismerem.
Nem hallottam még a kábeleit, de a szóban forgó rendszerhez nagyon aránytalanul drága.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#41260) Tonyo válasza Tamoo (#41258) üzenetére


Tonyo
őstag

Első sorban nem is a rossz tapasztalatokra gondoltam!:D

Kétkedve próbáltam ki, de nagyon meglepett!

Alig várom, hogy kipróbáljam a többi kábelét.

Dorian:

Amiket írtál egyet értek, ezért is vonakodtam, rég kerülgettem, annak ellenére, hogy többek mondták, hogy azok nem rossz kábelek.

Engem egy "ákciós" hangfalkábel győzött meg, az árával!:D Aztán jött a koppp!!! Tényleg nagyon természtes kábel.

Amikor mentem hozzá, pont Te jutottál eszembe, pár utcára lakik Tőled.

[ Szerkesztve ]

(#41261) robi-k


robi-k
őstag

Hmm, itt mindenki annyira kábel lázban ég, hogy nekem is kedvem szottyant kipróbálni, hogy az én rendszemben egyáltalán mit adna egy jobb kábel :F

(#41262) Tonyo válasza robi-k (#41261) üzenetére


Tonyo
őstag

powe-r szint még az a pénz, amit érdemes kiadni. Amiket eddig próbáltam ilyen olyan diy, szerintem a legjobb. Még hallgatom és utána írok még véleményt.

(#41263) bajnokpityu válasza Dorian (#41259) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Hasonlóan esélytelennek gondolom, de Tonyo meg nem süket. Valamint pl Ákos is azt mondta róla, hogy nem rosszak a kábelei, ez elég jó ajánlólevél.
Az más kérdés, hogy kettejük embersége totálisan ellentétes.

Kábelnél meg Patice elmondta,h elvileg miért kéne jónak lennie egy kábelnek, osztán még sem ennyire egyszerű, mert akkor minden drótnak egyféle hangja lenne. Pl Audio Nota KSL eljárását hogy a tökömbe magyarázza meg bárki (mesterséges öregítés)?

[ Módosította: mukibuci ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#41264) MasterMark válasza BBéci (#41240) üzenetére


MasterMark
titán

A High Speed szabvány az 1.3-al jött be, ott nőtt az átvitel. Erre a kábelre is 1.3 van ráírva, meg az hogy 1080p ami egyértelműsíti, hogy High Speed-nek kell lennie, különben nem garantálhatnák az 1080p-t.

Az 1.4-el jött a egy csomó új dolog is, amihez azt írták azon az oldalon amit linkeltél, hogy a HEC kivételével minden új funkció kompatibilis a régi Standard és High Speed kábelekkel. Vagyis a 3D is a High speed esetén.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#41265) BBéci válasza MasterMark (#41264) üzenetére


BBéci
titán

Nem így van, de hagyjuk.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#41266) robi-k válasza Tonyo (#41262) üzenetére


robi-k
őstag

Jelenleg a hangdobozokat ez a kábel szolgálja ki.
A mostani rendszerem: Pio BDP-450 BD és multimédia lejátszó -> HDMI -> Denon AVR-2310 -> átalakított/finomhangolt Heco Metas XT 501 front + Heco Metas XT Center 31.

Kíváncsi lennék esetleg Tamoo kábeleire is.

(#41267) MasterMark válasza BBéci (#41265) üzenetére


MasterMark
titán

Ne hagyjuk, ha tudod mond el pls. Jöhet privátban is.

Switch Tax

(#41268) cekkk válasza MasterMark (#41267) üzenetére


cekkk
veterán

Ezt ne privátba beszéljétek, ilyenektől halad előre a fórum szóval csak publikusan tessék ;] :DDD

