Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110251) Woodslave válasza GoTReX (#110248) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk fordítva biztos xarabb lenne :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110252) FecoGee


FecoGee
őstag

Sziasztok! Egy ideje edzegetek, most szeretnek komolyabban rafekudni. Olvasgattam az amatorsulyemeles-t es szinte minden alap (3 orankent kaja, anabolikus ablak, edzes utan CH) meg van benne cafolva. Ti mit gondoltok az ott leirtakrol? Koszonom szepen!

(#110253) Zola007 válasza GoTReX (#110248) üzenetére


Zola007
veterán

ha nem eszel eleget, akkor a sorrend tökmindegy

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110254) Angel2014 válasza kolosanyi (#110013) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem engedték be őket a pallace-ba Kathi meg szétütötte őket?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#110255) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Édes Istenem, mi meccs volt! Ezért megérte elhagyni az edzés végéről a planket. :D ⚽ 👏

(#110256) kk831228 válasza kolosanyi (#110255) üzenetére


kk831228
addikt

Sajnos nem láttam, de együttérzek, pedig utálom a focit... :O :R

Vagyis az első gólt láttam az odaba..ott... :Y

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#110257) madle válasza kolosanyi (#110255) üzenetére


madle
őstag

Én sem szeretem a focit, de annak örülök, hogy ilyen sikereket ér el a Magyar csapat és nagyon büszke is vagyok a népre, legalább érződik, hogy van egy kis összefogás és közös szurkolás Magyar színekben.

(#110258) kolosanyi válasza kk831228 (#110256) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én se vagyok oda érte, de b@szki! Mikor rúgott utoljára 3 gólt tétmeccsen a válogatottunk? Ráadásul a világ egyik legjobb csapata ellen kiálltunk és bátran, egyenrangú félként játszottunk. Az pedig, hogy csoportelsőként jutunk tovább, elkerülve a franciákat, spanyolokat, olaszokat, németeket, angolokat, ez mesébe illő. Komolyan nagyon büszke vagyok erre a válogatottra. :)

(#110257) madle
Így van. :K

[ Szerkesztve ]

(#110259) kk831228 válasza kolosanyi (#110258) üzenetére


kk831228
addikt

Én is büszke vagyok... :R Most már ők is elhiszik hogy nyerhetnek... :))

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#110260) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

[link] ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#110261) Zola007


Zola007
veterán

gömbölyded ahol kell

Erre mondják informatikus/ kocka körökben, hogy az a jó s.gg, amire két segédegyenessel lehet görbét illeszteni :D

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110262) celf válasza GoTReX (#110248) üzenetére


celf
őstag

én pont fordítva csinálnám, mellhez tolnék bicepszet, szuperszettben összefésülve, másnap hát+tricepsz ugyanígy, és kéthetente beraknék egy extra kar napot.

illetve a sorrend talán annyiban nem mindegy, hogy ha a hát+tricepsz napot tartod először, a mell+bicepsz napra már lehet kicsit fáradtabb leszel.
ha hátra jobban szeretnél fejlődni (nem tudom neked mi a célod), akkor azt a napot raknám prioritásba, hogy jobban oda tudjál csapni neki. a következő edzésnapra (én legalábbis) már fáradtam szoktam lenni, kevesebbet tudok beleadni.

viszont ha a kar növelés a célod, akkor sem rossz a fenti terv, illetve, amit bigmasterg is írt.

de talán lehet csak zabálni kéne tényleg :D

[ Szerkesztve ]

(#110263) Woodslave válasza kolosanyi (#110258) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem tudom mi történt velük. De nagyon jók lettek azon kívül meg szimpatikusak is. Qrva jó meccs volt pedig én se szeretem a focit amúgy. Bár az ilyen nagyobb eseményeket követem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110264) Woodslave


Woodslave
nagyúr

tegnap néztem egy videót (Guzmann fazonét) elment az egyik srácot meglátogatni aki a termébe jár mert balesete volt.

