Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40201) Peak válasza Tuto (#40200) üzenetére


Peak
addikt

Drága Tuto én sem építésről beszéltem, de a nem DIY SUBoknak is van alkatrész és technológiai értéke, ára. :) Úgy látom nem értetted meg, hogy mit írtam.

Az a Jamo SW 505e legalább 12-15 éves modell, gyenge is, pici is, a kondik kiszáradva ( jó eséllyel ), stb.stb.stb.
Olcsó húsnak híg a leve, tartja a 4000 éves ószanszkrit közmondás.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#40202) Tamoo válasza Tuto (#40200) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

lehet, hogy vaakinek ez is elég
Ezzel szerintem mind egyetértünk

"Szerintem nagyon sok egy sub ért70eft, de ez az én véleményem (én nem költenék ennyit rá 20-30eft max és használtra)."
Ezzel viszont nem. Lehet ez a Te személyes véleményed, csak jó eséllyel itt egyedül vagy vele. 35-40ért tényleg lehet esetenként (szökő évente) jó szubot kifogni, volt már psw110 is ennyiért, de Te 20-30-at írsz, ami borzasztó kevés.

[ Szerkesztve ]

(#40203) #09634560 válasza Tuto (#40200) üzenetére


#09634560
törölt tag

Vagy a Denon beállitása: be kel ott is a HDMI-t állitani, és forrást is hozzá kell remmdelni.

Peak jól irt: tehát hogy ezek a feltételek meglegyenek, arra 70 ruppó épencsak elég... az hogy használtan menyiért adják, teljesen más tészta: a szóban forgó denon 3806 ára 400-at súrolta alulról.

(#40204) Tuto válasza Tamoo (#40202) üzenetére


Tuto
tag

Szia! Írtam, hogy ez az én véleményem, de azzal úgy tűnik igazad lehet, hogy ezzel egyedül vagyok (legalább is aki egyetért velem és olvassa nem nyilvánított véleményt még). Attól még kitartok mellette sajnálom, de ezért vagyunk entitások.

(#40201) Peak
használ eszköznél kézenfekvő a próba is. (ha nem működik , nem kell megvenni)
Mivel egy konkrét hírdetést linkeltem be, most én KÉREM ne éljünk feltételezéssel a készülék állapotával kapcsolatban.
Később is forgalmaták ezt a típust mint a 2000es évek, és nem kötelező érvényű hogy az elektrolit kondi kiszáradjon, de cserélni is lehet. (Ezek nem fűtenek olyan gőzerővel mint egy HMi erősítő.)
Volt már -nem feltételezés- 20 évnél idősebb készülékem is (több db), eredeti kondikkal ami tökéltes volt.

[ Szerkesztve ]

(#40205) #09634560 válasza Tuto (#40204) üzenetére


#09634560
törölt tag

Létezik Onkyo sztereó erősirő 78-as modell, mai napig poticserével igaz,de ugyanazzal a kondikal üzemel. 1 honapja hallottam...

(#40206) Tuto válasza #09634560 (#40205) üzenetére


Tuto
tag

Örülök, hogy azért van más vélemény is az idősebb audió eszközökről,
Köszönöm :R

Nekem volt idős AKAI, Hitachi "retro" audió készülékem, amelynek a potijai is tökéltesek voltak (legfeljebb némi kontakt spray kellett hozzá, főleg amelyik "racsinis" az szinte elnyűhetettlen)

[ Szerkesztve ]

(#40207) nuke7 válasza Tuto (#40200) üzenetére


nuke7
veterán

A jamo nem rossz, csak keves embernek van jo tapasztalata vele... Ahol meg jo, annyiból jobbat is lehet venni általában - vagy nem olcsó ( a thx-es szettek pl. )