(#41269) BBéci válasza MasterMark (#41267) üzenetére


BBéci
titán

A 1080p nem jelenti azt, hogy High Speed! Ezt miből gondolod?
Azon a 15 méteres Profigold kábelen, amit lecseréltem, vidáman, hibátlanul átmentek a gyári Blu-ray filmek. Viszont a 3D már akadozott.
Valamikor 2010 őszén kezdték piacra dobni az első olyan HDMI kábeleket, amiken 5 méter feletti hosszon is átment a full HD 3D, vagyis eleget tettek a High Speed előírásoknak.
Az 1 méteres legolcsóbb KáCsa-féle madzagon, amit 3-4 éve 2000 Ft körül árultak, átmegy a full HD 3D, pedig nem High Speed. Sőt a 2 méteresen is.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#41270) gorbep


gorbep
senior tag

Itt is megkérdezem:

Valakinek van tapasztalata Emotiva XPR-2 vel, hallott már ilyet valaki? :U

(esetleg BBéci ?? :B )

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#41271) MasterMark válasza BBéci (#41269) üzenetére


MasterMark
titán

Abból, hogy az oldalon amit linkeltél leírják, hogy a Standard az a 720p / 1080i-re ad garanciát.
A High Speed pedig az 1080p-re és nagyobbra.
Akkor elméletileg nem írhatnák rá az 1080p-t ha egyszer csak Standard a kábel. (Eltekintve attól, hogy átmegy-e vagy nem.)
Vagy mégis? :F

Switch Tax

(#41272) BBéci válasza MasterMark (#41271) üzenetére


BBéci
titán

Ezek nem mondanak ellent azoknak, amiket leírtam.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#41273) Patice válasza bajnokpityu (#41263) üzenetére


Patice
nagyúr

Na ezt felkérésnek veszem és leírom, hogy én mivel magyarázom magamnak a mesterséges öregítést. :)

Alapvetően a kábelekhez használt tiszta (hogy mennyire az, abba most ne menjünk bele) rézből nyújtással húznak szálakat a kívánt vastagságra. Ez a nyújtási folyamat természetesen szépen át is rendezi a réz kristályrácsát (az entrópia lecsökken), ami a hang szempontjából nem túl kedvező.

A bejáratás folyamán az áram hatására elkezd átrendeződni ez a szerkezet, szépen lassan növekedik az entrópia, a kristályrács rendezettsége, ami arra "optimalizálódik", arra áll be, amire rendszeresen használva van (zenehallgatás). Ez az állapot természetesen a kábel anyagának szempontjából nem a legmagasabb entrópiaszintű állapot, ezzel magyarázható szerintem az, hogy ha nem használsz egy kábelt hosszabb ideig, akkor "leül" a hangja, mintha újra be kéne járatni ha újra használni kezded.

A mesterséges öregítés itt lép be a képbe. Ha áram hatására végbemegy ez a rendeződés a vezetőszálban és csak jobb lesz tőle a hangja, akkor (szerintem) ésszerű törekvés, hogy ne várjuk meg ezt a folyamatot, hanem vigyük egy kicsit túlzásba, azaz segítsünk a vezető szál anyagának az újrarendeződésben. Ez kicsit hasonlít a vas edzéséhez bár annak más a célja, ott a ridegségét csökkentik vele, kábelek esetében pedig szerintem az összefüggő fémrács szerkezetek hosszát lehet vele megnövelni, amikben kevesebb torzítást szed össze a jel, mint a simán csak megnyújtott vezetőben.

A mesterséges öregítés módszere valószínűleg nem csak a felmelegítésben rejlik, hanem biztos lehet a másik véglet felé közelítve is hasonló eredményt elérni pl. a DIY Valhalla cryo-kezelt kábelek esetében is ilyesmi dolgot feltételezek. Az hogy melyik a jobb módszer az adott fém esetében, azt talán a fém fajtája határozhatja meg. Rezet általában melegítéssel öregítenek, Valhalla ezüst-platina ötvözetet használ, ott lehet a fagyasztásos kezelés válik be.

Ez a mesterséges kristályrács (újra)rendezés, a kábelkészítés előtti kezelés is indokolja az ilyen kábelek magasabb árát.

Amit itt leírtam ismétlem csak a magamnak "adott" magyarázat. Csak gondolatok, ahogy fejben próbálom én is összerakni a képet, hogy miért szólnak másképpen a kábeleink. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#41274) Tamoo válasza spiky03 (#41256) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Haverodnak. Ha már a külső a fontos.

