Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) Synthwave válasza mm779 (#14499) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tőle egy S-es Hien SOFT/XSOFT, féláron.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14502) Gilexand válasza Synthwave (#14500) üzenetére


Gilexand
csendes tag

"A Gloriousnak nem rosszak a GWR-szériás csuklótámaszai" :DD

"mert szereti vonzani a hajakat"
még jó, hogy kopasz vagyok :)

Nekem is jobban tetszik a varratlan szélű, köszi a segítséget :)

(#14503) knoxhu


knoxhu
senior tag

hien soft L padom elkezdett igen szépen porosodni, tudnátok kérlek tisztítási technikát javasolni, hogy ne tegyem tönkre?

Köszönöm!

(#14504) Synthwave válasza Gilexand (#14502) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"még jó, hogy kopasz vagyok"

A szőrt is. ;]

:DDD

"Nekem is jobban tetszik a varratlan szélű,"

Végre valaki!

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14505) Synthwave válasza knoxhu (#14503) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

[link]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14506) mm779 válasza Synthwave (#14501) üzenetére


mm779
tag

Köszi a tippet!

(#14507) Mclovin válasza PCProfessor (#14460) üzenetére


Mclovin
senior tag

Csak szódabikarbóna, mosogatószer kombót alkalmaztam, de tökéletesen bevált, köszi a tippet! :R

Más. Esetleg deskmat ügyben tud itt valaki ajánlani? Fekete vagy esetleg sötétszürke színben, legalább 4mm vastagság jó lenne. TKL bill legalább férjen rá, de jó lenne egy 80-90cm körüli szélesség.

(#14508) FireKeeper válasza Mclovin (#14507) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én az endgame gear MPC-890-et szoktam bedobni, mint megfizethető árú és jó minőségű pad, viszont azt tudni kell róla hogy elég gyors pad (legalábbis a random szövet cuccokhoz képest) és textúrált felületű, ami nem mindenkinek jön be.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14509) 4nick8 válasza Mclovin (#14507) üzenetére


4nick8
őstag

(#14510) Mclovin válasza FireKeeper (#14508) üzenetére


Mclovin
senior tag

Csak a billentyűzet alá kéne, egérnek van egy Artisan Hien/Zero.

Amúgy pont MPC-890 van és sötétkék szín zavar a fekete Artisan mellett és könnyen is koszolódik valamiért. LGG Saturn nem lenne rossz, de 24k-t kiadni csak a bill alá..kicsit sok.

(#14511) Synthwave válasza Mclovin (#14510) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Keebmat?

Egyáltalán nem vészes az ára. Ha esetleg úgy döntesz, hogy rendelsz egyet, szólj, mert felezhetünk a postán.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14512) FireKeeper válasza Mclovin (#14510) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor meg irány az aliexpress szvsz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14513) Synthwave válasza Synthwave (#14511) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DD

------------------------------------------------------------------------

(#14512) FireKeeper: Nein. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14514) FireKeeper válasza Synthwave (#14513) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azért sznobok ne legyünk már. biller alá mindegy mit raksz amíg nem csúszkál az ablakon.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14515) Synthwave válasza FireKeeper (#14514) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem lassan kosárban is van, nem csak nekem tetszik. :D

Amúgy 10 vagy prémiumban + poháralátéttel 13 dolcsi nagy sznobság(, főleg, hogy van kifejezetten Alice is belőle, csuhajja, és nem kell ugyanennyiből valami ratyi abroszt venni, ami csak széjjeldzsuvákolódna két hét alatt). :))

Egyébként nem azért rakod a bill alá, hogy az ne csúszkáljon, hanem hogy finomítsa a gépelési akusztikát. Vagy nem egészen értem a mondatot.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14516) PCProfessor válasza Synthwave (#14515) üzenetére


PCProfessor
tag

Szerintem klaviatúra alá nem hangzás miatt akarja.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14517) Synthwave válasza PCProfessor (#14516) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Puha is, főleg a Premium.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14518) Gilexand válasza FireKeeper (#14508) üzenetére