https://youtube.com/user/nuke7

(#40208) Mikisys válasza Tuto (#40200) üzenetére


Mikisys
őstag

Lehet.
Tisztázzuk azért, hogy aktív, vagy passzív szubládáról van-e szó.
Nem mindegy.
A jelenleg kapható aktív-szubládák nagy része nem megy 30Hz-alá, sőt.
70-ezerért pedig, már egész jó passzív szubládát is össze lehet hozni, hangszórót-hangszórókat megvenni, dobozt elkészíteni. Ehhez ugyan kell egy szubfilter-nevű szűrőelekronika, ami a szubládát meghajtó végfok(ez is kell) elé kell kötni. Van sokféle leírás a neten, nem mindegyik jó.
(Például: ARN312-00-8 (Tesla) mélysugárzó 1db, TDA7294 IC-vel épített végfok+szubfilter+tápegység kijön kb. 50-ezerből és baromi nagyot szól és jól. Körülbelül 22Hz-80(100)Hz között használható. Egy 20-30nm-es moziszobába bőven elegendő. )

Üdv!

(#40209) Tuto válasza Mikisys (#40208) üzenetére


Tuto
tag

Szia!
Ezzel indult a sztori
"(#40153) torma1981
Sziasztok.
Wharfedale Diamond 10 SX Sub megér újjonan 70k-t?
Vagy inkább a Polk PSW 110?
"
Ez aktív, és erre írtam, hogy én -személy szerint, a saját véleményemet leírva- körülnéznék a használt aktív subok között mert sacc 20-30eft között is lehet találni SZERINTEM (számomra) használható eszközöket.
Én találtam. Lehet, hogy vadászni kell, de akad.
Nem akarom minősíteni azóta, engem célzó hozzászólásokat de lehet olvasni, és rád bízom hogyan vélekedsz róla (de azért volt normális, pozitív/segítő is azokat köszönöm)

(#40207) nuke7
Nekem bevált a Jamo. Nagy elvárásaim nem voltak, azt hozza amit elvártam tőle, viszont 20eft volt "csak" és kiegészíti kellő mélyekkel a rendszert.
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#40210) BBéci válasza Tuto (#40209) üzenetére


BBéci
titán

Abban teljes mértékben igazad van, hogy szubládát is használtan érdemes venni.
A biztosítékot az verte ki néhányunknál, hogy kijelentetted, 70e forintot csak akkor szabad kiadni egy mélynyomóért, ha valakinek dedikált moziszobája van. Nos, ez veretes faszság!

Nem ártana meghallgatnod egy-két komolyabb szubládát, hogy legyen összehasonlítási alapod!
Brutális különbségek vannak egy 20000 forintért megvehető és egy hetven-ezres között. Még egy átlagos lakószobában is.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40211) Parson válasza BBéci (#40210) üzenetére


Parson
addikt

Totál egyet kell értsek én is - márcsak a logika elvén is, a jobb minőség a relative rosszabb környezetben is jobban szól a rosszabb minőséghez képest (persze előfordulhat olyannyira elb*szott elrendezés, ami már elhanyagolhatóvá teszi a különbséget), az már csak hab a tortán, ha a amúgy a szoba egyéb részletei is perfektebbül vannak belőve a mozizáshoz. Ez nem is lehet kérdés. :N

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#40212) Ed Parker válasza Tuto (#40209) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

hallottál már amúgy komolyabb subokat?

(#40213) Mikisys válasza Tuto (#40209) üzenetére


Mikisys
őstag

Igazad van.
Nagyon nehéz követni a naponta több tucatnyi hozzászólást, pozitívat/negatívat, új témát, mindet.
Én is kaptam már mindent, néha félve írom a mondandómat, a rendszeremet pedig halálomig titkolom. :)

Üdv!

(#40214) Tuto válasza BBéci (#40210) üzenetére


Tuto
tag

Én azt gondoltam itt kultúrált kommunikáció zajlik.
"Nos, ez veretes faszság!"

(#40212) Ed Parker
igen hallottam már sőt volt is yst yamaha talán a 205 ös a 2xxas régebbi áló sorozatból, de el kellett sajnos adnom.

