Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110801) Woodslave válasza Zola007 (#110799) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja elég jól :K

gyerekek is jól néznek ki nem kéne szégyenkezned a parton :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110802) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na már érzem hogy tol az edzőterem felé a cucc :C :D

remélem üt majd mint a 4-es :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110803) userxy válasza Woodslave (#110802) üzenetére


userxy
őstag

Mi a bánat van a zacsikba ? Hadd ne kelljen már visszakeresni mert úgyse találom meg. :D

(#110804) aelod válasza userxy (#110803) üzenetére


aelod
veterán

Valami búgatópor. xD

(#110803) userxy
[link]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110805) gaborn1 válasza Woodslave (#110802) üzenetére


gaborn1
tag

Pörget a 40g konyhasó mint állat ? :D

(#110806) Zola007


Zola007
veterán

[link]what is....

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110807) HussarF válasza Zola007 (#110806) üzenetére

Kell a súlyzós edzés hozzá, hogy akkor is ki tudja fejelni az ablakot, ha biztonsági üvegből van ;]

(#110808) Zola007 válasza HussarF (#110807) üzenetére


Zola007
veterán

Nem kell hozzá :N , arra lehet millió más módon is edzeni ► :W [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110809) szuszinho válasza Zola007 (#110808) üzenetére


szuszinho
őstag

:DDD :DD :DD :DD :C

(#110810) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]

Vótam atta. Ez a tasak se volt rossz de nem bizsergetett ha tippelnem kéne akkor erre mondanám hogy kevés volt benne az alanin.

Mondjuk már a karkörzésko bedurrantam. Erőszintemen éreztem hogy kevés a Ch. Nemcsak edzés előtt ami 0 hanem ugy altalaban mint kalória.

Fekvenyomás, egykezes ferdepadok, ohp, oldalemelés meg tricepsz letolas kötéllel.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110811) Shingen válasza Jorus (#110800) üzenetére


Shingen
addikt

:F

風林火山

(#110812) Shingen


Shingen
addikt

Láb nap volt atta.
Bár 5 hétig nem lábaztam, most éreztem a hatását.
Erőt vesztettem már lábtolon majdnem rámzuhant a súly az uccsó ism.-nél.

風林火山

(#110813) madle válasza Woodslave (#110810) üzenetére


madle
őstag

Brutáj jó a formád Wood! Nagyon fasza, meddig akarod élezni a dolgot?

(#110814) -Mike- válasza Woodslave (#110810) üzenetére


-Mike-
addikt

Hé, nagy kép, kockás has, ez biztos te vagy? ;]

[ Szerkesztve ]

(#110815) Woodslave válasza madle (#110813) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kösz azért a tükör mindig segít de most kivételesen jó formát láttam :D július 25-ig tudom csinálni. Utolsó két hét yohimbines kardió hátha lesz valami...

Mike: Mobilról sajnos nem tudok variálni ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110816) GoTReX válasza Woodslave (#110810) üzenetére


GoTReX
őstag

Grat, beérett?! :C ;]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110817) Eagl3 válasza kolosanyi (#110764) üzenetére


Eagl3
veterán

Látom nem tudod átérezni ha valakinek gyenge a dereka. :) nekem is a derekam a gyenge pont, a felhuzast el is felejtettem. Teljesen mindegy votl, hogy 60-al vagy 120-al huztam fel, napokig fájt a derekam. Guggolasnal is erzem, hogy nem adja meg a kello stabilitast es ha kicsit is bemozdul, akkor megint csak napokig faj/kellemetlen. Nem is megyek 100 fölé soha, inkabb 60-80-ba guggolok 12-ket, egyszeruen nem eri meg.
Sokak ugy vegzik ezeket a gyakorlatokat, hogy azon csodalkozom nem bénzlnak le ott helyben ha abból indulok ki, hogy nekem milyen erzes. :D

(#110818) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Múltkor rendeltem ilyen fehérjét ismerősökkel. (én 3kg-ot)
De úgy megfosatott, mint a fenel. (Többieknek semmi nem volt tőle). Túl is adtam rajta most ismerősök között.
Korábban sosem volt ilyen bajom fehérjétől. Régebben ittam scitec-et, ON gold standard-ot, rizsfehérjét, utóbbi időben meg mindig myproteint.

Lehet ebben van egy kis szója, vagy tudja a fene, hogy mire vagyok érzékeny, de visszatérek a myproteinhez, az tuti.

