Hirdetés

2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#12751) rdt89 válasza CJ4567 (#12749) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Drift kaland nekem is most volt először tesztelve, de szerintem mire rangsorolt leszek minimum fél év. :DDD

(#12752) DaveHutt válasza csab991 (#12750) üzenetére

DaveHutt
(őstag)

Én múlt héten kezdtem a Drift kalandot. A kedvenceim:
S AWD: #25 RTR Mustang, FD Viper
S RWD: FD 240SX stock, FD Viper stock
A AWD: 1994 MX5
A RWD: Subaru BRZ, ezt volt a legnehezebb megtalálni. Próbálkoztam 240 SX-szel, de az nem csúszik eléggé.

[ Szerkesztve ]

(#12753) Joccc07 válasza csab991 (#12750) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Driftkaland S nálam RTR Mustang saját tuning és most kezdtem el egy Acura NSX 2017-et beállítani. Ha van rá igény megosztom ha kész.

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#12754) DaveHutt válasza DaveHutt (#12752) üzenetére

DaveHutt
(őstag)

Racing Team Adventure-re ki-mit javasol? Azt is ma kezdtem.
Amik számomra adottak:
B class: Tracktor tönkrevágta ezt a szintet?
A class: Bone Shaker OP?, cross countryra meg Chevy Colorado ZR2.
S1: Bugatti EB110-ra gondoltam, cc-ra Jeep Trailcet/Toyota Baja Truck.
S2: Ferrari F50GT, alternatíva? Dirtre?

[ Szerkesztve ]

(#12755) DaveHutt válasza peterkeT (#12747) üzenetére

DaveHutt
(őstag)

Kérdés: soha nem volt kedvem ezekhez a sztorikhoz, kéne még 60 csillag a 812-höz. Időlimites a Star Card? Ha nem, akkor elkezden magam nyugalmában megcsinálni. Ha meg limites, akkor hagyom a fenébe. Van elég exkluzív autó nekem a heti kalandokban.

(#12756) peterkeT válasza DaveHutt (#12755) üzenetére

peterkeT
(nagyúr)

Dehogy időlimites. Én is többhetes/hónapos késéssel csináltam meg mindet. Ahogy kedv/idő van rá. Amelyik nagyon felhúzott, azt volt, hogy hetekre otthagytam, aztán nyugodt napokon újrapróbáltam. Meglesz a drift club is, csak idő kérdése.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12757) bododani

bododani
(senior tag)

Ezt a jelenséget megtudja nekem magyarázni valaki kérem? Nem tudom megszerezni, elég zavaró, tudom-tudom csak egy tábla de naaaaaa :DDD

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12758) DjDanee87 válasza bododani (#12757) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

Az nem az alagútban van alattad ?

(#12759) CJ4567 válasza DaveHutt (#12754) üzenetére

CJ4567
(addikt)

Nincsen S2 dirt, S1 télre OnlyNaps Ford GT-je.
S2 alternatíva Ferrari F40C(én Nalak28 tuningját használom), körversenyekre(ha van legalább kettő) CLK GTR (OnlyNaps, CSAK nyáron, mert esőben meghal).
S2-ben esős versenyekre Zonda C(Nalak28), vagy CLK GTR (Grandma Driving, sport gumikat használ így esőben is jól tapad)

[ Szerkesztve ]

(#12760) DaveHutt válasza CJ4567 (#12759) üzenetére

DaveHutt
(őstag)

Köszi, megvannak, kipróbálom. :)

(#12761) DaveHutt válasza bododani (#12757) üzenetére

DaveHutt
(őstag)

Jobbra az ugrató mellett, egy szinttel lentebb van az alagút bejárata.

(#12762) Bandi821 válasza bododani (#12757) üzenetére

Bandi821
(tag)

ez valami bug, mert azon a területen két tábla van, de egyik sem a csőalagútban, mindkettőért ugratni kell

(#12763) Redneck

Redneck
(veterán)

Újra megkérdezem, hátha valaki tudja:
Hogy tudom törölni a Forza Horizon 4-et? Rámentem a start menüben hogy eltávolítás, és el is tűnt minden appból, de helyet nem szabadított fel... :U Lemezkarbantartó és újraindítás sem segített.

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#12764) bododani

bododani
(senior tag)

Húha, szerintem én leszek a noob, mert nem tudtam hogy van ott alagút. :B Köszi szépen, meglesem.

(#12765) Reaper válasza Redneck (#12763) üzenetére

Reaper
(senior tag)

Na ezt most pont tudom, mert tegnap pont ezzel szívtam. A legutóbbi win update után nem ment onlinera a játék. Szóval az uninstall után nekem is ott maradt a hely, de hamar meglett, c:\Program Files\WindowsApps\ itt lesz a játék (persze rejtett folder), nekem ezen a néven volt:
Microsoft.SunriseBaseGame_1.332.904.2_x64__8wekyb3d8bbwe

De nem tudsz ám csak úgy törölni ebből a folderből, ahhoz először jogot kell adni magadnak hozzá: biztonság/speciális/tulajdonos. Itt módosítás és én speciel a saját useridmat adtam hozzá. Alkalmaz, talán egy restart és menni fog. Ezt a lépést youtube videó alapján csináltam.
Sok szerencsét, nekem végül sikerült és már fel is ment onlinera, persze egy challengeről így is lecsúsztam, de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#12766) DaveHutt válasza Bandi821 (#12762) üzenetére

DaveHutt
(őstag)

3 van ott, egy kis ugrással, egy nagy ugrással érhető el, a harmadik az alagútban van.