(#40213) Mikisys
Köszönöm a pozitív hozáállást, és hogy vállaltad is.
A véleményét pedig kulturált formában le lehet írni az embernek.
A nem oda illő lemeket pedig moderálni lehet.
Nem az a baj, ha valakinek eltérő a véleménye, izlése, egyéb, hanem az ahogy azt kinyilvánítja.
Ez kultúra kérdése ;)

[ Szerkesztve ]

(#40215) nuke7 válasza Tuto (#40209) üzenetére


nuke7
veterán

Érdekes, en annex-ben hallottam az 506os es 606os rendszereiket - a 606 ugrotta meg a szintet mozin, viszont ugy, h bemutató volt es meg alkudtam is, meg úgyse érte meg... :U

A másik: az itteni hozzáértőknek nem szubjektív véleményt kell mondani - vagy olyat ami meg akar elég is lehet!!!
Itt az lesz ajánlva amire a legtöbb pozitív visszajelzés jött - akar világszerte.
Mondhatod, hogy neked az nem kell mert elég kevesebb is, de ezt addig nem tudod amíg nem hallottad a legjobb alternatívákat. Es a fórum arra van, hogy ajánlatot adjon neked a lehető legjobbra.
Aztan vagy tetszik vagy nem, vagy elég a 30ezres öreg jamo sub vagy nem.

Ezért butaság azt mondani, hogy elég (attól hogy neked elég), ha valakinek 70ezer van ra. Lehet, hogy a te sub-odtol sírva szaladna ki a szobából...
Majd ha nincs ra keret, jöhet a te ötleted is.
De ha valaki 70ert keres jót akkor nem kell butaságot beszélni es szubjektív igazságot beállítani ugy, mintha az univerzális es objektív lenne... :U
Es valóban, a te véleményed most ebben a helyzetben kevesebbet számít, mert nem a legjobbat keresed az adott pénzért - ezért volt bbeci nyers, valsz. Nem volt türelme leírni neked ezt ( valsz. Mar megtette párszor )

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#40216) Ed Parker válasza Tuto (#40214) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

úgy értem hogy komolyabb,mondjuk egy JL Audio Fathom,vagy a Velodyne SPL szériából,esetleg Rel B vagy G-széria ilyenekre gondoltam.
az a yamaha 205-ös régen sem volt komoly.

(#40217) Tuto válasza nuke7 (#40215) üzenetére


Tuto
tag

Szia!
Nekem a center, és a sub a cinema sorozatából van a Jamonak.
Régebbi súlyos darabok. A surround is Jamo, csak hogy a gyártónál maradjak.
A frontok maradjon az én titkom ;)
Egyébként sokan nem tudják, hogy a jamo HM erősítőt is gyártott AVR-xxx és azok sem voltak rosszak.

(#40216) Ed Parker
Ezeket nem ismerem, de nem hiszem hogy 70eftos nagyságrendűek lennének új áron .

[ Szerkesztve ]

(#40218) Tuto válasza nuke7 (#40215) üzenetére


Tuto
tag

Bocs hogy újba írom, de lejárt a szerkesztési időm és hozzáírtál pluszba amire reagálnék.
Amit most meg lehet venni 30eft ért az anno szintén 70eft volt üzletbe.
Abban igazad van, hogy ha valaki szeretné érezni az új eszköz vásárlásának az élmégyét (én bontom ki először, van rá gari, stb, stb) és hajlandó megfizetni ezért a többletet, az vegye meg az üzletben.
A kollégát nem akartam róla lebeszélni. Nem azt írtam, hogy ne tegye, hanem azt, hogy én nem tenném, stb.

Kinek mihez van tűrelme, ideje más kérdés. Én sem ezt terveztem mára, de veszem a fáradságot és ha már válaszolok azt normálisan teszem, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#40219) Ed Parker válasza Tuto (#40217) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

nem,sajnos ezek nem 70ezer forintosak :N

(#40220) BBéci válasza Tuto (#40217) üzenetére


BBéci
titán

A Jamo sosem gyártott házimozi erősítőt, csak valami olcsó gépekre rányomatták a nevüket. Hangszórót sem gyártottak soha és a tervezés sem volt az erősségük Amikor Dániában gyártottak hangdobozokat, az sem volt több asztalos üzemnél.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40221) #09634560 válasza Tuto (#40217) üzenetére


#09634560
törölt tag

Nem jol tudod:sosem gyártottak, hanem Kiss tipusú, dán gyártmányú erősítöt vettekmeg, pontosaban a know-howt (készterméket,vagyis anak összeszerelési jogát) és azt cimkézték át.
Nem is volt rosz a Kiss: kinai és francia alkatrészeket is használtak és a legelső Divx lejátszó is az ő nevükhöz fűződik.