Gilexand
csendes tag

Egyébként az endgame gear MPJ opció lehet azoknak akik lassabb padot szeretnének MPC helyett vagy az rosszabb minőségű? Tudom, hogy szövet, viszont az ára jó és attól lehet jó :)

(#14519) FireKeeper válasza Gilexand (#14518) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem nagyon rövid ideig volt olyan, a felülete nem rossz, sima egyszerű szövetpad, viszont a varrás nem volt a legjobb.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14520) Gilexand válasza FireKeeper (#14519) üzenetére


Gilexand
csendes tag

Értem köszi, hát én adok neki egy esélyt, jó áron van a méretéhez képest, rendeltem egyet, 1200*600 ~11k magyar forint, ha tetszik akkor hagyom, ha nem, akkor veszek rá egy artisant és ez lesz a terítő alatta, nem szeretem a csupasz asztalt :K

(#14521) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Üdv. Mindenkinek!
Szeretnék segítséget kérni.
A Jelenlegi padom egy Glorious GLORIOUS STITCH CLOTH MOUSEPAD XXL Extended verzióban, ami egy szép lepedő a maga 910x460-as méretével. Szeretem, semmi bajom vele, de váltanék.
A kimondottan kiszemelt áldozataim:

Pulsar ParaSpeed V2 Mousepad XXL gaming egérpad fekete - JTC :: A működő gépes kapcsolat ::

Pulsar Paracontrol V2 XXL gaming egérpad kék - JTC :: A működő gépes kapcsolat ::

Olvastam a Cordura padról, de sajnos nincs vele tapasztalatom. Az egyik 4mm vastag a másik 3mm.
Melyik lehetne jó választás és miért?
COD-ot játszok 1400 vagy 1600 dpi-n és ingame 4.85-ös szenzel.
Az egér pedig egy Pulsar Xlite V3 Large.

Köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#14522) Synthwave válasza Szellem. (#14521) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Keebmat + féláron Artisan apróról nem opció?

"COD-ot játszok 1400 vagy 1600 dpi-n és ingame 4.85-ös szenzel."

Ez így nem sokat mond, bár úgy sejtem, hogy igen magas. Amikor sensit adsz meg, célszerű x cm/180°-ot vagy x cm/360°-ot megadni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14523) Szellem. válasza Synthwave (#14522) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez így nem sokat mond, bár úgy sejtem, hogy igen magas. Amikor sensit adsz meg, célszerű x cm/180°-ot vagy x cm/360°-ot megadni.

Jogos, de nem tudom. A magasabb DPI-t az egéren Ti javasoltátok a topikban a szenzor miatt, az érzékenységet meg ez alapján állítom be. Érzésre állítom be mindig a lényeg,. hogy ahogy fogom az egeret és mozgok vele és körbe tudjak 180 fokot fordulni mind a két irányba.. És azért említettem a két padot, mert kimondottan az egerem márkájából vennék most újat.
De érdekes a téma, mert a Glorioussal is jól játszom, viszont van egy hardpadom, ami kemény és az meg ugye baromi gyors. És van amikor azzal gyorsabban rá tudok rántani a mókusra a játékban.
Sosem volt Cordura padom, így nem tudom mi az előnye és a hátránya a számomra.
Van egy táblázatom ami szerint ennyi az eltérés a Glorious és a Paracontroll között, de gondolom ez nem mérvadó?

[ Szerkesztve ]

(#14524) PCProfessor válasza Szellem. (#14523) üzenetére


PCProfessor
tag

Ezen az oldalon ki tudod számolni. Cordura pad pedig gyorsabb és érzetre durvább a mostaninál, meg paracontrolnál is. Előnye, hogy könnyű tisztítani, tartós és a páratartalomra/nyírkosságra nem változik a sebessége.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14525) Szellem. válasza PCProfessor (#14524) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm. :R
Ez az eredmény jött ki:

Akkor melyik lehet a jó választás a számomra ezek alapján?
Paraspeed vagy a Paracontrol?

