Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) GEIL válasza arnyekxxx (#2599) üzenetére


GEIL
addikt

Áhh...

Én pl kört mondok, ti pedig akkor négyszöget....a hengerről senki nem tud, maximum sejtéseink vagy következtetéseink lehetnek. ;] szóval Túlértékeled "magatokat", hogy ti látjátok a teljes valóságot.
Így rendben van ? :K

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2602) arnyekxxx válasza GEIL (#2601) üzenetére


arnyekxxx
veterán

a henger körül keringenek azok a műholdak amiket a telefonod gps-e használ

á, aki hülye haljon meg.

(#2603) GEIL válasza arnyekxxx (#2602) üzenetére


GEIL
addikt

:o :C

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2604) biker


biker
nagyúr

Dunning-Krüger effekt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2605) GEIL válasza biker (#2604) üzenetére


GEIL
addikt

Nem jó példa....mert én tudom hogy nem vagyok képben, csak azt mondom amit én gondolok az én szemszögemből.....pl "ti" egy másik szemszöget láttok, de mégis úgy gondoljátok, hogy ti "mindent (is) tudtok", pedig az egész helyett ti csak egy más szemszöget képviseltek. :U :K

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2606) Dilikutya válasza GEIL (#2605) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vannak dolgok, amiknél nincs másik szemszög. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2607) GEIL válasza Dilikutya (#2606) üzenetére


GEIL
addikt

Na pontosan ez az, amit halandóként mi nem dönthetünk el egyértelműen.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2608) biker válasza GEIL (#2605) üzenetére


biker
nagyúr

bizonyos kérdésekben van egyértelmű tény, és van a hülyeség. Az meg gyorsabban terjed a fénynél.

A mai napig jönnek szembe olyan képek, amikről 100x le lett írva, mikor és hol és hogy készültek, és mi került rá photoshoppal, legyen a zkemlé bizonyíték vagy akármi, és mutogatják a telegram csatornákon, nézd, ott a gomb a repülőn hogy kemlé on

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2609) totron válasza Dilikutya (#2606) üzenetére


totron
addikt

Ennek sosem lesz vége. Egyszer rá kéne hagyni, aztán vége lenne, de nem lenne.

(#2610) doc válasza biker (#2608) üzenetére


doc
nagyúr

a chemtrail kapcsolonal az ON/ON egeszen zsenialis :D

(#2611) GEIL válasza totron (#2609) üzenetére


GEIL
addikt

Szerencsére semmivel nem ér többet a véleményed mint bárki másé...1:1 ;] :DD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2612) arnyekxxx válasza doc (#2610) üzenetére


arnyekxxx
veterán

(#2613) arnyekxxx válasza GEIL (#2611) üzenetére


arnyekxxx
veterán

klasszik tard módszer véleménynek nevezni a tényeket

(#2614) Utka válasza biker (#2604) üzenetére


Utka
tag

.... Dunning-Krüger effekt

AZ is csak kamu!!
:))

[ Szerkesztve ]

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#2615) GEIL válasza arnyekxxx (#2613) üzenetére


GEIL
addikt

De ha ez így is van és én tard vagy retard vagy Ork vagy összeesküvős laposföldes Nasa és derékszögtagadó és oltásellenes és Balaton tagadó is vagyok....az most mindegy végülis......klasszik módon vagyok hülye : :D :DDD :DD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2616) Dr. Romano válasza GEIL (#2615) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Amikor a kemtrélt szállító gép szól be neked hogy retard.... ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2617) homerhamm válasza GEIL (#2615) üzenetére


homerhamm
addikt

Ha derékszög tagadó vagy, akkor messzire elkerülöd Wyoming államot.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#2618) GEIL válasza arnyekxxx (#2613) üzenetére


GEIL
addikt

Amiket tényként állítanak, azok esetleg csak elfogadható és a többségnek hihető vakítás az általatok ismerni vélt világban.

:R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2619) totron válasza GEIL (#2618) üzenetére


totron
addikt

Tudom, hogy részben trollokodsz, ráteszel arra, ami amúgy is izgat és hitvallásod, de mindegy is hogyan nézzük, a kérdés az, hogy téged miért ez a szint izgat. Itt a zinternet, tök sok tudomány vagy szórakozás elérhető, mégis ált. isikés szintű érdekességek aljzanak fel téged negyven pluszosan is. Félre ne érts, mindenkinek lehet vagy van gyermeteg oldala. De nem érzed elpazarolt időnek ezt? Paradigma(nem)váltáshoz olvasgass a Szkeptikus Társaság fércbuk csoportban mondjuk ott pont vállalhatatlan a vezetés egy ideje, de nem ez a lényeg most vagy bármelyikben, ami ettől a hobbidtól eltér. Meglásd, vannak még csodák. vannak igazi, izgi csodák a világban. Ez most egy hiába megírt hsz. volt.