(#110819) kolosanyi válasza Eagl3 (#110817) üzenetére


kolosanyi
veterán

Gerincsérvem volt, pontosan tudom miről beszélsz. Csak azt is át kéne érezni hogy van akit nem érdekel mi hátráltat, mi fáj, akkor is küzd ellene. Okos dolog? Cseppet sem. De lex@rom, erős leszek és kész.

(#110820) Ijk válasza kolosanyi (#110819) üzenetére


Ijk
nagyúr

nekem amikor fajt a derekam akkor ha puskat fogtak volna a fejemhez akkor is max 60 kiloval tudtam volna felallni. Ez nem elhatarozas kerdese hanem fizikailag keptelem vagy megcsinalni bizonyos dolgokat ha valami elszarodik.
Most 130-ig megyek fel es sokszor erzem hogy 1-2 hetig feszül ugy hogy akadalyoz a hetkoznapi mozgasban. Ennek ellenere csinalom, en sem vagyok az a tipus aki konnyen feladja.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#110821) kolosanyi válasza Ijk (#110820) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tudom milyen. Ilyenkor kell talpra állni és folytatni amint lehet. Nekem kedd óta fáj, valamit rosszul csináltam az edzésen. Pihenhettem, aztán holnap szétedzem magam.

(#110822) syl5 válasza Woodslave (#110810) üzenetére


syl5
őstag

Tényleg kurva jó a forma, grat.
Élesebb mint tavaly, már a derék is elég keskeny. :R

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#110823) God Vazzeg válasza Woodslave (#110810) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagyon jó a forma, gratula! Eddigi talán legjobb, persze tuti a fények miatt :D ;]

(#110824) Dani82 válasza Woodslave (#110810) üzenetére


Dani82
senior tag

:K :R jöhet a nyaralás :D

(#110825) HussarF válasza kolosanyi (#110821) üzenetére

Nem voltál te igazán megsérülve, ha így állsz a dologhoz. Én a gerincsérülés után pár hónappal elkezdtem újra a guggolást. Csak ilyen bébisúllyal, 100-120 kg-val guggolgattam 10-eket. Ment a dolog simán, de nem akartam jobban erőltetni, mert féltem. Pedig az izmaimnak nem volt meg a volumen. Aztán kb. egy évre az eredeti sérülést követően az utolsó sorozat utolsó guggolásánál, mikor álltam volna fel, minden előjel nélkül, mintha kikapcsolták volna a derekamban az izmokat. Összeestem a súly alatt. 3 napig alig tudtam lábra állni. Akkor mondtam azt, hogy soha többé guggolás. Eleget feszegettem a tolókocsi határát, inkább hagyjuk ezentúl.

[ Szerkesztve ]

(#110826) aelod válasza Eagl3 (#110817) üzenetére


aelod
veterán

Ezért nem árt a core izmokat is edzeni, hogy kellő stabilitást adjon mondjuk egy guggolásnál a törzs.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110827) GoTReX válasza aelod (#110826) üzenetére


GoTReX
őstag

Én nem foglalkoztam annyira vele,most már érzem a hiányát kicsit. Nekem is rá kell erre feküdnöm,nem egy népszerű téma ,nem nyilvánítottam neki akkor jelentőséget.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110828) Zola007 válasza aelod (#110826) üzenetére


Zola007
veterán

meg a mobilitást.
Sokan csodálkoznak, hogy miért van az, hogy vékony 70 kilós srácok youtubeon 200-al tudnak guggolni és felhúzni. Mert eleve bele tudnak állni egy mozdulatba vagy a guggolás alsó pontja nem a mozgástartomány végét jelenti.
Bounce nélkül az izom a ROM végén a leggyengébb.
A ROM 30-70 %-a között a legerősebb.
Minél hosszabb a ROM, annál kijjebb tolódik ez a tartomány centiméterekben

Sok embernek azért fáj az alsó háta guggolásnál, mert a terhelés nagy részét a a combhajlító és a alsó hát viseli, nem a farizom.
Annak ellenére, hogy esetleg oldalról úgy tűnik, hogy a hát egyenes.
Nem teljesen erről szól az ábra, de nincs kedvem rajzolgatni:

Ha valaki az alsó pontját stabilabbnak és kényelmesebbnek érzi mint lefelé menet, akkor biztosan erről van szó, mert akkor a súlyt a gerinc és az ínszalagok tartják, nem az izom.