(#12767) csab991 válasza CJ4567 (#12745) üzenetére

csab991
(senior tag)

Tényleg megy mint a mérgezett egér, sikerült reprodukálnom a főbb számokat, de elég feszes még, van mit finomhangolni a futóművön. Kuplungkor váltás nélkül elég rendesen megzuhan a sebesség. :DDD

(#12768) SoldierL

SoldierL
(senior tag)

Érthetetlen számomra a Forza 6. Hogy nem tudják összehozni egyik résznél sem a kormány beállítást.. 90 fokig tudja a pilóta tekerni, aztán egy ponton miközben tekerem megrántja a kezét “koppanásig”. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy bukhat el ezen(nálam)egy r@hadt jól kinéző stablil 60 fps-es “nagy” cím! Ha valaki tud nekem tanácsot adni ez ügyben szivesen veszem mert egyébként tényleg jó a látvány, hangok, stabilitás. Azt hittem ha sok videón a Project cars-al hasonlítják ennél több technikai fejlesztés van a háttérben. Nagyon jól kinéző pályaautó verseny és nem kapott tisztességes kormány beállítást. Ez számomra botrány.

[ Szerkesztve ]

(#12769) bododani

bododani
(senior tag)

Fú, a buggy kihívást csak úgy tudom megcsinálni, ha költök 1-1.5 millát kocsira? Mert VW buggyval lehetetlen, 100x megpróbáltam, nem hibáztam, nem vagyok annyira noob vezető sem szerintem.. Penhall-al sikerülhet elvileg.. Más nem mert nincs egy kieg.-em se a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

(#12770) csab991 válasza csab991 (#12767) üzenetére

csab991
(senior tag)

Utolsó mondat kuplung nélkül váltáskor akart lenni. A 4/4-es forzathon kihívás, a korlátozott 30 FPS ellenére sem számolja a kilométereket. Próbáltam mindkét S3-as Land Roverrel. Valaki talált rá megoldást?

(#12771) Reaper válasza bododani (#12769) üzenetére

Reaper
(senior tag)

Én [ezzel] csináltam meg (Can-Am Maverick X RS Turbo R), ingyenes volt, bár lehet valamelyik pakk része. Ez valami borzalmas CVT váltós cucc, de összkerekes és bár végsebessége nem nagy, de mindig elég jól gyorsul. A mögöttem mindig befutó NPC is ilyennel jött, a többiek messze tőlünk.
Ha nincs meg, akkor valami jó összkerekes tuningos, könnyű és gyorsulásra kihegyezett vasat kell keresni, vagy összerakni.

[ Szerkesztve ]

(#12772) Viper26 válasza SoldierL (#12768) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

Ez arra van kitalálva, hogy a 12 éves Pistikének is legyen sikerélménye, mert így szélesebb célközönséget tudnak elérni, én Forzát nem is próbálok kormánnyal mert esélytelen. (G27)

Ha kell a rendes wheel support, akkor a magam részéről Asetto Corsa, iRacing, vagy Project Cars 2 PC-n.

iPhone Xs Max | Apple watch S4

(#12773) bododani válasza Reaper (#12771) üzenetére

bododani
(senior tag)

Igen ez ha jól tudom a fortune islandhoz jár. Az összes autót kipróbáltam, és rohadt nehezen, hátranézegetve hogy ne bírjanak megelőzni, de sikerült a Penhall-al, miután persze megvettem 1,6 millióért. XD Tudom-tudom azért van a CR hogy költsük, de én valamiért mindig várok valami pillanatra amihez majd sok pénz kell és gyűjtök, pl egy kocsit ha meglátok stb; ez az én hülyeségem valamilyen szinten :D
Jaja ment a tuning mindegyik kocsinál, plusz váltó beállítás is, de sokat nem segített.
De én ilyet komolyan nem tapasztaltam még a játékban, lehet nekem bugos vagy nem tudom :D
Érdekes mondom mert kb. Profi drivatarokkal tudok élvezhetően kihívás mellett játszani, ezen a pályán meg igen gyakorlott mellett is vért izzadtam.
Köszi azért, csak meglett :)

[ Szerkesztve ]

(#12774) SoldierL válasza Viper26 (#12772) üzenetére

SoldierL
(senior tag)

Azt hittem ennél komolyabb a Forza. Én is a PC2/Assetto-val nyomom. Ezért is tünt fel a hatalmas különbség.

