Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48251) Miamiquake válasza rwin5 (#48249) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

A vicces az hogy nekem eddig tényleg az volt hogy csibe vagyok, de ma nem.
10 hónap után végre :)))

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#48252) bandus válasza mayday00 (#48247) üzenetére


bandus
veterán

bármilyen tetszőleges fűszerkeverék. felkockázom/csíkozom, fűszerkeverékkel megszórom, kis ideig rajta hagyom, aztán bele a serpenyőbe. ritkábban szeletekkel csinálom ugyanezt kontaktgrillen, de ez valahogy nem annyira vált be nekem. gyrosos meg mexikói keveréket használok leggyakrabban.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#48253) #65313280 válasza mayday00 (#48245) üzenetére


#65313280
törölt tag

Én grillezés előtt be szoktam pácolni, vannak nagyon jó pácfűszerek. Nekem a barbecue-s és a mustáros a két kedvencem. Csak natúran só+borssal meg nem enném. :N

(#48254) rwin5 válasza Miamiquake (#48251) üzenetére


rwin5
őstag

én régebben egy másfél-kettő évvel ezelőtt nyilván sokkal vékonyabb voltam, akkor sokkal egosabb voltam a testemre, ment még a feszítgetés-majomkodás, fényképek stb, azóta, hogy kb 2x akkora vagyok teljesen szerény lettem kinőttem ezt a dolgot.. idejét nem tudom mikor készült rólam egy feszítős kép :D Szerencsére látok elég embert feszengeni helyettem is :DD

(#48255) stickrs válasza rwin5 (#48254) üzenetére


stickrs
senior tag

na ja, én is az első 2-3 évbe voltam a "legizmosabb" :DDD ugylátszik ez ezzel jár :D

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#48256) headhunter


headhunter
addikt

Ki vásárolt már innen fehérjét?

Multiforce Nutrition...

(#48257) thesafran válasza mayday00 (#48245) üzenetére


thesafran
csendes tag

kísérletezz. én így készítem három napra a csirkémet: felvágom szeletekre (kb fél centi vastagokra). belerakom egy nagy tálba, sózom, borsozom, beszórom csirke fűszersóval (LIDL), fokhagymagranulátommal (LIDL), kakukkfűvel vagy oregánóval (mindkettő LIDL a változatosság kedvéért). egy estig pihenni hagyom a hűtőben. másnap kókuszzsírral kisütöm őket serpenyőben. utána mérickélés, ennyi.

Sb

(#48258) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Holnap jön-e valaki csárdaszállás kupára? Mi ott leszünk, ha valaki felismer, jöjjön már oda pacsizni :K Képek, beszámoló hamarosan... ;]

(#48259) kolosanyi válasza Shadowbull (#48243) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én egyszer megettem egy 250 g-os zacskóval részegen. Nem volt jó. :D

(#48244) Woodslave
Ok, csak ezzel azt sugallják, hogy nincs élet a csirkerizsen túl, pedig dehogy nincs. :)

(#48260) Dexar007 válasza kolosanyi (#48259) üzenetére


Dexar007
veterán

Hogyne lenne,de akire nem foznek,annak a legegyszerubb etel amit elkeszithet,az a csirke-rizs. Nekem azota konnyebb az eletem,amiota nem kell azon agyalni,hogy ,,na vajon mi legyen holnap a kaja".Mert altalaban fixen csirke/pulyka es rizs/durum teszta. Altalaban a teszta akkor jon,amikor unom a rizst. :)

Give me your cum,bull!

(#48261) kolosanyi válasza Dexar007 (#48260) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért vannak gyors receptek. Zabpelyhes rántotta, túrós tészta, vagy akár egy melegszendvics, főtt virsli (Lidlben vannak jó minőségű húsipari termékek nem túl drágán, 90% hústartalmú szalámik, virslik stb, teljesen jó az is) és a többi és a többi. Ott van egyébként a bb.hu gasztro blogja, vannak jó receptjeik, de egy rakás ilyen van. Gyakorlatilag egy óra alatt rengeteg ételt el lehet készíteni, nem kell hozzá gordonremzinek lenni.

(#48262) shteer válasza thesafran (#48257) üzenetére


shteer
titán

ez a LIDL valami goksz?