[ Szerkesztve ]

(#41275) Patice válasza robi-k (#41261) üzenetére


Patice
nagyúr

Ez felhívás tesztelésre? :C

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#41276) MasterMark válasza BBéci (#41272) üzenetére


MasterMark
titán

De. 1.3, 1080p ez mind arra mutat, hogy High Speed-nek kellene lennie, de te mégis azt mondod nem az.

Switch Tax

(#41277) Tonyo válasza Patice (#41273) üzenetére


Tonyo
őstag

Hamár öregítésről esik szó, úgy tudom, a power-r kábelek "maguktól" természetes módón öregek:D

Én még mindig azzal kapcsolatban kétkedek, hogy egy olyan kis keresztmetszetű szál(hajszál kb) hogy lehet elég ic-nek? Egyedül praktikussági okokból van ic-ben 6 szál, az nem szakad el olyan könnyen, mint egy. Kaptam rá "technikai" magyarázatot..vissza nem tudom mondani:D

(#41278) Patice válasza Tonyo (#41277) üzenetére


Patice
nagyúr

"Én még mindig azzal kapcsolatban kétkedek, hogy egy olyan kis keresztmetszetű szál(hajszál kb) hogy lehet elég ic-nek?"

Ezt a vezetéssel és az anyagtisztasággal magyarázom magamnak. :B

Ugye nem a vastagabb kábel a jobb minden esetben. Sőt. Nekem is van hajszálvékony, tiszta ezüst vezetőből készült IC-m. Árához képest elég jó hanggal.

Másrészt:

Az egy szálú vezetőt könnyebb elvezetni, mint a többszálút. Minél több szálat kell összerendezned, annál nehezebb megoldani, hogy egyben hajlékony is maradjon a kábel. Erre találták ki a különböző csavarásokat, fonásokat, stb.

Öregítés, bejáratás:

Van aki külön "gépet" használ a bejáratásra és így sokkal gyorsabban elérhető a bejáratott állapot. :))

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#41279) robi-k válasza Patice (#41275) üzenetére


robi-k
őstag

Igen, akár arra is :B
Amúgy nyáron július-augusztus között lesz egy időszak, amikor a család egy hónapra felköltözik az após Hargitán lévő nyaralójába, én meg jöhetek vissza melózni, és esténként pedig végre az enyém a terep, és szabadon hallgathatok/nézhetek azt, amit akarok :)

(#41280) Patice válasza robi-k (#41279) üzenetére


Patice
nagyúr

Ez jó hír. :K

Ha lehetséges én jelentkeznék hallgatózásra. :B Elvinném a hangfalkábelemet is. Egy pár Coincident CST-1-est kipróbálhatunk, bár inkább sztereó felállásnál jön jól a tudása, de kíváncsi lennék, hogy nálad mire képes a Denon és a Heco-k között.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#41281) Parson válasza Patice (#41273) üzenetére


Parson
addikt

Halkan jegyzem meg, hogy az entrópia fogalma rendezetlenséget(!) jelöl és nem rendezettséget. Vagyis ez igy pontatlan megfogalmazás, mert egy adott értéken a rend és a rendezetlenség (egymáshoz képest) nem mérvadó, mint inkább egy másik értékhez viszonyitva vett változása(ik). Ezért a pontosabb megfogalmazásban: Ha egy rendszer entrópia értéke nő, akkor a rendezetlensége nő, ergo a rendezettsége csökken. Tehát az entrópia a rendezetlenséggel egyenes, a rendezettséggel forditottan arányos.
Mindezt csak azért, hogy pontosabban tudd magyarázni a rendszerbeli változásokat.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#41282) #09634560 válasza MasterMark (#41264) üzenetére


#09634560
törölt tag

Pontosítani kell téged: már a hdmi 1.0 is tudta az 1080p-t. A 3D-hez kellett a high speed. Alapból eleve az 1080p és a 7.1 LPCM/addig létező szabvány digitális jelfolyam átvitele volt lényeges 1 kábelen, erre hozták létre, az összes többi (cec, dsd, dvd audio, hd szabványok...) utólag kerültek bele az átviteli protokollba.