(#2620) arnyekxxx válasza GEIL (#2618) üzenetére


arnyekxxx
veterán

a Földet az idegenek irányítják, de ezt eltitkolják előled az agyátállító tvsugárral


(#2621) biker válasza totron (#2619) üzenetére


biker
nagyúr

A kedvencem az, amikor ilyen nyugdíjas standuposok mint a YT mélybugyraiban meghúzódó csefkópalik és társaik (mindig elfelejtem a piros szobában nyuggereknek msemondó idiótákat, nem szedlacsek szvicsek nemtom hogy hívják) barmokat, és a főrizsa cetli és geri társait, hogy fúj fészbúk, fúj 5g, fúj média, és mit csinálnak, állnak az 5G mobil előtt, nyomják a baromságot a kamerába, és töltik fel a fúj FB-ra és fúj YT-ra.
komolyan megreccsen az agyam ilyenkor. olyan mint a vegán kolbász. ha kolbászt akarsz, egyél kolbászt B+ de ha nem akarsz, mert zőccséget akarsz enni, egyél azt.
Vagy tényleg takarodjon a Telegramra, ott a saját 100fős galerijánek prédikáljon, és akkor nem termel pénzt a fúj gazdagoknak. Ja és persze Microsoft windows fut a gépén, MS office-al és Edgben böngészik, de fúj billgécc

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2622) GEIL válasza biker (#2621) üzenetére


GEIL
addikt

A kolbászos hasonlatod nem túl toleráns, hogy aki akar kolbászt az egyen kolbászt és ne vegán kolbásszal bohóckodjon.
Ennyi erővel kijelenthetjük, hogy aki rendesen autózni akar az tankoljon benzint és ne munkagépekbe való gázolajat és az áramos dodgem bohóckodást is hagyja meg a vidámparkba. ;] :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2623) Dilikutya válasza biker (#2621) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jelenleg szerintem nem tudsz olyan kommersz rendszert használni, ami nem fizet valami licencre a Microsoft-nak. :) Talán a Linux, de az meg épp nem a tardok rendszere. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2624) biker válasza GEIL (#2622) üzenetére


biker
nagyúr

Rossz hasonlat, úgy lenne jó, ha benzines autóba gázolajat töltenék és egy integrált finomító alakítaná benzinné. Illetve ha mint az ioniq 5n esetén a villanyautó hangszóróból v8 hörgést imitál és 8 sebességes váltót szimulál váltasi rántással. Ez mind fasság

és igen, semmi értelme annak hogy legyen kolbászíze de ne kolbász legyen.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2625) consono válasza biker (#2624) üzenetére


consono
nagyúr

Ámen

"In God we trust. All others must bring data"

(#2626) totron válasza biker (#2624) üzenetére


totron
addikt

Lehet-e hibáztatni egy fogyasztóiságra nevelt egyedet azért, mert illúziót kerget? Közben szigorúan elfelejtve, hogy annak ellenpárja, a nem illúzió is lehetne cél. Engem is kiakaszt a vegán faszság: tipikus birka jegyek és tudománytalan alátámasztások, a tetejébe még ez a kolbászolás is. Mióta beteg vagyok és nem ehetek lófaszt se, mégjobbab felbasz a hülyeségük, de a divatgluténosokat is letaszítanám a laposföld széléről.
Amúgy mintha arra felé billenne a mérleg, hogy tényleg egészségesebb, de ugye nem lehet tudni, közvetettségek közvetettségeivel dolgozik az átlagember, ide értve a forrásnak tűnő tanulmányokat is.
Mindegyik ennnergikusabb, az. A edzőteremben a súlyok emelésében is a vegán jeleskedik leginkább a regék szerint, hiszen hát a vitttalitás. A tejterméket elhagyók (külön szubkaszt, vigyázat) pedig minnnndenkor fényesebb hajról és egészségesebb körmökről számolnak be, persze nők.
Volt egy blog, az jól csokorba szedte az ember bugyrait, az egyik történet szerint feleségek csiccsentettek be alaposan hűtőben talált pálinkából, valójában behűtött víztől. Milyen életszagú volt. Na ugyanígy a többi is.

(#2627) biker válasza totron (#2626) üzenetére


biker
nagyúr

De a vegán megeszi a kukacos cseresznyét ugye? :D

a vegetáriánust még megértem, de a vegán az a túltolt szekér esete. És igen, amikor eszik a mindenmentes szarokat, amiben egy komplett vegyipari team és egy biológus és egy dietetikus team küzd hogy emészthető és élelmi tartalmú szart gyártsanak, és örömmel megeszik, akkor azért csak nézek, hogy miért???

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.