Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110651) GoTReX válasza aelod (#110650) üzenetére


GoTReX
őstag

Lehet jól is érteni,és lehet szarul. Esetenként kis csalás beleférhet. A tolódzkodás +50-el amit láttam , már nem tudtam hova tenni. Szerintem az már csak a segédizmokról szól,és a váll izületek 70éves állapotba hozásáról. :DDD Rudas bicepsz , csigás letolásnál vetkőzőben szerintem lehet esetenként.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110652) Woodslave


Woodslave
nagyúr

40 perc treadmill atta. Ez a lipo6 sokat nem dobott :D 6km/h 10% emelkedő. 0 Ch.(na ez tulzas ettem egy kefirt delben meg paradicsom paprika) Izzadtam rendesen. Aztán némi has. Holnap reggel kell edzenem hétvégén szoktam 8-kor de most meló előtt 7-kor kell hát a felhúzás érdekes lesz...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110653) -Mike- válasza GoTReX (#110648) üzenetére


-Mike-
addikt

Azt a tanácsot kaptam ,hogy túl szabályosan csinálom a dolgokat ,nyugodtan menjek bele a rángatásokba

Újra mélyponton a topic, zárható!

(#110654) rwin5 válasza -Mike- (#110653) üzenetére


rwin5
őstag

szerintem épp az, hogy most hozza a szintet ;]

(#110655) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Itt majdnem olyan, mintha lenne valami kis definíciója a nem létező vállamnak. :D [link] + [link]

Fenti témához hozzászólva.
Hétvégén full laikus ~50es csávó megkérdezte, hogy te amúgy mit sportolsz? Gyúrsz?
Mondom igen, edzegetek.
Következő kérdése: tolsz valamit, vagy simán?

Jaa haver, pont úgy nézek ki, mint aki cuccol. :))

(#110656) aelod válasza GoTReX (#110651) üzenetére


aelod
veterán

+50kg-al? Az szép lehetett azért :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110657) kolosanyi válasza aelod (#110656) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is csináltam már +45 kilóval maxolást és szabályos volt. Semmim nem fájt tőle, kemény volt. És ebből látszik, hogy mennyire nincs transzferhatása a fekvenyomásra. Az akkori 115 kilóm mellé az egy 160 kilós nyomás, ehhez képest a fekvenyomásom 140.

Más: vótamatta. Második ciklus, első nap, g*cijót edzettem.

(#110658) aelod válasza kolosanyi (#110657) üzenetére


aelod
veterán

74 kilósan nyomtam 140-et....

Most egyáltalán nem is nyomok fekve. Nagyon ritka.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110659) GoTReX válasza -Mike- (#110653) üzenetére


GoTReX
őstag

Irónia. És idéztem.Amúgy bírom hogy CTRL+c CTRL+v és észosztásból diplomáztál. Zárhatod Májki :P ;)

Aelod: Befejezett gyakorlat volt,de fájdalmas volt nézni . Ki vagyok én hogy kioktassak mást ,ha meg van győzödve róla hogy ez növeli . Csak említettem neki hogy máshol még ilyet nem láttam,és szerintem más segédizmok veszik szerintem át a javát. Jó erőben van a srác amúgy,de szerintem ezek a gyaksik évek múlva megbosszulják önmaguk. Sőt ez talán borítékolható :F

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110660) Ricsxx válasza aelod (#110626) üzenetére


Ricsxx
tag

Sikerült lejutnod a Volt-ra? :D

[ Szerkesztve ]

(#110661) aelod válasza Ricsxx (#110660) üzenetére


aelod
veterán

Ismerőséket kellett volna fuvarozni. De lementek stoppal xD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110662) Zola007 válasza kolosanyi (#110657) üzenetére


Zola007
veterán

az nagyon nem ugyanaz a mozgásirány, ne is akard átkonvertálni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110663) kolosanyi válasza Zola007 (#110662) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, csak van ahol ilyen arányokat adnak meg, hogy az a jó ha x gyakorlat y százaléka az y gyakorlat, akkor vagy jó. Közben baromira nem így van. :N

(#110664) aelod válasza kolosanyi (#110663) üzenetére


aelod
veterán

Nem hát. Nem attól vagy jó (szerintem), hogy mennyivel húzol fel, guggolsz, nyomsz fekve hanem, hogy mennyire tűnsz izmosnak. Nem súlyemelők vagyunk elvégre....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110665) Jorus válasza aelod (#110664) üzenetére


Jorus
nagyúr

De Sanyi most épp erőemelő.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#110666) kolosanyi válasza aelod (#110664) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja, én erőemelő versenyre akarok menni. :D

(#110667) Dani82 válasza Jorus (#110665) üzenetére


Dani82
senior tag

:D :D :C

(#110668) gaborn1 válasza kolosanyi (#110666) üzenetére


gaborn1
tag

Nézőnek? ;]

(#110669) kolosanyi válasza gaborn1 (#110668) üzenetére


kolosanyi
veterán

Neked hogy is alakulnak a maxaid? ;]