(#14526) Szabz856


Szabz856
csendes újonc

Sziasztok, egérpad vásárlása előtt állok.

Egerem: Logi G502 hero

Mostani: Noname 23x27cm

Játékok: Fortnite jelenleg 600dpi 14% senzi

Méret: Nagyobbat szeretnék L méret szerintem jó lenne

Logitech g640 tetszetős volt videók alapján de ahogy láttam nincs be varva a széle és félnék, hogy egy idő után el válik a széleinél. A mostani elég lassú meg régi és ahogy látom el kezdte enni az egér talpait is.

Előre is köszi a segítséget.

(#14527) edhelharn


edhelharn
csendes tag

Sziasztok!

Páromnak szeretnék egy olyan egérpadot venni, ami relatíve nagyméretű (kb. mint egy A4-es lap) és az ágyban (tehát nem feltétlenül egyenes felületen) is lehet használni, magyarán van neki vastagsága/tartása. (Vezeték nélküli egéhez lenne amúgy.) Már nem bírom nézni, hogy egy vacak iratvédő mappát használ egérpadnak. :)

Nagy nehezen találtam egy ilyet (nem tudom milyen kulcsszavakkal érdemes keresni, hogy ne csak ilyen asztalra való vékonyka szövetpadokat adjon ki), de nem tudom, hogy a csuklótámasz miatt ágyban vajon optimális-e egy ilyen:

https://www.alza.hu/kensington-allithato-zseles-egerpad-szurke-fekete-d1149037.htm#recenze

Szerintetek?

Ha nem, esetleg tudnátok alternatívákat mondani?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#14528) edhelharn válasza edhelharn (#14527) üzenetére


edhelharn
csendes tag

Bocsi, ezek lemaradtak:

1. Ár nem számít.
2. Legyen új, és ne külföldi oldalról.
3. Ágyon lenne használva főleg, és nagy érzékenységgel használt egérhez.
4. Az egér típusa Logitech G305.
5. Nincs konkrét preferencia.

[ Szerkesztve ]

(#14529) FireKeeper válasza edhelharn (#14527) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

inb4 synthwave ajánl egy artisant az iratvédő mappa tetejére ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14530) Synthwave válasza edhelharn (#14528) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, ha az ár nem számít, akkor SkyPad 3.0 vagy Razer Atlas. Örök életű.

:))

Meg friss PTFE tappancsok, mert az mindenképp kelleni fog.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14531) Synthwave válasza FireKeeper (#14529) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jobbat.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14532) PCProfessor válasza Szellem. (#14525) üzenetére


PCProfessor
tag

A leírtak alapján neked a paracontrol.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14533) PCProfessor válasza Szabz856 (#14526) üzenetére


PCProfessor
tag

Artisan soft zero.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14534) Szellem. válasza PCProfessor (#14532) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm szépen a megerősítést. Én is erre gondoltam inkább. :R

(#14535) edhelharn válasza Synthwave (#14530) üzenetére


edhelharn
csendes tag

Hm, az a bajom ezekkel, hogy batár nagyok. Nem malomkörzéseket akar majd rajtuk csinálni a párom, hanem csak finom csuklómozdulatokat. :D (Nem is értem mire jó egy ekkora egérpad, de persze laikus vagyok a témában, nem értek hozzá.)

Meg ezekhez akkor még tappancs is kell (ezek az egér aljára jönnének?), szóval még macera is. Valami egyszerűbb megoldást jobban preferálnék. Mondom, jelenleg egy mappát használ egérpadként. :)

(Az a baj, hogy nekem ezek az anyagnevek nem sokat mondanak, és sokszor a képről sem látszik, hogy az az egérpad most egy 1 mm vastag kis szar szövet, ami összecsuklik majd az ágyneműn, vagy egy vastag, merev anyag, amit rá lehet rendesen rakni az ágyra.)

