Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39251) parandroid válasza NoMagix (#39250) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

:Y :C

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39252) homerhamm válasza NoMagix (#39250) üzenetére


homerhamm
addikt

Jöhetne ilyen az FH5-be is. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#39253) Bib válasza ETOM (#39249) üzenetére


Bib
őstag

Én múlt héten vettem meg Ms store-ból, ott is akciós volt és ajánlottabb verzió. Én 20 perc után refundolni akartam de elutasított a store. Durva milyen akadások voltak a nem annyira szar gépemen és ehhez azért nem túl szép grafika társul. Azóta már megkedveltem és eltűntek a problémák. :)

(#39254) WATERDACA válasza NoMagix (#39250) üzenetére


WATERDACA
őstag

Vinnék bele még egy kis magyar trikolort is, de amúgy nagyon szép, gratula! :C

u wanted, i got it \o/

(#39255) ETOM válasza Bib (#39253) üzenetére


ETOM
addikt

Igen eddig nálam is két Horizon MS store-s, de mondom egye fene ez mehet steamról is.
Akadás eddig nem nagyon volt. Remélem nem is lesz. :DDD

(#39256) NoMagix válasza WATERDACA (#39254) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm szépen! :R
Amúgy arra én is gondoltam, hogy valahol megjelenítem.
Még agyalok rajta.

(#39257) NoMagix válasza NoMagix (#39256) üzenetére


NoMagix
addikt

Ezt találtam ki, a csíkok között szándékosan hagytam ki egy egy pixel csíkot, valahogy így jobban tetszik.

(#39258) WATERDACA válasza NoMagix (#39257) üzenetére


WATERDACA
őstag

Tetszik! Most már mehet Nasum Michelisz mellé!

u wanted, i got it \o/

(#39259) NoMagix válasza WATERDACA (#39258) üzenetére


NoMagix
addikt

Pár apró módosítást végeztem a festésen, szerintem ezt nem kell tovább masszírozni.
Majd ha erre jár a tisztelt versenyző és ő is rábólint vagy nem kér mást akkor megosztom a festést.

[ Szerkesztve ]

(#39260) atommaa válasza NoMagix (#39250) üzenetére


atommaa
csendes tag

összeraktam egy kis semmiséget.... LOL

hát ez mennyire KURVA JÓÓ!!! :C :R :Y :R :C

le a kalappal, őszintén mondom nagyon tetszik!

Köszönöm szépen!

Szólj ha tölthető teszem fel egyből.

https://www.twitch.tv/nasumhun

(#39261) Döglött Róka válasza NoMagix (#39257) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Eloszor huztam a szamat a trikolor otleten de ezekkel a hezagokkal nagyon patent lett :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#39262) NoMagix válasza Döglött Róka (#39261) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm szépen! :R

Ez a változtatott verzió.
Új motorsport felirat a hátsó ablakon és a küszöbökön, tetőn Forza logó, kisebb lett a tetőn a PH logó, hátsó rendszám felett Audi Quattro felirat, szárny oldallapján Forza logó.
Szóljatok, ami sok leszedem vagy kicserélem.

[ Szerkesztve ]

(#39263) ETOM


ETOM
addikt

[link]

Lesz még egy "Apex AllStars Car Pack" abba is egész jó autókat pakoltak. 10 eur

(#39264) chungee


chungee
addikt

Sziasztok!
FH5 (steam) server nem elérhető, ez általános jelenség vagy csak nálam :F

(#39265) parandroid válasza chungee (#39264) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Napok óta gondok vannak, hol a szezon nem tölt be, hol nincs horizon live session, hol csak nem látom a többi játékos nevét multiban...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39266) chungee válasza parandroid (#39265) üzenetére


chungee
addikt

:(

(#39267) parandroid válasza chungee (#39266) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, nekem az MS Store verzió van, de a szerverek úgyis az MS-nél vannak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39268) CJ4567


CJ4567
veterán

Jelenleg az új autócsomagot fél áron lehet megvenni valami oknál fogva Xbox-on, és Steam-en is. [link]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#39269) Qkackca válasza CJ4567 (#39268) üzenetére


Qkackca
őstag

Pont tart az Xbox kiadói vásár, lehet bezavar :)

De gyanús volt nekem is hogy ugyanannyiba került mint a korábbi pakk, közbe drágább lenne.
A Forzathon shop se megy, illetve a hét során gyűjtött pontokat se jeleníti meg.
Csak most frissült, eddig 0/73 volt. Plusz a frissen vásárolt kocsikat is alig akarja átadni, elég sokat teker mire betölti.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#39270) WATERDACA válasza CJ4567 (#39268) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ugyanez volt legutóbb is, viszont a Steam kimaradt legutóbb. FM-nél a DLC-ket valamiért nem akciózzák, drágább mint az alapjáték :U

u wanted, i got it \o/

(#39271) Qkackca válasza Qkackca (#39269) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem a tuningokat is lassan menti, illetve tölti be.
Ezenkívül az eredményhirdetés után is viszonylag sokat tölt mire bejön a kocsi, térkép.