Falnál vagy vízszintesen matracon kell nyújtani. Sokat. Nagyon sokat. Minden nap. Hónapokig.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110829) kolosanyi válasza HussarF (#110825) üzenetére


kolosanyi
veterán

Már mondtam többször, de úgy látszik itt bármit mondhatok, úgyse foglalkozik vele senki. Lehet nekem is csöcsös-tangás fitnessmacákat kéne posztolnom, akkor lenne hiteles amit mondok, mellé még pár sor arról, hogy Jumbo vs fehérje+cukor és kész is az ókájés online testépítő szakértő bizonyítvány.

MR vizsgálat volt, L4-L5 csigolyák között volt a sérv 2012-ben. Akkor hónapokig nem tudtam edzeni, az elején lábra állni se nagyon. Azóta se tökéletes, sokszor fáj. Van, hogy jobban, van, hogy kevésbé, olyan is van, hogy semennyire. Ha épp jobban oda tudok figyelni a nyújtásra, gyógytornára, denevérpadozásra, akkor nagyon jól elvagyok. Most épp kevésbé, mert elég hülye hetem van, fáj is. De ha belerokkanok, akkor is erős leszek, vállalom a következményeit.

(#110828) Zola007
Ez mind igaz, de a buttwink nem csak mobilitás hiánya miatt alakulhat ki. Hosszabb combcsonttal és törzzsel esélytelen, hogy megszűnjön. Csökkenteni lehet, én is tudtam, de teljesen megszüntetni nem.

[ Szerkesztve ]

(#110830) aelod válasza Zola007 (#110828) üzenetére


aelod
veterán

Így van. Tapasztalom magamon is, hogy amióta nyújtok rendesen és sokat, megnőtt a csípő mobilitásom. Nyújtom az iliopsoast, adductorokat, hajlítókat. Sokszor néznek hülyén a teremben, hogy "jógázom" a szőnyegen de kb. egy ember sem tud normálisan beülni egy guggolásnál a súllyal és olyan kötöttek mint egy begipszelt bot. Széles terpeszben guggolást sztem egyedül én csinálok.

(#110827) GoTReX

Mert a legtöbb terembejáró nem melegít és nem nyújt. Core izomzatot soha nem erősít. És csodálkozik, hogy fáj a háta és a dereka.

Van nálunk egy edző srác, folyton csak panaszkodik. 126 kiló. Legutóbb együtt deadlifteltünk. Az övé inkább román felhúzás volt vagy dorian féle raw mivel annyira meg van rövidülve a hajlítója, hogy az nekem fáj. De nyújtani nem láttam. Ahogy aerobozni és melegíteni sem. De diétázik 3 hónapja és úgyanúgy kifolyik az övéből ha felrakja.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110831) troller válasza kolosanyi (#110829) üzenetére


troller
senior tag

"De ha belerokkanok, akkor is erős leszek, vállalom a következményeit."
Ezt írd fel valahová, hogy 40 évesen, mikor a budira leülés is komoly kihívás lesz, legyen ami megadja a motivációt. ;]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#110832) GoTReX válasza aelod (#110830) üzenetére


GoTReX
őstag

Sokan szerintem önmagukban attól megrettennek ,hogy megnéznek egy Kai Greene féle bemelegítést ( mert nem vagyunk buziik,mi úgy edzünk mint a top) és az azért önmagában kiveszi az erőt egy átlagos terembejáró edzése előtt. Másfelől nem látszik. Nálunk pl. van pár arc teremben zömében josék ,de nem csak ők akiket nem látok csak mellezni és karozni. kb 9-12 külön gyakorlatból álló maratonnal.

Más kérdés: Szarul alvásra,vagyis arra hogy nem álmosodsz el csak nagyon későn és ez az alvás órák rovására megy,van valami módszeretek? Bár lehet ez csak nekem okoz problémát. Edzés után hazaérek,főzök takarítás stb és nem tudok lepörögni mikor be kellene verni a szunyát. Jó alvó vagyok, csak kitolódik.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110833) Alpachino válasza kolosanyi (#110829) üzenetére


Alpachino
veterán

"Rocky nem fáj...nem fáj Rocky...." Ezt kell közben mondogatni, állítólag ez hatásos ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#110834) aelod válasza GoTReX (#110832) üzenetére


aelod
veterán

Hasonló warm up-okat nyomok mint Kai.

Alvás közben nem ébredsz fel sokszor? Kellően mélyen alszol? Van a túledzettségnek is egy alternatívája. Addisonoid túledzettség produkálhat ilyent.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110835) -Mike- válasza aelod (#110834) üzenetére


-Mike-
addikt

Pár bemelegítést/nyújtást tudsz linkelni Kai módra?