[ Szerkesztve ]

(#40222) nuke7 válasza Tuto (#40218) üzenetére


nuke7
veterán

:N valamit félre értettel. Nem újat akar venni, hanem 70ezret er e - sztem ez volt a kérdés.
Erre max az a válasz h nem, de azért nem kene a 30ezres kategória fele terelni, inkább 70ert valami jobb használtat érdes szerintem először ajánlani mert azzal járna a legjobban.

https://youtube.com/user/nuke7

(#40223) zolaas


zolaas
senior tag

Emberek. NAD T775 ? Hallotta vki? Mennyit érhet?

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#40224) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Hello mindenkinek! Kellene vennem egy 5.1 hazimozi erositot, mert behalt a tizeneves technicsem. Nem vagyok tul vajtfulu, az also kozepkategoria szerintem boven eleg nekem. A denon x1000 es a pioneer vsx 527 tipusokat nezegetem, melyik lenne a jobb valasztas? Meger a denon +30000 penzt? Vagy mit erdemes venni most ebben a kategoriaban? A halozatos lejatszas fontos lenne, egy nas-on vannak a zenek. Koszonom elore is a segitseget.

(#40225) gyurczy


gyurczy
őstag

Valaki belefutott már ilyen hangfalba?

Egész meggyőzőnek tűnik ez a Vulkan MK3, de valahogy az az érzésem, hogy centert az életben nem fogok hozzá passzolót találni. Háttérnek egy Quadral Rondo 2 szerintem elmenne.

Vélemények?

[ Szerkesztve ]

(#40226) zolaas válasza gyurczy (#40225) üzenetére


zolaas
senior tag

Vagy vegyél ilyet 5 db-t:)

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#40227) Tuto válasza nuke7 (#40222) üzenetére


Tuto
tag

"(#40153) torma1981
Sziasztok.
Wharfedale Diamond 10 SX Sub megér újjonan 70k-t?"

és az extrémben 70ért van
http://www.argep.hu/product_1166062.html
Szóval szerintem újra gondolt torma.

(#40221) Sanci38
Igazad lehet, hogy a Jamo nem "gyártott" csak ráírta a nevét, de létezik Jamo AVR is.

[ Szerkesztve ]

(#40228) bajnokpityu válasza gyurczy (#40225) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Bbeci aurumja hol van hozza képest?
T+a tml160 mennyire tetszik külsőre? Hangjahoz képest olcsó.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#40229) gyurczy válasza bajnokpityu (#40228) üzenetére


gyurczy
őstag

Hát ha ennyire képben lennék nem kérdezősködnék itt. :D Az Aurum későbbi technika, kb ennyit tudok róluk.

Mi az ára a T+A-nak. Optikára kb. Focal Onyx/K2.

A Vulcan-t meghallgatom a héten még, ha összejön.

(#40230) torma1981 válasza Tuto (#40227) üzenetére


torma1981
veterán

Hello.

Igen újra gondoltam. Most akciós az edigitálnál.

És igen sajna a POLK PSW 110 is 70 k körül megy pedig az alap belépő. Használtan meg senki nem adja el mert jó.

[ Szerkesztve ]

(#40231) Tonyo válasza gyurczy (#40229) üzenetére


Tonyo
őstag

Spendorokat nem hallgattál még meg?

(#40232) gyurczy válasza Tonyo (#40231) üzenetére


gyurczy
őstag

Nem volt még hozzá szerencsém.

(#40233) #09634560 válasza Tuto (#40227) üzenetére


#09634560
törölt tag

Wharfi mélynyomótol idáig akinek volt, az megszabadult tőle:portzajosak..tessék olcsóbban jobb.
Pontositok:az se jamo: régi kiss volt, ami 2009-ban megszünt, mostani pedig az Onkyo integra sorozat legkisebb darabja...volt róla anno elég hir.