..szerintem jónak tűnik

(#48263) freaghill válasza shteer (#48262) üzenetére


freaghill
őstag

Ne kezd, mert a végén még mindenki most azt fogja tolni, főleg Bá!

(#48264) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#48258) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én megyek ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48265) Yeffy válasza God Vazzeg (#48258) üzenetére


Yeffy
veterán

mi lesz, fekvenyomó kupa?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48266) God Vazzeg válasza Yeffy (#48265) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ahham :)

BÁ: akkor ott tali :)

(#48267) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#48266) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

és miről ismerlek fel? te leszel a legerősebb? :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48268) Dexar007 válasza kolosanyi (#48261) üzenetére


Dexar007
veterán

Egy ora alatt? Nekem olyan kaja kell,amit bedobhatok a fazekba,kozben elmehetek zuhanyozni,es mire visszaterek,addigra megfozi/suti magat. :D

Give me your cum,bull!

(#48269) shteer válasza Dexar007 (#48268) üzenetére


shteer
titán

Akkor a fagyasztott marhaporkoltet javaslom ;)

..szerintem jónak tűnik

(#48270) glok


glok
csendes tag

(#48271) korcsillio


korcsillio
őstag

(#48272) Tyer válasza korcsillio (#48271) üzenetére


Tyer
őstag

Én 4 tojást nyomtam le, csirkemortadellával,meg trappistával... protein 70%-a már bennvan mára:P
Ebédre jó pörkölt-rizs lesz, elötte persze egy edzés:P

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#48273) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok :) reggelire szerintetek mennyire lenne jó ötlet a következő kaja? Nem mindig csak néha-néha :K

x-gramm zabpelyhet ledarálok kávédarálóban, kicsit beáztatom, hogy puha legyen..vagy talán el is lehet hagyni a áztatást? belekeverek tejsavó fehérjét, kis kókuszreszelék, mandulatejet picit bele, és formázok belőle gombócokat, téglatesteket stb..:) nem tudom, hogy össze e lehet gyúrni, még nem próbáltam..kókuszliszttel tudom, hogy lehet. de azért a zab mégiscsak jobb?!

x -grammnál direkt nem írtam oda, hogy mennyi az annyi, mert azt mindenki maga dönti el, hogy mennyire van szüksége a hozzávalókból.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#48274) jookomak válasza mayday00 (#48273) üzenetére


jookomak
őstag

Én örülök, ha minél előbb túl vagyok a zabpelyhes reggelin. Turmixgépbe bele a zab, meg a fehérje, amíg odakészítem a kávét, addig ázik, utána összeturmixolom, és bedobom a vitaminokkal. Kinek van ereje reggel szöszmötölni ezekkel?

(#48275) freaghill


freaghill
őstag

(#48276) Spyd válasza mayday00 (#48273) üzenetére


Spyd
csendes tag

Az én reggelim mindig valamilyen gyümölcs ( alma, körte, banán ), fahéj + zabpehely, lenmagolaj, esetleg lenmagpehely felöntve tejsavófehérjével és egész finom.

Lehet velem van a baj, de nekem ízlik a zab :)

(#48277) rwin5 válasza korcsillio (#48271) üzenetére


rwin5
őstag

itt is pont fő a tojás.. 13 órát aludtam.. remélem jó lesz a mai edzés :DD

(#48278) Zomb€€ válasza freaghill (#48275) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ez a foschomány "cikk" egyenértékű azokkal a női blogokkal amit megemlít, hogy promótálják a futást...sőt

Nem is értem miért olvastam el. Legközelebb be ne merjél ilyet linkelni!

;]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#48279) penene válasza Zomb€€ (#48278) üzenetére


penene
őstag

Kösz, igy legalább én nem olvasom el. De a gifek jók. ;]

(#48280) Yeffy válasza God Vazzeg (#48266) üzenetére


Yeffy
veterán

értem.
sajna nem járok arra.

versenyzel is, vagy csak asszisztálsz ;] :P néző leszel?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48281) kolosanyi válasza Dexar007 (#48268) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor nincs más hátra, marad a pizza rendelés. :P

freaghill
Látszik, hogy a szerző életében nem futott, max a buszra. Ezzel nincs gond, nem érthet mindenki mindenhez, csak akkor nem kell észosztó szerepet felvállalni a témával kapcsolatban.