(#110670) Zola007 válasza gaborn1 (#110668) üzenetére


Zola007
veterán

spotternek

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110671) Zola007 válasza kolosanyi (#110669) üzenetére


Zola007
veterán

Soproni Maxx
Pepsi Max
Baumax

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110672) Woodslave válasza aelod (#110664) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó csak erről beszéltünk korábban, hogy ahhoz hogy izmos legyél szükséges-e erősebbnek is lenned vagy elég ha 10 kilós súlyzóval bedurrantod magad.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110673) aelod válasza Woodslave (#110672) üzenetére


aelod
veterán

Persze, hogy szükséges csak nyilván nem kell 200kg-al felhúznod ahhoz, hogy definiált hátad legyen mondjuk. Vagy +50 kilóval tolóckodnod, hogy nagy melled legyen.

Van egy srác a teremben akivel a legutóbb guggoltam, mocsok erő van benne de nem mondanám izmosnak ránézésre. Nyilván látszik, hogy vastag és tömör de nem a klasszikus bádis értelemben izmos. Teljesen más edzéseket is csinál mint én az is igaz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110674) Woodslave válasza aelod (#110673) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen. Persze az s kérdés hogy ez csak az edzésmódszer vagy genetika.

nyilván nem arra gondolok hogy maxolni kell meg mindeneddel tolni +50kg-s tolódzkodást, de talán izmosabb leszel ha egy év múlva 100 helyett 140-el tudsz nyomni. Valszeg nálad más faktorok is bejátszottak hogy ennyire erős vagy. Neked annyiból xarabb ez a módszer hogy olyan szintre kéne erősödni amit már egyéb alkatrészeid nem bírnának. (izület). Nekem elképzelhetőbb lenne, hogy még mindig csak 90-be nyomok 6-okat, ha sikerülne ezt 120-ra felvinni valahogy ugyanilyen technikával talán nagyobb lenne a mellizmom is. De ki tudja. Nekem meg azért xar mert ez nem fog soha sikerülni, legalábbis magamtól :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110675) aelod válasza Woodslave (#110674) üzenetére


aelod
veterán

Nem is végzek 12 ismétlés alatti sorozatokat kivéve ha bukásig megyek. Lehet ezért nem vagyok izmos xD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110676) Woodslave válasza aelod (#110675) üzenetére


Woodslave
nagyúr

izmos vagy te nem erről volt szól.

Ettől függetlenül ebben azért jópár szakértő (nek tartott) arc egyetért, hogy nem árt ha dolgozol magas intenzitással is (az 1 RM %-ban értve nem mennyire izzadsz le) ami nyilván alacsony ismétléseket is fog jelenteni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110677) kolosanyi válasza aelod (#110673) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát nem tudom, amióta 200 felett van a felhúzásom, elkezdett izmos lenni a hátam középső része, meg láthatóan vastagodott az egész. Illetve a combhajlítóm meg az alkarom is nőtt. Szerintem ha erősödsz, akkor izmosabb is leszel, ennyi. Van egy srác a teremben, szokott erőemelő és testépítő versenyekre is járni, a Suleiman-féle edzést követi. Nagy súly, viszonylag kicsi volumen, izolációs gyakorlatokat is így csinálja és azt kell mondjam brutál jól néz ki. Kúra előtt is penge a forma, most meg még rá is cuccolt. Én hiszek a nagy intenzitásban.

(#110678) aelod válasza kolosanyi (#110677) üzenetére


aelod
veterán

(#110676) Woodslave

Ma megnézem meddig tudok felmenni felhúzásban 170 volt a maxom eddig.

(#110677) kolosanyi

Én is hiszek benne csak a súlyt nem tudod a végtelenségig növelni úgy, hogy a munka hatékony legyen.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110679) Woodslave válasza aelod (#110678) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyilván nem tudod. Ugyanúgy eléred a genetikai határodat benne, mint abban hogy mennyire leszel izmos.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110680) aelod válasza Woodslave (#110679) üzenetére


aelod
veterán

Arra azért kíváncsi lennék, hogy mi az ami után már nincs hova tovább naturban.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110681) Woodslave válasza aelod (#110680) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mármint magadon? Szerintem ezt nem nagyon tudod kideríteni soha. Úgyse tudod annyi ideig tökéletesen (bármit is jelentsen ez) csinálni.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110682) GoTReX válasza aelod (#110680) üzenetére


GoTReX
őstag

Mennyi idős vagy ,ha szabad kérdezni?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110683) aelod válasza GoTReX (#110682) üzenetére


aelod
veterán

(#110681) Woodslave
Yepp. Akkor ennyi zárható a topik ;]

GoTReX
Miért fontos ez? 29 amúgy.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110684) GoTReX válasza aelod (#110683) üzenetére


GoTReX
őstag

Kíváncsiság.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110685) Apollyon válasza aelod (#110680) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Valahol a 2-300K/ hó csak kajára és kiegekre költésnél lehet kb... Genetikától függően. De kb csak akkor tudnád megvalósítani ha nem kellene pl. dolgoznod sem és kb. csak ennek élnél.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#110686) Woodslave válasza Apollyon (#110685) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fejtsd már ki mit vennél. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110687) aelod válasza Apollyon (#110685) üzenetére


aelod
veterán

Az ember annak él amit szeret csinálni. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110688) Woodslave válasza aelod (#110683) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mert? Rájöhettél volna, hogy ebben nincs cél (legalábbis végső) hanem az út van aztán valahova eljutsz.