[ Szerkesztve ]

(#40234) bajnokpityu válasza gyurczy (#40229) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Toobee féle focalok még kimaradtak, de a többi focalból gondolva a T+Anak is megvan a felbontása, plusz kevéssé száraz hangú.

Egy óriási szobában szoktam hallani, ott hiába 1.2m magas, és 2x2x25cm szól, nem sok a mélye. 150-200között láttam őket használtan,150ért gányolt, 200ért meg hibátlannak látszott.
Ha elég nagy szobába kerülnek, akkor ott sztem ebben az árban erősen meggondolandó.

Az Aurum jó doboz, sztem Neked is tetszene.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#40235) Tonyo válasza bajnokpityu (#40234) üzenetére


Tonyo
őstag

18 nm2 kevés neki?

(#40236) adodaniel válasza #09634560 (#40233) üzenetére


adodaniel
őstag

A Diamond SW150 pl 5 csillagot kapott a whathifin

(#40237) Toobee válasza bajnokpityu (#40234) üzenetére


Toobee
veterán

Nekem meg az a fő bajom, hogy jelenleg nagyon pici helyen vannak. Ha még emlékszel, akkor a C6-osok helyén. Nagypapámat megsürgettem, remélem 1-2 hét és elkészülnek a panelek. Nem hiszem, hogy a csupasz sarokba sok értelme lenne berakni őket, azért vannak még mindig a régi helyen.

https://barbieripnk.hu/

(#40238) #09634560 válasza adodaniel (#40236) üzenetére


#09634560
törölt tag

Whathifi nem megbizható többünk szerint, kb. mint Eisa... pénz beszél...

(#40239) nebulo5 válasza Toobee (#40237) üzenetére


nebulo5
senior tag

ne mond, hogy nem "esett meg a szívem rajtad"! :D Amíg nem jön össze minden cucc az átforduláshoz, addig hozd el hozzám a dobozaidat! Adok helyettük kissebbeket! ;]

Üdv: nebulo

(#40240) garga01


garga01
senior tag

Sziasztok!

Van egy fogós kérdésem a hozzáértőkhöz. Van egy Dolby Pro Logic erősítőm (Pace MSS 1000), amire 4 hangfalat kötöttem, 2 első, 2 hátsó. PC-ről tudok kiadni neki Pro Logic hangot, egy kiegészítő segítségével, működik is. Viszont van egy műholdvevőm, ami tud optikai digitális hangot kiadni (ezen adja ki ugye a Dolby hangot) Azt meg lehet oldani valahogy (valamilyen A/D konverterrel), hogy a digitális hangból -> analóg Pro Logic hangot kapjak, hogy a műholdvevőt össze tudjam kötni az erősítővel?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#40241) Toobee válasza nebulo5 (#40239) üzenetére


Toobee
veterán

Meg is feledkeztem a nagyvonalú felajánlásodról. Ott biztos örömködnének. :D

https://barbieripnk.hu/

(#40242) Tuto válasza torma1981 (#40230) üzenetére


Tuto
tag

Szia!
Némi kis pengeváltásom volt a témával kapcsolatban, így nem írnék aktív sub al kapcsolatban.
Sok sikert az új eszközhöz bármi is lesz :)

(#40243) bajnokpityu válasza Tonyo (#40235) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ki se probalnam. Tl ugyhogy dugozni se tudod.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#40244) #09634560 válasza garga01 (#40240) üzenetére


#09634560
törölt tag

Létezik D/A konverter..

(#40245) Oldfighter válasza marlboromen (#40224) üzenetére


Oldfighter
senior tag

Ezek még annyira friss modellek, hogy nincs róluk szerintem itt senkinek se tapasztalata, de még a neten sem lelhető fel egy teszt sem. El kell menni az egyik bemutatóterembe meghallgatni őket és ha funkcióiban tetszik, akkor ki kell választani a legmegfelelőbbet.

Süket szomszéd a jó szomszéd!