#62 ferrari nagyon állat, bár azért eléggé hasonlít a carpass-os #25-re a vezetési élményben.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#39272) rdt89 válasza CJ4567 (#39268) üzenetére


rdt89
addikt

Sajnos már helyre állt a rend, ismét 3490, pedig be akartam húzni, ennyiért kicsit elgondolkodtató

(#39273) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akinek szintén nem akarja beadni a race suitos napi feladatot, netes fórumokban megtalálták a megoldást, csak a usa race suit felhúzására adja be. A szokásos balfaszkodás...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39274) Sirpi válasza parandroid (#39273) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én is többet próbáltam, nekem a rally expansionös Reapers-re adta be végül.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#39275) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Sajnos az event végén jöttem rá, mennyire fun a Spotlight Lola esemény. Imádtam :C

u wanted, i got it \o/

(#39276) chungee válasza parandroid (#39273) üzenetére


chungee
addikt

:C :R

(#39277) A-Bag


A-Bag
tag

Sziasztok !

Nálatok már működik normálisan a Forza Horizon 5 ? Nálam még mindig szerver hibák vannak, így a heti dolgokat sem lehet végig csinálni.... :W

(#39278) ETOM válasza A-Bag (#39277) üzenetére


ETOM
addikt

Nálam semmi gond nem volt most délután.

(#39279) Sirpi válasza A-Bag (#39277) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nekem is volt, konkrétan nem adta be a PR feladatokat, és a fotó kihívást se. Újraindítottam és jó lett.

Amúgy a 4 havi rivális miatt a mai nap 81 pont szerezhető, szóval pont be lehet húzni a Camaro Pro Stockot.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#39280) homerhamm válasza A-Bag (#39277) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem tudom Xboxon játszol-e, de quick resume nem zavart be?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#39281) parandroid válasza A-Bag (#39277) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

PC-n nekem is rendesen ment ma. Annyit bohóckodik most, hogy az első játékindjtást ignorálja. Rákattintok duplán a játék ikonjára, és semmi, de konkrétan semmi nem történik. Aztán még egyszer, és akkor elindul. Ezt kb múlt hét közepe óta produkálja. És, nem, nem az egerem a szar, illetve igen, tudom, hogy kell duplán kattintani. :B

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39282) A-Bag


A-Bag
tag

Pc-n játszom Microsoft Store verzióval. Fotókihívást nem tudom csinálni mert nem tölt be riválist, tuning böngésző, aukciós ház szerver hibát dob, eventlab eseményt se tölti be. Az üzenetek menü tök üres pedig benne kéne lennie még a múlt heti pörgetéseimnek, de a jelenlegi heti sincs az üzenetek között. Pár eseményt meg tudtam csinálni, de a pontok nem jelennek meg az összegzésnél.... :W a havi riválisokat nem is látom a listán...

[ Szerkesztve ]

(#39283) Qkackca válasza A-Bag (#39277) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem csak a mentés szinkronizálást kérdezte, hogy a tegnapi offline vagy az az előtti felhős mentést használja. Szóval tegnap is volt mi szerver gond...

Viszont a konvoj partnernek kicsit sokat optimalizált indítás után, azután version mismatch hibát dobott, nem is jött konvojba, csak 1-2 újraindítás után.
Aztán jó lett, csak a rallyadventure-os verseny első fordulójából maradt ki...

#39273 nekem a kék Asphalt racer ruhára adta be.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#39284) A-Bag válasza Qkackca (#39283) üzenetére


A-Bag
tag

Szombat óta nem játszottam, tegnap elindítottam laptopon, hogy a maradék napi melókat lenyomjam, de már tegnap is ugyanezek a hibák voltak. Ma asztali gépen kínlódtam, de ugyanaz a helyzet, mint tegnap. Redditen is sokan panaszkodnak, nem értem, valakinek jó valakinek nem :F 642.644 a legújabb verzió ?

(#39285) NoMagix válasza parandroid (#39281) üzenetére


NoMagix
addikt

Nekem FM-nél van Xbox -on, hogy az első indítás nem sikeres, kilép, majd a második már jó lesz.
Ezek már csak ilyenek, mindig kapunk valami kis pluszt. :U

(#39286) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Nekem 12 perce próbálja garázsba rakni az E-Rayt. Ez a hét megy a levesbe, majd megszerzem később az exkluzívot.

(#39287) homerhamm válasza stillmatic (#39286) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem meg újra kellett indítanom az elmúlt ket napba a játékot, hogy megadja az évszakos pontokat. Csodás. :B

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#39288) chungee


chungee
addikt

Sziasztok!
FH5 (steam) super 7 kihívókártyáknál nekem az esetek 80%-ában rossz írányba teszi a rajtot. Mindig meg kell fordulnom. Van megoldás erre :F

(#39289) parandroid válasza chungee (#39288) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

User oldalról nincs. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.