Szűken nyomott, suicide grippel (amikor nem fogod át a rudat). Túl aggresszívan rakta vissza a villába, a rúd visszapattant és ráesett a fejére a szájánál... :Y Állkapocs törés, fogai oda ... Durva volt még elmesélve is...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110265) Zola007 válasza Woodslave (#110264) üzenetére


Zola007
veterán

Suicide grip safety rack nélkül?
Erre mondják, hogy alaposan kidolgozott önsz0patás.

________________________
Mai napig nem értem mièrt engednek olyat fekpadot gyártani, amihez nem tartozik safety bar.
Tegnap nálunk a terem bikáján maradt rajta majdnem a 120 utolsó ismétlésben, még jó, hogy a mellete dolgozó éppen nem csinált semmit és a "gyere már segíccs baszki" felkérésre azonnal odasietett.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110266) Woodslave válasza Zola007 (#110265) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy 18 éves gyerek faxán elintézte magát...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110267) God Vazzeg válasza Zola007 (#110265) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekünk van biztonsági keret, szerinted hányan használják? Kb 10%. Pedig egy kattintással állítható, nem nyűgös.. Bár mindenkinek elmondjuk kérjen segítséget ha nagyot nyom, általában be is tartják..

(#110268) Radnix válasza Woodslave (#110264) üzenetére


Radnix
senior tag

Azt a leborult szivar végét :Y
Az a legszörnyűbb, hogy ehhez még nagy súly sem kell, 40 kg is helyreteheti az egész arcberendezését az embernek, hogy még az édesanyja sem ismeri fel. :(
Hál' az égnek én erőltetve leszoktattam magamat a suicide gripről évekkel ezelőtt :)

(#110269) Zola007 válasza God Vazzeg (#110267) üzenetére


Zola007
veterán

Respect, hogy gondoltál rá, mikor a termet szereltétek fel :R
Az emberi hülyeséggel nem lehet mit kezdeni, de ha mégis történik egy baleset, akkor legalább téged nem vehetnek elő, mert felszerelés oldalról biztosítottad a lehetőséget.

Én a mi termünk egyetlen hiányosságának azt tartom, hogy a nyomó részen csak sima fekpadok vannak.
Pedig Hoist mindegyik, de elég gáz, hogy pont a biztonsági/ízületkímélő gépeiről híres Hoistnál lehetséges egyáltalán safety nélküli padot kapni.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110270) Woodslave válasza Radnix (#110268) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én csak akkor nyomtam úgy, ha skull crusher után még beletoltam párat szűken meg OHP-nál mert egyesek szerint jobb a rúd útja úgy, de azt meg a csuklóm nem szereti. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110271) Apollyon válasza Woodslave (#110264) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem az egyik régi bbtv-s sztori "kedvencem", valami erőemelő csávó mesélte hogy versenyen guggolás volt és több súlyt raktak fel neki mint kellett volna. Összerogyott a súly alatt, de úgy, hogy letérdelt, előrenéző lábbal :Y

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#110272) God Vazzeg válasza Zola007 (#110269) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sok mindenre lett gondolva mikor a termet raktam össze, ez csak egy. De tudod hogy mi szoktunk fekvenyomó versenyekre készülni, szóval alap a keret, mert sokszor nyomunk csúcsot. Külön kérésre gyártották így a padot nekünk, de nem bántam meg! Jó lett nagyon, és sokszor kellett már..

[ Szerkesztve ]

(#110273) gaborn1


gaborn1
tag

Tegnap fel mentem Pestre nézni a meccset, állat hangulat volt, be is dörrentettem mint a vadállat. Hívom haverom, első gólnál látta-e mit lőttünk, azt mondta ja, mer kinn ül Lyon-ba a stadionba. :D Egyetlen dolgot sajnált, nem tudott sört inni, valami 0,5%os szart árultak 6,5 euróért. :D

Hogy a témához is szóljak, voltam tegnap edzeni, pörögtem az este miatt rendesen, atta. Most meg a szobabiciklin ülök :D

(#110274) bigmasterg válasza Apollyon (#110271) üzenetére


bigmasterg
addikt

Erről jut eszembe: [link] :DDD
meg [link]

(#110275) GoTReX


GoTReX
őstag

Köszönöm a válaszokat!:) Mellette emelek a ch+fehérjén is.