(#48282) rwin5 válasza kolosanyi (#48281) üzenetére


rwin5
őstag

Tudod az ilyen cikkeket azok írják, akik dagadt g*cik és a motivációjuk annyi, hogy kenjen magának még egy szelet zsíros kenyeret. Aztán ha belálkolják a cikkét megnyugszik, hogy mégse csinál semmit se rosszul, és punnyad otthon tovább.

2#: Én ismerek személyesen is egy ilyen nőt, kb 150-60 cm és 90kg lehet, aki őt kövérnek tartja attól elfordul, illetve a sportolásról csak a rosszat tudja felhozni..

(#48283) Dicker válasza mayday00 (#48273) üzenetére


Dicker
őstag

Sima zabpehely kanállal nem jó?

(#48284) Woodslave válasza rwin5 (#48282) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tök igaz cikk qrvára nem értem mi bajotok?

láttatok már jól kinéző futót (kocogót?) :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48285) Zomb€€ válasza Woodslave (#48284) üzenetére


Zomb€€
őstag

Egy fröcsögés az egész összehordva közhelyes baromságokat.
Igen te is láttál már jól kinéző futót/focistát/kondist/átlagembert... :U És amúgy meg mi is a jól kinéző?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#48286) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#48284) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link] :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48287) xcds válasza BÁ Nutrition (#48286) üzenetére


xcds
őstag

Fura, hogy tetszik, pedig nem úgy néz ki, mint Dicker parókában. :F ;]

(#48288) Woodslave válasza Zomb€€ (#48285) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja akkor lehet nem ugyanazt látjuk, mert én csak 8 gifet... :U :D

legjobb a fogyásra? qrávra nem teli van minden túlsúlyos kocogókkal (pláne ha 30 perc szenvedés után egy krémes a jutalom)

erős/izmos láb: hát itt röhögünk aki azt mondja hogy nem lábazik mert fut

jól akarsz kinézni? legalább mint te. :K azt meg kocogással nem hozod össze

túlsúlyosnak meg külön jót tesz a betonon futkorászás :D (pláne ha krémes a jutalom ;] )

mi ebben a hülyeség?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48289) Zomb€€ válasza Woodslave (#48288) üzenetére


Zomb€€
őstag

Igen ezek valóban téves paradigmák, de kondira is kapásból össze tudnék írni vagy 10 ilyet. Nesze semmi fogd meg jól. Igenis lehet a futást jól használni, minden csak hozzáállás és beletett energia kérdése.

Az se megy semmire pl a kondiban, aki férfi létére beül a pinalegyezőbe és a telefont nyomkodva megcsinál 15-öt. Igaz ez szélsőség, de mennyi iylen van...vagy csinálj valamit jól, vagy huzz a fszba.

Btw ezért: "jól akarsz kinézni? legalább mint te. :K" kapsz egy ilyet: :D

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#48290) kolosanyi válasza rwin5 (#48282) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egyszerűen csak nem ért hozzá. Van ez így.

(#48284) Woodslave
Az, hogy baromságokat beszél. Nyilván aki kicsit is komolyabban fut, az nem csak lekocog 2 szigetkört azt csá, ahogy a tipikus mellbicepszezős divatgyúrós se képviseli ugyanazt a szintet, mint egy a sportot komolyabban vevő hobbista. Nem jó semmire a futás? Érdekes szemlélet. Korlátozott mértékben egy állóképességi sport is hipertrófiát eredményezhet megfelelő táplálkozással. Ha nem hiszed, próbálj ki 10*100 méter emelkedőn sprintet, ugyanolyan durván szétcseszi a lábad, mint egy súlyzós edzés. Azt elismeri ugyan, hogy állóképességet fejleszt, de szerinte zsírégetéshez nem jó. Itt elsősorban megint a kaján fog múlni a dolog, ahogy írja, de olvasson el a szerző inkább pár cikket az intervallum edzésről, meg fog lepődni.