[ Szerkesztve ]

(#14536) FireKeeper válasza edhelharn (#14535) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

merev pad kb csak az üveg van, de az nem hiszem hogy a te felhasználásodra jó lenne (pláne hogy általában nem is olcsó), szóval vagy marad egy ilyen cucc mint ez a kensington szörnyedvény amit találtál (valszeg ennek az egérpad felülete nem lesz túl jó), vagy veszel egy sima szövet egérpadot és aláteszel valami merev alátétet (könyv, tálca, hasonló).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14537) Szabz856 válasza PCProfessor (#14533) üzenetére


Szabz856
csendes újonc

Meg is érkezett a sráctól a Zero soft. Olvastam valaki panaszolta hogy csúszik. Nekem konkrétan le ragadt az asztalra :Y
Kényelmes és egy öreg pad után valami álom :D

(#14538) mm779


mm779
tag

Sziasztok!

Egy másik egérhez is szeretném a segítségeket kérni egérpad választásban.

1. Mennyi a keret?
20k HUF
2. Használtpiac / külföldi rendelés szóba jöhet?
Nem, csak újat szeretnék.
3. Mekkora hely van az asztalodon, milyen érzékenységgel játszol?
25cm (nagyon max 30) széles hely van és közepes érzékenységgel játszok.
4. Milyen egérrel fogod használni?
Razer Viper V2 Pro
5. Van-e valami konkrét preferenciád?
Legyen tartós és strapabíró, könnyen tisztítható.

Köszi előre is a segítséget!

(#14539) Synthwave válasza mm779 (#14538) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tőle egy S-es Hien SOFT vagy XSOFT, oszt víz. Textúrázott felület, de nem túl durván.

Így kell tisztítani.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14540) mm779 válasza Synthwave (#14539) üzenetére


mm779
tag

Köszi szépen a választ! Bocsi, ha nagyzolósnak tűnök, de sajnos a használt dolgoktól tartok, mert már pórul jártam velük párszor. Esetleg új (nem használt) egérpadok közül tudsz ajánlani valamit?

Próbáltam rákeresni az általad ajánlott egérpadra S-es méretben és feketére, de úgy látom, hogy elfogyott mindenhonnét és már csak a piros M-es kapható.

(#14541) Ivy.4.Ever válasza mm779 (#14540) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Ezek alig használtak. Én makulátlanul vettem kettőt is.

[ Szerkesztve ]

(#14542) Synthwave válasza mm779 (#14540) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Elállásból vannak. Gyakorlatilag vadi új az összes.

Már háromszor vásároltam tőle. Artisan padot. Egyebeket meg többször.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14543) Csandi


Csandi
őstag

No, LGG Saturn Pro v2 Square XL Soft úton :D Megnézzük Zero Soft-hoz képest, hogy tetszik.

Synthwave egy szót se :DD :DDD egerem még nincs :D

(#14544) Synthwave válasza Csandi (#14543) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nyugi, már a legelején tudtam, hogy 70-100k lesz a vége.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14545) Krisztianby


Krisztianby
tag

Sziasztok, egérpadot keresek de műanyag kivételt. Több kategórián belül választottam már egérpadokat (2-16k) de sohase hozta azt a érzést mint ha simán az asztalomon használom az egeret. Nemrég beruháztam egy egy Asus ROG Strix Impact II egérre.
Picit nehezebbnek érződik mind az elődök de hozzá szoktam. Viszont az egér padjaim nem :D. Összesen ilyen "ragadós" érzésem van és nem úgy csúszik ahogy kéne. Jelenleg simán az asztalomon használom de mivel picit érdes nem igen jó az egér talpának, de még így is ezt nyújtsa a legjobb élményt. Szóval logikusnak az tűnt ki próbálnék valami műanyag pad félét. Tudnátok ajánlani párat ami haza forgalmazásban is megrendelhető?