[ Szerkesztve ]

(#12775) Reaper válasza bododani (#12773) üzenetére

Reaper
(senior tag)

A lényeg, hogy megvan :) Egyébként itt tuti volt valami, mert még ezzel a buggyval is a második, szintén ugyanilyennel, folyton ott loholt a nyakamon, holott, ugyanezzel a nehézséggel általában a végén már nem látok magam mögött senkit.

(#12776) ETOM válasza csab991 (#12770) üzenetére

ETOM
(addikt)

Nálam bejött a 30FPS trükk megint. A játékban korlátozod le?

[ Szerkesztve ]

(#12777) Nyethuszar

Nyethuszar
(tag)

Sziasztok !

Itt mi a fenét kell csinálni ? Már autóztam össze vissza ,terepen betonon földesúton.. és még mindig 0...
vagy bugos az egész.. :U :F

[ Szerkesztve ]

(#12778) peterkeT válasza Nyethuszar (#12777) üzenetére

peterkeT
(nagyúr)

Levenni az fps-t 30-ra. Épp előtted vot szó róla.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12779) csab991 válasza ETOM (#12776) üzenetére

csab991
(senior tag)

Tudod mi volt a baj? A széria motort hagytam benne, és 30 FPS-el nem számolta a kilométert. Beleraktam a 7.2 V8 Racinget és számolja 30 FPS-el. :DDD

(#12780) ETOM válasza csab991 (#12779) üzenetére

ETOM
(addikt)

Ez azért elég röhej nem tervezik javítani végre? :D

(#12781) rdt89 válasza ETOM (#12780) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Van egy verseny, amit a home társam szerkesztett, a neve A hegylakò haragja. Na ott nem tudsz végig menni, mert van egy rész a vége felé ahol nem lehet a kocsival felmenni, pedig nem is meredek, csak bugos. Ha valakinek van hozzá idegrendszere próbálja ki, garantált az agyf. sz. :C

[ Szerkesztve ]

(#12782) CJ4567 válasza rdt89 (#12781) üzenetére

CJ4567
(addikt)

Melyik versenytől indul?

(#12783) csaba951 válasza Reaper (#12771) üzenetére

csaba951
(addikt)

Köszönöm a tippet! Ezzel elsőre megvolt mindegyik verseny. :DDD

(#12784) rdt89 válasza CJ4567 (#12782) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Na megèrdeklődőm neked. :)

(#12785) apollo12 válasza csab991 (#12779) üzenetére

apollo12
(veterán)

Nekem simán engedte csak 7.2 v8 volt benne

Origin/Battelog : bomi12 Huawei P20Pro

(#12786) hülyegyerek válasza csab991 (#12779) üzenetére

hülyegyerek
(addikt)

Az 1.6 turboval sem számolja. Jó, hogy olvastam a kommentedet, különben agyérgörcsöt kaptam volna.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Civic FK6 * Ceed JD

(#12787) SidCorky

SidCorky
(HÁZIGAZDA)

Olvasom ezeket a kommenteket, hogy xy motorral nem számolja a távolságot, lehet ezért van az, hogy van egy FE verzióm és nem fogadja el az első fejezetet, mikor elkezdem vezetni? Vagy a simát kellene megvenni?

Ez a 30 fps dolog csak pc-n számít, ugye?

Dell Latitude E5570 \\ iPhone X \\ Xbox One S

(#12788) DaveHutt válasza SidCorky (#12787) üzenetére

DaveHutt
(őstag)

Csak a simát fogadja el a Forzathon.

(#12789) DaveHutt válasza DaveHutt (#12788) üzenetére

DaveHutt
(őstag)

Ui.: S1 900ra lehet tuningolni, nagyon állat.

(#12790) DaveHutt

DaveHutt
(őstag)

Elkezdtem a heti feladatokat. Trialre ‘08 Dodge Vipert vittem, mindent aláz. Kanyarsebességen kívül majdnem olyan jó a Bac Mono is.

(#12791) gabesz222 válasza DaveHutt (#12790) üzenetére

gabesz222
(csendes tag)

Tényleg jó, bár én M4 GTS-el mentem és az jobbnak bizonyult... viszont az egyetlen ellenfelem mindhárom versenyen a viper volt

SC: oldmeme

(#12792) sgergi

sgergi
(veterán)

Évszakos játszótér másnál működik? Nálam kétszer is kifagyott egymás után, amikor a nyereményt venném át.

(#12793) peterkeT válasza sgergi (#12792) üzenetére

peterkeT
(nagyúr)

Előfordul sajnos. Én is jártam már így (xbox). Elég bosszantó hiba. Talán két hete belefutottam megint, vagy 10 percet vártam, aztán kilépegettem dashboardba, meg vissza, és a 2-3. visszalépés után egyszercsak továbblépett. Nem tudom, van-e összefüggés, vagy amúgy is továbbment volna. :F

p

(#12794) sgergi válasza peterkeT (#12793) üzenetére

sgergi
(veterán)

Nekem PC-n van hiba. Másodjára vártam vagy 10 percet, de nem történt semmi. Majd próbálkozok újra.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.