Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166116) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Lassan befejezem az athleanx beaxst programot, elegge adta. Nagyon sok uj dolgot probaltam ki alatta, egeszen uj megvilagitasba helyezte a konditermet. Viszont nem akarom ujrakezdeni mert sok gyakorlat van benne ami egeszseges also hatat kivan, es az enyem elromlott kicsit. Szerintem kezdodo porckorongservem van, ugyhogy deadlifteket, guggolasokat, meg mindenfele also hatat gyilkolo gyakorlatokat ki fogom hagyni.

Sajat edzestervet fogok csinalni, kettot mar ossze is raktam. Heti 5x jarok.

1-es:
hat + bicepsz
lab + vall + tricepsz
hat + mell
lab + vall
mell + bicepsz + tricepsz

Ezek mind eltero edzesek, minden izomcsoport 2x van, de a legtobb csoportnak csak 1 pihenonapja van, ezt erzem fo hatranynak.

2-es:
lab + bicepsz (A nap)
mall + vall (A nap)
hat + tricepsz (A nap)
lab + bicepsz (B nap)
mall + vall (B nap)
hat + tricepsz (B nap)

Itt mar 2 pihenonap van amit jobbnak tartok, egyetlen bajom, hogy itt a 6. edzesnap kovetkezo hetre csuszik, ezert mindig lesz olyan csoport ami 5 napot pihen.
hat + tricepsz (A nap) es hat + tricepsz (B nap) pl szerdan aztan hetfon lenne. Persze rotalodik es mindig mas lenne 5 nap pihenessel.

Melyik a kisebb rossz?
1-es edzestervben az 1db pihenonapok izomcsoportoknak, vagy 2-es edzestervben a 6. nap allando rotalodasa kovetkezo hetre?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.