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#14546) PCProfessor válasza Krisztianby (#14545) üzenetére


PCProfessor
tag

Hirtelen logitech g440; razer firefly v2, sphex v3; steelseries qck hardpad jut eszembe. Sphex v3-on kívül mindegyik kicsi, szerintem.

Itthon kaphatsz még üvegből is de az bőven 16k felett van. Továbbá az egértalp is sokat számít ilyen helyzetben, lehet venni üvegtalpat vagy kemény ptfe pöttyöket, van amelyik pedig sokkal gyorsabb mint az üvegtalpak miután "betörtek".

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14547) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

A jobbos wuxiang II 1 éves múlt (2023 januári vétel), de még mindig nem lassult be érzésre, épp takarítottam és gondoltam bedobom a másik mintájut, érzek-e speed difit.

(#14548) Synthwave válasza Krisztianby (#14545) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A műanyag választék nem valami szívderítő. Akkor már inkább üveg irányban indulnék el. SkyPAD 3.0, Pulsar Superglide vagy Razer Atlas, esetleg több kontrollal a kerámiával bevont üveg Cerapad Kin.

Nem olcsók, de elkopni sem fognak, szóval ha vigyázol rájuk, 20 év múlva is hibátlan padok lesznek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14549) Ivy.4.Ever válasza ADAM1337 (#14547) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Léteznek ilyen jó minőségű figurás alátétek M-es méretben is? Egy inkább lassúbb control típusú érdekelne van-e valahol.

(#14550) ADAM1337 válasza Ivy.4.Ever (#14549) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

(#14551) 4nick8


4nick8
őstag

Használ valaki fnatic Jet padot?

(#14552) Krisztianby


Krisztianby
tag

Éppen üzletben jártam mikor megláttam egy G440-et 6000Ft ért.
Rá is csaptam. Nem akarok káromkodni de soha a büdös életbe több szövet padot nem veszek ez után :D.

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#14553) ADAM1337 válasza Krisztianby (#14552) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az meg van hogy a G440 egy ipari hulladék lesz félév múlva ? :U

(#14554) Csandi válasza ADAM1337 (#14553) üzenetére


Csandi
őstag

Akkor vagy vesz majd egy másikat, vagy upgradeli egy Skypadra :D

(#14555) Krisztianby válasza ADAM1337 (#14553) üzenetére


Krisztianby
tag

16k szövet padnál így is jobb.
És első tesztnek tökéletes lesz ez a pad, később majd beruházok egy jobbra :R

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#14556) ADAM1337 válasza Csandi (#14554) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én skypad 3.0 xxl-re upgradeltem és jöttem rá, hogy jobb a szövetpad (vagy hybrid) + superglide.
Konzisztensebb a skypad a mikroport úgy berántja mint a huzat és az kellemetlen amikor érzed a szöszöket.

(#14557) koxx válasza Krisztianby (#14552) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Akkor csak otezerrel kerult tobbe mint amit er :DDD

(#14558) Csandi válasza Krisztianby (#14555) üzenetére


Csandi
őstag

En most vettem 25 ezres szövetpadot :D

(#14559) Synthwave válasza Krisztianby (#14555) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Attól függ, hogy milyen szövetnél.

Artisannál biztos nem. Főleg, hogy aprón az effektíve újak féláron mennek, megbízható tagtól. De van még pár más gyártó is. Mondjuk a PureTrak vagy Lethal Gaming Gear. A rendelkezésre álló infók alapján egy Xtennek is megszavazok egy adag bizalmat.

A köziedelemmel ellentétben a Logitech nem kifejezetten az a márka, ami túl sok figyelmet érdemel a perifériák világában.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14560) Krisztianby válasza Synthwave (#14559) üzenetére


Krisztianby
tag

Lehet de szövet mindig más sikamlást fog hozni mint üveg/műanyag. És ha ennyivel jobb számomra a “gagyi g440” akkor inkább maradok ennél a vonalnál és majd beruházok egy jobbra. Majd jövőben elválik.