(#40246) torma1981 válasza Tuto (#40242) üzenetére


torma1981
veterán

Köszi olvastam. :D Már lebeszéltek róla. Inkább akkor marad a PSW 110.

(#40247) Thuglife


Thuglife
senior tag

Akik használtak esetleg 3806-os Denon-t és sikerült hangot előcsikarni HDMI-n keresztül, annak a segítségét szívesen venném továbbra is. :) (Nem HD hangokról van szó, hanem "mezei" DD, DTS, és PCM.)
A használatija kicsit elszomorított...

(#40248) MasterMark


MasterMark
titán

Canton Plus C-ről mi a véleményetek? FR1-hez menne?
Ezt úgy is lehetne használni, hogy egy végfokra kötöm, és akkor nincs semmi utána dugva?
Vagy jobb lenne a frontok és az erősítő közé tenni?
(Esetleg a hangváltót kihagyni, és a végfokot közvetlen a hangszóróra kötni?)

Illetve tudtok az FR1-hez illő centert és surroundot?

Switch Tax

(#40249) bandita


bandita
csendes tag

Sziasztok!

Koltozes utan, mivel vegre van elegendo helyem nekilattam egyik regi almom megvalositasanak: osszerakni egy jo minosegu hazimozi rendszert. A projektor es a receiver mar megvetelre kerult (yamaha rx-v773), de azt hiszem a neheze most jon. A hifi piachoz egyaltalan nem ertek, nem kovettem az elmult evek torteneseit, fogalmam sincs melyek a jo markak, melyek a tularazottak es melyek birnak jo ar-teljesitmeny viszonnyal. Az elmult nehany hetben megprobaltam utanaolvasni a dolgoknak, de ugy latom ez joval komplexebb tema mint a projektor kivalasztasa volt. :(
Ezert is kerek segitseget, tippeket toletek. Szeretnek osszerakni egy 5.1-es (vagy 5.0-as) rendszert ami megfelel a kovetkezo kriteriumoknak:
- 50-50%-ban zenehallgatas es fillmnezes
- a zene fokent akusztikus (jazz, filmzenek, klasszikus)
- nem lenne baj, ha halkan is szepen szolna (ez nem tudom mennyire trivialis)
- nem tudom, hogy feltetlenul szuksegem van-e melyladara? (arra gondoltam, hogy a zenehallgatas fontossaga miatt ugyis nagyobb, minosegibb frontot kell vennem, ami - talan - kivalthatja a melyladat is?)
- ikerhazban lakunk, tehat azert nemikepp tekintettel kell lennem a szomszedra is (tehat nem teljes hangeron fogom hallgatni)
- nappali kb.35 m2, ennek az egyik fele lenne "korberakva" hangszorokkal

Az arban 300-500 ezer forintig tudok elmenni, de nem tudom, hogy a felso hatar kozeleben tenyleg tobbet kapok-e mint mondjuk az aljan.
Osszeraktam nehany szettet (illetve talaltam oket a neten), kivancsi lennek a velemenyetekre ezekrol (megerik-e az arukat, vagy inkabb felejtos), illetve ha tudnatok alternativat ajanlani azt is megkoszonnem (a szetteknel csak az arakat neztem, sajnos masbol nem tudtam kiindulni):
- KEF C5 vagy C7, C3, C6CLR, C4 szett
- Tannoy Mercury V4, VR, VC szett
- Canton GLE 476, 436, 456, sub 8.2 szett
- JAMO S608 HCS3 5.0 szett + SUB 210
- Wharfedale Diamond 10.6, 10 SR, 10 CM, 10 MX szett
- DALI Zensor 7, Zensor 1, Zensor vokal szett (kell ehhez sub? a zensor sub eleg huzos arban van)
- illetve lattam egy Mordaunt Short THX szettet akciosan

bandita

[ Szerkesztve ]

(#40250) Tonyo válasza bandita (#40249) üzenetére


Tonyo
őstag

Jamo, KEF, Warfi, ezeket szerintem jó szívvel kihúzhatod a listából. Sub mozihoz mindenképp kelleni fog, még Dalihoz is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.