Más:Suicide grip? Magyarán madárfogás? Szoktam én is úgy nyomni, szűknél kifejezetten ,hogy kizárjam az alkart. Néha sajnos beficcen ezen a héten délelőtt kis bútorrakodás, kizárni nem tudom sajnos,marad a ch többlet és több pihenés. Vigasztalhatom magam hogy aerob vagy intervall helyett.....

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110276) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na bevágtam a 4-es zacsit. Én nem tudom de ebben van anyag bizsergek mint állat. :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110277) Shingen válasza dangerzone (#110201) üzenetére


Shingen
addikt

Myprotein :)

風林火山

(#110278) celf


celf
őstag

rajottem, h kronikus OHP-hianyban tengettem az eletem eddig.
iszonyatosan alulertekeltem ezt a gyakorlatot.
bevallottan ez lesz most a szent grál nekem. meglátom hozza-e az eredményt.

(#110279) GoTReX válasza Woodslave (#110276) üzenetére


GoTReX
őstag

Eddig kellett várni ,hogy coming outolj? Mondjuk 4 zacsitól még Sasha Grey is bebizseregne!

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110280) Zola007 válasza celf (#110278) üzenetére


Zola007
veterán

Ahhoz képest, hoy múltkor azzal húztad meg a vállad úgy írsz róla, mintha még sose csináltad volna.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110281) Shingen válasza Ijk (#110231) üzenetére


Shingen
addikt

Te félévente találsz új célokat, először légtornász akartál lenni, aztán erőemelő most testépítő.
;] Hát ez jó..... :DDD

風林火山

(#110282) kolosanyi válasza Shingen (#110281) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szövegnek jó, csak nem igaz.

(#110283) madle


madle
őstag

Rendeltetek már a sportstyle-ról Underarmour cuccot? Már 4 napja leadtam a rendelést, kaptam is emailt, hogy sikeres volt. De azóta semmi, a telefont sem veszik fel, meg emailre sem válaszolnak, hogy mikor akarják már küldeni azt a szart... :F

(#110285) kk831228 válasza Shingen (#110284) üzenetére


kk831228
addikt

Futásnál nem igen van előnye... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#110286) Shingen válasza kk831228 (#110285) üzenetére


Shingen
addikt

Majd átvált usa focira.

風林火山

(#110287) kk831228 válasza Shingen (#110286) üzenetére


kk831228
addikt

Jaja...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#110288) Zola007 válasza Shingen (#110284) üzenetére


Zola007
veterán

ahogy nézem, a baconre is elég csak ránéznie a genetikája miatt

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110289) kolosanyi válasza Zola007 (#110288) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem semmi gond nincs az izmoszsíros felépítéssel. Színpadra nem fog állni, de kit érdekel? Ott amúgy is a vékonycsontú, rövid végtagú koxos srácok tudnak csak érvényesülni. Viszont cserébe erős, gondolom az állóképességgel és a robbanékonysággal sincs gond, ha egyszer focista.

(#110290) FIREBLADE78 válasza Ijk (#110231) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Tehát mit evett,ha csirkét és halat nem szabad? :U :U Marha vagy anyámtyúkja? ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#110291) Shingen


Shingen
addikt

Tegnap kollégám fejét biztos megsütötte a nap.
Meg akart győzni engem az alábbi dolgokról:

- Mondja, hogy ő napi 2-3 turmixot iszik és mindegyikbe legalább 3 mérőkanál fehérjét tesz bele. Mondom neki elvileg a tanulmányok szerint fölösleges 1 turmixba majdnem 100 gr fehérjét beletenni úgy is csak 30 gr szívódik fel egy turmixból, mondom neki inkább többet igyon kevesebbet tegyen a shakerbe.