Nézz meg egy INBA versenyt aztán elgondolkozol :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110689) aelod válasza Woodslave (#110688) üzenetére


aelod
veterán

Néztem a napokban pont. És azt gondolom nem lehetetlen arra a szintre eljutni. Elég sokan próbálnak rábeszélni, hogy próbáljam meg a dolgot. Mármint a versenyzést.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110690) Apollyon válasza Woodslave (#110686) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Elég sok hülyeséget, amire most nem költenék .p

(#110687) aelod: Oké, de dolgozni akkor is kell. Megélni ebből meg csak úgy lehetne ha versenyzel. Talán. Én mondjuk ha tehetném se mennék.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#110691) Woodslave válasza Apollyon (#110690) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja. azt hittem van valami terv. Szóval azt hiszed ha többet tudnál költeni kajára (mást ennél ugyanilyen makrók mellett vagy többet) illetve vehetnél (egyébként 90%-ban izomépítés szempontjából teljesen felesleges) tápkiegeket akkor előrébb lennél?

Nem kell itt genetikai maxokról álmodozni egyébként szerintem egy normálisan belőtt étrend, meg fél év edzés Rock-al és legalább úgy néznénk ki mint Zac Efron. :D

Nem hiszek ebben hogy sokat tudnál dobni magadon 2-3kból Ha a fehérje megvan akkor is legfeljebb angusmarhát ennél talán számítana valamit. A többi (ch zsír) meg csak duma, fehér rizs is ugyanaz a kalória mint a basmati legfeljebb nem annyira élvezetes.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110692) -Mike- válasza Woodslave (#110691) üzenetére


-Mike-
addikt

Ez így van de kényelmesebb dobálózni egy 300k-val és becsapni magad majd utána nyugodtan hátradőlni, hogy na ez a max naturálban és ezért nem nézel ki jobban, mert csak ~80at költesz kajára (kockás hasra ütés szerűen ;] )

[ Szerkesztve ]

(#110693) Apollyon válasza Woodslave (#110691) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Pl. nem mérem most a kaját, lusta vagyok hozzá pepecselni vele. Ha nem kéne 8 órát dolgoznom (amivel egyébként így is nagyon szerencsés vagyok) akkor foglalkoznék vele, de ez nem hiszem hogy túl sokat számítana. Többet tudnék aludni is, mostanában hétköznap csak kb 6-7 órákat alszom max. A húsbevitelem nem csak csirkéből állna, hanem minőségi marhából meg lazacból is (sajnos utálom a halat, a lazacot kivéve, annak nincs annyira vízben élő íze). Esetleg wpp/myprotkó helyett valami hidrolizált fehérjét, plusz aminosavakat stb. kiegeket – bár ezek passz hogy számítanak-e bármit ilyen szinten.

Az fix, hogy én pl. tudnék javítani a dolgon, viszont nekem nem érne annyit az a plusz forma amennyi pénzt meg energiát pluszba belefeccölnék. – De szerintem már az is sokat számítana, ha nem kell reggel felkelni meló miatt, hanem akkor amikor jólesik, meg akkor edzhetnék amikor jólesik. Az meg már egy másik téma, hogy ha nem kéne dolgoznom, akkor is inkább dolgoznék :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#110694) Woodslave válasza Apollyon (#110693) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az meg már egy másik téma, hogy ha nem kéne dolgoznom, akkor is inkább dolgoznék irigyellek :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110695) Peti78 válasza -Mike- (#110692) üzenetére


Peti78
őstag

SZerintem, ha valaki 80 ezret elkölt jó kajára, akkor a legális tápkiegek feleslegesek. Meg amúgy is, egy főre a 80 ezer az elég sok, hacsak nem eszik az ember rendszeresen lazacot.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#110696) BÁ Nutrition válasza Peti78 (#110695) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Illegális tápkieg is van?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#110697) Woodslave válasza Woodslave (#110691) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bár lehet nem is kéne 6 hónap ;] [link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110698) aelod válasza Woodslave (#110697) üzenetére


aelod
veterán

Inas pulyka.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110699) FollowTheORI válasza BÁ Nutrition (#110696) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Amit betilt a hatóság az az lesz nem? :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#110700) gaborn1 válasza kolosanyi (#110669) üzenetére


gaborn1
tag

Én gyenge vagyok, de beletörődtem. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.