(#41283) Patice válasza Parson (#41281) üzenetére


Patice
nagyúr

Igaz! :B

Fordítva írtam a csökkenéseket, növekedéseket... :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#41284) BBéci válasza MasterMark (#41276) üzenetére


BBéci
titán

Nem értjük meg egymást, ezért felesleges minden további szó erről a témáról.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#41285) Parson válasza BBéci (#41284) üzenetére


Parson
addikt

Nem vágom, miért toljátok ezt az adok-kapok-at a HDMI standard-ről. Mindkettőtöknek igaza van miközben mindketten pontatlanul (félreérthetően) fogalmaztok. Valóban elbeszéltek egymás meleltt, miközben egyértelműen le vannak irva ezek a tények, csak pöppet utána kéne olvasni.
Már a legelső HDMI kábel is - 1.0 2002-ben - (1.4 specifikációja alapján high speed-nek nevezett) tudta a 1080p-t és high speed csak az amelyik szintén tudja ezt és efelettit, standard pedig az, amelyik ez alattit tud, pl 1080i-ig. De pontosabban és részletesebben le vannak ezek irva, totál fölösleges átmásolni ide.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#41286) Dorian válasza Patice (#41273) üzenetére


Dorian
félisten

Cryo kezelt kábelt azért át kell gondolni, mert egy hozzáértő véleménye szerint (ő azért nem árul ilyen kábeleket, mert nem tartja etikusnak a következők miatt) először igen jó hangjuk van, azonban egy idő elteltével szépen lassan vissza áll a kezeletlen állapot (és hang). Ember meg örül, hogy milyen f@sza kábele van.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#41287) Patice válasza Dorian (#41286) üzenetére


Patice
nagyúr

Ezt eddig még nem hallottam de van benne logika. :C

Bár másik oldalról meg lehet csak szándékos üzletrontás a cél, megy a savazás magyar módra.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#41288) Tamoo válasza Dorian (#41286) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem van egy rakás "Cryo" kábelem. Vagy már lehet nem is azok? :D

(#41289) Patice válasza Tamoo (#41288) üzenetére


Patice
nagyúr

És milyen anyagú a vezető azokban a cryo kezelt kábelekben? :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#41290) Gaben360


Gaben360
senior tag

Hamár kábeltéma van.
Egy denon 2805-höz milyen tápkábelt lenne érdemes venni?
Sokat nem költenék rá,azért annyira nem nagy kategóriás erősítő.
Jelenleg egy DIY tűzálló van a fenekébe shurter iec és balls villásdugó.
Szeretem a dögös hangot,ha ez számít,illetve egy tápkábel képes egy kicsit felrázni a denont az apátiából. :DDD

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#41291) bajnokpityu válasza Dorian (#41286) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mondjuk, amíg nem ABzett ki egy azonos kábelt 1 és 5 évesen(amit rendszeresen használnak), addig nem kéne tényként kezelni, akármennyire "hozzáértő". a tesztet megcsinálta bárki is?

(fapaci és cables nem árul itthon cryot, úgyhogy előbbire tippelek )

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#41292) Tamoo válasza Patice (#41289) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

csak így név nélkül

HANGFALKÁBEL
upocc copper & pure silver Cryogenic Treatment - ez van ráírva erről mást nem tudok

TÁP1
7N UPOCC + 7N UPOCC silver plated (cryogen) 9AWG 2x 2,5mm tömör vezetőkkel.

TÁP2
Solid Two Way Geometry. Cryogenic Treatment
Line: 11AWG 7N 99.99999% UPOCC Copper
26AWG 7N 99.99999% UPOCC Copper
Neutral: 11AWG 7N 99.99999% UPOCC Copper
26AWG 7N 99.99999% UPOCC Copper
Gound: 13AWG OFC
Air & Glass Fiber Insulation
Bals/Schurter Plug
OD: 20mm

IC
Solid Two Way Geometry.
26AWG 7N 99.99999% UPOCC Silver Conductors
20AWG 7N 99.99999% UPOCC Copper Conductors
Polietilen & Air Insulation
C.M.C Red Copper RCA plug
Oyaide SS-47 Solder. OD: 10mm
Cryogenic Treatment

(#41291) bajnokpityu: Pont azt akartam írni, hogy így születnek az urban legend-ek.