- Aztán előadta, hogy napi szintem ilyen sok fehérje turmixot tolsz akkor rohamosan fejlődsz.
Mert a terembe ahová lejár egyik srácon lötyögött a póló a karján aztán amikor az ő tanácsára így itta a fehérjét ész nélkül 2 hónap alatt feszült már a karján ugyan az a póló. :U

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#110292) kolosanyi válasza Shingen (#110291) üzenetére


kolosanyi
veterán

Rá kell hagyni azt kit érdekel. Nem kell beszélni az emberekkel erről, mert fogyatékosok és akkora baromságokat tudnak összebeszélni, hogy az hihetetlen. Megváltoztatni úgyse tudod, feleslegesen strapálod magad.

(#110293) Alpachino válasza Shingen (#110291) üzenetére


Alpachino
veterán

"csak 30 gr szívódik fel egy turmixból"

Ezt milyen tudományos magyarázattal támasztod alá ? :U Ráadásul pontosan 30, még csak nem is kb. ? ;]

Tehát akkor az okfejtést végig víve, 15 dkg csirkemellnél sem érdemes többet enni egyszerre.... :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#110294) Shingen válasza Alpachino (#110293) üzenetére


Shingen
addikt

Most nem tanálom hol olvastam.
De a csirke az más mivel az szilárd kaja és az emésztés majdnem 2 órán át tart, így annak a fehérje felszívódása más.
DE majd Zola esetleg tud vmi tudományos magyarázatot.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#110295) Shingen válasza Alpachino (#110293) üzenetére


Shingen
addikt

Megvan.
[link]

A proteinfogyasztás során vedd figyelembe, hogy egy átlagos ember kb 30 gram proteint tud egyszerre megemészteni, így az adagjaidban ez a mennyiség az optimális.

風林火山

(#110296) GoTReX válasza Shingen (#110284) üzenetére


GoTReX
őstag

Derék,de azt senki sem gondolja hogy a világ talán legnépszerűbb és leginkább pénzt generáló sportjában nincs kémiai segédlet. :) Tényleg nem semmi amúgy.:)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110297) Alpachino válasza Shingen (#110295) üzenetére


Alpachino
veterán

Érdekes cikkeket találsz te..... de én jobbat :D[link]

""4. Csak egy bizonyos mennyiségű fehérjét tudunk egy étkezésből megemészteni

Gondolod, hogy a 130 kilós „szörnyek” 30 grammonként csipegetik be a fehérje mennyiségüket? A felvehető fehérje mennyisége a testsúlyunktól és az edzés mennyiségétől függ. Minél nagyobb vagy és minél többet edzel, annál több fehérjére van szükséged. Minél többre van szükséged, annál többet tud az emésztőrendszered feldolgozni. Egy 100 kilós ember több fehérjét tud hasznosítani, mint egy 80 kilós. A másik tényező, ami befolyásolja az egyszerre felvehető mennyiséget, az a napi fogyasztás. Aki rendszeresen többet fogyaszt, az többet is tud belőle hasznosítani.""

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#110298) Shingen válasza GoTReX (#110296) üzenetére


Shingen
addikt

Persze, mert a táp kieges cégeknek az a lényeg vegyed a cuccait és toljad magadba.
Mit érdekli őket ha a májad meg szenved........... :)

#110297) Alpachino Okés.
Akkor mindenki annyit tol belőle ami jólesik meg amennyire van zsetona.
Ennyi............. :D

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#110299) Woodslave válasza Woodslave (#110276) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na Számomra a teszt véget ért. Privátban kérem a 4-es recepjét. Két nyomógyaki után úgy bedurrantam hogy az ohp-nál alig birtam a rudat fejem fölé nyomni. :D. Még egy óra múlva a strandon is be voltam durranva...
Remélem nem cukor só volt ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110300) GoTReX válasza Shingen (#110298) üzenetére


GoTReX
őstag

Én nem foglalok állást, valszeg ez a cula ha szántó-vető-aratónak születik is vaskos izomzattal rendelkezne,max több zsírral burkolva.Amúgy meg köztudott posztkommunista tagállamokban ,hogy a májat edzeni kell ,méghozzá alkohollal orosz mintára.

Wood: Te sokat olvasott/olvasó vagy ezekben a témában. Mit gondolsz erről, olvastad már? Nem akarlak leterhelni ,nem két sor a cuccos.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.