Jól kinéző futóra meg ott van példának Scooby. Gyúr meg mellette maratonokat fut, illetve ultra hosszú távokat kerékpározik. Nyilván az izomtömege miatt nem lesz sose olimpikon, lassabb egy vékony futónál, de azért mindkettőben elég jó szintet ért el. Aki 200 mérföldeket képes kerékpáron tölteni, annak jó az állóképessége, ez nem vitás, de ő azért tényleg nem néz ki rosszul, pláne 50+ éves létére. Na mindegy, ez messzire vezet, de nem értek egyet ezzel a csakasúlyzó szemlélettel, amit a cikk képvisel.

(#48291) margithid


margithid
veterán

Sziasztok!
Itthon egy hónapja kicsit elkezdtem edzegetni, és szeretnék valami étrendkiegészitőt is venni hozzá.
183 cm vagyok, 90 kg, kicsit fogyni is kellene, de talán a legjobb lenne valami fehérjét venni nem?
Melyiket ajánljátok?

(#48292) mycso válasza kolosanyi (#48290) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

De ez tök egyértelmű, aki ezt a cikket írta az nem okos. Ennyi.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#48293) Ijk válasza kolosanyi (#48290) üzenetére


Ijk
nagyúr

Meg aztán mivan ha valaki esetleg szeret kocogni?
Tavaly nyáron rendszeresen kijártam az itteni szabadidőközpontba futni, és nem elsősorban hogy szálkásítsak, hanem mert jól esett.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48294) BÁ Nutrition válasza margithid (#48291) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mindegy. inkább olvasgass
első hsz jó lesz
ha nem akarsz ennyit belefektetni akkor meg egyél sokkal kevesebbet és lefogysz. az hogy szedni lehet valamit elég megnyugtató tud lenni hogy mindent megtettél. gondolj úgy a húsra hogy azt is szeded ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48295) kolosanyi válasza mycso (#48292) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tömör, de helytálló megfogalmazás. :R

(#48293) Ijk
Jól tetted. Én kifejezetten szeretek futni, nagyon jól ki tud kapcsolni. :)

(#48291) margithid
Első körben tedd rendbe az étrended. Tápkieg nem feltétlenül szükséges, első a jó kaja, jó edzés, elegendő pihenés. Minden más csak ezek után jöhet.

(#48296) margithid válasza BÁ Nutrition (#48294) üzenetére


margithid
veterán

Igazából nem is fogyni kéne, inkább átalakítani:)
Max 5 kg-t akarok, kajára igyekszem odafigyelni, pl túrót csirkét eszem, diétás joghurtot, sajotot.
Csak gondolom felturbósíthatja egy ilyen mondjuk a szálásodást.
Ez egy jódarabig elég is lenne ha napi 1-2 adagot folyasztanék.

(#48297) panizzi válasza margithid (#48296) üzenetére


panizzi
aktív tag

kérdezd bánit, ő az átalakítás nagymestere ;]

>>> itt <<<

no limit

(#48298) Ijk válasza kolosanyi (#48295) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem az okos blogíró abban a hitben él hogy azért sportolnak az emberek hogy jól nézzenek ki. Azért sportolnak az emberek mert szeretik csinálni, aki csak eredményt akar az nem sportoló és nem is csinálja egy hónapnál tovább.
Nagyrészt az visz el a terembe mert szeretem csinálni, az csak hozzátesz hogy jobban is nézek ki. Túl gyenge motiváció lenne önmagában.

Mindegy ezért nem szeretek blogokat olvasni. Minden jött-ment kiposztolja a véleményét a nagyvilágnak. Erre való a fórum, a könnyebben elérhető tartalmakat meg a szakértőkre kellene bízni, nem a sok dilettáns idiótára. Sajnos ez az ára a túlzott szabadságnak amit az internet ad, lehet ignorálni meg röhögni az ilyeneken néha.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48299) rwin5 válasza Woodslave (#48284) üzenetére


rwin5
őstag

Igen, jöhet a reply, hogy a mellizma ettől lett ilyen ;]

Egyébként király volt a mai edzés.. összesen ketten voltunk, olyan zene ment amit akartam választani, jó volt bent a levegő, igaz az összes súly szét volt dobálva, de ezt már megszoktam, hogy a legnagyobb izomtömegű emberek nem tudják visszarakni a helyére a súlyokat.. :)

[ Szerkesztve ]

(#48300) kolosanyi válasza Ijk (#48298) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is így látom.

(#48299) rwin5
Á, szerintem sokat fekvőzött, azért lett így kibaszva. ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.