(#110836) GoTReX válasza aelod (#110834) üzenetére


GoTReX
őstag

Volt olyan időszakom,hogy felkeltem és sasoltam az órát hogy " óódejó hogy még van 2 órám" ,de most ez nincs. Egyszerűen kitolódik fél egyig az alvás aztán reggel csörög a vekker. Lehet hagyni kellene a TV-t,és ráállni az olvasásra...

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110837) aelod válasza -Mike- (#110835) üzenetére


aelod
veterán

[link] [link]

(#110836) GoTReX

Tv nézés nem pihenés. Bár sokan azt hiszik. Jó ötlet próbáld ki. Tuti, hogy hamarabb elalszol.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110838) Zola007 válasza aelod (#110834) üzenetére


Zola007
veterán

Egyik ismerősöm, akit szoktam emlegetni a 200-as 1RM felhúzással, mindig hülyének néz mikor 15-20 percet melegítek láb vagy felhúzás előtt.
Ő megjön, leszáll a bicikliről, beadja a bérletét, felmegy a kerethez, csinál pár karkörzést, guggolást, törzshajlítás, majd rúd-70-100-120-140-160, aztán hadd szóljon

Elég mobilis, most lett 22 éves, és még azt hiszi szegény, hogy acélból van.
Nem kívánom neki, de idővel rá fog jönni, hogy mégse.
Mikor mondtam neki, hogy most kicsit többet melegítek, mert érzem a jobb adductorom, hogy merev, akkor elintézte annyival, hogy "ó, ne mondd már.....neked mindig van valami bajod.....ne akarj te az én testemben létezni"
Na mondom, gratulálok, arc az van, de majd legyen 10-15 év múlva is.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110839) aelod válasza Zola007 (#110838) üzenetére


aelod
veterán

Rúd és 70 jesszus!
Hát igen. Közelítve a 30 hoz én is szem előtt tartom azt amit ezelőtt 5-6 évvel nem tettem. Szerencsére a suliban is ragadt rám némi ismeretanyag a koszon kívül :) Volt pár szakmailag nagyon felküszült tanárom szerencsére. Hogy egyet említsek Tozo :) De elsősorban ugye nem edzeni tanítottak meg, de sokat tanultam a funkcionális edzésfajtáról ami életidegen volt előtte.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110840) HussarF válasza kolosanyi (#110829) üzenetére

Értem én, csak inkább feltételeztem, hogy mégsem olyan súlyos az a sérülés, mint azt, hogy te tényleg ennyire hülye vagy. De hát egészségedre ;]

(#110841) GoTReX


GoTReX
őstag

Amúgy mi ez a kiporciózott cuccos amit Wood képen közzétett? Crystal Meth? ;]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110842) gaborn1


gaborn1
tag

[link]

Valaki beavatna, hogy most itt mit látok? :D

(#110843) Zola007 válasza GoTReX (#110841) üzenetére


Zola007
veterán

Ha az lenne, akkor nem Chrome-ból írogatnék, hanem TOR-ból ;)
Egyébként meg a methamfetamine nézhet úgy is ki mint egy doboz Powerrade :)) : [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110844) kk831228 válasza gaborn1 (#110842) üzenetére


kk831228
addikt

Vótmá... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#110845) Zola007 válasza gaborn1 (#110842) üzenetére


Zola007
veterán

Kérlek szépen, a videón egy korrekt pumpálós fekvenyomást láthatunk 70kg-al
Csak valami barom belelóg a képbe

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110846) GoTReX válasza Zola007 (#110843) üzenetére


GoTReX
őstag

Közelebb nem kerültem a megfejtéshez :P

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110847) gaborn1 válasza kk831228 (#110844) üzenetére


gaborn1
tag

És annak idején mi volt a megfejtés? :D

(#110848) Zola007 válasza GoTReX (#110846) üzenetére


Zola007
veterán

Szerinted zacskónként 1600 dollárnyi cuccot csak úgy adtam volna neki :N

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110849) Alpachino válasza gaborn1 (#110842) üzenetére


Alpachino
veterán

Egykezes scott bicepszezést, kissé csaló ismétlésekkel...egyidejű szuper szettel a másik kezére is :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#110850) Peti78 válasza aelod (#110837) üzenetére


Peti78
őstag

Vagy akár az egész Kai-féle bemelegítésedet levideózhatnád, a linket persze kérjük.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.