[ Szerkesztve ]

(#41293) Dorian válasza bajnokpityu (#41291) üzenetére


Dorian
félisten

Persze, hogy nem kell tényként kezelni, én egy álláspontot írtam le, amiben lehet valami. Én nem értek hozzá. Amúgy Szabó Zoli mondta.

Gaben360:
Én a Sín-t ajánlom hozzá, nekem bevált. Ha jól rémlik Pityu tud adni próba-példányt.
Amúgy nekem sztereóban is tetszik, nagyon dinamikus, pontos mélyekkel, tiszta magasakkal. Viszont merev, mint a.... :D Szóval behajtogatod a helyére, járatni kell egy darabig és utána adja a hangját igazából. Nem az a kiveszem-beteszem próbálgatós fajta :)

[ Módosította: Tamoo ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#41294) Patice válasza Tamoo (#41292) üzenetére


Patice
nagyúr

Azért voltam kíváncsi, hogy milyen anyagúak a vezetők, mert fentebb arra tippeltem, hogy a rézhez a melegítés jó, más anyagokhoz, meg talán a fagyasztásos kezelés.

Réznél lehet hogy idővel elmúlik a cryo-kezelés hatása és mindenki magából indul ki. :DDD

Nem vettél észre változást a kábeleid hangjában?

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#41295) bajnokpityu válasza Dorian (#41293) üzenetére


bajnokpityu
félisten

és csinált ilyesmi tesztet?
mondjuk Zolit hitelesnek gondolom, de ettől még fura, hogy ilyet mondott.

Majd figyelek rá, hátha lesz lehetőségem erre. Azt viszont nem hiszem, hogy olyan nagyságrendben degradálódna a hang a hajlítgatásoktól(átlagos érvastagság esetén), mint egy jó kábel bejáratással/anélkül más a hang.

meg másik kábelesnek állítólag azonos alapanyagból sem sikerül folyamatosan azonos hangot késziteni, szóval kérdés a nagyságrend :)

Ákos mondta, hogy ő pl azért küldi ki bevált helyre cryo kezelésre a kábeleket, mert itthon nem mindig ugyanúgy sikerül. Szóval cryo és cryo között is kell legyen differencia.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#41296) Gaben360 válasza Dorian (#41293) üzenetére


Gaben360
senior tag

Milyen árban van az a kábel és hol szerezhető be?
Milyen dugókkal szereli a mester?
A tűzálló is olyan merev mint a fagyott kutyaláb,ez nem lenne újdonság! :)

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#41297) Tamoo válasza Patice (#41294) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Botfülű vagyok az apró változásokhoz. Főleg amihez "memória" is kell.

(#41298) Dorian válasza bajnokpityu (#41295) üzenetére


Dorian
félisten

Nem készpénznek kell venni, egyszer beszélgettünk és akkor említette. Nekem meg gőzöm sincs, de esetleg lehet benne valami, hogy ezt is figyelembe vegye az ember.

Gaben360:
Ha jól tudom Salgótarjánban lakik és onnan postázza. De a nővére Dunakeszin lakik, elvileg oda küld majd nekem USB kábelt, amit lehet elvinni próbálgatni. Új fajta tápkábele is van, de az nekem kicsit sem jött be. Tudja szerelni egyszerű, olcsó dugóval is, én egy kicsit komolyabbal kértem. Árat vele kell megbeszélni, ha jól emlékszem az enyém 13 volt, mert nem kellett külön postázni, egy néhány alkalmas próba kábelt vettem.
Elérhetőség miatt írj privátot és holnap megküldöm a mailjét.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#41299) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Melyik a jobb megoldás? Ha a komponenseket közvetlenül a konnektorba dugom, vagy egy szűrős elosztóba? Az erősítőt meg a subot a konnektorba ajánlott, úgy emlékszem. Többinek is számít? Médialejátszó pl.

(#41300) Dorian válasza KisTücsök (#41299) üzenetére


Dorian
félisten

Attól függ, milyen szűrős elosztó és milyen szintű a rendszered.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.