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#14561) Synthwave válasza Krisztianby (#14560) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Te sem próbáltál még Artisan Shidenkai-t. Olyan gyors, mint egy üvegpad. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14562) PCProfessor válasza Krisztianby (#14560) üzenetére


PCProfessor
tag

Van egy csomó szövetpad ami gyors vagy gyorsabbak mint üveg.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14563) Synthwave válasza PCProfessor (#14562) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"vagy gyorsabbak mint üveg."

Melyik? Csak azért, mert a Shiden hibrid.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14564) PCProfessor válasza Synthwave (#14563) üzenetére


PCProfessor
tag

MPC 450, vancer ace;v2, fnatic jet vagy akár raiden is lehet gyorsabb egyes üvegpadoknál. Nyilván nincs szakmailag normalizálva/kiszámova meg lemérve(legalábbis én sehol nem találtam ilyen nagy mennyiségben általánosított infot sehol) mindegyik pad mondjuk 10 különböző egérrel(különböző súlykategóriában) amiken 10 különböző talp van.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14565) Synthwave válasza PCProfessor (#14564) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na várjá. A Vancer Ace hibrid, de mit tekintünk a leglassabb üvegpadnak? A Cerapad Kinen kívül, mert az kerámiával bevont üveg.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14566) PCProfessor válasza Synthwave (#14565) üzenetére


PCProfessor
tag

A hibrid nem teljes értékű, mert a vékony bevonat nem ugyanaz mintha teljesen üvegből lenne. Nyilván az összes üvegpadot nem teszteltem de ismerek pár ember akik a legtöbbet igen és a megosztott tapasztalatokat le tudom ide írni.
Lotus meg Nyfter is "bevont", lassabb mint egy 3.0 vagy 2.0.

Leglassabbnak vegyük alapul wraith cosmic v2-t vagy project arcticat. Ezeknél egy üvegtalpas vagy kemény ptfe-s egér gyorsabb egy jeten vagy a 450-en.

[ Szerkesztve ]

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14567) etejedu válasza PCProfessor (#14566) üzenetére


etejedu
őstag

Üdv!
Razer Gigantus V2 Gamer egérpad, L
Ez megvehető, vagy van jobb Razer pad hasonló méretben?

Bocs nem konkrétan neked szántam.

[ Szerkesztve ]

(#14568) Synthwave válasza etejedu (#14567) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Miért ennyire fontos a Razer?

Csak azért kérdem, mert szotyiért van ilyen, és ezekkel szemben a kígyós padok bújkodhatnak messzire.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14569) etejedu válasza Synthwave (#14568) üzenetére


etejedu
őstag

Nem fontos, csak az egerem végett gondoltam rá.
Kösz a tippet! :R

(#14570) Synthwave válasza etejedu (#14569) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

np

Artisan gyorstalpaló.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14571) gaben22


gaben22
senior tag

Szláv faliszőnyeg egérpadot valaki? Úgy látom itthon is kapható. Majd szóljatok control vagy speed-e és hogy milyen a statikus súrlódása :).

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#14572) tixem


tixem
addikt

üdv,

aliról vagy akárhonnan ismertek e olyan forrást, ahol ilyen egérpadnak való anyagot lehet venni [link] alul gumis, felül szövet

egyedi méretűt szeretnék magamnak hegeszteni, igazából bútor tetejére védőnek, de L alakút nem találok sehol. Varrást stb megoldom, csak anyag kellene. Esetleg van e valami ehhez hasonló anyag? Sima fekete elég is lenne, nem kell szín. Köszöntem :R

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#14573) xmad


xmad
őstag

razer goliathus egérpadot rendeltem.. fura, hogy olyan érdes a felülete. ez csak desing miatt vagy van valamilyen célja?

(#14574) PCProfessor válasza xmad (#14573) üzenetére


PCProfessor
tag

Sok egérpadnak van textúrázott felülete. A célja, hogy gyorsabb/lassabb legyen a pad, jobban érezd rajta az egeret stb...

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.